ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



QuakeCon 2009

pią, 14 sierpień 2009 10:12:01 | Autor: RedakcjaORGa | Inne

Zabawa u chłopców z hotelu Gaylord trwa w najlepsze, młodzi gniewni Quake’owcy z całego świata walczą o niezłą kasę i wzięcie u dziewczyn zafascynowanych gamingiem.
Pierwsza runda drabinki wygranych już za nami, av3k ciągle w WB, tox1c również utrzymuję się w WB po wygranym meczu z GaRpYm.
Gwiazdy dopisały, w USA znaleźli się Cypher, av3k, fox, link1n i wielu innych dobrej klasy zawodników ze Starego Kontynentu.
UPDATE: Obecnie oczekujemy na zaległe mecze WB2 avka oraz tox1ka. Poznaliśmy również pierwszego półfinalistę turnieju QL Master Championship którym okazał się Cypher. Wygrywając wynikiem 2:1 mecz przeciwko killsenowi.
tox1c uległ Stermy'emy (1 : 2), który przechodzi do WB3 i zmierzy się z avkiem.
av3k przegrywa 2 : 1 ze stermym i spada do LB. Johny Bravo miał rację, w życiu nie liczą się tylko mięśnie - ważny jest również fryz.

tox1c przegrywa z Plague i żegna się z turniejem.

dkt okazuje się zbyt mocny dla avka i eliminuje go z turnieju (2 : 1).
W ćwierćfinałach Cypher pokonał Stermy'ego, a rapha spart1e. Białorusin i Amerykanin są już w top4.

Drabinka QL Master Championship

Stream


Mecze Polaków

WB 1
av3k [ 2 : 1 ] pyro

tox1c [ 2  0 ] GaRpY

WB 2
av3k [ 2 : 1 ] fazz

tox1c [ 1 : 2  ] stermy

WB 3
**
av3k
 [ **1** :  2**  ] stermy

qztourney7 - 5 : 20
*ztntourney1 - *14
: 4

qztourney9 - 5 : *20
*

LB 2

tox1c [ 0 : 2 ] Plague
LB 4

av3k [ 1 : 2 ] dkt

Finały

Wielki finał (bo5)

rapha [ 3 : 2 ] spart1e
qzca2 - 0 : 5

 qzdm6 - 8 : 9

 qztourney4 - 12 : 8

 qzdm13 - 17 : 1

 qztourney9 - 9 : 3

**
Finał LB
**

spart1e  >  Cypher

Finał WB
Cypher [ 1 : 2 ] rapha

***Półfinały WB*
**

Cypher [ 2 : 1 Stermy

rapha [ 2  : 0 ]

spart1e

Mały finał LB
spart1e [ 2 : 0 DaHang

Półfinały LB
spart1e [ 2 : 1 ] dkt

DaHang [ 2 : 1  Stermy

Ostateczna klasyfikacja QuakeCon 2009

**

Duel*


1. Shane "
SK|rapha*" Hendrixson - $14,000

  1. Sebastian "fnatic.spart1e" Siira - $7,500

  2. Alexey "srs/rzr/Cypher" Yanushevsky - $4,000

  3. Tim "EG|DaHang" Fogarty

  4. Brian "grav'DKT" Flander

  5. Alessandro "fnatic.stermy" Avallone

  6. Thomas "EG|Griffin" Wall

  7. Magnus "LLL*fox" Olsson

  8. Marcel "k1llsen" Paul

  9. Maciej "srs/rzr/Av3k" Krzykowski

  10. Pelle "fazz" Söderman

  11. Chance "EG|Chance" Lacina

  12. Michael "mAdix" Hindersson

  13. Pierre-Emeric "fnatic.link1n" Portier

  14. "plague"

  15. Rafik "LoSt-CaUzE" Bryant


**

CTF*


1. *
Evil Genius** - $12,000

  1. Who Run It (eMg) - $6,000

  2. fnaticMSI - $4,000

  3. Loaded


**

Open Duel*


1. *
tD.Flysher** - $1,500

  1. F8|Hardup - $750

  2. Cuffy - $250

STING | 2009-08-14 12:36:16 +0200

Skad wyniki Polakow? na ESR nie ma, na tournaments qcona tez ;)

Xsi | 2009-08-14 12:39:15 +0200

tez sie wlasnie zastanawiam :), chyba ze to info z pierwszej linii :)

STING | 2009-08-14 14:46:06 +0200

ok na fnaticach jest: www.fnatic.com/news/3449/QuakeCon-Duel-Bracket.html

_Vh | 2009-08-14 14:51:46 +0200

niewierni!

tath | 2009-08-14 14:56:53 +0200

niema to jak quakecon'owy fail ze streaming'iem ;d ale dj pszenica mowil, ze przelozyli gry na wieczor :X

3st | 2009-08-14 17:43:53 +0200

Dlaczego tutaj piszą, że tox przegrał a na oficjalnej jest, że wygrał?

PS. Gdzie się ssie dema?

Gravatar

dav1d_aka_latuch | 2009-08-14 17:58:22 +0200

av3k 2:1 pyro

Gravatar

xeel | 2009-08-14 18:03:31 +0200

avek 2-1 leciało na stermie i widziałem końcówkę t4 i cały ztn :> widać że się rozgrzewa, oddaje mape odbija oddaje odbija ;]

Xsi | 2009-08-14 18:59:38 +0200

z tego co widze to tox1c wygral z garpym i nastepna runde gra ze spermym

Gravatar

Lamiiianos | 2009-08-14 19:29:13 +0200

gdzie demka są ? Chętnie bym się czegoś z nich nauczył ;]

fiba | 2009-08-14 20:04:29 +0200

Dema pewno beda po qconie, zeby sobie ludzie nie odpuszczali i stream ogladali..

Gravatar

xeel | 2009-08-14 22:08:01 +0200

o jajebie ale mecz ostatni z fazzem zagrał :O

Gravatar

fr33k | 2009-08-14 22:11:23 +0200

av3k albo ma farta albo jest naprawdę cwaniak i wszystko kontroluje

Duncan | 2009-08-14 22:22:43 +0200

No więc.. Av3k idzie dalej a tox1c wygrał już jedną mapę.. I'm impressed

lama1 | 2009-08-14 22:35:20 +0200

Av3k vs Stermy...
Mam nadzieję, że Av3k zrewanżuje się Stermy'emu za niedawny mecz towarzyski, w którym Stermy pojechał Macieja.
GL Av3k!

d00mer | 2009-08-14 22:46:43 +0200

Ten poprzedni mecz to był pic na wodę, fotomontaż. Dzisiejszej nocy włoskiej krwi przeleje się więcej niż polskiej :D

Duncan | 2009-08-14 22:51:15 +0200

Tak jak lubie ctf to jednak wolałbym teraz obejrzeć kontynuację 1v1 >_>

cocaine | 2009-08-14 23:05:58 +0200

o ktorej av3k gra ?

Duncan | 2009-08-14 23:09:38 +0200

No wygląda na to, że za ok godzine..

d00mer | 2009-08-14 23:41:17 +0200

fnatic właśnie wygrało z Dynamic, linkin pozamiatał :D
6-0 @ troubled waters
2-1 @ w q3 nazywala sie wcp2

av3k - stermy
5-20 @ t7
14-4 @ ztn
5-20 @ t9

av3k spada do lb, nie poszło zupełnie na ostatniej mapie

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 00:29:35 +0200

hehehe

PeterSchiff | 2009-08-15 00:29:54 +0200

Jakiś nerdowaty jankes nie odróżnia Polaków od Ruskich.

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 00:45:01 +0200

stermy rozgromil avka i udowodnil ze jest lepszy :D

PeterSchiff | 2009-08-15 00:47:17 +0200

Kup se mózg albo sprawdź w słowniku co znaczy 'rozgromić'.

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 00:54:32 +0200

no wlasnie "kup se" slownik hahahaha:D av3k zostal rozwalony na t7 i na t9 nie mial zadnych szans ilosc fragow mowi sama za siebie czy to ci sie podoba czy nie lolku hahaha zycie stermy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie przyznasz tego bo zal ci dupe sciska:D wyplacz sie mamie:D gl:D na tym koncze moj komentarz i czekam na dalsza rywalizacje mojego zawodnika :D ps fazz fox stawiam na fazza

Gravatar

Moonglow | 2009-08-15 01:25:19 +0200

Stermy wygrał zasłużenie, był lepszy i ma olbrzymie szanse wygrać cały turniej. Nie rozumiem ludzi, którzy gadają, że to ciota, debil itd. Ok, wygląda jak gej i jest komercyjny, co mi też się nie podoba, ale taki C. Ronaldo, Kaka też wyglądają jakby dopiero co uciekli z gayparty, ale umiejętności to trzeba przyznać, że mają znakomite ;p Spermy gg.

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 01:41:32 +0200

dkt wyeliminowal avka z lb av3k odpadl z turneju

d00mer | 2009-08-15 02:43:37 +0200

Jakieś scorsy?

Gravatar

fe|m4t3k | 2009-08-15 06:40:06 +0200

a cyp dalej pokazuje klase,ale rapha tez moze zadziwic

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 09:01:52 +0200

cypher wygral ze stermy tylko dlatego ze grali na najslabszej mapie stermego na t4. Z drugiej strony nie wiem na co wloch liczyl na t4 jak bardzo dobrze zdaje sobie sprawe ze tam nie jest najmocniejszy. Moze liczyl ze cypher odrzuci t4 bo cypher mial ostatni glos nie wiem nie wiem. Ale teraz w lb drabince bedzie sie dzialo kilka znakomitych gier do rozegrania jest i jestem ciekaw ktory spadnie czy cypher czy rapha do drabinki przegranych. Aha daHang swietnie gral z rapha moze byc niespodzianka bo rapha wygral z nim 2:1 i to bardzo ale to bardzo ciezko mu przyszylo

sparky | 2009-08-15 09:35:52 +0200

x1ks masz certyfikaty 4 ? ;-)

PeterSchiff | 2009-08-15 09:41:12 +0200

xixixi to nasz analityk ze studia. Jest wynik 8:5, potem avek odpuszcza końcowkę, ale expert uważa, że został rozgromiony :D hihiii

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 09:42:19 +0200

i 5 z matmy na maturze :D a robie jako budowlaniec:D ale kocham swoja prace:D

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 09:44:54 +0200

no zostal sam napisales odpuscil poddal sie nie walczyl a to sa mistrzostwa swiata av3k pekl jak banka mydlana i poddal sie i zostal rozbity psychicznie nie wytrzymal ps i nie tylko ze stermy bo ulegl rowniez dkt wiec sam widzisz to nie byl avka dzien 2 graczy okazalo sie lepszych

sparky | 2009-08-15 09:51:42 +0200

z tego co wiem to w pierwszym meczu przeciwko pyro, miał jakiś kłopot z myszką która widocznie się psuła.. może to było bardziej dokuczliwe ? pomyślałeś o tym ?

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 10:19:42 +0200

kto usunal mojego komentarza !!! z pyta:D??

// jest taka opcja jak edytuj, nie musisz pisać 3 komentarzy pod rząd...

PeterSchiff | 2009-08-15 10:20:48 +0200

Zakończę tą "rozmowę", bo zaraz zasikasz majty z ekscytacji gierką komputerową.

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 10:20:49 +0200

ide na cybersports bo usuwaja komentarze :D

samolot | 2009-08-15 10:25:37 +0200

hej xiks widac ze masz 5 z matury z matmy poniewaz z polskiego nie mogles miec poniewaz nie uzywasz zadnych znakow interpunkcyjnych i twoje komenty sa niegramatyczne i ogolnie rzecz biorac bezsensowne ps. pozdrawiam mame

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 10:26:58 +0200

hahaha ale mam ubaw a ty komentuje mecz graczy a nie moje komentarze bo przez takich jak ty odbiegam od tematu i prowadze bezsensowna rozmowe wyniki sa znane i zatwierdzone twojego gadanie ze av3k mogl ale nie zrobil nie jest warte grosza koncze na tym moj komentarz i czekam na dkt spartie i daHang stermy komentuj mecz czlowieku a nie wypowiedzi w komentarzach widocznie nie masz wlasnego zdania tylko czepiasz sie i nie wiem co probujesz tym zyskac . Wyniki mowia same za siebie skonczylem i jak cos pisze to nie komentuj mnie tylko mecz tak na przyszlosc. Co do pyry jak widzisz nie wypowiadam sie na ten temat bo nie bylo mnie nie widzialem i nic nie slyszalem wiec nic nie pisze na ten temat i nic nie napisze bo nic nie wiem o tamtym meczu wiem tyle ze 1 dnia bylo ogromne zamieszanie.

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 10:28:04 +0200

zgadza sie z polskiego jestem noga :D mialem ledwo 2:P wrocmy do qconu czy mam napisac swoje cv:D??

samolot | 2009-08-15 10:33:46 +0200

kochany xiks wyobraz sobie ze mam wlasnie zdanie i potrafie je napisac tak jak ty i nie kocham stermy tylko kocham sparttie

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 10:36:02 +0200

kochany samoth:D nie pisalem do ciebie:D

grzesiontko | 2009-08-15 10:36:43 +0200

matura gimnazjalna ;o

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 10:37:31 +0200

piszesz na temat ale gienek to nic nie napisal o meczu tylko kometuje moje komentarze zakochany czy co:D

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 10:38:17 +0200

wyzsze podstawowe:D

sparky | 2009-08-15 10:39:59 +0200

wracając do tematu

1.Cypher
2.rapha
3.dkt

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 10:41:17 +0200

aha ja tam nie kocham zadnego z nim postawilem na stermego w tym turnieju i tyle na ten temat. Ale mysle ze stermy zakonczy swoja kariere z meczemz daHangiem amerykanin wydaje sie byc bardzo mocny

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 10:45:16 +0200

moj 1 typ byl stermy cypher av3k/fox ale czas leci kilka sytuacji wyjasnilo sie po cichu mysle ze calkiem realne jest zobaczenie 2 amerykanow na podium ale na dzien dzisijeszy typy hmm bede przy swoim chociaz teraz juz nie jestem taki pewien jak wczesniej stermy cypher rapha ale pisze to bez przekonania by podtrzymac swoje zdanie i nie zmieniac. Myse ze to bedzie troche inaczej wygladalo klasyfikacja koncowa ale no trudno raz powiedzialem zdania nie bede zmienial

ZP1K | 2009-08-15 11:03:17 +0200

cypher zaora :)

jajk0 | 2009-08-15 11:10:14 +0200

@xiks:

Po pierwsze nie spamuj, tylko edytuj swoje komentarze (zwlaszcza te pisane w odstepach 4 minut!!).
Po drugie stosuj przynajmniej znaki interpunkcyjne, bo trudno zrozumiec co piszesz.

Oprocz tego sie nie czepiam, kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Ja tam rzecz jasna kibicowalem polskim zawodnikom, za "spermym" (:P) nie przepadam :)

GG!

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 11:20:14 +0200

jade na plaze polonisci :D ile za korepetycje:D nie ma kropek znakow zapytana wali mnie to :D narq:D

samolot | 2009-08-15 11:37:24 +0200

to jak piszesz i co piszesz świadczy tylko i wyłącznie o tobie ;)

As!c | 2009-08-15 11:39:31 +0200

ze avek przegrał ze stermym to rozumiem ale zeby z dkt :/

Gravatar

fe|m4t3k | 2009-08-15 12:54:04 +0200

cyp ogarnie raphe i 14 patykow jego:D

opos.brutal | 2009-08-15 12:56:20 +0200

widze xkis masz duzo do powiedzienia xD

GaD | 2009-08-15 14:15:39 +0200

Jakie wyniki na poszczegolnych mapach w meczu avka z dkt?

Gravatar

x1ks | 2009-08-15 14:28:01 +0200

pokazli tylko koncowke 3 mape i skonczylo sie 6:3 dla dkt na dm6

tath | 2009-08-15 14:55:53 +0200

av3k i cypher mieli najwieksze problemy ze stermym na mapach z ql ... na mapach granych w q3 gosciu nie mial szans...

l1nk | 2009-08-15 16:33:00 +0200

i jaki z tego wniosek? ; o

3st | 2009-08-15 16:41:32 +0200

a tak poza dokuczliwymi komentarzami to wie ktos moze gdzie sa demka z tych wszystkich meczy?

grzesiontko | 2009-08-15 19:08:15 +0200

w Dallas

...

...

...

HAUAHHAUAHUAHUHAAHAUHUHHH

edit: żeby nie było ;] dema będą tradycyjnie po qconie, a na smaczek masz DaHang vs fox: www.esreality.com/?a=post&id=1735170

O]]]satan | 2009-08-15 19:44:00 +0200

haha grzesiontko ;]
wszyscy znali mappool na dlugo przed qc. trzeba bylo cwiczyc wszystko a nie grac oklepane dm6 i ztn

AL|EN | 2009-08-16 05:50:57 +0200

Wielki finał
rapha [ 3 : 2 ] spart1e po wspaniałych comerbackach na pierwszych dwóch mapach. Warto było czekać do rana :-]

Garbol | 2009-08-16 05:57:14 +0200

jakies dema ?:>

Gravatar

fe|m4t3k | 2009-08-16 07:53:56 +0200

dema beda na esr a co jest z wynikiem spartie-cypher??

kos | 2009-08-16 12:30:51 +0200

są może jakieś vody z finału?

Gravatar

xeel | 2009-08-16 13:11:29 +0200

demka spartiego są na esreality(vs DKH vs cypher i vs rapha) , owned jak on wciskał raile cypherowi na ztn :O z 8 impresiwów

kos | 2009-08-16 14:59:32 +0200

demek nie chce mi się oglądać za bardzo ;> wolałbym voda z komentem w sumie pewnie będą niedługo.

Xsi | 2009-08-16 15:47:09 +0200

dema spartiego z cypherem polecam!

Garbol | 2009-08-16 19:22:25 +0200

to moze jakis link? bo ja tam znalezc nie moge :S

a rapha duzo przyfarcil na t9.. 3 respawn fragi i od 3 min defa gral rl +back

grzesiontko | 2009-08-16 19:41:39 +0200

ojajebe

TUKEJ SAM

O]]]satan | 2009-08-16 20:57:24 +0200

ojajebe tam jest wyraznie napisane ze dem z finalu w paczce nie ma

Xsi | 2009-08-16 22:07:00 +0200

ojajebie a kto mowil ze to z finalu ?

grzesiontko | 2009-08-16 23:15:57 +0200

ojajebe ojajebe.

Choooy | 2009-08-16 23:23:18 +0200

eibejajo

grzesiontko | 2009-08-16 23:37:41 +0200

nie, nie @#$% "ojajebie" tylko "ojajebe"
Copyright© All Right Reserved

Garbol | 2009-08-17 02:03:04 +0200

kto tam gadal ze na ztn spartie pociskal z rg? :S z tego co widzialem t cypher tez mial ladne. kluczowa role odegral mh, bo spartie na ztnie mial jakies 80% mh

Gravatar

xeel | 2009-08-17 17:15:08 +0200

grabol, a zastanowiłeś się czemu miał 80% MH? :)

Garbol | 2009-08-17 21:46:04 +0200

tak! bo cypher jak bylo widac nie mial timingu, nawet nei stal gdzies za rogiem by slyszec odglos brania itemu :S

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63