QuakeNet najpopularniejszym serwerem IRC
wto, 02 wrzesień 2003 20:04:58 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Okazuje się, że QuakeNet (irc.quakenet.org) jest obecnie najpopularniejszym serwerem IRC na świecie. Świadczy o tym wczorajsza frekwencja ludzi online. Na serwerze było wówczas powyżej 200.000 osób, co stanowi ponad połowę wszystkich zarejestrowanych na Qnet. Miło usłyszeć, że istniejąca już ponad 7 lat sieć z "Quake" w nazwie bije takie rekordy.
Oby tak dalej!
Resztę doczytacie na stronie QNet.
Po "krótkiej" wakacyjnej przerwie powracam już do czynnego pisania newsów, także codziennie będę starał się dorzucić coś od siebie.





bfr_aka_pablonzo | 2003-09-02 20:35:31 +0200
a idz w pizdu sciek O_O :D
./joke :ASD
#652707
Sajrus | 2003-09-02 20:41:51 +0200
Hm, wydaje się, że wszyscy propagują ostatnio IRC...HEh i bardzo dobrze :P
#652708
SAI4H | 2003-09-02 20:52:38 +0200
bfr
pff misio to lamus
bija go po pupie starsi koledzy
#652709
bryan | 2003-09-02 22:16:17 +0200
irc jest duzo wygodniejszy i bardziej przejrzysty od np. gg - brak totalnych padow (poza splitami:P), administracja kanalami ... ale nadal efnet i ircnet maja wiecej uzytkownikow ;]
#652715
Rebrith | 2003-09-02 23:07:49 +0200
Sorry za to ze nie na temat ale forum na tej stronie nie ma ~~ Moze mi ktos wyjasnic co z cd-key?
Jestem biegin i do niedawna mialem podstawowa wersje Q3A ( chba 1.17). I moglem grac na tej wersji w necie bez cd-key. Scignolem 1.32 i jak sie chce wlaczyc do jakiejs gry dostaje: "valid cd-key" czy cos takiego. Nie mam org. wersji zaznaczam. Probowalez z roznych stron cd-key wpisywac iz zaden nie pasowal....
#652717
bfr_aka_pablonzo | 2003-09-03 01:35:57 +0200
sai spoko, to byl zart :)
#652720
szaq | 2003-09-03 02:23:59 +0200
moj komentarz... hahahaha bez komentarza !!!! SZOK
#652724
shiv | 2003-09-03 03:18:47 +0200
jak nie ma forum a po lewej zakladka board to co dywanik ozdobny?:P
#652725
bryan | 2003-09-03 07:05:21 +0200
podstawowa wersja q3 to 1.11 , na 1.32 dostajesz komunikat invalid_cdkey , miss-typed_cdkey ;] na 1.32 wprowadzona zostala autoryzacja kluczy. Na wiekszosci serwerow w Polsce zostala jednak wylaczona (sv_strictauth 0) , wiec przypuszczalnie wystarczy, jesli wklepiesz dowolny poprawny key i przy laczeniu odczekasz do 40-50
#652727
666|v1nc | 2003-09-03 07:36:15 +0200
normalnie łobuzeria...;p
#652730
.... | 2003-09-03 14:35:53 +0200
Ja tam siedze na EFnecie i QuakeNet na the.shadows POLECAM :] GooD JoB
#643198
am3is | 2003-09-03 23:33:52 +0200
zostało 30 minut a newsa z 03.09.2003 nie ma ... :-)
#645805
acidRA3in | 2003-09-04 09:38:38 +0200
Bo wszyscy poszli na irca....
#644671
Zaloguj się by dodać komentarz.