ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



R.I.A.M. - by STolarZ & JaraCz trailer

pią, 16 grudzień 2005 01:18:14 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

15 grudnia to pamiętny dzień dla wszystkich tegorocznych maturzystów, otóż pierwszy raz mogli się oni zmagać z oficjalnym próbnym arkuszem egzaminacyjnym z Języka Polskiego, który miejmy nadzieję nie sprawił naszym kolegom z Quake'owych serwerów większych problemów. Jednak pewni ludzie nie mają tego typu problemów, a do takich nieuków, którzy i tak nie mieliby szans na zdanie matury należą STolarZ i JaraCz. Jako, że ich nauka nie przynosi jakiś wymiernych rezultatów, postanowili oni zająć się dużo ciekawszym zajęciem a jest nim tworzenie filmów opartych na silniku Quake III.


Otóż właśnie 15 grudnia światło ze światłowodów ujrzał trailer ich najnowszej produkcji o wprost przemiłym tytule, który subtelnością dorównuje młotowi pneumatycznemu - Reality Is A Motherfucker, w skrócie i roboczej nazwie tytułu - R.I.A.M. Oto kilka słów od jego autorów:

"...Krótko i na temat. Będzie to tzw. Frag Highlights Movie. A tak poważnie, to mam zamiar poświęcić tej produkcji każdy wolny czas a nie jak w przypadku Addicted To Quake, który nie ma co się oszukiwać, był zrobiony raczej na wariackich papierach. Ale i tak jak na pierwszy film był całkiem niezły według mnie. A co do tematu aktualnego.... Mamy mnóstwo zrytych i złych pomysłów, które chcemy złożyć we miarę możliwości oryginalny, efektowny i przyjemny w oglądaniu film. Ja przede wszystkim chcę zaskoczyć sam siebie i zrobić coś z czego będę cholernie zadowolony, a jest to querewsko ciężkie. Reszta jak to ktoś kiedyś mądrze powiedział będzie historią..." - STolarZ
"Witam was, i zapraszam do pobrania i oglądnięcia naszego trailera, który zapowiada naszą następną produkcje. Będzie to coś dużego i niezrobionego na "odwal się". Na końcu trailera jest opisane dokładnie, na jaki adres proszę Was o przysyłanie swoich akcji (mamy ich już wystarczająco dużo, żeby zrobić film, ale może być więcej i lepiej ;) ). Każdy, kto nic nie wyśle po oglądnięciu filmu, który ukaże się najszybciej jak to możliwe, będzie chyba tylko żałował, że nic nam nie przysłał! Pozdrawiam !" - JaraCz
Po obejrzeniu trailera mogę mieć poważne przypuszczenia, że szykuje nam się kolejna rodzima produkcja stojąca na bardzo przyzwoitym poziomie. Co prawda, przynajmniej w trailerze nie ujrzymy masy efektów albo wymyślnych przejść kamer, jednak od razu można odczuć przytłaczający klimat, który autorzy w dosłownie kilkanaście sekund budują dynamicznymi ujęciami i świetnie komponującą się muzyką. W tym miejscu przychodzą mi na myśl fragmenty półfinałowego meczu aAa vs Iron Fist z filmu Fisted by Deus, gdzie świetna kompozycja obrazu z kilkoma ścieżkami dźwiękowymi dała niesłychany efekt, przez który widz mógł poczuć się częścią akcji. Coś bardzo podobnego możemy zaobserwować tutaj, szkoda tylko, że przez tak krótką chwilę. Na więcej przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.


Wyżej wspomniano o możliwości nadsyłania do selekcji swoich akcji zgromadzonych na demach. Aby znaleźć się na tym filmie i dzięki temu osiągnąć sławę, pieniądze i powodzenie u płci przeciwnej, swoje akcje należy wysłać na adres E-Mail: [email protected]

Oraz na zakończenie kilka suchych danych na temat klipu:

  • Nazwa: riam trailer xvid.avi
  • Wielkość: 18,1 MB
  • Codec: XVid

  • Download: @ OWN-AGE.com

forest | 2005-12-16 07:20:16 +0100

sławę mam na esp.pl, pieniądze to nie wszystko, a na powodzenie u płci przeciwnej nie narzekam ... jeśli dodam do tego brak fajnych akcji, to znajdziecie odpowiedź na pytanie, dlaczego nie wyśle ich do twórców filmu :D

kurde, ale mi się nie chce iść za chwilę na tą maturę :P

v3rb | 2005-12-16 07:21:59 +0100

matura izi IZI izi IZI ! ;]]]]]]]]]]

d00mer | 2005-12-16 07:22:50 +0100

oblookam po szkole :) zapowiada się nawet niezle....

v3rb | 2005-12-16 07:33:58 +0100

a wysle kilka dem wysle a co maja sie marnowac na dysku ! ;]]]]

aimowy | 2005-12-16 07:45:22 +0100

Cos sie wysle...
Ps. Powodzenia maturzysci! :D

bryan | 2005-12-16 08:27:56 +0100

mi to sie ta ikona podoba :D

Hakan | 2005-12-16 08:52:47 +0100

Popracujcie nad modelami w ujeciach z defraga, czarne wygladaja beznadziejnie...

szaq | 2005-12-16 08:55:50 +0100

Ściągam - ocenię i opisze popołudniem.

Ali | 2005-12-16 09:27:04 +0100

LOL jak klikam na linka downloadu z filefront to mi sie wikipedia otwiera, co oni chcę żebym sie uczył czy co ? :D

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-12-16 09:43:55 +0100

zapowiada sie ciekawie. cos czuje ze bedzie totalna sieczka ;]
go go go stolarz jaracz go go go ;]

Drunkinho | 2005-12-16 10:45:13 +0100

Link do Filefronta poprawiony :>

voodoo|norad | 2005-12-16 11:55:16 +0100

Patrz m1ru znowu voodoo ;sad :DD

gj Jarek!

Gravatar

JaraCz | 2005-12-16 11:58:19 +0100

chciałes chyba napisać jarek i stolarz :> ?

Drunkinho | 2005-12-16 12:28:50 +0100

Co Ty piszesz Jarek. Przecież ja nic nie zrobiłem w tym trailerze ;P

Gravatar

revic | 2005-12-16 12:30:00 +0100

sciagam ten shit :d pogadal bym z wami na gg ale niechce mi sie wgrywac :q

EDIT o nawet moje fragi :DD

Vymmiatacz | 2005-12-16 13:44:51 +0100

Zapowiada się nieźle - skąd pochodzą użyte "dialogi"?

Drunkinho | 2005-12-16 14:26:53 +0100

Z początku filmu Edison. Mówi to niejaki LL Cool J :>

kos | 2005-12-16 15:03:57 +0100

pierwszy obrazek w newsie to mój frag q=] hiihi

MaY4N | 2005-12-16 16:50:30 +0100

Hmmm.... Powiem krotko i na temat :
Narazie najlepszy trailer jaki widziałem i zapowiada sie nieźle.

Podziwiam was chłopaki za cheć i zajefajna pordukcje oby tak dalej :) gL & hF

Pozdro 4 all :)))))))

v1n5 | 2005-12-16 21:08:29 +0100

kiedys na 3 dniowej nocce u mnie - jaracz powiedzial:

"zrobie kiedys film q3"

i zrobil jeden.... bardzodobry movie...

teraz zlookalem trailer drugiego.... i jestem wpierdolony w fotel.... P R O ! : )

klimacik.... to jest to :)

gj jaracz i stolarz !!!!

Drunkinho | 2005-12-17 01:14:28 +0100

TAKA DROBNA PROŚBA. OPISUJCIE DEMKA. PRZYNAJMNIEJ CZAS NAPISZCIE I KSYWE :D:D:D:D:D:D:D

Pozdro bodzo ;]

k3m | 2005-12-17 23:52:40 +0100

Mam nadzieję, że można nadal wysyłać dema. Mam kilka z CA :d. Wyślę jutro lub w pon.

Gravatar

b4m | 2005-12-18 01:45:14 +0100

czekamy na final :)

Drunkinho | 2005-12-18 11:34:58 +0100

Demka można spokojnie wysyłać do końca lutego :>

vacq | 2005-12-18 22:02:13 +0100

obejrzalem, niezly trailer, podobal mi sie rownie bardzo jak drugi trailer Fragmadness (tak apropo nie wie ktos skad moge sciagnac Fragmadness bo na own-agu nie ma zadnego linka?). Czekam na wersje finalną.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63