RA3 Cup vol. 3 - zagramy raz jeszcze!
pon, 15 styczeń 2007 23:10:01 | Autor: voodoo|norad | Quake 3 Arena
Czekaliśmy na to 2 lata. Tyle właśnie minęło od ostatniej edycji RA3 Cup vol. 2
W pierwszym wydaniu triumfowało Noxis z takimi graczami jak malaka czy sil na czele, w drugim natomiast UVM, które jak wiemy zyskało wtedy potężnego sponsora. Jak będzie tym razem? Zapisały się już takie ekipy jak krS, siR, UVM czy Voodoo. Czyli cała czwórka najlepszych z poprzedniej edycji.
Co można powiedzieć o obecnej edycji? Za organizacje wzięły się jedne z barwniejszych osób naszej sceny, zgr3dek, gav oraz buli.
Informacje o turnieju:
Zapisy: trwają od 13.01.07 do 19.01.07. (Tego dnia nastąpi losowanie grup.) Zapisów można dokonywać jedynie na forum quake.owned.pl w temacie Q3RA3 POLISH CUP#3 2007
Wymogi:
• nazwa klanu
• kto pełni funkcję CL'a i V-Cl'a
• nick i guid (wszystkich gracz biorących udział w CUP'ie)
System rozgrywek: 5v5 (dopuszczalne 4v4)
*Mapy turnieju: ra3map3, ra3map7, ra3map9, ra3map11, ra3map13
**Mod: Rocket Arena 3 1.76
**Nagrody*:
pierwsze miejsce:
3xRadeony 9200, 2xDVD RW i 2xDVD R
drugie miejsce:
2xRadeony 9200, 2xDVD RW i 3xCD RW
trzecie miejsce:
1xDVD RW, 3xDVD R i 2xCD RW
Czy warto wystąpić? Oczywiście, nie ma zbyt wiele takich okazji, dodatkowych wrażeń zapewni nam wyborowa obsada, zobaczymy takich graczy jak eke, v3rb, szaman, spartie czy v!rus.
Nie zwlekaj! Zapisz swój zespół!
źródło: http://quake4.owned.pl/?2:833





voodoo|norad | 2007-01-15 23:29:06 +0100
Nawet nagrody sa, czekamy na kolejnych uczestnikow, moze dinh? :D uf? :D teamy z ca? :)
#735089
Buli | 2007-01-15 23:35:32 +0100
Serdzecznie zapraszamy:)
#735091
Xhaq | 2007-01-16 00:40:19 +0100
heheh xD czworka najlepszych xdd
#735092
voodoo|norad | 2007-01-16 01:12:26 +0100
uvm krs voodoo sir? Nie tak?
#735093
AlFr3D | 2007-01-16 01:13:05 +0100
niezly news zachecajacy publike, szkoda ze 3/4 tego to sciema oraz slodkie slowa:D gl hf:D
#735094
dav1d_aka_latuch | 2007-01-16 06:44:52 +0100
a czemu mnie nie wymieniles w najlepszych graczach:D?
#735095
voodoo|norad | 2007-01-16 10:51:41 +0100
oj alf, o to chodzi przecież :DDD
#735097
Ruzam9k | 2007-01-16 18:13:08 +0100
:AAAA bo komentarz ma zawierac wiecej niz 4 znaki :S hf
#735106
m1ru | 2007-01-16 21:47:38 +0100
siksy i kodaki czyli dwa najlepsze klany nie biora udzialu w tych elitarnych rozgrywkach :d
#735114
w1n | 2007-01-17 17:53:08 +0100
O lol!!!!
#735160
k3m | 2007-01-17 18:04:31 +0100
Mi wrazenia zapewnia sama wyborowa.
#735161
Zaloguj się by dodać komentarz.