Radio eXtreme poszukuje prezenterów!
sob, 25 czerwiec 2005 12:31:48 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Ostatnio przeglądając forum napotkałem dosyć ciekawy temat napisany przez Pana o nicku befree, jest on przedstawicielem Internetowego Radia eXtreme . Stacja ta zajmuje się e-sportem i grami komputerowymi. Przechodząc do rzeczy, poszukują oni osób, które byłyby w stanie poprowadzić audycję ze sceny q3. Propozycja ta głównie kierowana jest do przedstawicieli tego serwisu, lecz osoby, które równie dobrze orientują się na scenie Wstrząsu także mogą spróbować swoich sił.
Wymagania, jakie stawia prezenter nie są wygórowane:
"Jeżeli chodzi o czas, jaki musiałby poświęcać przyszły prezenter dla radia, to są to 2 godziny w tygodniu, więc stosunkowo niewiele. Czasami może zdarzyć się tak, że prezenter będzie miał cały tydzień "wolny". Czas i termin emisji audycji wybierany jest indywidualnie wedle wolnego czasu przez prezentera. Natomiast, jeżeli chodzi o relacje, to terminy meczów są ustalane z góry przez adminów lig itd. Wszystkich spotkań oczywiście nie będzie obowiązku komentowania, jedynie te najciekawsze."
Myślę, że znajdzie się kilka osób, które na pewno chciałyby w jakiś sposób pomóc. Wśród tych osób admini radia wybiorą najlepszego, który poprowadzi audycję. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt, na e-mail: [email protected]. Życzę udanej współpracy;)





forest | 2005-06-25 12:51:54 +0200
moze wreszcie powstanie jakas ciekawa audycja traktujaca o q3 :O szkoda ze mi sie umowa 1 lipca konczy ;(
#720067
d00mer | 2005-06-25 13:14:09 +0200
Spoko tylko ze na forum ta inforacja jest od miesiaca przypieta na forum redakcyjnym...
#720069
k3m | 2005-06-25 13:44:47 +0200
No, wkoncu pojawil sie news, tylko pelno bledow.
Chyba worda nie uzywamy.
Moze czas powrocic do pisania super artykulow?
#720028
gr. | 2005-06-25 13:47:10 +0200
to cos rzadko przegladasz nasze forum bo ta informacja jest na nim juz 34 dni (hehe)
#720071
Mav_8217 | 2005-06-25 14:11:19 +0200
ludzie, czy jedyne, co Wy potraficie, to być na maxa cyniczni? No i co z tego, że 34 dni temu?
A może ktoś nie zagląda na forum redakcyjne i jest większa szansa, że poprzez ukazanie się na głównym ORGu zachęci to w końcu kogoś do zgłoszenia się, skoro nikt narazie się nie zgłosił?
ok, jest tam masa błędów, ale zupełnie nie rozumiem argumentacji, że ten news jest niepotrzebny. Dajcie spokój, doh....
#720072
*misiek* | 2005-06-25 14:54:36 +0200
jesli moglbym polecic to linux i equador :D:D
#720079
akk0 | 2005-06-25 16:02:11 +0200
Jak zwykle bezbłędni kem i gr mają najwięcej do powiedzenia. Dla wyjaśnienia, jestem po formacie i dopiero teraz zainstalowałem Worda, wcześniej pisałem to na szybko bo miałem mało czasu, więc wybaczcie. Jak zauważycie jeszcze jakieś błędy to pisać na gadu 3327606, ale myślę, że juz jest wszystko ok.
#720083
k3m | 2005-06-25 16:06:56 +0200
Po napisaniu newsa zawsze go czytam.
Niestety tutaj po poprawieniu nadal jest.
eot.
#720084
Mav_8217 | 2005-06-25 16:09:18 +0200
Ja też, ale to nic nie daje. Word to jedyne wyjście, bo samemu się swoich błędów na ogół nie wyłapuje.
#720085
forest | 2005-06-25 16:33:48 +0200
ktos kiedys powiedzial ze PROfesjonalisci zalatwiaja tego typu sprawy na priv ;)
#719705
akk0 | 2005-06-25 16:50:21 +0200
Już jest wszystko wyjaśnione. Pisać kmnt na temat radia:P
#719702
move | 2005-06-25 19:09:17 +0200
Albo jestem slepy, albo w newsie brakuje linka do tematu, co wydaje mi sie byc obowiazkowe aby podac zrodlo informacji? Ktos bylby tak mily i wrzucil link?
#720108
akk0 | 2005-06-25 20:33:49 +0200
Proszę bardzo: www.q3arena.gry.imro.pl/board/?action=post&fid=3&tid=17013
#720119
gr. | 2005-06-26 10:21:42 +0200
a ja mowie poraz kolejny ze nie znasz znaczenia slowa cyniczny tutaj nalezy uzyc innego epitetu
#720127
akk0 | 2005-06-26 10:59:22 +0200
co za glupek jak co masz to pisz prywatna wiadomosc a nie robisz syf w komentarzach...
#720128
gr. | 2005-06-26 15:15:51 +0200
do mnie to bylo? uwazaj sobie na slowka czepiasz sie bo wytknalem to ze jestes taki mierny gdyz piszesz po 34 dniach newsa zalosne przeciez ten news to smiech na sali i zeby bylo jasne ja ortografii nie wytykalem a czemu sie czepiasz i pod moim adresem na ten temat?
#720134
Zaloguj się by dodać komentarz.