ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Radio eXtreme poszukuje prezenterów!

sob, 25 czerwiec 2005 12:31:48 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Ostatnio przeglądając forum napotkałem dosyć ciekawy temat napisany przez Pana o nicku befree, jest on przedstawicielem Internetowego Radia eXtreme . Stacja ta zajmuje się e-sportem i grami komputerowymi. Przechodząc do rzeczy, poszukują oni osób, które byłyby w stanie poprowadzić audycję ze sceny q3. Propozycja ta głównie kierowana jest do przedstawicieli tego serwisu, lecz osoby, które równie dobrze orientują się na scenie Wstrząsu także mogą spróbować swoich sił.
Wymagania, jakie stawia prezenter nie są wygórowane:

"Jeżeli chodzi o czas, jaki musiałby poświęcać przyszły prezenter dla radia, to są to 2 godziny w tygodniu, więc stosunkowo niewiele. Czasami może zdarzyć się tak, że prezenter będzie miał cały tydzień "wolny". Czas i termin emisji audycji wybierany jest indywidualnie wedle wolnego czasu przez prezentera. Natomiast, jeżeli chodzi o relacje, to terminy meczów są ustalane z góry przez adminów lig itd. Wszystkich spotkań oczywiście nie będzie obowiązku komentowania, jedynie te najciekawsze."

Myślę, że znajdzie się kilka osób, które na pewno chciałyby w jakiś sposób pomóc. Wśród tych osób admini radia wybiorą najlepszego, który poprowadzi audycję. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt, na e-mail: [email protected]. Życzę udanej współpracy;)

forest | 2005-06-25 12:51:54 +0200

moze wreszcie powstanie jakas ciekawa audycja traktujaca o q3 :O szkoda ze mi sie umowa 1 lipca konczy ;(

d00mer | 2005-06-25 13:14:09 +0200

Spoko tylko ze na forum ta inforacja jest od miesiaca przypieta na forum redakcyjnym...

k3m | 2005-06-25 13:44:47 +0200

No, wkoncu pojawil sie news, tylko pelno bledow.
Chyba worda nie uzywamy.
Moze czas powrocic do pisania super artykulow?

gr. | 2005-06-25 13:47:10 +0200

to cos rzadko przegladasz nasze forum bo ta informacja jest na nim juz 34 dni (hehe)

Mav_8217 | 2005-06-25 14:11:19 +0200

ludzie, czy jedyne, co Wy potraficie, to być na maxa cyniczni? No i co z tego, że 34 dni temu?

A może ktoś nie zagląda na forum redakcyjne i jest większa szansa, że poprzez ukazanie się na głównym ORGu zachęci to w końcu kogoś do zgłoszenia się, skoro nikt narazie się nie zgłosił?

ok, jest tam masa błędów, ale zupełnie nie rozumiem argumentacji, że ten news jest niepotrzebny. Dajcie spokój, doh....

*misiek* | 2005-06-25 14:54:36 +0200

jesli moglbym polecic to linux i equador :D:D

akk0 | 2005-06-25 16:02:11 +0200

Jak zwykle bezbłędni kem i gr mają najwięcej do powiedzenia. Dla wyjaśnienia, jestem po formacie i dopiero teraz zainstalowałem Worda, wcześniej pisałem to na szybko bo miałem mało czasu, więc wybaczcie. Jak zauważycie jeszcze jakieś błędy to pisać na gadu 3327606, ale myślę, że juz jest wszystko ok.

k3m | 2005-06-25 16:06:56 +0200

Po napisaniu newsa zawsze go czytam.
Niestety tutaj po poprawieniu nadal jest.
eot.

Mav_8217 | 2005-06-25 16:09:18 +0200

Ja też, ale to nic nie daje. Word to jedyne wyjście, bo samemu się swoich błędów na ogół nie wyłapuje.

forest | 2005-06-25 16:33:48 +0200

ktos kiedys powiedzial ze PROfesjonalisci zalatwiaja tego typu sprawy na priv ;)

akk0 | 2005-06-25 16:50:21 +0200

Już jest wszystko wyjaśnione. Pisać kmnt na temat radia:P

move | 2005-06-25 19:09:17 +0200

Albo jestem slepy, albo w newsie brakuje linka do tematu, co wydaje mi sie byc obowiazkowe aby podac zrodlo informacji? Ktos bylby tak mily i wrzucil link?

gr. | 2005-06-26 10:21:42 +0200

a ja mowie poraz kolejny ze nie znasz znaczenia slowa cyniczny tutaj nalezy uzyc innego epitetu

akk0 | 2005-06-26 10:59:22 +0200

co za glupek jak co masz to pisz prywatna wiadomosc a nie robisz syf w komentarzach...

gr. | 2005-06-26 15:15:51 +0200

do mnie to bylo? uwazaj sobie na slowka czepiasz sie bo wytknalem to ze jestes taki mierny gdyz piszesz po 34 dniach newsa zalosne przeciez ten news to smiech na sali i zeby bylo jasne ja ortografii nie wytykalem a czemu sie czepiasz i pod moim adresem na ten temat?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63