Rankingi Cyberleagues.org
nie, 27 lipiec 2003 22:34:27 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Move na stronie 666 dopatrzył się ciekawej rzeczy, mianowicie światowych rankingów graczy quake3 1v1. Takich rankingów było już kilka, jednak ten wydaje się być najbardziej kompleksowy. I tak w międzynarodowym rankingu 75 graczy 1v1 mamy dwóch Polaków, docenionych głównie za udział w zeszłorocznym WCG. Są to oczywiście GaD i Matr0x, jednak ciekawią ich pozycje - GaD został sklasyfikowany na miejscu 24, mat na 66. Tym samym według klasyfikacji, GaDu pokonuje takie sławy jak St.Germain, gopher, If22 czy NoBap. Żeby to zrozumieć trzaby się spokojnie przekopać przez dość skomplikowane zasady ratingu graczy, na co w tej chwili mnie nie stać.
Jeszcze ciekawiej prezentuje się ranking polskich duelowców. Pozwolę go sobie przytoczyć w całości:
mar1o
matr0x
v3ndor
memento
zik
dave
rutt
p0gr0m
lysy
O ile pierwsze miejsce mar1a nie jest niespodzianką, to wysoka pozycja dave'a, rutta i lysego jest raczej dość zaskakująca. Można się też zastanowić dlaczego grający w NC pogi jest tak nisko i dlaczego nie ma w ogóle GaDa. Na jakiej dokładnej zasadzie został zbudowany ten ranking - nie doczytałem. Zostawię to co bardziej dociekliwym.
Dodam jeszcze że ranking nadaje każdemu graczowi 33 years old :)





partyboy | 2003-07-27 22:42:14 +0200
to jest gowno nie ranking :D nawet nie ma tu pozadnych graczy oporcz pierwszej dwojki :D
#648357
eng | 2003-07-27 22:47:08 +0200
cbardzo ciekawy ten ranking polskich graczy ... warto tez dodac , ze gad nawet znalazl sie przed ph4ntomem =o
#648360
inz4h | 2003-07-27 22:55:10 +0200
Nie wiedzialem ze mar1o, v3n i mem maja po 33 lata, no ale czlowiek zawsze sie czegos nowego dowiaduje :o
#648362
wuder | 2003-07-27 23:03:30 +0200
co ??? a myslałem że ja jestem najleszpy :P buhahahhahaa :asd
#648363
Yaboll | 2003-07-28 01:15:34 +0200
Co sie czepiacie ze nasi gracze maja wiek jezusowy....
moze to przeslanie jakies albo sila wyzsza taki fakt rzeczy spowodowala.
#648366
brak | 2003-07-28 06:43:56 +0200
najsmieszniejsze jest to ze matr0x jest za mar1iem czlowiek ktory poza wygraniem 2 turniejow na necie nic nie dokonal wyprzedza w klasyfikacji matr0xa ktory ma na koncie ok 30 turniejowych zwyciestw m.i n. najwazniejsze Polskie jak WCG CGL ...
looooooooooool
#648373
igor9k | 2003-07-28 08:03:45 +0200
Heh, ale wy jestescie dziwni. Przeciez ten ranking to klasyfikacja eCC 1/1, bo tylko ten turniej byl brany pod uwage w tym rankingu... hehe
#648375
Nikon | 2003-07-28 10:19:01 +0200
i igor wyjasnil wystarczy pobrzebac na stronie to byscie wiedzieli co i jak a nie patrzec slepo na ranking ;d ehh szkoda slow :P
#648385
BrakDanych | 2003-07-28 20:37:12 +0200
ranking graczy swiatowych opiera sie TYLKO na wynikach z wcg, a ranking graczy polskich to po prostu miejsca z eCC, jedynego polskiego turnieju ktory korzystal z cyberleagues ';]
----- szybki jestem
#648395
Zaloguj się by dodać komentarz.