ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Razer diamondback - nastepca słynnego mx510 ?

czw, 23 wrzesień 2004 00:22:03 | Autor: gr. | Quake 3 Arena

Czyżby miała nastąpic zmiana na pozycji lidera myszek optycznych ? Może się tak stać dzięki nowemu produktowi firmy Razer. Otóż pod koniec tego roku (listopad) datowana jest polska premiera nowego dziecka Razera o nazwie Diamondback (w USA juz dostępna). Z pozoru niczym się on nie różni od Razor Vipera (no chyba ze napisem na grzbiecie) jednak diametralne zmiany zaszły w układzie optycznym, którego osiągi są niekiedy lepsze od MX510:

• rozdzielczość: 1600 dpi (MX510 - 800 dpi)
• 16 bitowa ścieżka danych (MX510 - 12 bitowa)
• akceleracja: 15g (tyle samo co MX510)
• prędkość przetwarzania danych: 5,8 MP/s (tyle samo co mx510)

Zlikwidowano również mod stand-by z Vipera, przycisky myszy zwiększono do 7 (mx510 ma ich 8), oraz dodano teflonowe ślizgacze. Jak to będzie wyglądało w praktyce ? Czas pokaże :)
Tymczasem odsyłam na polską stronę Razera - www.razer.pl
Razer Diamondback dostępny będzie również w 2 wersjach (kopia pomysłu z mx510 ?) Gwarancja na Razer Diamnodback - 2 lata (MX510 - 3 lata a MX500 - 5 lat, MX-y górą :D ).

UWAGA: na polskiej stronie Razera niewiadomo czemu napisano ze Razer Diamnodback posiada 6,4 megapixela/s co jest bzdurą, gdyż na oryginalnej stronie (www.razerzone.com) widzimy wyraznie ze jest 6400 klatek na sekunde co równa się 5/8 megapixelom/s ... czyżby ktoś chciał wprowadzić graczy w błąd ?

Cena w USA ~ 60$

***** news by raq

plej | 2004-09-23 02:07:21 +0200

najs look :o Trza będzie bliżej się przyjrzeć temu cacku...
(qfa znowu jestem ostatni :()

frag | 2004-09-23 02:13:44 +0200

moj razer viper >all ........ gg no re =]

auroxick | 2004-09-23 07:01:28 +0200

i tak nie roznicy czy 16 bitow czy 12

obni | 2004-09-23 09:05:30 +0200

ja tam wole mx'a :P

Gravatar

h|g0ral | 2004-09-23 09:56:44 +0200

na L4F mozna bylo sobie na takim pograc .. ! nic specjalnego !

Gravatar

K1lim | 2004-09-23 10:07:43 +0200

Gralem na Razorze, naprawde to nie to samo co Mx'y jesli chodzi MX510 to on nie jest taki "slynny" ;p to nie to co legendarne MX300 i MX500 :D

bryan | 2004-09-23 10:36:36 +0200

moze roznica miedzy matryca a rozdz. skuteczna ? zaden silnik nie lubi pracowac na najwyzszych obrotach.

bfr_aka_pablonzo | 2004-09-23 11:02:59 +0200

sądzę, że po grubym nie wypale Razor Viper'a firma ta straciła dużo klientów - ja np. w życiu nawet nie spojrzę na myszki owej firmy, wolę Logitecha, który jest sprawdzony i dobry na 100%.

sYnth|Bubu | 2004-09-23 12:19:31 +0200

Kar nawet taki topic na bordzie zalozyl o Razerach.
Logitech, Microsoft only :>

lidek | 2004-09-23 14:17:30 +0200

q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=t&forum=125&temat=14114

temat juz jest :)

.WeeD | 2004-09-23 16:27:45 +0200

jak poprawia bledy vipera to ta mycha ownuje i nie ma lepszej!!

Ja ja kupuje na gwiazdke :D:D:D

pat | 2004-09-23 18:47:09 +0200

muhahahhahah nastepny swiatny razer hahahhaa taki sam jak ten ostatni
to nawet z kulkowa myszka niemoze konkurowac a co o mx510 mowic ;o

lecho | 2004-09-23 21:52:37 +0200

pat kupe wiesz o razerach wiec sie nie wypowiadaj

dinh-equador | 2004-09-23 23:27:24 +0200

gorral nie takim ale wczesniejszym modelem
!!!!
pozdro:DD:

P.s
to jest nowsszy :D

sethi | 2004-09-24 15:57:54 +0200

pyk ,fajna myszunia

Gravatar

cgx*mazi | 2004-09-24 20:11:44 +0200

Ta mycha to nie wypał , gubi sie przy szybkim ruchu ... nie ma to jak : intelli 3.0 , mx300 lub mx500 . Nic wiecej do szczęścia nie potzreba ... pozdro z Wągrowca :P

.WeeD | 2004-09-24 20:45:18 +0200

nie siej ciemnoty!!!

Gravatar

voodoo|seRious | 2004-09-25 11:56:22 +0200

jak jej ktos niemial w rekach to poco sie wypowiada na temat jakosci ?
pfff

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63