ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



rD wraca z zaświatów

nie, 02 listopad 2003 13:38:00 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena

Część z was być może pamięta klan rD, który po dość dobrych meczach i niezłym miejscu w ECT 4 się rozpadł (dla przypomnienia klan red devils to dawne WOP). Chciałbym poinformować, że klan wraca na rodzime serwery w składzie loki, finito, zabunia, wilq i joy. Jak napisano mi na gg, klan szuka graczy, więc jeżeli jesteście chętni to wio na strone domową rD.

Razor | 2003-11-02 13:41:49 +0100

Fajna strona ale clos mi sie cholernie dlugo wgrywa.

rD-fiNito | 2003-11-02 13:42:57 +0100

lol

Podoba się www? :D

enjoy | 2003-11-02 13:44:08 +0100

loki a wiec w tym tygodniu grasz dla rD? no to gl 4 u :PP

move | 2003-11-02 13:47:20 +0100

wio wio! ihahaha ihahaha patataj patataj pattaj taj! wio koniku wio!!!
PS: gl rD ;-)
A wiecie co? niedawno widzialem jakiegos lokiego w meczu Eurocup przeciwko komus z gornej polki - nie pamietam czy to ic czy kto - ale jako jedyny ze swojego teamu zachowal dodatni net, kiedy reszta byla na glebokim minusie. Wiec, loki wyjasnij mi to :))

rD-loki | 2003-11-02 13:48:17 +0100

hehe enjoy ;] mam nadzieje ze juz zawsze dla rd;]

rD-loki | 2003-11-02 13:49:10 +0100

haha mof ;]]]]]] masz moze screny ?;]

zab9kakaigla | 2003-11-02 13:53:45 +0100

macie zyczyc gl, a wiecie dlaczego? bo ja tak mowie :DDDDDDDDDDDDD

baxowy | 2003-11-02 13:57:25 +0100

Powiem wam ze sie zdziwilem ze mnie nie ojebaliscie za to ze pisze o reaktywacji jakiegos klanu :)

respekt ;>

skejwen | 2003-11-02 13:57:26 +0100

wop czyli wariors łof pyramyd?

rD-fiNito | 2003-11-02 13:58:49 +0100

wielcy ogólnopolsy proplejerzy

BobeK | 2003-11-02 14:00:28 +0100

baks lamo
;P

gl urinal ...

Mad | 2003-11-02 14:55:12 +0100

Dekalog Diabłów

  1. Nie wyznawaj wiary innych klanów!
  2. Nie wymawiaj imienia Clan Leaderow nadaremno!
  3. Pamietaj, abyś dzień stoczonej klanówki święcił!
  4. Czcij Clan Leaderow i quaka3arena swego!
  5. Zabijaj !!!
  6. Nie zdradzaj klanu!
  7. Kradnij !!!
  8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw klanowiczom swoim.
  9. Nie pożądaj ksywki klanowicza swego!
  10. Ani żadnej rzeczy, która jego jest!
  11. A po jedenaste nie masz prawa decydować o rozegraniu jakiejkolwiek klanówki, chyba, że jesteś Clan Leader'em :P Klanówki bez wiedzy rD-lokiego i rD-zabuni nie będa brane pod uwagę, nie będą się liczyły.

dasghjdagsjdgasjasgfdasfdhgasfdhgasdasfasd

rD-loki | 2003-11-02 14:57:38 +0100

madq cos Ci sie nie podoba? ;q

Mad | 2003-11-02 14:59:27 +0100

"witam witam spoko emotki fiNito aha jeszcze mugl bym zlozyc propozycje do klanu jestem w christians ale jak byscie mnie chcieli pisac mam 26.6 lg !" shoo

2x dasdasgfdasfdhasgfdasghdfash

pepz | 2003-11-02 15:26:20 +0100

aaaaaaaaahhahahahahahahahahhhahahahahahahahahahahhahahah agdashdjhgasjgdjasgjdgjasgdjgasjdgsaj jdagsjdg jasdgjgasjdg asga sgjh
Ale mam kolesia w klanie asdhfhasfdhgasfhgdfashgfdhgasfdhfash
A tak ogolnie to fajna stronka ;d

rD-loki | 2003-11-02 15:27:40 +0100

madq nie moja wina ze jakis shoo sie wpisuje i sie chwali jakims lg moja to jest wina a jesli masz cos do strony albo jakis problem zglos sie na gg a nie w komenatrzach robisz syf.........

ognos | 2003-11-02 15:46:07 +0100

bobek bardzo fascynuja mnie twoje posty i innych z poison, ale jedno pytanie mnie nurtuje od dawna, czemu zyczycie gl urinal? za duzo macie samozachwytu w sobie i zyczycie go innym? or smth ;) wytlumacz prosze :>

BobeK | 2003-11-02 16:07:52 +0100

Przez nich nie wygraliśmy mistrzostw Polski w 2002 roku. ;(

EDIT: Aha, rozumiem, z tego nie wynika, czemu zyczymy im 'gl'... Hm.. o tak - wygrali fartem i dlatego zyczymy im gl (w nastepnym spotkaniu ;P).
oki? ;]

Zenith | 2003-11-02 16:22:26 +0100

"mam 26.6 lg" :OOOOO o boze to masz pewnie jakies ogc =DDDDDDDDD

rkniunia | 2003-11-02 19:37:28 +0100

;sad;sadsad;sad; to sie shoo popisales :@#$%

rkniunia | 2003-11-02 19:41:02 +0100

;sad;sadsad;sad; to sie shoo popisales :@#$%

rkniunia | 2003-11-02 19:41:35 +0100

ops 2 razy poszlo :d (wiem w sumie 3 :P)

żeton | 2003-11-02 19:41:52 +0100

ale z tym wio to mie rozje.baliscie :d ale ogulnie strona rox :d gl i hf dla rd :d ;adslkdkfpeid

move | 2003-11-02 20:34:53 +0100

loki: nie mam screena, ale nazwa klanu to jakas podobna byla do waszej dlatego mnie to zdziwilo, tzn tag klanowy, bo nazwa to nie wiem :), ale poszukam to moze jakos do tego dojde.

rD-loki | 2003-11-02 22:19:23 +0100

mof nie ma sie czym chwalic masta i tyle nie?:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP :ASDASDASD

rD-fiNito | 2003-11-02 22:22:00 +0100

Buehehehe, nie pamiętasz loki? To wtedy co ja grałem za Ciebie w tamtym klanie... by ty miałeś rękę w gipsie... :ddd

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63