ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Reaching Aural Nirvana by shaolinproductions.org

pon, 21 luty 2005 20:44:02 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

Witam. Na own-age.com pojawiła się nowa, interesująca pozycja. Najnowszy obraz Shaolin Productions ''Reaching Aural Nirvana'' prezentuje tricki i freestylowe runy 3 person [mrks, detinu, nihilanth] które postarają się zatrzymać nas przykutych do monitora przez najbliższe 7 minut. Od strony technicznej film jest zrobiony bez najmniejszego zarzutu - editing ponad przeciętny, doskonałe operowanie filtrami i balansem kolorów. Jakość na bardzo wysokim poziomie, wszystko jest przejrzyste i miłe dla oka a sam cfg jest idealnie dobrany. Autor ewidentnie nie postawił na dynamizację obrazu w związku z czym mamy masę spowolnień akcji - w połączeniu ze stonowaną ścieżką dźwiękową mrks stworzył przyjemny klimat przy którym można się wyluzować i choć na krótką chwile przenieść w stan tytułowej Nirvany. Reasumując jest to produkcja obowiązkowa dla każdego fana trickjumpingu - mam jednak wrażenie że nie wszystkim się spodoba. Jest nieco inna - zobacz sam czy dociera do ciebie jej przesłanie.


# Nazwa: Reaching Aural Nirvana by shaolinproductions.org

# Download: own-age

# Długość: 7 min 10 sek

# Rozmiar: 205 mb

gr. | 2005-02-21 20:55:53 +0100

juz mialem pobierac ale mnie zniecheciles przedostatnim zdaniem -.0

PeterSchiff | 2005-02-21 22:14:18 +0100

gr sciagaj a nie @#$% glupot :D film jest poprostu wypas a druga piosenka w 1 tracku ownuje jeszcze bardziej ;d

fhantom | 2005-02-21 22:27:33 +0100

jestem tego samego zdania :-)

gr. | 2005-02-21 22:55:35 +0100

no to sciagne jutro albo sobie nastawie na noc heh

eXe|Korol | 2005-02-21 23:21:01 +0100

"przeslanie " :DDD

Tramal | 2005-02-21 23:41:20 +0100

Jadziem z koksem !!!!

Tramal | 2005-02-22 00:42:12 +0100

no ściągnołem, obejrzałem !! z tego filmu zapamietam 2 elementy:

fajny efekt 3d stroke w intrze
soundtrack ( tylko pierwszy kawałek)

polo | 2005-02-22 06:29:43 +0100

Ładny film ale i tak nadal mam w głowie Tricking It 2.

PTC|Faketa | 2005-02-22 06:46:14 +0100

spokojny klimat! tricki na średnim poziomie! dobre demo ukazujące logo!
Całość - brak oryginalności; standart!

^M^ | 2005-02-22 08:33:17 +0100

Faketa - a Ty nadal z ranca udajesz, ze pracujesz, he? ;-)

PTC|Faketa | 2005-02-22 08:50:59 +0100

M ;-)

dAde | 2005-02-22 09:14:43 +0100

A mnie się jakoś szczególnie nie podobało...
Polo wspomniał o Tricking iT, ale do niego ten film się nie umywa, zupełnie inne klasy.

Lukin | 2005-02-22 14:24:49 +0100

Jakie przesłanie?

Gravatar

edix | 2005-02-22 16:01:35 +0100

triki lepsze od muzy :p

PeterSchiff | 2005-02-22 20:00:12 +0100

"A mnie się jakoś szczególnie nie podobało...
Polo wspomniał o Tricking iT, ale do niego ten film się nie umywa, zupełnie inne klasy."

tylko ze to sa zupelnie inne filmy :) mrks moglby na lajcie zrobic cos na poziomie tricking it2

Gravatar

2BigSexy | 2005-02-24 08:41:59 +0100

Ciekawy filmik nie powiem, a najciekawsze w nim jest to ze odpalajac go w V-playerze mam inna muze niz odpalajac za pomoca WMP. Sprawdzcie czy u was nie jest tak samo :D :P
...:::POZDRO 4 ALL:::...

Gravatar

qwe | 2005-02-26 14:55:31 +0100

a co z IT teamjumpingiem ???????/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63