ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Recenzja QCK+

nie, 19 grudzień 2004 23:15:58 | Autor: ash | Quake 3 Arena


W Internecie pojawiła się kolejna recenzja sprzętu dla graczy, a mianowicie mrocznie zawansowanego produktu jakim jest podkładka. Tym razem przetestowane zostało najnowsze dziecko marki SteelPad, mianowicie podkładka QCK+, a przyjemność ją testować miał typowy gracz którego możecie nawet kojarzyć z Quake3, mianowicie over. Dla tych którzy się nie bardzo interesują innymi grami dopowiem tylko że over jest aktualnym Mistrzem Polski w grze PainKiller 1v1, tak więc wydaje mi się że opinie takiego gracza można by w jakimś stopniu brać pod uwagę.
Recenzja nie jest zbyt długa, ale przedstawia te zagadnienia które powinna, oto krótki cytat:

QcK+ jest podkładką mającą 450 mm długości oraz 400 mm szerokości - jest ona większa od swojego poprzednika, a mowa tu o destrukt pad xxl. Ten pad jest strasznie niziutki, ma zaledwie jeden może dwa milimetry wysokości, dzięki czemu nie czujemy prawie żadnej różnicy pomiędzy podkładką a stołem, rączka leży na nim milutko. Pod spodem pada jest bardzo mała warstwa gumy, która przy bardzo gwałtownym ruchu myszy ma utrzymać pada w jednym miejscu.
Cały tekst znajduje się tutaj.
Podkładka ta w sklepie ProGamer.pl kosztuje tylko 69 zł i jest to niewątpliwie jeden z najtańszych padów na rynku, natomiast jego mniejsza wersja QCK kosztuje 49 zł.

Jako że jest to news o produkcie SteelPada dodam także mały Offtopic. Otóż w Internecie można znaleźć filmik promocyjny Steelpada. Jest to właściwie typowa produkcja fragowa, a pisze o niej ponieważ sam filmik jako taki jest nawet dość ciekawy w którym są także ujęte fragi z Quake3, a właściwie połowa tego filmiku to Q3. Bardzo ładny montaż, więc może komuś się spodoba. Filmik można ściągnąć z polskiego serwera, a mianowicie właśnie ze strony sklepu ProGamer.pl. Tutaj link.

gr. | 2004-12-19 23:21:39 +0100

ash Ty zyjesz =o
:)

sYnth|Bubu | 2004-12-20 00:11:42 +0100

over jaki przystojny :D

enjoy | 2004-12-20 00:17:24 +0100

mianowicie bardzo ladna podkladka :)

Gravatar

intens1ty.dk | 2004-12-20 00:38:07 +0100

niezle reklama sklepu.

Nie ze mam cos przeciwko, bylem tam, nie dosc ze specjalnie dla mnie zamykali o godzine pozniej, to pracuja tam takie laski ze bylem w szoku.

eng | 2004-12-20 01:06:41 +0100

fajno fajno ale mojej szmacurki nie zamienilbym nawet na engpada:D

pluskff4 | 2004-12-20 01:29:10 +0100

przydal by mi sie ten + ;]
ja zrobilem wlasna podkladke :P z materialu na namioty hrhrh o bardzo zblizonych wymiarach ;) i bardzo dobrze mi sie na niej smiga ;ppp
o looool w gadzetach/Steel Cord Holder - takie male gowienko za 59 zeta :| pfff chyba zarty jakies :|

Razor | 2004-12-20 08:15:55 +0100

ash powinien pracowac w reklamie ... :P ajc...

Gravatar

overeq | 2004-12-20 08:19:21 +0100

hehe bubu lansuje sie :D

akk0 | 2004-12-20 11:55:26 +0100

ash i mav9lity reaktywacja! ;o

Pawuj | 2004-12-20 12:11:07 +0100

Chyba se kupie tą mniejszą wersję ;D opłaca się? :D

Mav_8217 | 2004-12-20 13:05:31 +0100

"ash i mav9lity reaktywacja! ;o"

ash reaktywacja! Mavality to jeszcze świeżak :P

Podkładka fajna i tania! Podoba mi się, że jest taka cienka a nie widziałem jeszcze szmatki takiej klasy, wymiarów i z tak niską ceną!

Gravatar

szefo3 | 2004-12-20 14:02:31 +0100

u mnie jest taniej za 45 :PPPPPP
-> abcgracza.pl

ciekawe ile zycia ten post wytrzyma =D

freak | 2004-12-20 15:11:05 +0100

ciekawe, ciekawe mozesobie zamowie u św. Mikołaja :)

.WeeD | 2004-12-20 16:44:47 +0100

kto chce kupic Steelpad 4S ( ok 100zl ) ? :DDDDDDdd
musze miec ta szmate, ale zal mi rozstawac sie z 4S :>

Gravatar

Fabian | 2004-12-21 16:25:04 +0100

Bardzo fajny pad. Chyba sobie go zakupie ..

atOm_1 | 2004-12-22 14:27:47 +0100

Do mnie przyszedł ten padzik jakąs godzinke temu ale w pomniejszonej wersji, jak narazie spisuje się bez zarzutów. jestem bardzo zadowolony z zakupu jakiego dokonałem :-), polecam tą podkładke...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63