ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Redakcja ... rewolucja

pon, 06 grudzień 2004 12:37:36 | Autor: szaq | Quake 3 Arena

Sprawę postaram się przedstawić najjaśniej jak potrafię.
Otóż obecnie nasz wspaniały serwis zasilany jest przez 154 redaktorów, oczywiście mowa o wszystkich poddziałach ORGa. Liczba, jakby nie patrzeć jest zaskakująco duża i przyjemna dla oka, gdyby nie fakt, że praktycznie wcale tego nie widać patrząc na newsy, kolumny, artykuły, wywiady itd ... Z tego względu nasz szef, czyli Razor, zarządził czystki w redakcji.
Obecnie, ciężko byłoby komukolwiek, dokładnie sprawdzić, który redaktor z tak wielkiej liczby (czyli wspomniane 154) wykonuje swoją prace, a który już dawno olał wspomaganie serwisu. Dlatego też, z tego miejsca prosiłbym wszystkich redaktorów naczelnych poszczególnych serwisów, o wypisanie osób, które obecnie zajmują się danymi podserwisami. Proszę kierować się głównie aktywnością, choć wiem, że są wśród nas tacy, którzy piszą rzadko, ale konkretnie. Wasza (redakcja naczelna) ocena będzie dla szefostwa głównym wyznacznikiem, więc podejdźcie do tego jak najbardziej poważnie. Dokładny spis redaktorów z poszczególnych działów proszę wysyłać pod ten adres [email protected].
Listy najlepiej w formie przedstawionej poniżej:

Witam.
Redakcja podserwisu PTC.
- naczelny: nie ma
- redakcja: Faketa, ^M^, SzakaL, Platine
Pozdrawiam, PTC| Faketa.

; za co z góry dziękuje osobom odpowiedzialnym za poszczególne działy. Wiem, że każdy z nas ma jakieś obowiązki, ale zależy nam, na jak najszybszym zebraniu tych informacji. Mam nadzieje, że jasno wszystko wyjaśniłem - teraz czekam na listy, które to będą wyznacznikami, i pamiętajcie - nie robicie tego dla mnie, tylko dla Razora !! !! !!

Najważniejsze już napisałem, teraz druga jakże ważna informacja.
Nasz serwis, poszukuje nowych redaktorów. Kryterium to kreatywność, poprawna forma wypowiedzi, zaangażowanie oraz co chyba najważniejsze - umiejętność wyszukiwania informacji w sieci. Osoby zainteresowane, które uważają, że to coś dla nich, proszone są o kontakt mailowy. Wcześniej należy jednak, przygotować co najmniej dwa, a najlepiej trzy newsy, które to będą załączone do Waszych listów - podań. Dzięki tym newsom, Razor będzie miał możliwość oceny w/w umiejętności. Dodatkowo, należy podać dane takie jak wiek, miejsce zamieszkania oraz nr id profilu na tym serwisie (dla wyjaśnienia, mój nr id to 6846). Z góry pisze, że wiek nie ma wpływu na ocenę nadesłanych prac. Listy proszę słać pod adres [email protected].
Zapraszam i życzę powodzenia.

THRAWN | 2004-12-06 12:54:03 +0100

154 0_o jaja se robicie ? jaki lol

freak | 2004-12-06 13:01:12 +0100

no to fajnie macie

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-06 13:02:46 +0100

zara zrobie czystki :d i wysle maila na, pd ofkoz :P

ISDGBUIASBD | 2004-12-06 13:05:39 +0100

Wiosenne porzadki ??? :P

THC*Rulesss!!!

zośka | 2004-12-06 13:19:25 +0100

szakal wydales na siebie wyrok smierci - po tym jak kiedys podalem swoj glowny adres mailowy w newsach na orgu zaczelo sie spamowanie mojej skrzynki. chyba, ze to twoje "brudne" skrzynki mailowe albo nie boisz sie spamu. GL w kazdym razie

szaq | 2004-12-06 13:21:17 +0100

[email protected] to adres, który tak szybko jak powstał, tak samo szybko może zostać skasowany. W jego miejsce mogę miliony niewykorzystanych adresów wymyśleć ;).

sYnth|Bubu | 2004-12-06 13:38:27 +0100

I dobrze trzeba zrobic porzadek.

gr. | 2004-12-06 13:48:08 +0100

no nie Bubu? :D

a teraz sprawa 1 jakbym mial wymieniac redakcje promode to musialbym wymienic w sumie samego siebie tylko t_T bo jest taka a nie inna sytuacja o ktorej bym tu mowic nie chcial szerzej w kazdym razie: jesli gdzies w gaszczu userow orga ukrywa sie zapaleniec gotow pisac na dluzsza mete a nie tylko przez 2 tygodnie o promodzie to prosze niech sie do mnie zglasza droga mailowa na adres apm69(at)o2.pl
kryteria te same co przy naborze na pisanie na glownym orgu czyli jakies newsy aka pokaz swoich skillsow, thx

druga sprawa ja juz wspominalem dawno temu ze czystki powinny byc zrobione jednak gdy wtedy poruszalem te sprawe rdaktorow bylo nieco ponad 100 a teraz 154 to juz jest rofl po prostu :o

trzecia sprawa fajnie byloby miec taka moc poprawiania newsow pod wzgledem czysto ortograficznym stylistcznym interpunkcyjnym literowkowym itd. dlatego ze jak widac newsy czesto gesto sa napakowane bledami literowkami i innymi defektami wspomnianymi przeze mnie powyzej
chodzi o to ze jest wsrod newswriterow kilka osob ktore jak najbardziej poprawnie wykonuja swoja prace od strony zawodowej jednak od strony technicznej czesto robia bledy
ja niestety nie mam tej mocy do poprawiania i prawdopodobnie miec nie bede :c

to tyle =o

szaq | 2004-12-06 14:01:13 +0100

Emil, ja tam nie wiem jak to jest, ale jako naczelny promoda chyba masz mozliwość na tym podserwisie edytowania cudzych newsów ...

Gravatar

edix | 2004-12-06 14:14:59 +0100

porzadki przed Swietami : }

gr. | 2004-12-06 14:20:50 +0100

Arielu redaktorem naczelnym jest MsT ale to prawda - ja tez mam mozliwosc edycji newsow na promodzie ale za to tu nie ma kto tego robic malo tego chyba nikt nie ma takich uprawnien a to moze robic ktokolwiek kto legitymuje sie znajomoscia ortografii interpunkcji etc. bo przeciez osoba ta nie ingeruje we wlasciwa tresc newsa nie zmienia jego znaczenia a jedynie nanosi korekte stylistyczna itd.

Razor | 2004-12-06 14:37:06 +0100

pogadam na ten temat z Brickiem...

d4widoV | 2004-12-06 14:38:46 +0100

no to zara piszemy maila :)

MsT | 2004-12-06 14:39:45 +0100

mail wyslany

Gravatar

Fabian | 2004-12-06 14:57:12 +0100

Startuje na redaktora. Jest jakis wybrany temat tych
newsów czy jaki chce ?.
Heh ale jest jeden problem .. Nie znam się
na Html’u. Kiedyś miałem własną strone, ale to
było dawno .. Ale sądze, że mi pomożecie ^^.
EDIT: To się ciesze ..

sYnth|Bubu | 2004-12-06 15:18:26 +0100

Nie musisz sie znac masz gotowe linijki tekstu :P

akk0 | 2004-12-06 16:25:39 +0100

Z tego co zrozumiałem to ja nic nie musze robić ;)))

gr. | 2004-12-06 17:24:38 +0100

musisz musisz - pisac newsy scenowe :D

Gravatar

Fabian | 2004-12-06 18:31:52 +0100

Własnie ja też bym chciał się zająć news’ami scenowymi.
^^.
EDIT: Własnie, własnie d4widoV.

gr. | 2004-12-06 19:56:45 +0100

no chyba masz lipe bo do tego imo wystarczy zupelnosci jedna osoba :D

d4widoV | 2004-12-06 20:36:20 +0100

ale niekoniecznie musi to być akk0

gr. | 2004-12-06 21:33:02 +0100

sugerujesz cos? moim zdaniem akk0 dobrze sobie radzi :)

akk0 | 2004-12-07 16:48:37 +0100

hmm davidow coś Ci się nie podoba w moich wieściach? Pomimo ograniczonego czasu potrafie coś konkretnego napisać...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63