ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Redakcja ... rewolucja - ciąg dalszy.

wto, 07 grudzień 2004 19:25:46 | Autor: szaq | Quake 3 Arena

Jak mogliście wszyscy przeczytać w tym newsie, nastał dla naszego serwisu czas większych zmian. Zmiany te, są spowodowane sytuacją jaka obecnie u nas panuje, o czym wspomniał kolega redaktor w newsie poniżej.
Po dodaniu wczoraj informacji z prośbą o uaktualnienie składów redakcyjnych na poszczególnych poddziałach, otrzymałem bardzo szybko konkretne odpowiedzi - za co z góry dziękuje kolegom redaktorom. Dzięki temu, mogę sporządzić listę redaktorów (choć nie do końca pełną), która na dzień dzisiejszy prezentuje się następująco (kolejność serwisów całkowicie przypadkowa):

PTC Polish Trickz
naczelny: brak
redakcja: Faketa, ^M^, SzakaL, Platine

PD Polish Division
naczelni: bfr aka qra, pepz
redakcja: pa1n-m4k, sYnth|BubuR, akk0

RA Rocket Arena
naczelny: Akil
redakcja: terek, zgr3dek, Akil (MateoMartinezz, Shadow, Rozz)

Promode
naczelni: MsT, gr
redakcja: suzette, r00ster, lc.bandYta

CA Clan Arena
naczelni: Joe, k3m, ToTo
redakcja: fhantom, wegiel, VI

FHN Serwis klanowy
naczelni: MsT, k3m
redakcja: Ben`eK?, Krukov, Norad, grzEs, w1n, GrimmY, ecik, SlayeRR, -=SLAYER=-

ECT2v2 liga_tdm2v2
naczelni: d4widoV, sh4de
redakcja: pa1n`r4, markolm, Replay

ECT TDM liga_tdmvq3
naczelni: bryan, abs, ognos
redakcja: nie ma

DA FearFactory
naczelni: bryan, ognos
redakcja: ff/equador, lukas, linux, ff/kertal, honiton, salomon, twinsik

Pantery serwis klanowy
naczelni: MaS, Slaughter.
redakcja: jiNus, ProXima, psychic, Pavulon, Gu7ek, Tehnick, L1nk, gu4rd, Thrawn.

Jak zapewne większość z Was zauważyła, brak w w/w serwisach składu głównego - czyli q3arena.gry.imro.pl, ale tą częścią zajmie się osobiście Razor. Widać po powyższym, że liczba wymienionych redaktorów odbiega znacznie od tej "formalnej" czyli 154 ...

Dla wyjaśnienia, dodam tylko, iż od wczorajszego wieczoru, do dzisiejszego południa, ORG nie działał, gdyż nasz host (czyt. Imperium rozrywki), miał braki w dostawie prądu - server całkowicie leżał. Miejmy nadzieje, że to był pierwszy o ostatni raz.
Pozdrawiam.

EDIT:
Ciągle brakuje listy redakcji podserwisu [W]. Dlatego proszę naczelnego o wysłanie maila z listą zawierająca spis redakcji. Panowie, w sumie tylko na Was teraz czekamy.

THRAWN | 2004-12-07 19:31:49 +0100

nie tylo Pantery ale takze [W] !!!

k3m | 2004-12-07 19:33:08 +0100

’FHN Serwis klanowy’
Tak w ogole to o co chodzi ? Strona nadal w budowie ;>

gr. | 2004-12-07 19:38:51 +0100

Ariel nie jestem gr.goes.GoSu tylko gr jako znawca angielskiego powinienes wiedziec co znaczy dopisek goes GoSu
:c

MsT | 2004-12-07 19:39:47 +0100

gr .. musialem podac twoj login w mailu ;d

szaq | 2004-12-07 19:40:15 +0100

Ja Emilku xyw nie wpisywałem, tylko naczelni.
Twoja taj jest podana w profilu, i tak Cię wpisali, ale jeżeli chcesz, to mogę poprawić ;).

gr. | 2004-12-07 19:44:45 +0100

SZAKAL: bardzo prosze :D
MsT: jak mogles ? ;p

ognos | 2004-12-07 19:48:03 +0100

ECT TDM liga_tdmvq3
naczelni: bryan, abs, ognos

gr. | 2004-12-07 19:50:37 +0100

ogi chcieli Cie wych.u.jac haha ;D
btw. do PROMODE do redakcji dopisz Arielu jeszcze lc.bandYta

akk0 | 2004-12-07 20:15:20 +0100

BubuR - ta zniewaga krwi wymaga! ;o

MaS | 2004-12-07 20:37:35 +0100

Już wysłałem dane... sor za zwlekanie :/ Nie mam za dużo czasu :(((

sYnth|Bubu | 2004-12-07 20:39:38 +0100

BubuR!??!

Nauczyc sie pisac nicka lamy :P

THRAWN | 2004-12-07 20:50:49 +0100

BuBu zostal zownowany :)

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-07 20:55:49 +0100

naliczylem 52 czyli o 102 mniej. :O

co tam bubur ?:D

bryan | 2004-12-07 21:02:37 +0100

to nie o bubu chodzi.
bubur - bubr - bobr :P
chodzi o bobra :)

Pawuj | 2004-12-07 21:10:52 +0100

Ahoj panie bobrze ;D

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-07 21:16:45 +0100

bo te jego ® sie tak wyswietla w niektorych miejscach :O

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-07 21:17:18 +0100

ﮂﮇﮋﮜﮫﮥ !! :D

move | 2004-12-07 22:09:12 +0100

Ty z newsa: Czepiasz się ;-)

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-07 22:40:00 +0100

lol a kto ty? :D
chyba dlatego.

move | 2004-12-07 22:55:40 +0100

Redaktorzy naczelni [w]:

mof
eekz

Redaktorzy z powołania pisania głupich newsów na [w]:

MateoMartinezz
slawek
w0w
woj
Yaboll
PTC| Faketa
harpagan
performer
deluka
Aromat
suzette

Już ok?:-)

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-07 23:45:50 +0100

wydaje mi sie ze miales to przeslac na maila i wyrzucic nieaktywnych redaktorow.

szaq | 2004-12-07 23:57:35 +0100

mof ... kofam Cię :b ...

DziadaS-2xreg | 2004-12-08 09:32:11 +0100

sYnth|BubuR Szkal zapomiał o ®
mogłeś wstawić ♪ lub ♀ lub ↕ lub ‼ lub ¶ lub § lub ↑ lub ↓
lub → lub ← lub ∟ lub ▓▒▓▒▓▒
Plagiat

DziadaS-2xreg | 2004-12-08 09:34:24 +0100

BuBuR bedzie zły :○

p5|H3ssian | 2004-12-10 13:15:46 +0100

Hmmmmmm... widze ze mnie tez wypieprzylo z redakcji... Coz, dawno, dawno temu wspominalem, ze poki nie bede mial stalki w domu, zawieszam dzialalnosc z braku czasu. i widze, ze podlaczenie neta zeszlo sie w czasie z wywaleniem mnie z orga. coz, szkoda. a juz mialem kolejna historyjke :P

Gravatar

edix | 2004-12-10 19:47:39 +0100

SZAKAL edytuj niusa "suzette" juz nie ma reda = ]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63