ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Relacja TV z InstaUnlagged LAN Party #1

czw, 11 listopad 2004 21:15:55 | Autor: gr. | Quake 3 Arena


W miniony weekend w Kole miał miejsce pierwszy ogólnopolski zjazd sympatyków modu InstaUnlagged. Z tej okazji mój kolega po fachu SZAKAL wybrał się tam w celu uczestnictwa w imprezie oraz relacjonowania dla wszystkich zainteresowanych przebiegu tego trzydniowego przedsięwzięcia. Na dzień dzisiejszy wiadomo już od dosyć dawna kto wypadł tam dobrze, a komu tym razem nie poszło. Gwoli przypomnienia powiem również, że kolski turniej zorganizowany z tej okazji wygrał WeNdeL. Więcej o przebiegu zjazdu możecie poczytać tutaj, tu i jeszcze tu.
Teraz po tym wstępie przejdę wreszcie do sedna sprawy. Na stronie klanu WWPBP pojawił się reportaż kolskiej telewizji, traktujący o całym wydarzeniu. Plik rar zawierający w sobie niespełna trzyminutowy film można pobrać tutaj lub ewentualnie tu. W relacji z turnieju obejrzymy wypowiedzi graczy, zobaczymy również co na ten temat ma do powiedzenia organizator imprezy Zdzisław Nowakowski aka Spławik oraz Józef Ludwicki z kolskiego LOK-u.
Warto zaznaczyć, że jedną z osób wypowiadających się w reportażu jest nasz ORGowy SZAKAL (on) znany wszystkim jako miłośnik IU. Podając tę informację do wiadomości publicznej liczę na zwiększoną frekwencję w pobieraniu pliku ^^.
Sumaryzując zapraszam wszystkich gorąco do obejrzenia reportażu.

Pawuj | 2004-11-11 21:31:09 +0100

ssam ^^
edit: Nie ssam bo mam 2 kb/s =o

ATi | 2004-11-11 21:32:33 +0100

ssij ^^

Pawuj | 2004-11-11 21:35:36 +0100

Hapaj dzide ^^
edit: e no 2kbnas, kleska ;f

gr. | 2004-11-11 21:51:02 +0100

sprobojcie moze z drugiego mirrora ktory niedawno dodalem

Pawuj | 2004-11-11 22:02:16 +0100

To samo, a nawet gorzej ;x 1.1kb/s ;E
Moze ktos z uprawnieniami ma na dysku owy plik i by na orga wzucil? nie wiem...

pepz | 2004-11-11 22:16:36 +0100

mi leci 8 kb/s O_o

Gravatar

^^SLAYER | 2004-11-11 22:46:49 +0100

Fatalne mirrory - 3,5 K/s. To chyba jakieś linki dla masochistów :D

Gravatar

mac123 | 2004-11-11 23:57:53 +0100

hehe, niezły filmik :-) nawet moj switch mial coś do pokazania i przyjaźnie pomrugał diodkami.
Prześcieradło za to było spokojne jak kamień, hihi :-))))))))

Gravatar

.... | 2004-11-12 07:51:28 +0100

eh to chyba z kablowki kolskiej jest to co oni krecili :D pewnie tez tam gdzies przechodze czy cos :p taka niebieska bluza z czarnym plecakiem :P

Pawuj | 2004-11-12 08:35:47 +0100

No mirrory z dupy ;x

Gravatar

sld | 2004-11-12 09:41:24 +0100

AAA trza mieszkac w Kole :D ja ogladalem to na tv kolskiej w srode :P ( nawet ja tam jestem :PP mazzi widac twoje plecy i Dee z profilu go widac :P - jestesmy tlem podczas wypowiedzi szakala ;] )

Gravatar

.... | 2004-11-12 10:31:16 +0100

hehe

fiszon | 2004-11-12 11:13:33 +0100

w dupe @#$% co za gówno nie lubie jak jest taki mały transfer :/ nie chce mi sie tego sciagac :/
(wybaczcie mi tą wypowiedź ale mam zły humor:D)

Tramal | 2004-11-12 12:06:28 +0100

Tragedia, niechce mi się ściągac tego filmiku w takim tępie 5KB/s

meta | 2004-11-12 12:07:02 +0100

spakujcie to na 6 kawalkow i wrzuccie na lycosa lepiej

Gravatar

qwe | 2004-11-12 12:21:53 +0100

yyy jak to kolega SZAKAL ??
myslalem ze SZAKAL to kobieta
:ASD

Gravatar

Fabian | 2004-11-12 12:27:12 +0100

.::SZAKAL::. - ON.
SzakaL - ONA.

Dual | 2004-11-12 13:28:22 +0100

weźcie niezasysajcie z jednego mirrora to wezme ściągne i wrzuce na orga ( przy 1 - 3 KB/s nawet nie zasysam)

Gravatar

alkeniu | 2004-11-12 14:36:53 +0100

aj byscie zapodali mi ten soft to bym wrzucil na serva IU bo z tym laczem to masakra to sciagac :)

Gravatar

StaryOrgowicz_94 | 2004-11-12 16:50:28 +0100

Haaaaa ja bylem jednym z pierwszych i filmik w spokoju zassałęm :D:D:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63