ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Remix cGc.

sob, 13 listopad 2004 20:03:30 | Autor: markolm | Quake 3 Arena


[M]aniek - redaktor serwisu netsports.pl zrobił remix z shoutcastu prowadzone podczas całego turnieju Cyber Games Cup. Mp3 trwa około 17 minut. Słucha się go bardzo sympatycznie. Usłyszeć można takie osoby jak: Mit0s, Bubu, 3st, hugo, xts, kertal orazn nexhia. Podczas całego słuchowiska towarzyszy nam bardzo różna muzyka i głos komentatorów. Jeśli ktoś był na finale cGc w Warszawie to pamięta zapewne pojęcia takie jak "Magiczne kulki", "Piorun", "Strzela z lasera" oraz "Szal się rodzi, z maszinguna wojna, wojna i z pioruna go zabili ";) Teraz te wszystkie lolowate kawałki znajdziecie TUTAJ

THRAWN | 2004-11-13 20:08:06 +0100

ASASASASASASASASAS markolm popraw ! nie "exhia" tylko "nexhia":D

Logitechr4 | 2004-11-13 20:10:42 +0100

haha bardzo ladna mp3 :D

THRAWN | 2004-11-13 20:14:41 +0100

Biały Mis i zapałki z RFNu RULAZZZZZZZZZZZZZZZZ !!!

ale niestety pociom szałta na cGc był tragiczny iwolal bym takie komentowanie jak na Cb a jak nie to wogle :(

[M]aniek | 2004-11-13 20:19:10 +0100

w sumie mam 12 godzin shoutcastu ;d

shoutcast byl spoko, moze bardziej podpasuje Ci sie shoutcast w wykonaniu solara i lecha, ktory miejmy nadzieje bedzie mozna uslyszec (jesli uda sie zalatwic serwer) podczas trwania takich turnieji jak xliga, eastern cup, czy ffa allstars

www.zapp.webd.pl/desteel/solar/jingel.mp3

probka mozliwosci solara

warto na prawde warto sluchac, tym bardziej ze na netsports.pl jak i na forum orga jest tekst o tym jak mozna zsynchronizowac shoutcast z gtv

ATi | 2004-11-13 20:28:33 +0100

Usmialem sie na figurkach :)

ramm | 2004-11-13 20:38:45 +0100

kochaja mnie ! :D

pat | 2004-11-13 20:42:33 +0100

ale mnie rozj3bał ten kawałek
"szal ma quada no i reil w du ... pupe, szal sie rodzi i z maszingana wojna, wojna i z pioruna go zabili"
haahahaha

akk0 | 2004-11-13 21:23:33 +0100

Hehe co chwila się śmieją, mało wyraźne, ale jakoś sie można dosluchać;D

ps. Fajne pytano do nexhni:D:D

O.W.N.A.G.E.

Gravatar

modo | 2004-11-13 22:00:21 +0100

moim zdaniem beznadziejne, warto docenic tylko prace skladajacego

Gravatar

g0ral | 2004-11-13 22:11:50 +0100

spiewaly h00ls’y a zwłaszcza l3si0 !

[M]aniek | 2004-11-13 22:18:39 +0100

Bubu masz figurki?

ramm | 2004-11-13 22:51:27 +0100

wiecie ze mam zimne stopy... ? kkurde tragedia. Dlaczego ????????????????????????? ! ?

xrb | 2004-11-14 00:01:34 +0100

no no figurki dobre :D ale i tak komentarz xts’a żądzi :D te jego pioruny i kulki :D

v1n5 | 2004-11-14 01:23:03 +0100

"matr0x byl niczym matka wiosna" beuhuhuheuahuheuhauhu :ASD

kto tym textem dojebal, oscara mu:D

Gravatar

ca1_ownz_you | 2004-11-14 01:28:34 +0100

sciagam :o na techo pro gejm party dawac ten remix :d

Mad | 2004-11-14 01:38:58 +0100

"fajna akcja teraz byla tutaj na serwerze" ;p

Gravatar

ca1_ownz_you | 2004-11-14 01:50:06 +0100

po uslyszeniu tych remixow, powiem tylko jedna sa ludzie i sa taborety ( bubu ) teksty z dupy wziete hrhr !

Gravatar

tox1c | 2004-11-14 11:41:34 +0100

vins tym textem rzucal kertal :D

v1n5 | 2004-11-14 12:48:31 +0100

myslalem ze kapcie wdupie jak to uslyszalem :SAD

Gravatar

Fabian | 2004-11-14 14:22:55 +0100

"Pawuj wal się na ryj" B>.

Gravatar

tox1c | 2004-11-14 14:27:40 +0100

h00ligans i nasze czarne oczy :D:D g0ral falszowal :ASD;ADS

Gravatar

tox1c | 2004-11-14 14:44:49 +0100

wie ktos moze jaki utwor lecial w tlen kiedy xts’a mowil o pioronach itp :D

sYnth|Bubu | 2004-11-14 16:50:14 +0100

Dobre :D

m1ru | 2004-11-14 18:17:09 +0100

"szal ma quada no i reil w du ... pupe, szal sie rodzi i z maszingana wojna, wojna i z pioruna go zabili"
owzzzzzzz :DDDDDDDDDD o lol text jest wyjebany :D:D:D

Gravatar

szal | 2004-11-14 22:36:59 +0100

..fajne

dinhkertal | 2004-11-16 21:43:31 +0100

nice work maniek ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63