Reprezentacja Polski CTF!
śro, 11 luty 2004 12:03:15 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Znamy już skład Reprezentacji Polski Capture The Flag. Najlepsza 14-stka została wyłoniona przez Quub'a, na poniedziałkowym drafcie. Gracze, którzy będą walczyć o flagi w naszych barwach narodowych, na codzień grają w dwóch klanach - bl@ck i PPP. Co prawda pamiętamy, że na scenie istnieje jeszcze trzeci klan CTF - 3M, jednak, mimo posiadania w składzie bardzo szanowanych graczy, nie dorównuje on jeszcze skillem CTF weteranom.
Nie przeciągając, poniżej ci, wybrani:
Defense
* Ghostdog - PPP
* Hellsing - PPP
* qpr - bl@ck
* rav - bl@ck
* Tempest - bl@ck
Middle/Attack
* Crash - bl@ck
* Inz - bl@ck
* Mattias - PPP
* Metoda - PPP
* Ognos - bl@ck
Attack
* King - bl@ck
* Stinger - PPP
* unn - PPP
* Yacek - bl@ck
W/w graczy zobaczymy oczywiście już niedługo w Nations Cup CTF, gdzie będą starali się pokazać, że mimo, iż polska scena Capture The Flag nie jest taka jaką byśmy sobie wymarzyli, to jednak noszenie flag nie jest dla nich czymś nowym. GL!





SAI4H | 2004-02-11 12:05:34 +0100
Prosilbym o adres strony bl@ck, jesli jest, to wstawie do newsa.
#671975
nxs.rush | 2004-02-11 12:09:19 +0100
dolaczam sie do zyczen, GL chlopaki :)
#671977
sYnth|Bubu | 2004-02-11 12:09:26 +0100
btw o co chodzi z tymi defensami atakami itd sklad w czasie jednej mapy sie tak zmienia ??:>
#671978
SAI4H | 2004-02-11 12:17:36 +0100
To raczej ogolnie przypisane funkcje, kiedy ktorys z nich wejdzie do gry. ;)
Zwracam Wasza uwage na pierwszy komentarz, thx. :P
#671981
Mattias | 2004-02-11 12:20:21 +0100
oto ze ludzie np z def bronia swojej flagi przez caly mecz na swojej polowie
GL! ;]
#671983
HaSu_Szlauf | 2004-02-11 12:24:41 +0100
gl & hf :>
sai adres stronki bl@ck to black.ctf.pl/ ale nie jest ona chyba aktualizowana na bierzaco :>
#671984
unnzor | 2004-02-11 12:25:48 +0100
noo, mam nadzieje ze cos powalczymy :)
#671985
SAI4H | 2004-02-11 12:50:52 +0100
HaSu: thx :*
#671988
sYnth|Bubu | 2004-02-11 12:56:29 +0100
matt czyli jak
Jak chcecie osiagnac remis albo jak prowadzicie 4:2 to wchodzi defence ?
#671990
od1 | 2004-02-11 13:35:47 +0100
gl chlopaki
#671998
semp | 2004-02-11 13:39:59 +0100
a gdzie bramkarz ;]
#672000
Soulbringer | 2004-02-11 14:46:21 +0100
gl :-)
#672011
unnzor | 2004-02-11 15:04:46 +0100
Bubas to jest tak: gra sie 5vs5, 2 bazy, 2 flagi
2 kolesi przez caly mecz broni swojej flagi zeby przeciwnik nie wyniosl, a w tym samym czasie atak proboje wyniesc flage przeciwnika,
wpadnij na irca to ci pokazemy jak to wyglada w praktyce :)
#672014
quub | 2004-02-11 15:22:11 +0100
Niech Bubu wpadnie na serwer to mu pokażemy w praktyce ;)
#672015
sYnth|Bubu | 2004-02-11 16:28:04 +0100
oki w Sobote wezme rava i wieczorem dam wam lekcje ok ?
:>
z ravkiem sie ugadam i postrzelamy do siebie biegajac z flaga w reku :P
#672023
quub | 2004-02-11 19:36:27 +0100
Tylko uważaj cobyś się w noge nie postrzelił.
#672061
sld | 2004-02-11 21:12:54 +0100
hF boy's :P
#672071
Mattias | 2004-02-11 23:07:04 +0100
sYnth|Bubu® dokladnie tak jak unn pisal ;] gra sie przewaznie 5vs5 wiec 2att i 3 def lub 3att i 2 def (to zalezy od przeciwnika) (zalezy tez na jakiej mapie,bo na niektorych mozna na srodku pomagac)
zapraszam w sobote :P najlepiej jak bys sobie TSa zalatwil i jakiegos picupa moze zrobimy :)
pozdro
#672080
Zaloguj się by dodać komentarz.