ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Reprezentacja Polski CTF!

śro, 11 luty 2004 12:03:15 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Znamy już skład Reprezentacji Polski Capture The Flag. Najlepsza 14-stka została wyłoniona przez Quub'a, na poniedziałkowym drafcie. Gracze, którzy będą walczyć o flagi w naszych barwach narodowych, na codzień grają w dwóch klanach - bl@ck i PPP. Co prawda pamiętamy, że na scenie istnieje jeszcze trzeci klan CTF - 3M, jednak, mimo posiadania w składzie bardzo szanowanych graczy, nie dorównuje on jeszcze skillem CTF weteranom.
Nie przeciągając, poniżej ci, wybrani:

Defense
* Ghostdog - PPP
* Hellsing - PPP
* qpr - bl@ck
* rav - bl@ck
* Tempest - bl@ck

Middle/Attack
* Crash - bl@ck
* Inz - bl@ck
* Mattias - PPP
* Metoda - PPP
* Ognos - bl@ck

Attack
* King - bl@ck
* Stinger - PPP
* unn - PPP
* Yacek - bl@ck

W/w graczy zobaczymy oczywiście już niedługo w Nations Cup CTF, gdzie będą starali się pokazać, że mimo, iż polska scena Capture The Flag nie jest taka jaką byśmy sobie wymarzyli, to jednak noszenie flag nie jest dla nich czymś nowym. GL!

SAI4H | 2004-02-11 12:05:34 +0100

Prosilbym o adres strony bl@ck, jesli jest, to wstawie do newsa.

nxs.rush | 2004-02-11 12:09:19 +0100

dolaczam sie do zyczen, GL chlopaki :)

sYnth|Bubu | 2004-02-11 12:09:26 +0100

btw o co chodzi z tymi defensami atakami itd sklad w czasie jednej mapy sie tak zmienia ??:>

SAI4H | 2004-02-11 12:17:36 +0100

To raczej ogolnie przypisane funkcje, kiedy ktorys z nich wejdzie do gry. ;)

Zwracam Wasza uwage na pierwszy komentarz, thx. :P

Mattias | 2004-02-11 12:20:21 +0100

oto ze ludzie np z def bronia swojej flagi przez caly mecz na swojej polowie

GL! ;]

HaSu_Szlauf | 2004-02-11 12:24:41 +0100

gl & hf :>

sai adres stronki bl@ck to black.ctf.pl/ ale nie jest ona chyba aktualizowana na bierzaco :>

unnzor | 2004-02-11 12:25:48 +0100

noo, mam nadzieje ze cos powalczymy :)

SAI4H | 2004-02-11 12:50:52 +0100

HaSu: thx :*

sYnth|Bubu | 2004-02-11 12:56:29 +0100

matt czyli jak
Jak chcecie osiagnac remis albo jak prowadzicie 4:2 to wchodzi defence ?

od1 | 2004-02-11 13:35:47 +0100

gl chlopaki

semp | 2004-02-11 13:39:59 +0100

a gdzie bramkarz ;]

Soulbringer | 2004-02-11 14:46:21 +0100

gl :-)

unnzor | 2004-02-11 15:04:46 +0100

Bubas to jest tak: gra sie 5vs5, 2 bazy, 2 flagi

2 kolesi przez caly mecz broni swojej flagi zeby przeciwnik nie wyniosl, a w tym samym czasie atak proboje wyniesc flage przeciwnika,

wpadnij na irca to ci pokazemy jak to wyglada w praktyce :)

quub | 2004-02-11 15:22:11 +0100

Niech Bubu wpadnie na serwer to mu pokażemy w praktyce ;)

sYnth|Bubu | 2004-02-11 16:28:04 +0100

oki w Sobote wezme rava i wieczorem dam wam lekcje ok ?
:>
z ravkiem sie ugadam i postrzelamy do siebie biegajac z flaga w reku :P

quub | 2004-02-11 19:36:27 +0100

Tylko uważaj cobyś się w noge nie postrzelił.

Gravatar

sld | 2004-02-11 21:12:54 +0100

hF boy's :P

Mattias | 2004-02-11 23:07:04 +0100

sYnth|Bubu® dokladnie tak jak unn pisal ;] gra sie przewaznie 5vs5 wiec 2att i 3 def lub 3att i 2 def (to zalezy od przeciwnika) (zalezy tez na jakiej mapie,bo na niektorych mozna na srodku pomagac)

zapraszam w sobote :P najlepiej jak bys sobie TSa zalatwil i jakiegos picupa moze zrobimy :)
pozdro

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63