ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Reqdm6 - Base DS24Q-2

sob, 04 październik 2003 20:16:57 | Autor: szaky | Quake 3 Arena

Tak, dobrze widzicie - oczekiwana przez wielu mapka jest już dostępna na naszym serwisie :)

Mapa predstawia ogromną bazę, więzienie, umiejsowione gdzieś na innej planecie, Jest to level eksperymentalny, inspiracją do jego stworzenia był Quake2. Głównym powodem, że trudno na niej grać są jej rozmiary, mapka jest ogromna, olbrzymia ilość korytarzy, pomieszczeń, w którym można spotkać róznego rodzaju narzedzia tortur - lasery, ostrza, itd. A wpływa to także na ilość fpsów, chcoć z tym nie jest najgorzej, Konstrukcja może nie jest grywalna, ale jak już pisałam to mapa eksperymentalna, a autor w tym levelu zwracał uwagę głównie na wygląd, jak to w readme podkreśał: Nie liczcie na to, że level będzie grywalny... mape zrobiłem nie patrząc na grywalność, głównie chciałem zrobić coś w stylu wyżej wymienionej gry, dla zabawy..

Dobra, koniec teo opisywania, to trzeba zobaczyć ;), poniżej link do mapki oraz kilka screenów:


.:[ Download reqdm6.

lukas_1 | 2003-10-04 20:28:23 +0200

FIRST!! I znow mialem mapke przed niusem :P Ach te znajomosci ;P

Room of the Architect!!! Gdzie ono jesT?? Z godzine biegalem i bawilem sie triggerami, ale pomieszczenia z MX: Reloaded nie widzialem ... Req, Szaq, SoMeBoDy tell me!!

Requiem | 2003-10-04 20:31:22 +0200

yy co to za mapka?

Szak, cos ciemne to wsio u ciebie, jaka masz gamme? :)

dAde | 2003-10-04 20:36:17 +0200

Mapkę miałem trochę przed ORGiem :D, a sekreta o którego się pytasz można naprawdę znaleźć.
Właśnie, Req - ile jest w końcu na mapie sekretów?
A poza tym mapka REWELACYJNA.

pat | 2003-10-04 20:53:07 +0200

Ze****sta mapka, a jak sciągniecia będą tak rosły dalej (2 na minute) to do jutra będziemy ją grali na wszystkich servach :)

SAI4H | 2003-10-04 21:01:17 +0200

Inwazja mapperow na ORG. :)

szaky | 2003-10-04 21:12:27 +0200

heheh... gdzie sekret? luk, wiesz juz ;) a mowic niebede, szukajci a znajdziecie :)
a sa 2 sekrety ;)
A mapke musiałam mieć wcześniej, wkońcu ktoś musiał ją wrzucić, opisać itd. :]

Gravatar

qwe | 2003-10-04 21:33:27 +0200

na taka mape czekalem cale zycie
!!!!!!!!!
more please !

White]Smurff | 2003-10-04 21:41:04 +0200

kopiuj wklej z mappers sajtu bo mi sie nie chce pisac drugi raz sry :P:
"Lol nie no :D bez jaj nie mialo byc tak :P.... wiekszej sie jej nie dalo zrobic ;) nie no na powaznie teraz.. :P Req nie wiem ile robiles ta mape ale mi zajelaaby ona z 3 lata i do tego nie z takim efektem. Jestem kur pod wielkim wrazeniem nie bede pisal nic wiecej bo ide grac i zaraz ja na serwer pakuje :D

GJ Req !! Oby Bóg ci w dzieciach wynagrodzil :P"

^M^ | 2003-10-04 21:49:35 +0200

[zemdlał]

L1ghtn1ng | 2003-10-04 22:03:29 +0200

Jeah! Znalazlem pomieszczenie z tymi monitorami (fascynajca Matrix'em?)!!! Tylko nadal nie wiem jak sie dostac do tego pomnieszczenia gdzie jest amunicja do BFG. Ogromna zmylka dla mnie byly dziurawe sufity

lukas_1 | 2003-10-04 22:50:53 +0200

Powiem tak: mapa jest na swoj sposob grywalna, i nie chodzi mi tu o tdm, ctf czy duela :P Prawda? :P

Requiem | 2003-10-04 22:54:34 +0200

o tak ;-)

szaky | 2003-10-04 23:19:12 +0200

taaaaak... z tym sie zgodze... nie chodzi o tdm, ffa, duela...

L1ghtn1ng | 2003-10-04 23:43:30 +0200

Nie zdziwil bym sie gdyby ta mapa byla jednym z level'ow do Q4 albo Doom 3 :D.

Prosektor | 2003-10-04 23:47:27 +0200

Tak.... wszystcy sobie po prostu biegamy sami po pustej mapce. Ale za to jakiej ....

Pomieszczenie z Matrixa znalazlem ale nie bede mowil gdzie jest. :P

Co do pomieszczenia z BFG to jest to juz o wiele latwiejszy sekret, ale tez perfekcyjnie zamaskowany(chodzi mi o wyjscie).

JEDNA RADA!
Popatrzcie sie w te telewizorki! Z bliska.... :D

Poza tym kiedy juz sie znajdziecie w pomieszczeniu architekta, przypomnijcie sobie przez ktore drzwi trza wyjsc, bo to nie jest wszytsko jedno... ;]

L1ghtn1ng | 2003-10-05 00:26:36 +0200

Prosektor - BFG znalazlem bez problemu, ale jak sie dostac do pomieszczenia z amunicja do BFG?

bryan | 2003-10-05 10:46:59 +0200

tam sa lasery , od dolu moze wskocz ?;) moze nie chlupnie :D
nie no mapka pod wzgledem wykonania swietna , jeden blad dosyc razacy znalazlem - w kopalni przy railu lamie sie takstura na jednej ze scian.

dAde | 2003-10-05 10:57:40 +0200

Przecież jest normalne wejście w pomieszczeniu nad ammo :D.
Jeszcze kilka takich błędów jak napisałeś Bryan.

Rozz | 2003-10-05 12:45:02 +0200

Czemu requ nie robi jeszcze w raven software albo valve to naprawde nie wiem.
Mapa rewelka jak dla mnie, jestem fanem singla q2 i kocham wszelkie przerobki z nim zwiazane - requ ta mapka jest po prostu wy j e ba na :)

Ale amunicja do bfg, ze gdzie? :)

Requiem | 2003-10-05 13:42:55 +0200

yy dlaczego tak przyczepiliscie sie do amunicji BFG? :) Wejscie do tej czesci mapy jest tam gdzie lezy RL, w podlodze, kolo laserkow :)

chrzomszcz | 2003-10-05 15:08:33 +0200

brakuje tylko potworow do bicia ... chlip

MaxDamage | 2003-10-05 21:05:08 +0200

Niom niesamowicie bym chcial zeby byl q3 SP! normalny z loadingami :/

dZiKu | 2003-10-06 15:54:04 +0200

hmm...no normalnie fachowa produkcja :D
jak sie na to patrzy to odrazu mozna sobie wyobrazic jak zajebiste mogloby byc (nieco zmienione;) q3 sp :>

ps. czy ta mapka juz lezy na planetkwakach i innych?:P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63