Revolution ... już koniec.
wto, 14 grudzień 2004 16:43:43 | Autor: szaq | Quake 3 Arena

No i wedle wcześniejszych zapowiedzi, po zebraniu odpowiednich informacji, przeanalizowaniu ich, i tak dalej ... Dobra do rzeczy. Zostały przeprowadzone wcześniej zapowiedziane porządki w redakcji. I tak, z liczby 154 redaktorów, ostało się ich na dzień dzisiejszy 87 (sumując redaktorów wszystkich działów oczywiście). Czy było to dobre posunięcie - na pewno tak, gdyż obecnie serwis posiada kilka/kilkanaście wolnych miejsc, dla osób wyróżniających się ... zresztą już o tym pisałem kilka newsów poniżej (dla leniwych lineczka pozostawiona tutaj).
Ważnym jest, aby każdy z obecnych i aktywnych redaktorów sprawdził, czy wszystko jest w porządku z jego uprawnieniami. Musicie zrozumieć, że podczas przeglądania 154 osób, błąd jest dopuszczalny, i jeżeli takowy został popełniony, to z tego miejsca pragnę przeprosić poszkodowane osoby (i proszę się zgłaszać ze skargami pod [email protected]).
Myślę, że więcej tłumaczyć nie trzeba, i za prace podziękujcie naszemu szefowi (ellou Razor), który to ręcznie wszystkim redaktorom ponownie dawał bądź odbierał uprawnienia. Podziękowania należą się także redaktorom poszczególnych serwisów, którzy bardzo szybko odpowiedzieli na apel tyczący stanu redakcji. Myślę, że wprowadzone zmiany, bardzo szybko przyniosą duże korzyści dla q3arena.gry.imro.pl, a teraz odsyłam wszystkich do naszego BOARDA, niech dyskusji nastąpi czas ... bo coś nie widać ostatnio dużej frekwencji na forum.





Mattias | 2004-12-14 16:49:31 +0100
i to mi sie podoba ;)
#702983
pepz | 2004-12-14 16:49:49 +0100
GJ naprawdę, może będzie jakiś porządek.
A co do forum, to raz dwa nabijać! :D Zakładajcie dużo tematów, może wśród nich zjawi się jakiś ciekawy, którego nawet moderatorzy nie usuną ;>
Yaboll go go go ;D
#702984
gr. | 2004-12-14 17:07:03 +0100
nie mam do powiedzenia nic no to nic nie napisze ;D
#702985
mzk | 2004-12-14 17:45:54 +0100
Forum ?? Wole bez...
#702986
ProXima | 2004-12-14 18:01:56 +0100
wiem ze powinienem wyslac maila ale kurde nie usuwajcie redaktorow na serwisach klanow np. pantery
#702987
akk0 | 2004-12-14 18:31:06 +0100
thx Razor :> Badź pozdrowiony!
#702991
Fabian | 2004-12-14 18:57:45 +0100
Life is brutal, full of zasadzkass ..
#702994
pat | 2004-12-14 20:43:48 +0100
mala frekfencja na forum bo mnie tam niema :P
#702999
SL4VE | 2004-12-14 22:05:20 +0100
O LoL :D. To ja byłem jeszcze redaktorem? Wyskoczylo mi powiadomienie, ze mnie usuneliscie, a newsów to ja już nie mogłem od roku pisać :DDD. A niby status redaktora miałem.
#703037
cocaine | 2004-12-14 22:38:03 +0100
no świezy powiew sie przyda :)
#703053
Mad | 2004-12-15 12:27:21 +0100
hehehe a mnie ktos usunal z pozycji glownego ORGanizatora PD :( a ja sie tyle narobilem :( widocznie za malo hehe no dobra to powodzenia w dalszym prowadzeniu ligi ;) ciekawe czy dotrwa do konca, cu.
#703150
sYnth|Bubu | 2004-12-16 12:27:39 +0100
Ktos?
Albo bfr albo pepe innej mozliwosci nie ma :P
#703371
Zaloguj się by dodać komentarz.