ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Revolution ... już koniec.

wto, 14 grudzień 2004 16:43:43 | Autor: szaq | Quake 3 Arena


No i wedle wcześniejszych zapowiedzi, po zebraniu odpowiednich informacji, przeanalizowaniu ich, i tak dalej ... Dobra do rzeczy. Zostały przeprowadzone wcześniej zapowiedziane porządki w redakcji. I tak, z liczby 154 redaktorów, ostało się ich na dzień dzisiejszy 87 (sumując redaktorów wszystkich działów oczywiście). Czy było to dobre posunięcie - na pewno tak, gdyż obecnie serwis posiada kilka/kilkanaście wolnych miejsc, dla osób wyróżniających się ... zresztą już o tym pisałem kilka newsów poniżej (dla leniwych lineczka pozostawiona tutaj).

Ważnym jest, aby każdy z obecnych i aktywnych redaktorów sprawdził, czy wszystko jest w porządku z jego uprawnieniami. Musicie zrozumieć, że podczas przeglądania 154 osób, błąd jest dopuszczalny, i jeżeli takowy został popełniony, to z tego miejsca pragnę przeprosić poszkodowane osoby (i proszę się zgłaszać ze skargami pod [email protected]).
Myślę, że więcej tłumaczyć nie trzeba, i za prace podziękujcie naszemu szefowi (ellou Razor), który to ręcznie wszystkim redaktorom ponownie dawał bądź odbierał uprawnienia. Podziękowania należą się także redaktorom poszczególnych serwisów, którzy bardzo szybko odpowiedzieli na apel tyczący stanu redakcji. Myślę, że wprowadzone zmiany, bardzo szybko przyniosą duże korzyści dla q3arena.gry.imro.pl, a teraz odsyłam wszystkich do naszego BOARDA, niech dyskusji nastąpi czas ... bo coś nie widać ostatnio dużej frekwencji na forum.

Mattias | 2004-12-14 16:49:31 +0100

i to mi sie podoba ;)

pepz | 2004-12-14 16:49:49 +0100

GJ naprawdę, może będzie jakiś porządek.

A co do forum, to raz dwa nabijać! :D Zakładajcie dużo tematów, może wśród nich zjawi się jakiś ciekawy, którego nawet moderatorzy nie usuną ;>

Yaboll go go go ;D

gr. | 2004-12-14 17:07:03 +0100

nie mam do powiedzenia nic no to nic nie napisze ;D

mzk | 2004-12-14 17:45:54 +0100

Forum ?? Wole bez...

Gravatar

ProXima | 2004-12-14 18:01:56 +0100

wiem ze powinienem wyslac maila ale kurde nie usuwajcie redaktorow na serwisach klanow np. pantery

akk0 | 2004-12-14 18:31:06 +0100

thx Razor :> Badź pozdrowiony!

Gravatar

Fabian | 2004-12-14 18:57:45 +0100

Life is brutal, full of zasadzkass ..

pat | 2004-12-14 20:43:48 +0100

mala frekfencja na forum bo mnie tam niema :P

SL4VE | 2004-12-14 22:05:20 +0100

O LoL :D. To ja byłem jeszcze redaktorem? Wyskoczylo mi powiadomienie, ze mnie usuneliscie, a newsów to ja już nie mogłem od roku pisać :DDD. A niby status redaktora miałem.

cocaine | 2004-12-14 22:38:03 +0100

no świezy powiew sie przyda :)

Mad | 2004-12-15 12:27:21 +0100

hehehe a mnie ktos usunal z pozycji glownego ORGanizatora PD :( a ja sie tyle narobilem :( widocznie za malo hehe no dobra to powodzenia w dalszym prowadzeniu ligi ;) ciekawe czy dotrwa do konca, cu.

sYnth|Bubu | 2004-12-16 12:27:39 +0100

Ktos?
Albo bfr albo pepe innej mozliwosci nie ma :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63