ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Rosja ćwiczy :P

śro, 23 październik 2002 12:17:29 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Jak możemy się dowiedzieć z Cyberfajterka, Rosyjscy gracze właśnie kończą przygotowania do finałów WCG 2002. Ekipa w składzie Cooller, Unkind, Polosatiy i forZe.noBap ostro trenuje i wyczekuje już na odlot do Korei. Ćwiczą wszelkie możliwe mapy, zagrania itd. Podobno wyniki pojedynków (poziom) są bardzo wyrównane, jeden jest lepszy na t2, drugi na dm6 itd. Dla powiedzenia tego możecie pobrać demo z pojedynku Polosatiy vs Cooller na pro-q3tourney4 (Polosatiy POV). Grają już na nowych kompach od sponsora (ASUS) oraz 19 calowych monitorach (kilku). Treningi to średnio 9 godzin dueli. Zanim zaczniecie oglądać screeny macie jeszcze nowe configi: ASUS|uNkind|c58 cfg i forZe.noBap cfg. W sobotę cała ekipa wylatuje do Korei.

bryan | 2002-10-23 12:43:09 +0200

alez oni sa piekni :)
tak czy inaczej nalezy im zyczyc gl (oczywiscie mniejszego niz naszym rodakom :PP)

LaGranda | 2002-10-23 13:08:45 +0200

klawiatura na kolana i jazda :P

frag | 2002-10-23 13:31:42 +0200

hehhe ale buraki ahahha nieno nie moge =]]]]]]]]]]]]
szczegoolnie ten w sfeterku mi sie podoba naprawde niezły poolOver ma :D

bryan | 2002-10-23 13:47:50 +0200

przecie ten w sfeterkoo to jakis koreaniec albo inny japonczyk :PP

massif | 2002-10-23 14:08:02 +0200

hehehe.. zdjecia sa genialne
chlopaki osobliwe.. lol, jaka abstrakcja... strasznie sie zdziwilem jak zobaczylem tylko ta myszke na stole, hehe.. zastanawiam sie wtedy po co oni ta druga reke trzymaja gdzies pod spodem ;) i ten wytrzeszcz oczu przy tym heh... szkoda ze nie dali im grac na kierownicach :P

killertowa | 2002-10-23 15:10:26 +0200

Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego oni trzymają myszki w poprzek????

freak | 2002-10-23 15:12:43 +0200

:PPPP nie każdy ale skośnooki tak =P

Gravatar

monja | 2002-10-23 15:53:47 +0200

brr ciary mnie przeszly ;P

nita | 2002-10-23 16:01:07 +0200

jebani marszcza freda podczas meczu cos wspominaja o tym w regulaminie ?

*M4STER* | 2002-10-23 19:14:38 +0200

"Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego oni trzymają myszki w poprzek????"
tak grają niektorzy
wygodniej napewno sie z tym zgodizsz jak jestes blisko biorka i msyz w poprzek.. tylko jestes przyzwyczajony do nromalnego tryzmania myszy :P

move | 2002-10-23 19:36:35 +0200

powiem tylko jedno: LOL! :D

frag | 2002-10-23 19:37:51 +0200

ztymi myskami w poprzek to jest sciema niedajcie sie ogoopic =]
ahaha nadal mam polew z tych zdjec musze se taki pulOver sprawic =]]]]]]]]]]]]

cOijN | 2002-10-23 20:44:48 +0200

buaha no nie moge... oni graja na "dzojstkiah"! ;DDDDD
kurde gdzie oni klawe chowaja :O
a ta mysz w poprzek to juz wogle dzika abstrakcja :P

Gravatar

StaryOrgowicz_347 | 2002-10-23 20:49:11 +0200

Rosjanie już od dawna grają z klawiaturą na kolanach, więc czemu się ludziska tak dziwicie?!

davep | 2002-10-23 21:27:10 +0200

a jaki szpan tymi pucharami obok kompow :DDD

Gravatar

xen0m | 2002-10-23 22:00:31 +0200

zdjatka niezle :)

ale tez trzeba pamietac, ze KAZDY z nich miazdzy kazdego Polaka do minuska i to zupelnie spokojnie (nawet z klawa na biurku :))

LaGranda | 2002-10-23 22:42:56 +0200

preferuje ten sam styl co ruscy, znaczy w pracy mam klawiature na kolanach (gdy pracuje nad NSP 2002, mam takie fajne programiki ktore wygodniej zapodawc z klawy :))

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-25 16:10:05 +0200

tez tak gram bo mi tak wygodnie tylko ze mam l33t biorko i nie musze trzymac na kolanach sobie klawi tylko mam pulke a co do myszki w poprzeg tez sie dobrze gra na poczatku gramo mi sie dziewnie a teraz jest git :-)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63