ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Rosja vs Kazachstan - 1v1

nie, 04 maj 2003 19:08:43 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Rosja wraz z Kazachstanem postanowiły zorganizować wspólny turniej na LANie. Odbył się on w Alma-aty, w Kazachstanie tego weekendu. Wsród gier granych na lanie znalazły się także rozgrywki Q3 1v1, na których zobaczyliśmy M19*LeXeR'a, ASUS|c58-noBap'a (Rosja), L_Clan_Cho3en'a oraz L_Clan_Rip1ey'a (Kazachstan). Jak można było się spodziewać rosyjskie gwiazdy zownowały rywali plasując się na pierwszym i drugim miejscu. Najlepszym okazał się jednak gracz teamu ASUS|c58 - noBap pokonując w finale rodaka nie stosunkiem wygranych map, lecz ilością zdobytych fragów - 51:46, pozatym LeXeR wchodził do finalu wygranych po finale przegranych, co na pewno miało znaczenie w wielkim finale. Tym samym noBap zdobył główną nagrodę, którą było 1500$. Poniżej dokładniejsze wyniki i dema ze spotkań:

Finał przegranych:

  • L_Clan_Cho3en vs M19*LeXeR - 0:2

ztn3tourney1 (mapa LeXeR'a): 2:9 - [demo - pov LeXeR]

q3tourney2 (mapa Cho3en'a): 2:11 - [demo - pov LeXeR]

Finał wygranych:

  • ASUS|c58*noBap vs M19*LeXeR - 2:0

ztn3tourney1 (mapa LeXeR'a): 8:2 - [demo - pov noBap]

pro-q3tourney4 (mapa noBap'a): 11:7 - [demo - pov noBap], [demo - pov LeXeR (nagrane przez gogi'ego live!)]

Wielki finał:

  • ASUS|c58*noBap vs M19*LeXeR

4:13 @ ztn3tourney1 - [demo - pov LeXeR]

16:17 @ pro-q3tourney4 - [demo - pov LeXeR]

7:4 @ ztn3tourney1 - [demo - pov noBap]

24:12 @ pro-q3tourney4 - [demo - pov noBap]

jordan | 2003-05-04 19:16:44 +0200

wyjebane dema nobapa z lexerem, polecam gorąco :)

jordan | 2003-05-04 19:17:42 +0200

W ogóle to każde demko LeXeR'a z tego turnieju jest wyjebane :-D

k3m | 2003-05-04 19:34:29 +0200

Obejrzales demka w 8 minut? ;o

SAI4H | 2003-05-04 19:49:22 +0200

Gogiemu udalo sie obejrzec jeden meczyk online, a ja tez troche z lagami polookalem. Szkoda, ze nie wiedzialem, ze to turniej. :D Ale juz mamy demka wiec nie ma czego zalowac. :)

tifu | 2003-05-04 21:16:55 +0200

...pokonując w finale rodaka nie stosunkiem wygranych map, lecz ilością zdobytych fragów - 51:46, pozatym LeXeR wchodził do finalu wygranych po finale przegranych, co na pewno miało znaczenie w wielkim finale...
lol...?

.gogi | 2003-05-04 21:34:15 +0200

ojej 3 razy uzyl slowa final wielka mi rzecz

BobeK | 2003-05-04 21:50:38 +0200

Widzialem gogiego. o/

SAI4H | 2003-05-04 21:59:23 +0200

Sam jestes lol kolego.
Moze i powtorzylem kilka razy final, ale to mi sie rzadko zdarza, a to nie jezyk polski zebym siedzial nad newsem po godz i zastanawial sie co tam wstawic. :P
Po drugie moze chodzic o to, czy wygral roznica fragow. Nie wiem do konca, na cyberfight'cie nie ma o tym mowy. Mecz zakonczyl sie wynikiem 2:2 wiec tak to zinterpretowalem. Po trzecie LeXeR rzeczywiscie wchodzil do finalu z drabinki przegranych wiec na pewno mialo to jakies znaczenie.

Jesli tak nie bylo to przepraszam, ale nie ma o tym zadnej wzmianki wiec..

.gogi | 2003-05-04 22:01:48 +0200

bobek :* :D

tifu | 2003-05-05 00:15:48 +0200

mamy kolejnego specjaliste od double elimination?
wytlumacze ci ocb: na tym turnieju kazdy mecz grali best of 3 (do dwoch wygranych)
z losers bracket do finalu dostal sie lexer, on potrzebowal 2 wygranych bo3 aby zwyciezyc w calym turnieju, nobap tylko jednej
pierwsza serie bo3 wygral 2:0 lexer (wiec teraz obaj gracze mieli po jednej porazce...), a druga w tym samym stosunku wygral nobap (2 porazka lexera w turnieju=koniec gry dla niego)
no, starczy tego "de for dummies"...
nastepnym razem troche profesjonalizmu prosze, a nie sensacje typu "wygral roznica fragow" czy "wszedl do glownego finalu z finalu przegranych - to na pewno mialo jakies znaczenie"
uczyc sie, uczyc i jeszcze raz uczyc!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63