ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Rozpoczęcie fazy Play-off w turnieju PWC 1v1!

śro, 22 grudzień 2004 16:50:25 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Turniej PWC powoli zaczyna się rozkręcać. Dotarliśmy już do najbardziej interesującej fazy rozgrywek - fazy Play-off. Oto info, które otrzymałem dziś od h'aveka:

Od dzisiaj zaczynamy play-off, oto lista zakwalifikowanych:
1. ProX
2. mayhem
3. rahim
4. pionier
5. ave
6. g0ral
7. sabers
8. cnb
9. tox1c
10. shogun
11. xenophob
12. LeSzny
13. butch
14. K1l1m
15. dz1k1
16. gosti
17. Necsorc!s
18. seRious
19. psychic
20. Pawuj
21. dave
22. GaD
23. equ
24. mad
25. av3k
26. v1n5
27. Replay
28. g0dlak
29. Bubu
30. Bht
31. deus
32. coh

W play-off gramy 1v32 ... oto pary :

  1. ProX vs coh
  2. mayhem vs deus
  3. rahim vs bht
  4. Pionier vs Bubu
  5. ave vs g0dlak
  6. g0ral vs replay
  7. sabers vs v1n5
  8. cnb vs av3k
  9. tox1c vs mad
  10. shogun vs equ
  11. xenophob vs GaD
  12. LeSzny vs dave
  13. butch vs Pawuj
  14. K1l1m vs psychic
  15. dz1k1 vs seRious
  16. gosti vs Necsorc!s

W play-off gramy best of 3, czyli do 2 wygranych map. Dokładnie jeden przeciwnik wybiera jedną mapę, drugi drugą a w razie remisu jest grana trzecia mapa. Na rozegranie tych 16 meczów powyżej macie czas do 15 stycznia. Screeny z tych meczów nalezy wysyłać na [email protected]. Jeżeli do 15 stycznia nie będzie screena z meczu obydwoje graczy dostają w/o i wylatują z turnieju.

Nie pozostaje mi chyba nic więcej, niż tylko życzyć wszystkim graczom Good Luck w nadchodzących potyczkach!

Gravatar

LeSzNy | 2004-12-22 16:51:56 +0100

bu ale mam nie farta :/

Blizzen | 2004-12-22 17:04:42 +0100

w miare latwo wytypowac zwyciezcow poszczegolnych spotkan(wg mnie) ale zobaczymy.... wszystko sie moze zdarzyc:P GL

Mav_8217 | 2004-12-22 17:14:52 +0100

No to obstawiajmy ;]

  1. ProX
  2. mayhem
  3. ???
  4. Bubu
  5. ???
  6. g0ral
  7. v1n5
  8. avek
  9. tox
  10. eq
  11. GaD
  12. dave
  13. Pawuj
  14. psychic
  15. serek
  16. necro :P

Zakład o 0.5 l, że większość meczów się sprawdzi. Kto przyjmuje? ;]

[M]aniek | 2004-12-22 17:46:23 +0100

Pawuj ma dobrego coacha i timer, ma szanse ; )

Maniek v1.69b
zmiany: usunieto przeklenstwa

Pawuj | 2004-12-22 17:52:27 +0100

Ale żem trafił, gg ;ASD butch ostatnio doszedł do 666 i z nim grałem kiedyś, więc gg ;ASD

Obstawiam ;)

  1. ProX
  2. mayhem
  3. rahim
  4. Bubu
  5. ave
  6. g0ral
  7. v1n5
  8. av3k
  9. tox1c vs mad (tox ale będzie mu ciężko ;))
  10. shogun vs equ (Tutaj naprawde nie wiem :D)
  11. GaD
  12. dave
  13. butch
  14. psychic
  15. dz1k1
  16. gosti

Gravatar

revic | 2004-12-22 17:52:40 +0100

a gdzie jo ? :D

sYnth|Bubu | 2004-12-22 18:17:52 +0100

Na jakiej zasadzie odbylo sie losowanie par?
I czy wplyw na losowanie mialo miejsce w grupie..

Btw jak wygram to bedzie git :D

pepz | 2004-12-22 18:28:32 +0100

Pawuj i Bubu.

edit. nie czaje:
Na rozegranie tych 16 meczy powyżej macie czas do 20 stycznia. Screeny z tych meczy nalezy wysyłać na [email protected]. Jeżeli do 15 stycznia nie będzie screena z meczu obydwoje graczy dostają w/o i wylatują z turnieju.

Skoro mają na rozegranie czas do 20.01 to czemu screeny 15.01 już muszą być wysłane?! mhmhmh

pat | 2004-12-22 18:42:56 +0100

hahaha ja na waszym miejscu zaczol grac od 16 i sprawdzil jak to z tymi screenami bedzie :P

szłem | 2004-12-22 19:14:33 +0100

ale ja mam szczescie !!

davep | 2004-12-22 19:17:55 +0100

jak na kazda runde bedzie miesiac czasu to liga konczy sie hmm po wakacjach, chyba pomylka w tej dacie jakas :P

akk0 | 2004-12-22 19:26:03 +0100

HF moi znajomi (każdy kto mnie zna to wie o kogo chodzi) = ]

ATi | 2004-12-22 19:32:48 +0100

jakos dzikie te spotkania beda =ooo - bez matr0xa to nie to samo ;D. Psychic nie ciesz sie za wczesnie bo pewnie kil zjebie ci dupe :>. Gl serious :)

sYnth|Bubu | 2004-12-22 19:43:35 +0100

Nie no spoko jestem wsrod 32 najlepszych duelowcow w Polsce to i tak niezle :D

szłem | 2004-12-22 19:45:13 +0100

ATi - kocham zycie

Pionier | 2004-12-22 20:27:58 +0100

bubu ale tutaj twoja przygoda z ta liga sie konczy:P

Gravatar

rutt | 2004-12-22 20:34:04 +0100

bobo nie zartuj z ta 32 ;P

Gravatar

Necros!s | 2004-12-22 21:11:05 +0100

Mam pytanie - kim jest gracz z numerem 17 bo nie wiem czy to ja gram czy ktos za mnie wszedl ...? a tak poza tym to jak jest z tym koncowym terminem wysylania screenow?

MisieX | 2004-12-22 22:32:54 +0100

Bubu - system losowania par od razu widać :P
Pierwszy z ostatnim, drugi z przedostatnim... itd. itd.

Mav_8217 | 2004-12-22 22:37:17 +0100

Wysłałem jush swoje wątpliwości do aveka. Teraz tylko czekam na odpowiedź. Anyway... przecież na rozegranie tych meczów macie całkiem sporo czasu, więc o ten termin nie zamartwiał bym się aż tak!

furi | 2004-12-23 00:04:14 +0100

go go ave
go go eq
go go mayhem i inne GaD’y
(o) (o) (o)

ATi | 2004-12-23 02:00:33 +0100

’ATi - kocham zycie’ (c) psychic - niewatpie :)

fur1an a ty czemu nie startowales ? :D

furi | 2004-12-23 02:44:47 +0100

Spoznilem sie :s

MaS | 2004-12-23 10:01:53 +0100

Trzymie :P kciuki za psycha i ProXipola :D

mayhem | 2004-12-23 10:15:14 +0100

a gdzie mozna zastac deusa? :o

szłem | 2004-12-23 10:36:10 +0100

ProXipol :QQQQQQQ

Pawuj | 2004-12-23 11:47:41 +0100

Podam numery gg uczestników żeby nikt nie szukał ;p

Prox - 1100358
mayhem - 1847205
rahim - 5574746
pionier - 1529499
ave - 3588822
g0ral - 1724422
sabers - 1492980
cnb - 1920517
tox1c - 3134828
shogun - 3514982
xenophob - 1035782
LeSzny - 5797551
butch - 1535229
K1l1m - 2776046
dz1k1 - 5559199
gosti - 4470827
Necros!s - 2226792
seRious - 2337292
psychic - 3299380
Pawuj - 3876216
dave - 1552466
GaD - 1181853
equ - 5298816
mad - 2127295
av3k - 1284315
v1n5 - 3287606
Replay - 761589
g0dlak - 3466657 (nie jestem pewien :Q)
Bubu - 3283012
bht - 4252236
deus - 5003669
coh - 4494632

Gravatar

voodoo|seRious | 2004-12-23 12:30:43 +0100

tez widze ze jakies dzikie te pary (seRious vs dz1k1) :ASD

sYnth|Bubu | 2004-12-23 12:38:26 +0100

Wygramy przegramy j.e.b.a.l to pies tak jest tak jest tak jest :D

Mav_8217 | 2004-12-23 13:48:58 +0100

Rozmawiałem dzisiaj z avekiem i te mecze są do 15 stycznia.

THRAWN | 2004-12-23 13:55:06 +0100

  1. cnb vs av3k - sux! panowie jak mogliscie im to zrobic znowu(znaczy sie h’)

hf ProX (rozwalisz all) , psychic no i BuBu pipo :D

Pawuj | 2004-12-23 16:55:53 +0100

Thrawn przeca to avek jest organizatorem ;DD

Gravatar

zuch | 2004-12-23 17:06:16 +0100

hehe ciekawe kto wygra :D ....
na pewno zacięta walka będzie!!

Pawuj | 2004-12-23 17:34:26 +0100

Imho największe szanse mają: dave, mayhem i av3k ;o

Gravatar

ProXima | 2004-12-23 19:05:04 +0100

prox vs coh 2:0 :D

szłem | 2004-12-24 09:56:44 +0100

wygra ktorys z nich : dave, avek, tox lub ktos z tych malo znanych w 1v1 czyli prox, leszny aha jeszcze eq moze wygrac

Pawuj | 2004-12-24 10:06:24 +0100

Wygra wydra ;D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63