ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Rozruch

śro, 05 marzec 2003 22:39:48 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Nasza Quakowa scene coraz czesciej zasilaja , lub planuja do niej dolaczyc , klany grajace do tej pory na "plytkowej" wersji gry, czyli 1.11. Po wspomnianych wczoraj BR do updatu quakow przystapily kolejne klany, a mianowicie :

-Czarne Pantery http://www.panterki.prv.pl/

-DK http://www.deathkings.prv.pl/

-S&D http://www.sandd.prv.pl/

Zyczymy GL i po rozpadzie kilku znaczacych klanow w ostatnim czasie liczymy na jeszcze liczniejsze migracje na 1.32 !

sYnth|Bubu | 2003-03-05 22:49:24 +0100

hehe fajnie gl ...

enjoy | 2003-03-05 22:49:53 +0100

no nie, cos podobnego, no to 1.11 sie nam rozyebalo :/, jak pantery zabiora serwa to juz nie bedzie 1.11.....ehhh, mario nic mi nie mowiles ze idziecie na 1.32...no to dobra, ale zeby spiderowi nie mowic ??? przed chwila z nim gadalem i sie chyba ciut wqurzyl bo mial byc spar z jakims klanem a sie okazalo ze ten klan gra na 1.32 lol,
coz robic, na 1.11 bylo przytulnie i milo ale sie skonczylo, jak pantery zwina serwy to tez sie pewnie przeniesiemy.....

bryan | 2003-03-05 23:09:53 +0100

bylo milo i przytulnie bo bylo was malo i bylo wiadomo kto kogo jezdzi ;p teraz wypadacie w wielki swiat i zobaczymy jak wam pojdzie. Mam nadzieje ze dobrze. Jak by nie patrzyc to zarowno stary point jak i stare osp byly mocno ograniczone.

host | 2003-03-05 23:24:19 +0100

hehehe zajefajnie :] gl ...

cOijN | 2003-03-06 00:23:03 +0100

:o
a ciekawe czy jeszcze htos na 1.17 gra? :p
1.17 i cpm ruuuules!:]

p0gr0m | 2003-03-06 00:41:28 +0100

bryan wcale niebylo malo graczy na 1.11 swojego czasu z jakes rok temu bylo wiecej chyba ludzi na 1.11 niz na wyzszych pointreleasach dalej w zasadzie jest duzo tam graczy ale to sa dopiero poczatkujacy hm chcialbym jeszcze dodac ze jezeli 1.11 upadnie to szybko upadnie i 1.32 :/ czemu ? a no dlatego ze ci ktorzy zaczynaja grac w q3 zaczynaja od 1.11 bo nikt z poczatkujacych niewie ze jest cos takiego jak osp itp wiec jak zaczyna sie grac to sie bieze plyte instaluje q3 i sie probuje cos zagrac w necie dopiero z pol roku minimum mija i wtedy ktos moze myslec o przejsciu wyzej wiec jak zabraknie serwow na 1.11 to poczatkujacy gracze przestana grac i nowych graczy juz niebedzie a co sie z tym wiaze .. koniec 1.32 i wogule q3 w szybkim czasie :)

shiv | 2003-03-06 01:07:49 +0100

nie kracz:P

bryan | 2003-03-06 01:16:23 +0100

pogromca nie zgadzam sie , przynajmniej nie wobec ludiz normalnych - przecietny gracz majacy jakies doswiadczenie z grami szuka latek , dowiaduje sie czegos o grze ze stron zanim zacznie grac - nie ma sily - dowie sie tez i o osp i o poincie. Ci gracze dla ktorych q3 byloby w ogole pierwsza gra... nie zostana przy nim dlugo, wiem jak jest wsrod nowych usyzkownikow sieci / kompa - gra sie we wszsytko - im wiecej , tym weselej , po jakims pol roku albo i dluzej ma sei swoja ulubiona gre , i jak sie ma warunki to sie zaczyna w nia grac powazniej niz 'godzinke po szkole'

lecho | 2003-03-06 01:58:00 +0100

Do tego nie trzeba doswiadczenia, gosc wejdzie na byle ktora strone typu org fpp czy esp i juz wie ze cos jest grane sa nowe pliki itp. A jak to nie wypali, to predzej czy pozniej trafi na kogos bardziej doswiadczonego kto mu powie na czym sie gra...

sh4de | 2003-03-06 05:25:28 +0100

o czarne pantery bedzie wiecej serwerow:DDDDD

Mattias | 2003-03-06 08:56:43 +0100

A moze jakis klan CTFa przejdzie na 1.32 :D

Gravatar

sun | 2003-03-06 09:16:43 +0100

Jaki z tego wniosek? :) Trzeba rozpoczac kampanie informacyjna!!

Gravatar

Sp1d3r | 2003-03-06 09:29:14 +0100

link do panter trzeba troszke chyba poprawic :/

enjoy | 2003-03-06 10:21:36 +0100

ano, adres wyglada dobrze ale potem wyskakuje jakies , trza to usunac

enjoy | 2003-03-06 10:22:34 +0100

wyskakuje -br%20/- :P

Zenith | 2003-03-06 11:24:12 +0100

GL & HF ;]

bryan | 2003-03-06 12:37:05 +0100

link poprawiony =)

Nikon | 2003-03-06 12:55:34 +0100

proponuje w takim razie tym klanom zapisac sie do cb ladera i giercowac tam bo do ect to troche zapuzno narazie :D

Gravatar

StaryOrgowicz_559 | 2003-03-06 12:56:03 +0100

Zgadzam sie z pogim.

Ja gralem okolo 2 miechy zanim osp zainstalowalem i w ogole zaczelem cos kumac.

Ja namowilem naszego CL, i nasze stare servy zostana na .11, przeniesiemy tylko jeden, (ten z pingiem 50 :P )

Pozostaje ostatnie pytanie, czy zostawic osp auth 1? Nasz klan to wywalczyl zeby na .11 nie bylo timerow i zbota ACE, ale dla begginerow chyba zostawimy 1 serv goly, bez osp...

bryan | 2003-03-06 13:35:08 +0100

ospauth 1 autoryzuje paki osp i to raczej wartosc 1 powoduje sprawdzanie w poszukiwaniu zmian w pakach :))
ale sv_strictauth 0 mozecie dac , nie bedzie autoryzowal keyow.

log | 2003-03-06 14:38:16 +0100

jinx odezwij sie do pogroma czy do mnie (GG:13833) ja mu wysle referencyjny konfig do serwera 1.32 + osp to wrzucisz go na swoj serwer i wtedy gwarantuje optymalne warunki do grania lacznie z cdkeyem weryfikacjż osp itp.

DrFaustus | 2003-03-06 15:18:22 +0100

KEWL wszyscy prv :)

MisieX | 2003-03-06 15:48:52 +0100

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!
1.11 nie może umrzeć !!! Tam było takl cieplutko i kameralnie (zwłaszcza po wprowadzeniu osp auth)
Ale co ja tam sam będę robił ??? Jak sobie panterki pójdą ??? Będe begginerom pokazywał jak się kolorowe nicki robi ??? Wy wymuszacie na mnie przejście na 1.32 !!! Póki co i tak nie chcę sie tam przenosić (nie wiem czemu ale kojaży mi sie ono z komercją - sic!), więc Cieszę się, że chociaż te 2 servy będą.
A może jednak zostaniecie :]

koRek | 2003-03-06 16:14:53 +0100

spox jak Panterki, DK i BR przeszlo to inne klany, znaczace cos na scenie 1.11 tez musza to zrobic, bo nie beda mialy gdzie grac :]

kon1o-MATURA | 2003-03-06 16:35:32 +0100

spoko gl & hf .....

gucio_2 | 2003-03-06 16:59:10 +0100

Witam... Jestem przedstawidzielem Czarnych Panter :) Tak to prawda... Wszystkie servy razem z nami idą na 1.32 ... Przynajmniej jest takie założenie :)
Ale przecież musiał przyjść ten moment żeby przejść na 1.32... Teraz na 1.11 jest nieco inna tendencja... Jest coraz więcej początkujących a coraz mniej tych "średniaków" i "lepszych" więc kolejom rzeczy jest przeniesienie się na 1.32 aby rozwijać się a nie stać w miejscu lub uwsteczniać się :) Osobiście mało pogrywałem na 1.32 ... Wiem że początek będzie dla nas bardzo trudny ale cóż... Pozdrawiam wszystkich ... Aha Misiex nie łam się teraz SoR będzie wymiatać na 1.11 ;] Więc czego peniasz? :)

MisieX | 2003-03-06 18:53:17 +0100

Juz pomijając sam fakt, że SoR spokojnie mogło konkurować z Panterami czy z BR (gozej z dk :P), to co to za przyjamność pokonywać samych begginerów, któży z 10 fragów nie wyjdą (a to i tak fuksem). Jak wiedziałes, że grasz z takim BR naprzykałd to godzinka treningu wcześniej, sterydy, najlepszy squad i jedziem a tutaj biezes kogokolwiek ( nie twierdze, że dzielimy sie na słabych i mocnych :P) i na luziku grasz... i wygrywasz. Ehhhh ... to juz nie to samo

t5-syn | 2003-03-06 19:09:21 +0100

yy nie przejmuj sie na 1.32 tez zdarzaja sie wyniki ciekawe nawet 256:-2 ?:Q

ad1x | 2003-03-06 20:00:11 +0100

Misiex przesadziles troche ze konkurujecie z BR ale cuz moze spara na 1.32 :D??

Gravatar

JarlB | 2003-03-06 20:23:05 +0100

cl klanu DK ma xywe taka jak keidys mial moj s.p piesek....

pushek | 2003-03-06 20:27:49 +0100

MY TEZ MY TEZ!!! :DDD

pushek | 2003-03-06 20:28:55 +0100

s&d i 1.32? kurde bez przesady ludzie oni sa jeszcze newbies czy jak to tam :D powinni jeszcze trochep ograc na 1.11 nie widzialem [nie lamy tylko poczatkujacy no :D]

Gravatar

StaryOrgowicz_594 | 2003-03-06 21:24:44 +0100

hehe jest dobze i zacznie sie nowe zycie :P -Czarne Pantery -Miauuu!!! :)

SAI4H | 2003-03-06 21:50:03 +0100

Rozwaliles mnie tematem tego newsa Bry. ;D

bryan | 2003-03-06 22:03:08 +0100

saiek jakis musialem dac :))) a mam zwyczaj dawac dziwne tematy ;P

SL4VE | 2003-03-06 22:25:48 +0100

s4iek a co w tym temacie takiego smiesznego? Teraz przynajmniej widząc tych kolesi na serwie nie będe ich miał za bande fake'owców :>.

Rozz | 2003-03-07 00:48:12 +0100

No ja nigdy nie rozumialem sensu gry na 1.11...

Gravatar

JarlB | 2003-03-07 08:06:22 +0100

rozz, kazdy gra w to co lubi. Im najwyrazniej sie nie chcialo sciagac pr1.32 i osp/pm zeby pograc wiec grali na prawdziwym "czystym" vq3 :D, mi sie to czasem podoba, porpostu pograc sobie zaraz po instalacji q3, tak jak to bylo kiedys, kiedy jeszcze nie wiedzialem ze istnieje takie cos jak PR :P

Rozz | 2003-03-07 16:12:18 +0100

Wlasnie nie, oni grali na osp 99i.

enjoy | 2003-03-07 17:44:47 +0100

no i nie zapominaj o niestandardowych mapkach ktorych nie ma zaraz po instalacji :P

enjoy | 2003-03-07 17:49:44 +0100

komentarz do misiexa:
chej stary chyba troche przesadziles, sor zlym klanem nie jest ale nie mow ze jedziecie kazdego do 10, moze lepiej powiesz dlaczego nie dodajesz do walk screenow z przegranych pojedynkow, z czego jestes na 1.11 dobrze znany, juz nie wspomne ze sam nie nalezysz do lepszych graczy 1.11 (nawet teraz po odejsciu kilku najlepszych klanow) wiec takie przechwalki to zachowaj dla siebie
ps bez urazy ale nie lubie takiej pyszalkowatosci :|

kmieciu | 2003-03-07 21:48:13 +0100

wow qrde inne tematy chyba nie maja tylu komentzarzy nieprawdarz :>
cnk chyba tez poojdzie na 1.32
aha dwa servy sostaja na 1.11 ??

Kazan-DK | 2003-03-11 16:29:37 +0100

Fragmat1c tak mial na imie moj koń zanim padł :P A tak na poważnie Pogi ma tu racje , upadek 1.11 w pewnym stopniu odbije sie na 1.32 , musi byc miejsce dla ludzi ktorzy chca sie uczyc , wiec zostawimy 1 lub 2 serwy na 1.11 :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63