ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Rozz przepytany na q3.fpp.pl

nie, 08 czerwiec 2003 12:31:55 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena


Nasz kolega redakcyjny, powszechnie znany jako Rozz (wcześniej [RvG]Rozz) udzielił wywiadu dla serwisu q3.fpp.pl. Krypton miał szanse zadać 21 pytań, dotyczą one życia prywatnego Rozza, samego ORG`a, sceny Quake 3 oraz e-sportu. Piotr wywiązał się z zadania dobrze, udzielając bogatych w treść odpowiedzi. W końcu chłopak potrawi wyartykułować więcej niż jedno zdanie :) Przygotujcie się więc na spory kawałek tekstu, poniżej mały fragment tytułem wstępu:

**[FPP]Krypton:* Czy nie próbowaliście zagadać gry.wp.pl, aby zorganizować turniej Q3 pod ich patronatem. Gry.wp.pl byłoby chyba stać na sfinansowanie takiego przedsięwzięcia.

Rozz: WP stać na wiele, zważywszy jednak na mentalność sceny q3 która opisywałem wcześniej zakończenie sukcesem takiego przedsięwzięcia graniczyłoby z cudem. Gdyby scena była większa i bardziej odpowiedzialna na pewno byśmy prowadzili rozmowy w tej sprawie. Należy pamiętać że WP to organizacja, jak nazwa wskazuje wirtualna, a turniej musi się odbyć fizycznie. Jest to jednak firma która jako drugi największy polski portal powinna być brana pod uwagę przy szukaniu sponsorów dla imprez e-sportowych. Sam podserwis gry.wp.pl jest skierowany raczej w stronę techniczno-informacyjną i nie bardzo go widzę jako patronata turnieju, prędzej dział wiadomości z branży nowych technologii, o ile taki istnieje na wp.pl.

*

Rozz | 2003-06-08 12:34:06 +0200

O, znowu jestem slawny :P

Zenith | 2003-06-08 12:39:59 +0200

alez sie tam rozpisal :o
:P

sYnth|Bubu | 2003-06-08 13:02:26 +0200

zmeczylem sie czytaniem tego wywiadziku :P

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-08 13:19:51 +0200

no w @#$% czytania :P

.gogi | 2003-06-08 13:20:28 +0200

skandal zeby to konkurnecja musiala przeprowadzac wywiad z naczelnym orga :D

FAQ | 2003-06-08 13:36:11 +0200

ta reklama omnix'a, ktora przykleila sie do kursora na stronie fpp jest totalnie wpieprzajaca. wiecej na ten sajt nie wejde.

Rozz | 2003-06-08 13:43:05 +0200

Proxomitron - uzywam od trzech lat - blokuje popupy, bannery, dhtml i 300 innych niepotrzebnych syfow - piekne :)

^M^ | 2003-06-08 14:16:55 +0200

No, no :P. Tym razem nie powiem, ze 'ciut za krotkie' :D...

move | 2003-06-08 14:23:40 +0200

norton internet security - stosuje od roku, blokuje wszelkie bannery popupy i inne smieci, ktore przeszkadzaja i utrudniaja "browsing web".

move | 2003-06-08 14:51:03 +0200

PS: najlepszy wywiad jaki dotychczas przeczytalem - GJ Krypton i GJ Rozz za wyczerpujące odpowiedzi.

zLoo | 2003-06-08 15:20:34 +0200

uffff !! czytania a czytania !!

Yaboll | 2003-06-08 23:41:59 +0200

rozz gdzie masz wlosy skinie?

eXe|R.W.G. | 2003-06-09 14:31:35 +0200

A może by tak ktoś porobił wywiady z polska scena trickjumpingu :P A tak poza tym to wywiad całkiem spoko.... Rozz moje uszanowanie... :)

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-06-10 22:41:14 +0200

luzik, beda kolejne :D

kaeres | 2003-06-11 18:07:42 +0200

Yyy, widze, ze mam sobowtora :D
picserver.student.utwente.nl/getpicture.php?id=149696

Gravatar

owl | 2003-06-14 00:47:10 +0200

o ja :o późno sie zrobiło, troche za wolno czytam, ale bardzo dobry wywiad z bardzo ciekawą osobistością :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63