RTCW - Enemy Territory
wto, 10 czerwiec 2003 10:52:04 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena
Od razu na początku serdecznie przepraszam za nasze redkatorskie niedblastwo, lecz w nawale gorąca lejącego się z nieba zapomnielismy o dość ważnym dla rozwoju e-sportu wydarzeniu. Chodzi o wydanie gry . Return To Castle Wolfenstein - Enemy Territory. Sprawa jest o tyle ciekawa, że ID Software przekazało RTCW do dalszego rozwoju trzeciej firmie - Splash Damage. Ci natomiast zamiast stworzyć Expansion Pack, stworzyli zupełnie samodzielną grę przeznaczoną wyłącznie do trybu Multiplayer. Ich produkt jest do ściągnięcia zupełnie za FREE!!!!!!!!!!. Innymi słowy, została stworzona nowa od podstaw gra, która jest za kompletną darmochę - wierzycie w to?:D. Począwszy od 28 maja, czyli dnia premiery, ściągnięto ją już tyle razy ze zaprzestano liczenia.
Gra jako taka wprowadza zupełnie nowe mapy (możecie je pooglądać stawiając serwer LAN), modyfikuje wiele z istniejących cech poszczegłonych postaci oraz dodaje nowe.
Obecnie stoi już bardzo duzo serwerów do gry w RTCW ET, a popularne przeszukiwarki serwków (w tym All Seeing Eye) możecie już aktualizować do obsługi wspomnianego tytułu.
Nie wchodząc w dalsze szczegóły, bowiem te znajdziecie w PW.com, podaje linki do DL:
Ściągać i grać!!!!!! Ja z zoom'em już to cudo zdeczka obczaiłem :D
EDIT: Podrzucam trochę linków aby obczaić baze:
Castle Wolfenstein
gry.wp.pl
jeszcze raz gry.wp.pl
RTCW PL
RTCW.FPP.PL





akir | 2003-06-10 12:58:52 +0200
jakis zonk jest z tym sciaganiem, bo ssie mi plik ktory zajmuje 618bajtow, i na tym sie konczy cale sciaganie :/ (sciagam DAPem)
#644064
MateoMartinezz | 2003-06-10 13:07:16 +0200
plik leży na fileplanet, zaloguj sie i ściągaj :d
#644065
akir | 2003-06-10 13:09:44 +0200
zalogowalem sie, ale jak biore download, powiedzmy z UK to robi sie to co powiedzialem ponizej ;]
#644066
wopdarecki | 2003-06-10 13:17:46 +0200
zonk
#644068
slawek | 2003-06-10 13:50:24 +0200
Tam jest taka sprytna blokada, akir:
gracze q3 nie mogą ściągać tego pliku, bo...
TRENOWAĆ Q3 mają, a nie pierdołami się zajmować
#644070
abs | 2003-06-10 13:51:54 +0200
akir ssssssssssssssssssssssssij flashgetem:D
#644071
RZELKY | 2003-06-10 14:51:11 +0200
usuwam mp3 i sciagam o_O
#644079
MateoMartinezz | 2003-06-10 15:04:43 +0200
akir - spróbuj moze standardowym sciagaczem windozy, ja nie korzystam z przyspieszaczy i sciagnalem bez stresu, poszukaj tez w linkach ktore dolaczylem w edicie - tam tez widzialem download, z tym ze na wp to trzeba godzine w kolejce poczekac :d
#644081
vult | 2003-06-10 16:17:55 +0200
ja proponuje na www.filemirrors.com wpisac wolfet.exe i sciagac z jednego z kilkudziesieciu mirrorow :P
#644090
hanti | 2003-06-10 22:00:45 +0200
www.internetdownloadmanager.com - najlepszy sssacz ;d
#644104
worms007 | 2003-06-11 15:24:20 +0200
Co tu wiele pisać. Wpadnijcie na gronet.tenbit.pl/pliki.php/in=1121/do=6761/ i z tam kliknijcie tyjko ściągnij i po pewnym czasie grasz juz w Wolfa.
>>>>>Whassup
#644130
Zaloguj się by dodać komentarz.