ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Runda kwalifikacyjna zakończona

pią, 16 sierpień 2002 11:45:38 | Autor: acidRA3in | Quake 3 Arena

Na QuakeCon 2002 pierwszą rundę mamy juz za sobą. Dużymi niespodziankami okazały się miejsca faworytów w swoich grupach. Fatal1ty i ZeRo4 zajęli miejsca drugie a Lexer dopiero 5. Socrates, Makaveli i Cha0ticz natomiast nie zawiedli i są na miejscach pierwszych. Pełna lista oraz wyniki rundy znajdziecie tutaj

Senior | 2002-08-16 12:41:27 +0200

Polecam rowniez: stats1.zone.com/tournaments/QuakeCon-2002/
Znajdziecie tam: wyniki rund kwalifikacyjnych, drabinki, "rozklad jazdy", wyniki i statystyki poszczegolnych gier (lacznie z wykresami).

acidRA3in | 2002-08-16 12:51:26 +0200

Ehhhh do Rzeźnika i jego profesjonalimu mi jeszcze duuuzo brakuje. Poza tym pisze newsy w duzym pośpiechu w pracy...

Gravatar

StaryOrgowicz_208 | 2002-08-16 13:01:43 +0200

Fatal1ty wraca i znowu bedzie wielki !!!

Gravatar

StaryOrgowicz_225 | 2002-08-16 13:27:30 +0200

To ze fatal1ty byl drugi wcale tak bardzo nie dziwi. Kiedys jak gral niemal wylacznie 1v1 podczas teamowych meczy cK barzo czesto mial najnizszy net w druzynie i byl stosunkowo slabym teamowcem. Pod koniec dzialalnosci Klanu Kapitol czesto byl skuteczniejszy od CZMa! I to mimo gorszej wg mnie celnosci - z pg fat jest zdecydowanie gorszy, reszta to sprawa dyskusyjna. No ale ma ogromne doswiadczenie i bardzo zrownowazone umiejetnosci, z wybijajacym sie ponad przecietna RLem :).
Tak w ogole to na pierwszym miejscu w grupie fatala byl Carde z klanu Dark|Side, ktory tez przeciez jest znakomitym graczem! Jednak w szczycie swojej formy fat byl w tdm lepszy od carde (tak mi sie przynajmniej wydaje), a FFA jest bardziej zblizona do tdm niz do 1v1. Krotko mowiac ;-) swiadczy to o tym ze caly czas swojego treningu fatal poswieca na duele, dlatego wlasnie gorzej mu poszlo w FFA.
Dziwi mnie drugie miejsce ZeRo4. Nie widzialem tego meczu wiec nie wiem jak bylo dokladnie. Ale Z4 jest najlepszym duelowcem, a i w tdm ostatnio (i przedostatnio) BARDZO sie polepszyl. Poza tym jego RL i rail nie maja sobie rownych, a obie te giwery wydaja sie byc w FFA przydatne. Zreszta kto to do cholery jest MeathooK, koles ktory mial pierwsze miejsce w grupie ZeRo4?!?!?! W zyciu o nim nie slyszalem :o.

Senior | 2002-08-16 13:32:01 +0200

heh - widze Acid, ze nie tylko ja lacze przyjemne z (malo) pozytecznym ... :)

acidRA3in | 2002-08-16 13:32:45 +0200

Jak mi Razor albo Rudy dadza prawa do działu Dema to zobaczysz ten mecz ;). Mam demka z Quakona w wykonaniu Fatala, NullFiere i Makaveliego..... Zreszta coza problem sciagnac je

harpagan | 2002-08-16 15:23:19 +0200

hmmm
a w qalif..... 6 jest benny :P
moze o czyms nie wiemy?
:]]]

Gravatar

StaryOrgowicz_3 | 2002-08-16 16:02:37 +0200

No, jedną z grup wygrał Sect0r znany i lubiany kolega z Boarda...
;)

Razor | 2002-08-16 18:11:11 +0200

acid dalem Ci juz prawa, jak by co to pisz na gg co chcesz :))

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-08-16 18:48:14 +0200

ludzie uploadowac te demka mi tu, ale jush :) to jest skandal :)

Rozz | 2002-08-16 20:09:17 +0200

Ja widze ze pan SleetSenior chce zostac redaktorem :>

acidRA3in | 2002-08-16 21:26:56 +0200

Mimo najszczerszych chęci i przyznanych praw nadal nie moge wgrac tych demek, cos sie php pitoli :(((

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63