Rusza Q3 ECT 2v2!
czw, 24 listopad 2005 22:57:08 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Już niebawem rozpocznie się długo oczekiwany turniej, który wyłoni najlepszy, "dwójkowy", polski team w Q3 - ECT 2v2. Rozgrywki rozpoczną się w komplecie 16 teamów, bowiem zapisów dokonali eke and vrb aka
tablet team i stali się długo oczekiwaną przez organizatorów ostatnią parą śmiałków, którzy będą walczyć o zaszczytny tytuł.
Jesteśmy już po losowaniu. W pierwszej rundzie zobaczymy więc następujące pojedynki:
- Logitech Ds3 vs. Eke And Vrb
- Pi End Em vs. Uciekinierzy Z Inkubatora
- Logitech Uvm vs. Pzu
- Taboo 2on2 vs. Erschiessungskommando
- Legion Of Death vs. Afowe Lole
- Tro1kaz vs. Informatycy J I M
- Swift Pl vs. Suicidekings
- Noddle Team vs. The H00ligans 2on2
Jak widać na drabince, zwycięzcy przejdą dalej, a pokonani spadną do "koszyka przegranych", gdzie będzie czekać ich nieco cięższa przeprawa.
Cóż więcej pisać? Pozostaje czekać tylko aż teamy zaczną umawiać się na mecze. Wtedy zaczną pojawiać się pierwsze wyniki, demka i ogólnie - zacznie się robić ciekawie. :)
Życzę wszystkim teamom powodzenia! Bawcie się dobrze i pokażcie na co Was stać!





voodoo|norad | 2005-11-24 23:17:11 +0100
Powodzenia !
#729774
Mav_8217 | 2005-11-25 07:54:43 +0100
hrhrhr ;)
#729786
bizarre | 2005-11-25 14:51:20 +0100
nie dziekuje bo nie musze ,ja wiec czego chcem, wygrac ect musze
#729804
SAI4H | 2005-11-25 20:19:54 +0100
"chcem" ;)
#729815
Zaloguj się by dodać komentarz.