ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Rybnik Intermedia Cup #2

śro, 10 grudzień 2003 14:57:12 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Tak! Doczekaliśmy sie kontynuacji tego turnieju, którego pierwsza edycja miała miejsce w marcu, a zapowiadana i przekładana edycja druga była jednym z najbardziej pożądanych przedsięwzięć turniejowych w kraju. Ale oddaję głos dx-dave'owi, który jako organizator jest bliżej źródła:

Dnia 29-30 marca 2003 roku w Rybniku odbyła się pierwsza edycja naszego turnieju.

(www.inter-media.pl/q3rybnikimcup.php)

Zawody wypadły bardzo dobrze, skuszę się nawet stwierdzić, że ponad oczekiwania organizatorów.

Zjawiło sie równe 64 graczy praktycznie z całej polski.

Impreza była przednia i trwała dwa dni. Wyśmienity poziom i forma graczy, świetne spektakle, miła atmosfera i wielkie emocje stworzyły to co pamiętamy do dzisiaj :)

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród graczy, jak i spectatorów.

Nadszedł czas na drugą edycję turnieju. Inter-Media Cup #2 bo taką nosi nazwę, odbędzie się w weekend 10-11 stycznia 2004 roku. W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich chętnych do grania, oglądania i kibicowania w nadchodzących rozgrywkach.

Ze szczegółami mozeci zapoznać się na stronie turniejowej:
http://quake.com.pl/imcup/

Jednak dodam jeszcze parę szybkich informacji :

Turniej odbędzie się w cafe Inter-Media Club w Rybniku przy ul. M. C. Skłodowskiej.

24 komputery, barek (bez alkoholu [?]) oraz miła obsługa.
Od dnia 10 grudnia 2003r. godz. 20:00! przyjmujemy zapisy do turnieju.

Na dzień dzisiejszy ilość miejsc jest nieograniczona, jednak jest możliwość, że nastapią jakieś zmiany w tej kwestii.

Nagrody:

  1. 300zl

  2. 200zl

  3. 100zl

  • puchary i ew. sponsoring jeśli uda się zrealizować plany. Wszystko na dobrej drodze :-).

Jak się zapisać? - zapraszam do strony turniejowej - http://quake.com.pl/imcup/
Proszę zapoznać się z regulaminem turnieju, dojazdem i poszczególnymi działami.

Zapraszam również na serwis quake.com.pl, gdzie znajdziecie m.in. sondę dotyczącą map jakie będą grane na zawodach- to zależy od Was!

Z poważaniem- organizatorzy :-)

Koniec przekazu.

Dodam jeszcze, że warto pojechać, bo pierwszy turniej rybnicki był naprawdę świetny, i moze to być jedna z ostatnich okazji pogrania w doborowym towarzystwie, bo quake 3 jak wiadomo umiera ;)

p5|H3ssian | 2003-12-10 15:09:17 +0100

Nio byloby niezle, ale forma... ciagle ja formuje :) Moze za rok, zeby nie byc najwieksza lama turnieju ;p

Gravatar

voodoo|seRious | 2003-12-10 15:24:43 +0100

wreszcie sie cos dzieje na slasku :asd
bedzie jazda :P

Gravatar

skaven | 2003-12-10 16:03:59 +0100

SLAWEK!;)

davep | 2003-12-10 16:19:11 +0100

dzieki slawek :*

uk|loki | 2003-12-10 16:19:28 +0100

heh do intermedi mam okolo 15 min:P trzeba bedzie przyjsc pograc;]

Gravatar

TymoN | 2003-12-10 16:20:32 +0100

Ostanio nie moglem przyjechac, ale teraz bede na 100%
Ale dostaniecie od mapera ! ;)

obni | 2003-12-10 16:42:48 +0100

musze tam byc :)

Gravatar

rizik | 2003-12-10 16:58:23 +0100

jedzie ktos z wawy?

d4ro | 2003-12-10 17:02:21 +0100

loki jesteś lepszy ja musze iść około 16 minut :

matr0x | 2003-12-10 17:27:19 +0100

Ja do IMC mam jakies 10 minut busem :PP No w koncu zaswiecili ;ppp Trzeba tylko wszystko dobrze zaplanowac bo poprzedni turniej byl powiedzmy ,ze zapiety na ostatni guzik oby i teraz tak bylo. Ale jak widze takich organizatorow i w tym dave'a i scuzza +thorax to wiem ,ze to nie moze nie wypalic bo jak sie za to wezma a juz to zrobili to bedzie wszystko tak jak nalezy. A spanie u matr0xa i stinga to maja wybrane osoby tylko :ppppp

parad0x | 2003-12-10 17:27:59 +0100

Qrde ja mam 40 minutek autobusem ale myśle że pojade bo bedzie fajna zabawa (good luck...all)

w1n | 2003-12-10 18:50:19 +0100

ja mam 3 godziny samochodem ale wybieramy się tam wraz z Ecikiem , ecik był na pierwszym IC i mówił że zajeboza :D no i browca się wypije,

grzEs | 2003-12-10 19:38:03 +0100

bede - ale nie gral :D

n3on | 2003-12-10 20:10:19 +0100

n3on-eq bedzie mam nadzieje :|
z lodzi jest kawałek, ale mam nadzieje, że się z ekipą piwka napije ;p

sYnth|Bubu | 2003-12-10 21:08:14 +0100

fajnie bedzie zas mnie wszyscy minusowac beda :/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63