ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Rybnik update

czw, 27 luty 2003 13:31:45 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Tako rzecze dxdave:

"Ostatecznie nastąpily pewne zmiany w sprawach organizacyjnych. Jak najbardziej zmiany pozytywne, dotyczace systemu rozgrywek oraz pare innych istotnych zmian. Wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszam na strone turniejową fragmat1c.prv.pl i rozejrzenie sie po poszczególnych działach."

To co... zaglądamy bo warto!

Gravatar

JarlB | 2003-02-27 14:02:33 +0100

zmianie ulegl: system rozgrywek, regulamin i gracze rozstawieni. Btw jakby cos bylo nie tak z linkiem to zapraszam na frg.owns.it :D

SL4VE | 2003-02-27 15:03:39 +0100

fragmat1c... tako rzeczesz? Atoli racje możesz miec :P

SL4VE | 2003-02-27 15:03:39 +0100

fragmat1c... tako rzeczesz? Atoli racje możesz miec :P

matr0x | 2003-02-27 15:05:39 +0100

U nas bedzie mozna spac tylko won od mojego lozka!!! :))) Do lozka od stinga njwyzej kogos wcisniemy :PPPPP co nie sting? tak wiem ze tak :)

SL4VE | 2003-02-27 15:06:13 +0100

sor, za podwojny :>

SL4VE | 2003-02-27 15:07:17 +0100

matr0x :>>>.
Wpadłbym, ale jak mi nie chcesz wyra odstąpić to nie przyjade ;P

Gravatar

JarlB | 2003-02-27 15:18:15 +0100

no przeciez wy razem twiny spicie :DDDDDD

akir | 2003-02-27 15:28:25 +0100

miejsce kolo mata juz jest zarezerwowane dla mnie :D

Gravatar

pol4k | 2003-02-27 15:42:00 +0100

HEhe, Moja dzielnica to Rybnika stolica :)
Turniej bedzie fajowy :), jak tak mysle :)

Gravatar

JarlB | 2003-02-27 15:49:27 +0100

no jakto akir?:P przeciez sting spi kolo mata :D

SL4VE | 2003-02-27 18:05:32 +0100

sting z matem? E oszukali mnie :(
:P

aiken | 2003-02-27 18:38:00 +0100

lepiej zeby nie bylo wiecej niz 64 bo ffa'ki mi sie nie podobaja...

aiken | 2003-02-27 18:39:03 +0100

tzn nie to ze nie lubie ffa (choc tez) ale taki system eliminacji

Gravatar

JarlB | 2003-02-27 18:42:14 +0100

znajac zycie i polskie spoleczenstwo to typuje ze zjawi sie okolo 40-50 graczy...

davep | 2003-02-27 18:46:20 +0100

nie ma innego systemu do wyeliminowania wiekszosci ludzi w jak najmniejszym czasie- poprostu sie nie da, chyba ze wolicie drabinke SE - czyli grasz z jakims kolesiem jeden mecz TL 15 jak przegrasz to jedziesz do domu...Jesli bedzie czas to w rundzie FFA zrobi sie dwa mecze w kazdej grupie i wtedy te punkty sie zsumuje, bo moze byc tak ze komus jeden meczyk FFA moze niewypalic

abs | 2003-02-27 20:45:55 +0100

ze stingiem mozna spac dopiero jak obetnie se grzywe:D

aiken | 2003-02-28 13:07:20 +0100

tak dave, wiem ze to klopot i na chwile obecna nie mam lepszego pomyslu.
ktos pojezdie sobie na turniej 1v1 zagra 2 razy ffa i bedzie musial pojechac do domu, bo kombinowac sobie nocleg to nie dosc ze kloopot to jeszcze spory wydatek - troche dziwaczne.
Pomyslcie jeszcze o tym. Jak mi cos do glowy wpadnie to dam znac ;).

davep | 2003-02-28 22:12:13 +0100

aiken ale nawet jak bedzie drabinka DE na 100 osob to niektorzy zagraja maksymalnie 2 mecze i itak pojada do domu lub zostana poogladac - dlatego zapewniamy rowniez dla widzow kompy do poogladania spotkan. Przeciez jacys przegrani i wygrani musza byc, a trudno bylo by zrobic turniej, zeby kazdy sobie zagral pare meczy bo potrzebowalibysmy z 3 pelne dni, a nie o to tutaj chodzi - matrox pojechal do Korei i zagral dwa mecze =b

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63