Rybnik zaprasza znów.
czw, 22 maj 2003 12:49:48 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
To bedzie czerwiec! Organizatorzy nie boją sie słowa "konkurencja" i nie bacząc na mnogość różnych imprez planowanych na ten miesiąc dodają do kalendarza kolejne.
Wygląda na to, że miesiąc ten zakończy sie mocnym akordem, jakim dla graczy Q3 będzie zapewne kolejny turniej w Rybniku w Cafe Inter-Media.
Kopiuj/wklej z xgamera:
Data: 28-06-2003
Lokalizacja: Rybnik, Cafe Inter-Media
Quake: Quake3: Arena
Platforma: vq3
Tryb gry: 1v1
Wpisowe: 15zł
Nagrody: do ustalenia
Mapy: pro-q3dm6, pro-q3tourney4, ztn3tourney1, q3tourney2, q3dm13
Informacje: Druga część znakomitego turnieju pod patronatem Cafe Intermedia. Tym razem dodano kilka mapek jak również zmienił się "staff" organizacyjny. Główny organizator [eX]th0r@x. Zapraszamy!
Nie widzę wśród organizatorów sprawdzonego już fragmat1ca, mimo tego jednak odpuszczam sobie udział w innych czerwcowych imprezach, byleby znów znaleźć się w Rybniku.
Pozostałe turnieje/balangi w czerwcu, które przychodzą mi w tej chwili do głowy to:
14.06 - Gliwice CPMA
21.06 - Zjazd ORGa w Łodzi
21.06 - Elbląg vq3
21.06 - Katowice WIC vq3
Czy wszystkie sie odbędą?





sh4de | 2003-05-22 13:30:26 +0200
fajnie znowu turniej w rybniq:D
#642703
bryan | 2003-05-22 13:31:48 +0200
hhe 3 w jednym dniu :] na ktorejs nie dopisze frekfencja :P
#642704
sh4de | 2003-05-22 13:40:22 +0200
na zjazd orga bedzie chyba duzo:)
#642706
ciastek | 2003-05-22 14:02:36 +0200
ja prawdopobnie sie do katowic na turniej wybieram:)
#642707
shiv | 2003-05-22 14:07:57 +0200
troche dziwnie pomyslane , nie mamy w koncu az tak duzo turnieji w polsce zeby sobie jeszcze konkurencje robic:P
#642708
exodus | 2003-05-22 14:49:41 +0200
moze organizatorzy pomysleliby o ustaleniu innych dat a nie 3 w jednym :D troche głupie
#642711
ognos | 2003-05-22 15:02:35 +0200
czemu nikt nic nie pisze o przemyslu? ;)
#642712
sh4de | 2003-05-22 15:52:50 +0200
bo nikt tam sie nei wybiera:P
#639542
slawek | 2003-05-22 15:58:11 +0200
Sixy jadą. Pewnie nawet wygrają (samymi w/o)
;)
#639543
k3m | 2003-05-22 16:11:57 +0200
21.06 - Zjazd ORGa w Łodzi
21.06 - Elbląg vq3
21.06 - Katowice WIC vq3
Ciekawe, co ludzie wybiorą :>
#642607
Player1 | 2003-05-22 16:44:21 +0200
wiecej turnieji CPMA :P
#642716
sYnth|Bubu | 2003-05-22 16:57:55 +0200
Katowice ownz :P ;d 21 of course :P
#642722
ortho | 2003-05-22 17:06:02 +0200
w katowicach ciezej bedzie niz w elblagu
#642724
akir | 2003-05-22 17:39:32 +0200
Slawek jaki Ty sie zrobiles arogancki :P
#642725
mutonek | 2003-05-22 18:00:58 +0200
Ja moge zapewnic ze katowice sie odbeda 21 czerwca i bedzie to turniej lokalny a wieksze info podam w przyszlym tygodniu jak skonczy mi sie matura :)
#642726
insaner | 2003-05-23 13:34:42 +0200
Mam pomysł - niech jeden z organizotorów turnieju 21 czerwca zmiani platformę na cpma ;) Wtedy konqrencja mniejsza a i frekfencja bedzie wtedy globalnie większa :P
#642755
mutonek | 2003-05-23 15:32:11 +0200
14 czerwca masz w Gliwicach turniej CPMA !!!
#642768
al1aMFaSPL | 2003-05-23 22:23:15 +0200
Ok spoko, Katosy tylko dajcie namiary na Caffe, adres, emaila do kogoś, lub stronka tourney'u.
#642777
Zaloguj się by dodać komentarz.