ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Rybnik zaprasza znów.

czw, 22 maj 2003 12:49:48 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

To bedzie czerwiec! Organizatorzy nie boją sie słowa "konkurencja" i nie bacząc na mnogość różnych imprez planowanych na ten miesiąc dodają do kalendarza kolejne.

Wygląda na to, że miesiąc ten zakończy sie mocnym akordem, jakim dla graczy Q3 będzie zapewne kolejny turniej w Rybniku w Cafe Inter-Media.

Kopiuj/wklej z xgamera:

Data: 28-06-2003

Lokalizacja: Rybnik, Cafe Inter-Media

Quake: Quake3: Arena

Platforma: vq3

Tryb gry: 1v1

Wpisowe: 15zł

Nagrody: do ustalenia

Mapy: pro-q3dm6, pro-q3tourney4, ztn3tourney1, q3tourney2, q3dm13

Informacje: Druga część znakomitego turnieju pod patronatem Cafe Intermedia. Tym razem dodano kilka mapek jak również zmienił się "staff" organizacyjny. Główny organizator [eX]th0r@x. Zapraszamy!

Nie widzę wśród organizatorów sprawdzonego już fragmat1ca, mimo tego jednak odpuszczam sobie udział w innych czerwcowych imprezach, byleby znów znaleźć się w Rybniku.

Pozostałe turnieje/balangi w czerwcu, które przychodzą mi w tej chwili do głowy to:

14.06 - Gliwice CPMA

21.06 - Zjazd ORGa w Łodzi

21.06 - Elbląg vq3

21.06 - Katowice WIC vq3

Czy wszystkie sie odbędą?

sh4de | 2003-05-22 13:30:26 +0200

fajnie znowu turniej w rybniq:D

bryan | 2003-05-22 13:31:48 +0200

hhe 3 w jednym dniu :] na ktorejs nie dopisze frekfencja :P

sh4de | 2003-05-22 13:40:22 +0200

na zjazd orga bedzie chyba duzo:)

ciastek | 2003-05-22 14:02:36 +0200

ja prawdopobnie sie do katowic na turniej wybieram:)

shiv | 2003-05-22 14:07:57 +0200

troche dziwnie pomyslane , nie mamy w koncu az tak duzo turnieji w polsce zeby sobie jeszcze konkurencje robic:P

exodus | 2003-05-22 14:49:41 +0200

moze organizatorzy pomysleliby o ustaleniu innych dat a nie 3 w jednym :D troche głupie

ognos | 2003-05-22 15:02:35 +0200

czemu nikt nic nie pisze o przemyslu? ;)

sh4de | 2003-05-22 15:52:50 +0200

bo nikt tam sie nei wybiera:P

slawek | 2003-05-22 15:58:11 +0200

Sixy jadą. Pewnie nawet wygrają (samymi w/o)
;)

k3m | 2003-05-22 16:11:57 +0200

21.06 - Zjazd ORGa w Łodzi
21.06 - Elbląg vq3
21.06 - Katowice WIC vq3

Ciekawe, co ludzie wybiorą :>

Gravatar

Player1 | 2003-05-22 16:44:21 +0200

wiecej turnieji CPMA :P

sYnth|Bubu | 2003-05-22 16:57:55 +0200

Katowice ownz :P ;d 21 of course :P

ortho | 2003-05-22 17:06:02 +0200

w katowicach ciezej bedzie niz w elblagu

akir | 2003-05-22 17:39:32 +0200

Slawek jaki Ty sie zrobiles arogancki :P

mutonek | 2003-05-22 18:00:58 +0200

Ja moge zapewnic ze katowice sie odbeda 21 czerwca i bedzie to turniej lokalny a wieksze info podam w przyszlym tygodniu jak skonczy mi sie matura :)

Gravatar

insaner | 2003-05-23 13:34:42 +0200

Mam pomysł - niech jeden z organizotorów turnieju 21 czerwca zmiani platformę na cpma ;) Wtedy konqrencja mniejsza a i frekfencja bedzie wtedy globalnie większa :P

mutonek | 2003-05-23 15:32:11 +0200

14 czerwca masz w Gliwicach turniej CPMA !!!

al1aMFaSPL | 2003-05-23 22:23:15 +0200

Ok spoko, Katosy tylko dajcie namiary na Caffe, adres, emaila do kogoś, lub stronka tourney'u.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63