ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Sacret: Funny Quake

nie, 08 grudzień 2002 00:25:49 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Nie wiem czy wiecie, ale jeden z naszych najlepszych duelowców - Sacret - od niedawna znów jest online i jak mi powiedział zaczyna znów grać. Pracuje także nad drugą częścią swojego filmu - Arena by Sacret II! Oczywiście będzie do ściągnięcia u nas - powiadomimy, ale chyba trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Może da się namówić na trailer? :) Przypomnę, że pierwsza Arena By Sacret jest wciąż uznawana przez bardzo wielu za najlepszy polski film q3.

Tytuł tego newsa jest jednak jak widzicie nieco inny - otóż Sacret stworzył przy okazji eksperymentów z filmem bardzo ciekawy mp3, który przed zmiksowaniem miał się znaleźć w intrze nadchodzącego filmu:

Zacząłem robic druga czesc Arena by Sacret, zaczalem tez tworzyc do tego filmu muzyke. Robie robie i zabardzo mi nic nie wychodzi :>, lecz jakis czas temu zaczalem dzialac muzyke do intra i cos z tego wyszlo. Na poczatku wydawal sie niezly ale potem stwierdzilem ze do filmu tego raczej nie wrzuce, bo ciezko by bylo dobrac obraz do tej muzyki (jak sie wsluchasz to sie domyslisz dlaczego). Wiec go troche zmiksowałem i powstal kawałek Funny Quake :) Stworzyłem go (tak dla jaj) z okolo 120 dzwiekow z Quake'a a muza sklada sie w 80% z tych własnie dżwieków i powstała na 68 sciezkach dzwiekowych, dlatego troche szumi, bo jednak dzwieki z q3 nie sa "czyste".

Mp3 wbrew pozorom jest wykonany naprawdę ładnie, dźwięki z q3 nie są wstawione przypadkowo, ale z zachowaniem ogólnej spójności i kompozycji.

Ten kawałek, mimo że zrobiony dla zabawy i niejako przez przypadek, możemy spokojnie dołączyć do i tak już bogatego koszyka q3 Sacreta.

..: Sacret - Funny QUake

Gravatar

JarlB | 2002-12-08 00:51:43 +0100

sacret ty po prostu rzadzisz :) najpierw twoj film, teraz ta mp3... czego chciec wiecej...no moze kolejenej czesci filmu :)

vq2 | 2002-12-08 02:01:52 +0100

hehe rescpet :! wsrod tych ludzi co twierdza ze ownuje twoj film jezdem miedzy innymi ja ... swietnie dobrana muzyka (i lof fear factory) :]p

LaGranda | 2002-12-08 03:36:55 +0100

slabe to mp3, co to ma byc? film owszem dobry.

Gravatar

eke | 2002-12-08 06:37:47 +0100

sacret zrub cos takiego co powali wszystko co jest mozliwe gl:))

Gravatar

StaryOrgowicz_378 | 2002-12-08 07:46:33 +0100

Kawałek powstał for fun ;) Nie musi sie podobac, poprostu ciekawostka ;)

Razor | 2002-12-08 10:13:34 +0100

No mp3 jest spoko, bardzo klimatyczna :) GG

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-08 10:35:16 +0100

poczatek bardzo klimatyczny, ale pozniej takie se. Ogolnie mi sie jednak podoba i na druga czesc filmu czekam

move | 2002-12-08 12:00:41 +0100

;da;d;as;da;sa fajne ;asd;a;sd;a;da;d

Gravatar

StaryOrgowicz_492 | 2002-12-08 12:21:24 +0100

mp3 wyjebane w kosmos :DDD (za duzo assist) LOL

Gravatar

hedgo_pl | 2002-12-08 14:06:21 +0100

Go go sacret!!! Też bym robił filma, ale leniwy jestem :(

Gravatar

hB|f1ns | 2002-12-08 14:08:02 +0100

sakret :D fajno 2 czesc filmu bedzie tylko nie dawaj samych dem z lopem :D

5l3py | 2002-12-08 14:33:28 +0100

po 3 minutach sluchania stwierdzam ze to jest 'arcydzielo' :d nawet nie wiedzialem ze z odliczania ostatnich sekund quada mozna zrobic 'takie cos:P' teraz rozumiem czemu do tego nie dalo by sie dobrac akcji filmiku :))

cOijN | 2002-12-08 15:01:21 +0100

hehe wlasnie ten quad spoko wyszedl, bo na poczatku mi sie diskopolowate zdeka wydawalo, ale najlepsze sie zaczyna jak pierwszy raz sie odzywa major :]
poprostu rulez. ql ;p
[btw: fuity loops czy nawet reason?]

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-08 16:07:30 +0100

moze damy linka lamusom z ESReality zeby wiedzieli ze Polak tez potrafi?

Rozz | 2002-12-08 16:58:53 +0100

Poslalem za granice :P

Gravatar

[FPP]Krypton | 2002-12-08 17:03:23 +0100

dokad dokladnie?

Rozz | 2002-12-08 17:20:45 +0100

esr pq i pq3 - zobaczymy czy sie pokaze.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63