ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Sandomingo Duel Cup - 9 Lipca

pią, 10 czerwiec 2005 22:18:35 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena



Nie trzeba było długo czekać, aby wszyscy spragnieni duelowych emocji na LANie mieli kolejną okazję do rywalizacji. Już w dwa miesiące po pamiętnych Kozienaliach w Lublinie szykuje się kolejna impreza z quakiem w roli pretekstu do spotkania się w gronie przyjaciół. Będzie to wytwór o dziwacznej nazwie "Sandomingo Duel Cup"!

Otóż tym razem miejscem spotkania w gronie niebanalnych osobowości, przy piwie i rakietach będzie małe, 30,000 miasteczko ochrzczone nazwą Sandomierz. Jest to mieścina położona ok. 80 km na wschód od Kielc oraz 20km na zachód od Stalowej Woli. Platformą rozgrywek będzie oczywiście bardzo popularny w naszym kraju - vq3 1v1. Reklamy w lokalnym radiu Leliwa, gazet oraz nasze starania o objęcie patronatu przez Radę Miasta Sandomierza zapewnią temu przedsięwzięciu spory rozgłos nie tylko wśród graczy. Tak więc żaden miłośnik Quake III Areny nie może przepuścić takiej okazji, która nadarzy się już w drugi tydzień wakacji!

Pomimo tego, że najbardziej będzie się dla nas liczyła zabawa, postaraliśmy się, aby zapewnić najlepszym dobre powody do walki. Ponieważ rozmowy ze sponsorami cały czas trwają, nie możemy jeszcze zdradzić szczegółowej listy nagród. Jednak wszystko wskazuje na to, że ich pula będzie wynosić ok. 600zł, co jak na Polskie warunki jest całkiem sporą sumą. Nie jest to jeszcze ostateczna kwota i może ulec zwiększeniu!

System zapisów będzie jednak dość nietypowy. Aby znaleźć się na liście uczestników należy wcześniej przesłać sumę 20zł na konto, którego numer zostanie ujawniony w przyszłym tygodniu. Niestety takie rozwiązanie jest konieczne, ponieważ ze wszystkim wiążą się koszty organizacyjne, które trzeba z czegoś pokryć. Daje to także bardzo dokładną liczbę zapisanych graczy, którzy naprawdę mają zamiar przyjechać a nie tylko powiększyć statystyki i potem sprawę olać. Niestety w przypadku, kiedy ktoś będzie się chciał wypisać, nie możemy zagwarantować zwrotu wpisowego. Zapisać należy się poprzez E-Mail, podając w nim następujące dane:

  • Imię i nazwisko
  • Nick
  • Wiek
  • Nocleg (tak/nie)
  • E-Mail / #gg / inna forma kontaktu
  • Nr. Konta z którego wpłynęło wpisowe (w przypadku przelewu z banku)

Taki list elektroniczny należy wysłać na skrzynkę o adresie [email protected]. Zapisy zostaną ostatecznie zamknięte w Środę, 6 Lipca o godzinie 12:00. Wszystkich szczegółów dotyczących turnieju chętnie przekażę pod numerem gg: #3096004 oraz pod w/w adresem pocztowym. Punkt "nocleg" dotyczy wszystkich graczy przyjezdnych z dalekich stron. Otóż istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu do Sandomierza, aby nie grać tuż po kilkugodzinnej podróży autobusem lub pociągiem. Cena noclegu w pobliskim akademiku WSHP wynosi 10zł, jednak jest to płatne dopiero na miejscu. Wszystkim przyjezdnym może się także przydać informacja, że jeśli z Waszego miasta nie ma bezpośredniego połączenia z Sandomierzem, można bez problemu jechać do Stalowej Woli lub Tarnobrzega. Stamtąd dzieli Was już tylko rzut beretem i regularne połączenia autobusowe do ostatecznego miejsca podróży. Najprawdopodobniej w Czwartek będę kilka godzin w Kielcach, więc jeśli okoliczni gracze mają jakieś bardziej szczegółowe pytania, mogę się wcześniej via gg umówić na jakieś małe spotkanie z kolegami Quakerami.


Po tym ogłoszeniu, na pewno wszyscy są jeszcze spragnieni dokładniejszych szczegółów z regulaminu. Otóż będziemy grali oczywiście na Point Release 1.32 oraz modyfikacji OSP 1.03a. Na samym początku zawodów rozlosowane zostaną grupy składające się z 5 osób, które identycznie jak na Kozienliach - rozgrywać będą ze sobą mecze w systemie każdy z każdym, Best Of One. W każdej z kolejek będzie obowiązywała inna mapa, więc nie obędzie się bez treningów na każdej z aren. Przy okazji wypadałoby wspomnieć na jakich levelach będziemy grać. Otóż są to:
* pro-q3tourney4
* ztn3tourney1
* pro-q3dm6
* hub3aeroq3

Z każdej grupy awansuje dwóch najlepszych graczy a następna faza rozgrywek również będzie się toczyła w grupach. Dopiero po drugim etapie takich gier, zostaną wyłonieni - najprawdopodobniej czterej finaliści, którzy będą walczyć o nagrody w drabince Double Elimination. Tak więc jeszcze raz wszystkie najważniejsze informacje w pigułce:

  • Miejsce:

Sandomierz - Kawiarenka Internetowa Click! - Mapka wkrótce
* Data:

Sobota, 9 Lipca 2005
* Wpisowe:

20 zł (przedpłata na konto)
* Platforma:

Vq3 1v1

d00mer | 2005-06-10 22:27:47 +0200

pierwszy :PPP

No no turniej który organizuje Mav to pewno bedzie calkiem ladna organizacja wszystkiego :D

Ciekawe czy bedzie wiecej fragow z raila czy litrów piweczka :D GL!!!

marm4n | 2005-06-10 22:29:07 +0200

a gdzie pro-t7 i inne mapki stanowczo za malo map !

Mav_8217 | 2005-06-10 22:32:12 +0200

turniej będzie typowo 4fun. Kiedy tylko gracze nie będą akurat podczas swoich walk - SzakaL zaprasza do baru, jakieś 100m od kafe :) A jeśli znacie szakala - tam będzie coś extra :b

Jeśli jest 4fun, to i zasady są dość luźne. Lista map może się jeszcze zmienić, ale troszkę większy feedback niż tylko sam B-Stok proszę nt. pro-t7 :)

ps. Troszkę to blado wygląda tuż nad newsem o ESWC, ale mniejsza z tym :DD

dinh-equador | 2005-06-10 22:50:49 +0200

jak nie bede w Uk to wpadam! :)
pozdro

Mav_8217 | 2005-06-10 22:53:30 +0200

jak nie wpadniesz, to na pewno nie wylądujesz w Uk... :DD

kos: pewnie :P
cin: przecież jak jest 5 w grupie, to są 4 kolejki bananie ;DDD

kos | 2005-06-10 22:56:26 +0200

Jak będe miał z kim to wpadne :D
Mav9l1ty mam nadzieje że twoje cu @ lan jest aktualne ]:-> hehehehe:D

Gravatar

cin | 2005-06-10 23:02:30 +0200

ehhh bananowiec wybrał tego huuuuuuba :ASD 5 graczy w grupie a 4 mapy ? dobierz jeszcze jedną jasiu i bedzie aka kozienalia :P ludzie prześlą ci kase a ty przepijesz zanim turniej sie zacznie :ASD zartuje of kors :D przynajmniej niedaleko bedziesz musiał ludzi odcholowywać na chate :)

t1tek | 2005-06-10 23:12:50 +0200

oo fajnie wpadne ale bardziej do tego baru:F wkoncu mam cale 30km:)

Gravatar

^xF.Lag | 2005-06-10 23:34:05 +0200

no bede napewno, w koncu mam 15 km co tam ze glownie po to by posmiac i popic:) Chociaz te 600 zyla, moze zaczne w koncu cos 1v1 pogrywac:ASD. Szczerze namawiam bo wiecie miasteczko zwane sandomingo jest takie ladne zeklbym zabytkowe, oprocz zabytkow masa innych atrakcji::))))

mutonek | 2005-06-10 23:49:30 +0200

wybiera sie ktos z katowic albo okolic :>??
I dodałbym osobiscie 5 mape juz do drabinki co urozmaici sama zabawe :)

pepz | 2005-06-10 23:50:14 +0200

ej, jak przyjade to mav, moja jest umywalka, zamowilem ;)

auroxick | 2005-06-10 23:50:28 +0200

no przepraszam cin, ale chate my zajmujemy razem z pepzem [jak sie pojawi]
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

shiv | 2005-06-11 01:19:20 +0200

Wszystko ladnie ale nie z ta durna mapa hub3aeroq3 =o
Daj jakakolwiek inna nodm9, pt7 czy nawet ne-duel przynajmniej beda niespodzianki.

Pheu | 2005-06-11 02:10:25 +0200

ee jak to ma byc takie 4fun to ja nie jade :/

:DDDDDD

move | 2005-06-11 02:17:59 +0200

Jeśli będę w Kielcach w tym czasie, to pojawię się z pewnością.
PS: Racja co do aero - powalona mapa.

Gravatar

taki-nwo | 2005-06-11 02:44:38 +0200

ja jestem herbu Leliwa ! co ma znaczyc jakies radio Leliwa z Sandomierza????? czemu jest mojego herbu ?

MaS | 2005-06-11 07:41:54 +0200

... i znowu za daleko :D

Mav_8217 | 2005-06-11 08:35:46 +0200

każdemu jest albo za daleko, albo coś tam, albo jeszcze coś, więc nie pierdól mas :P

Jeśli mam dać jakąś inną mapę, to właśnie nodm9. A może wrzucę za jakiś tydzień sondę? =o

taki-nwo - ajawiem =) Takie radyjko tutaj mamy po prostu ;)

pepz | 2005-06-11 09:13:35 +0200

pro-q3tourney7! ! !

[M]aniek | 2005-06-11 09:46:59 +0200

ja gram dla pieniedzy imprezy 4fun mnie nie interesuja, naprawie lancuch w rowerze i sruu na ESWC

dinh-equador | 2005-06-11 10:01:21 +0200

aero zajebsita mapa! prosze ją zostawić!!! :)

kos | 2005-06-11 10:33:50 +0200

aero > pro-t7 ;)

Gravatar

^xF.Lag | 2005-06-11 11:10:40 +0200

Taki nwo, ty jestes Tarnowski? hrabia moze?:ASD radio nadaje z Tarnobrzegu i jego nazwa jest chyba zrozumiala biorac pod uwage kto zalozyl to miasto i czyj palacyk sie w nim miesci:o Do tbg-u tez zapraszam bo troche wiecej lokali rozrywkowych i z sandomingo jezdzi mks:) pozdro

Gravatar

cin | 2005-06-11 11:18:39 +0200

i tak nie dojdziecie do porozumienia :D
nodm9 zamiast schuba albo poprostu dodać nodm9 do map turniejowych i tyle :P
ps. gdzie te2 ?? :AS

performer | 2005-06-11 12:15:51 +0200

pt7 >> hub3aeroq3, pt7 jest o niebo ciekawsza

shiv | 2005-06-11 12:24:42 +0200

equ nie pyskuj :DD
nodm9 potem pt7 a hub won =o

SL4VE | 2005-06-11 12:56:51 +0200

Na którą to godzinę?
Bo pociągi mam strasznie lipnie i musiałbym zacząć już coś kombinować.

Jedzie ktoś z okolic Poznania?

Mav_8217 | 2005-06-11 13:09:09 +0200

będzie dość wcześnie. Start wszystkich rozgrywek już o 10, więc potwierdzanie zapisów "kto przyjechał a kto nie" od 9:30.

Dla spóźnialskich i tak pewnie będziemy musieli zrobić jakąś nową grupę, ale nie obędzie się wtedy bez sytuacji typu "przyjechaliśmy we dwójkę z jednego miasta i przez to, że się spóźniliśmy, będziemy grać w tej samej grupie". Dlatego bardzo polecam przyjazd dzień wcześniej i nocleg w Akademiku WSHP. SL4VE - dla takich jak Ty ewentualnie mogę skołować nocleg u siebie w chacie, bo mam wolną. A podłoga u mnie duża :D Tylko jak coś, zaklep sobie miejsce wcześniej, bo już 3 bananów ode mnie z klanu ma zajęte miejsca w wannie :D

ps. a co do map... chyba będzie potrzebna sonda :]

szłem | 2005-06-11 13:37:01 +0200

heheh w koncu 9 lipca mowisz :) bede bede wiadomo tylko, ze z ta cafe click cos mi smierdzi... 25 osob na 20m kwadratowych :e

Mav_8217 | 2005-06-11 13:43:51 +0200

o to się już psc nie martw ;) poza tym... 20m kwadratowych, to ma mój pokój :D

SL4VE | 2005-06-11 13:53:06 +0200

Mav... zastanowię się jeszcze, dowiem jak z dojazdem, zobacze jak tam stan portfela i dam Ci znać. Ja tam mogę spać na suficie, więc jak co to mnie upchniesz :D

freak | 2005-06-11 17:41:54 +0200

fajnie ze mi ktos komenta skasowal :[

Mav_8217 | 2005-06-11 17:47:33 +0200

o lol, a co napisałeś? =o

ps. wysłałem Ci msg, żebyś skrobnął na esp. Skrobniesz czy mam do kogoś innego podbić? Bo tak raczej nieładnie zostawiać takie rzeczy bez odpowiedzi =o

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-06-11 17:48:16 +0200

seRious tez bedzie :P
btw. zostawcie taki zestaw map jaki jest i @#$% :P

mav... jakby co to ja z v1n5em u ciebie w umywalce bedziemy spac ;]

Mav_8217 | 2005-06-11 18:02:25 +0200

serek, ale już u mnie miejsca kurna nie ma, czaisz? :D Ja to sam się chyba wyniosę do tego akademika :DDDDD

freak | 2005-06-11 18:47:08 +0200

napisz do kabuma labo foresta bo ja jestem off :/

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-06-11 19:18:57 +0200

spoko mav ... me joke k ? ;D

Mav_8217 | 2005-06-11 19:54:54 +0200

nie no jeśli ktoś nie przyjedzie, to ofkoz zapraszam do siebie okrutny Serze :)

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-06-12 13:22:32 +0200

juz cie w domu pojade na q3dm-pokoj14;]

[lucas] | 2005-06-13 13:29:46 +0200

hub won
ale i tak bede:)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63