ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Sandomingo Duel Cup - Otwarcie zapisów!

śro, 22 czerwiec 2005 23:15:59 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena



Na pewno jesteście spragnieni informacji z obozu organizatorów Sandomingo Duel Cup. Wykorzystaliśmy ostatnie chwile, aby przede wszystkim załatwić wszelkie sprawy organizacyjne i dopiąć je "na ostatni guzik". Poza tym, na pewno wpadła Wam w oko sonda dotycząca piątego levelu, który został wprowadzony po kilku wnioskach potencjalnych uczestników. Po tygodniowym głosowaniu i oddaniu ponad 100 głosów, wygrała dobrze znana i bardzo spopularyzowana przede wszystkim przez Rosjan - pro-q3tourney7.

Otrzymaliśmy także bardzo pozytywny feedback od kilku bardzo znanych graczy, dotyczący ich ewentualnego przyjazdu. Praktycznie stu procentowy jest już udział takich sław jak np. h'dz1k1, seRious, v1n5 czy av3k. Poza tym, bardzo prawdopodobny jest także przyjazd m.in. equadora czy zika (jednak ten ostatni boi się spać w akademiku... chyba nie wie czy jego skill jest wystarczający na tak dużo dziewczyn?).

Przejdźmy jednak do sedna spraw. Nastąpiło kilka małych zmian, w regulaminie imprezy, który tworzony na wzór tego z kozienaliów jest już dostępny tutaj. Aby dać więcej okazji do dłuższej zabawy graczom, wielkość grup została zmniejszona z pięciu do czterech miejsc. Awans do drugiej fazy grupowej otrzyma jednak w dalszym ciągu dwóch playerów. Dzięki temu, po kilku godzinach nie odpadnie większość, lecz jedynie połowa zawodników - daje to więcej zabawy dla pretendentów. Jako, że do map-list doszła jedna pozycja, postanowiliśmy zastosować system odrzucania leveli. W grupach gramy dalej Best Of One a w ostatecznej drabince Play-Off, Best Of Three.

Wszyscy jednak czekają na pewno na otwarcie zapisów. Otóż potrzebny Wam jest na pewno do tego numer konta, na które będziecie mogli wpłacić wpisowe w wysokości 20 złotych. Prosimy przepisać uważnie poniższy numer, ponieważ jeden mały błąd może spowodować bardzo niemiłe konsekwencje! Preferujemy wpłaty w postaci przelewów bankowych, jednak nie ma problemu w przypadku przelewów pocztą. Prosimy jednak poświęcić złotówkę więcej i nadać przelew w trybie priorytetowym, ponieważ zdarza się nawet czasami, że gotówka w trybie normalnym dochodzi nawet tydzień! Oto numer konta i niezbędne informacje dla wpłacających:

Mateusz Bownik
70 1240 2744 1111 0010 0670 6738
ul. Czachowskiego 12/18
27-600 Sandomierz

Jeśli przelew pocztowy wykonujecie za pośrednictwem poczty, prosimy także o dostarczenie ze sobą dowodu wpłaty - pokwitowania.

Teraz kilka szczegółów dla przypomnienia. Aby się zapisać, należy wpłacić kasę na konto, którego numer widnieje powyżej, oraz wysłać E-Mail na adres [email protected] z następującymi danymi:

  • Imię i nazwisko
  • Nick
  • Wiek
  • Miasto
  • Nocleg (tak/nie)
  • E-Mail / #gg / inna forma kontaktu
  • Nr. Konta z którego wpłynęło wpisowe (w przypadku przelewu z banku)

    Doszła oczywiście pozycja "Miasto". Zapisy potrwają jedynie do Środy, 6 Lipca 2005 roku. Niestety nie ma możliwości zapłacenia wpisowego na miejscu. Jedynie dowód wpłaty przedstawiony na miejscu, bądź potwierdzenie wpłaty przelewem bankowym daje Wam prawo do udziału w zawodach. Punkt "nocleg" dotyczy wszystkich graczy przyjezdnych z dalekich stron. Otóż istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu do Sandomierza, aby nie grać tuż po kilkugodzinnej podróży autobusem lub pociągiem. Cena noclegu w pobliskim akademiku WSHP wynosi 10zł, jednak jest to płatne dopiero na miejscu. Wszystkim przyjezdnym może się także przydać informacja, że jeśli z Waszego miasta nie ma bezpośredniego połączenia z Sandomierzem, można bez problemu jechać do Stalowej Woli lub Tarnobrzega. Stamtąd dzieli Was już tylko rzut beretem i regularne połączenia autobusowe do ostatecznego miejsca podróży. Patronat medialny nad imprezą objęło Radio Leliwa oraz serwis www.quake3.imro.pl. Oto jeszcze kilka ważnych informacji w pigułce:

  • Miejsce:

Sandomierz - Kawiarenka Internetowa Click! - ul. Koseły 5A
* Data:

Sobota, 9 Lipca 2005
* Godzina:

Start - 10:00
* Wpisowe:

20 zł (przedpłata na konto)
* Platforma:

Vq3 1v1

Szykuje nam się cały dzień doskonałej zabawy! Gracze, którzy nie będą obecnie rozgrywali swoich spotkań, będą mogli skorzystać z posiadówki w pobliskim barze. Tam także planujemy rozdanie nagród oraz małe After-Party. Wszystko dzięki doskonałemu zmysłowi organizacyjnemu SzakaL'a. Tak więc zapraszamy!

pepz | 2005-06-22 23:20:41 +0200

Ja tam jade i wygram(mozna czytac dowolnie, rowniez wyrzygam) :D

auroxick | 2005-06-22 23:22:32 +0200

ja tez tam jade i gram, przegram i pije :D mav szykuj miski :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD dla cina :D

Mav_8217 | 2005-06-22 23:25:19 +0200

ofkoz pierwsze komentarze by Team Hrubieszów... można się było tego spodziewać :P

Gravatar

^xF.Lag | 2005-06-22 23:32:21 +0200

eh moich wszystkich duelowych meczy w q3 mozna policzyc na gornych konczynach u ludzia:))),ale pojawie sie, zagram, wypije, posmieje, pokibicuje miejscowym:))) 3majta siem

wishoza | 2005-06-22 23:38:24 +0200

Lag i wreszcie na czas turnieju mozesz zmienic nicka :))))) Ja niestety 2 dni wczesniej wyjezdzam na wakacje ... ;(( A taka ekipa - Mav, Aurox, Cin ... ehhh ;(

Pozdro i have fun ;)

Tata_RIPA | 2005-06-22 23:39:41 +0200

Praktycznie stu procentowy jest już udział takich sław jak np. h’dz1k1 hehe ciekawe :D jestem sława :d ale to ze jade to pierwsze slysze no ale jak juz ktos napisal to moze sie pojawie :D

Mav_8217 | 2005-06-22 23:40:33 +0200

o lol! Av3k mi mówił co innego! :))

dinh-equador | 2005-06-22 23:59:11 +0200

hmm jeszcze nie wiem czy przyjade :) zawsze mowie ze moze sie zjawie... ale czesto mnie nie ma :P
5 lipca jade chyba raczej na pewno na koncert U2 i to bedzie mnie troche kossztowalo i nie wiem jak z kasa bede stal..... bo bilecik nie byl za tani :/
ale badzmy dobrej mysli kurcze kurcze:P chcial bym byc tu i tu......
Pozdro

gr. | 2005-06-23 00:09:34 +0200

ja chyba nie bede musial placic jako hmm widz?

wishoza | 2005-06-23 00:15:26 +0200

sor za oftopa, ale ... equ - ile wylozyles na bilet ? :p Moj kumpel za chyba srednia cene - 600 zł - kupil, mowi, ze nawet zadowolony, ale z przodu to on na pewno nie bedzie ;))) Have fun na koncercie ;]

Pozdro dla ekipy turniejowej :D

Mav_8217 | 2005-06-23 00:18:31 +0200

gr - dla Ciebie ustaliliśmy nawet specjalną stawkę VATu, którą musisz sobie dopisać do wpisowego - 117,26% :P
eq: u2 będzie grało w naszym barze :P

pepz | 2005-06-23 07:51:00 +0200

łisz a ja? :(
@#$% jedno jest pewne, after party bedzie zajebiste :D

Gravatar

cin | 2005-06-23 08:18:47 +0200

ja mówiłem ze nie pije bananowcy :]
mav musimy pogadać na gg w sprawie tego microszoftu :D
chyba ze dzisiaj uda mi sie kupić ale to jest bardzo wątpliwe :]
pepz mówie odrazu ze nie pije bo znowu przez ciebie i auroxa mandat dostane

Gravatar

[w]xEn | 2005-06-23 10:07:54 +0200

ja i pewno jeszcze kilku innych, przecietnych duelowcow pojechaloby pograc, gdyby byla pewnosc, ze "avki i ziki" przyjadą. no ale z drugiej strony: co mozna w zyciu planowac.
pzdr

xen

gr. | 2005-06-23 10:36:11 +0200

hehe no to ja juz zaczynam dziesionowac na ulicy zeby uzbierac kase :p

szłem | 2005-06-23 10:43:55 +0200

jazda jazda :PPP

cin ty masz przyjechac 2 dni wczesniej i nocowac u mnie, chce miec ciebie przy sobie !!!!! :DDDdd

shot | 2005-06-23 10:57:34 +0200

ej zik nie sraj sie tyklko tam idzi i ruchaj a nie..:]
jak niemasz skilla to one ci dadza.:d

gr. | 2005-06-23 11:13:36 +0200

ej wariaty a gdzie stronka turniejowa? ;D

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-06-23 11:24:11 +0200

niemozliwe - TURNIEJ :P

v1n5 | 2005-06-23 11:59:15 +0200

hehehe - serek chyba podal Tobie mav ifo ze bede

jestem sławny? :D watpie :)))

pozdro dla wszystkich co sie tam maja zamiar zjawic :)

wishoza | 2005-06-23 13:09:41 +0200

opssss pepz, sor, nie wiedzialem, ze tez bedziesz :D

cin jak mozesz mowic, ze nie bedziesz pic ? Ranisz mnie i na pewno cala ekipe be ... Dyshonor stary, lepiej to jakos odkrec :D

kos | 2005-06-23 13:49:29 +0200

Fajnie jakby tylko dało się dojechać pociągiem do Tarnobrzega albo Stalowej Woli bo z mojego miasta nie da sie bez przesiadek a razem z przesiadkami jedzie sie ponad 7 h ;/ nie mówiąc o kosztach chociaż to "tylko" około 200 km

Mav_8217 | 2005-06-23 13:51:38 +0200

kos - jak podjedziesz do tarnobrzega, to bez problemu mogę kogoś (albo samego siebie :b) podesłać, żeby wyszedł po Ciebie, bo to dosłownie 17 km od Sandomingo.

kos | 2005-06-23 14:13:01 +0200

ale najwiekszy problem jest w tym żeby się dostać do tarnobrzega albo stalowej ;/

akk0 | 2005-06-23 14:14:06 +0200

Szkoda, że to taki kawał ode mnie bo bym się chętnie wbił.

Gravatar

avek | 2005-06-23 14:30:17 +0200

ale Wy marudzicie jezus maria ... nie mialem jeszcze na zaden turniej blizej niz 200 km a teraz musze cos ponad 400 i nie narzekam .... a Wy macie nie cale 100 i juz placzecie :SSS

eng | 2005-06-23 14:41:50 +0200

cichaj mlody, bo skarce pasem ;x

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-06-23 14:44:08 +0200

ja mam cos 280km i co ? pstro :P dla chcacego nic trudnego ... wszyscy sie przyzwyczaili siedziec z dupa w fotelu i grac przez internet :P wpadnijcie na lana to jest dopiero prawdziwa zabawa. pozdro.

meta | 2005-06-23 14:52:38 +0200

a ja 10km ale turnieje 1v1 sa nudne buaah buahahaha buahahahahhaah BUAHAAHAHAHAHAHHAHAAHAHAH!!!!!!!!!!

Gravatar

cin | 2005-06-23 14:53:14 +0200

ta, ja sie martwie tylko tym ze narazie nie mam myszki zadnej ludzkiej tylko jakiejś a4techowskie kokodzambo.
Ekipa z herbatkowa ( ja, aurox i pepz) ma juz wszystko załatwione w sprawie wyjazdu i juz tylko czeka:]

ps. psychic o co ci chodzi z tym 2 dni wcześniej ?? :D:DD:DDDDDDDDDDD

Mav_8217 | 2005-06-23 15:21:57 +0200

kto Ty w ogóle jesteś halski, nudny człowieku??

eng | 2005-06-23 15:49:29 +0200

to jest komisarz halski z ekstradycji, didn’t u know ?:)

Mav_8217 | 2005-06-23 16:49:43 +0200

ale zastanawia mnie z jakiej hebzi 10 km ode mnie mieszka =o

Bo 10km od snd nie ma czegoś, co może być rozumiane jako "miasto" =ooo

Gravatar

g0ral | 2005-06-23 17:31:06 +0200

Zrobi ktos jakis turniej TDM a nie ciagle 1v1 i 1v1 ... :( ja tez bym sie gdzies przejechal !

szłem | 2005-06-23 18:36:39 +0200

cin no wbijasz do mnie na chate i spisz jak u mava na nocce :DD ale to zart byl ; F

Gravatar

cin | 2005-06-23 18:39:19 +0200

Bedzi after party...a znając pepza i auroxa to oni juz nie bedą mieli sił nawet by sie do mava doczołgać na chate mimo ze to tylko 200m :D niewspominając juz o after party :]

kos | 2005-06-23 19:53:28 +0200

zróbcie coś w Krakowie :P
Na stronie PKP jak sprawdzam trase od Oświęcimia do Sandomierza, to najkrótsza trase pokazuje mi przez Warszawe Zachodnią :DDDDDDDD lol jeszcze jakimiś innymi pociągami a nie osobowymi zwykłymi ;o jazda :P (mieszkam w Małopolsce Zachodniej) :P

meta | 2005-06-23 20:20:28 +0200

"ale zastanawia mnie z jakiej hebzi 10 km ode mnie mieszka =o

Bo 10km od snd nie ma czegoś, co może być rozumiane jako "miasto" =ooo"

Niewiele mozna powiedziec o tym miescie. polska "b", umieralnia dla hutnikow
i ich rodzin, sfrustrowanych, co miesiac podbijajacych karte bezrobotnego w
R.U.P. ich dzieci to w wiekszosci narkomani albo w najlepszym wypadku pijacy
z ajotu, rzeszowiaka czy osemki. bez przyszlosci, w betonowych
okolicznosciach przyrody za dobra monete biora fakt ze piwo to tylko 3,50.
pokolenie konformistow bez pogladow, pomyslu na zycie, spadkobiercy
mentalnosci dziadow z lasku pod huta. pamietam ten rytual z poczatku lat
osiemdziesiatych, kilkuosbowe grupki zgromadzone wokol pienkow. ogorek
kieliszek, mantra na temat rzeczywistosci- byle do pietnastego. dzis
beneficjenci swojej glupoty i petenci w urzedach pracy i osrodkach pomocy
spolecznej. najwiekszy budynek w miescie to oczywiscie kosciol, wpisujacy
sie architektura i kolorystyka w sypiace sie blokowiska ludu pracujacego
miast i wsi. i te bezmyslne masy co niedziele udajace wspolnote, pozbawione
jakichkolwiek lokalnych wiezi czy swiadomosci wspolistnienia. rzadzeni przez
etatystow-cwaniakow nie potrafiacych wzniesc sie ponad partykularne
interesy. ludzie przesiaknieci mitem zewnetrznego wroga, kimkolwiek by nie
byl. szklana pogoda co wieczor, regulacja preferencji konsumenckich i
rozmienianie swojej emocjonalnosci na drobne. pomniki, krzyze, knajpy i
burdele kilka mozgojebow takich jak planeta czy arkadia.
Zgaduj

Gravatar

cin | 2005-06-23 21:18:38 +0200

noł koment abałt dis coment

auroxick | 2005-06-24 02:51:26 +0200

cin badzmy powazni, pelna kultura picia :)
Przeciez to bedzie ze tak powiem spotkanie "integracyjne" (ale glupio zabrzmialo) a nie z ostra libacja jak to na wioskach sie dzieje. :)

castor | 2005-06-24 08:22:44 +0200

wplaty na konto? : DDDD buehhehhe rozbawilo mnie to ;]

Gravatar

avek | 2005-06-24 11:11:12 +0200

to masz dziwne poczucie humoru /o

GaD | 2005-06-24 13:53:39 +0200

after party ahahahahaha

Gravatar

zik | 2005-06-24 14:30:18 +0200

8h jazdy + jakies 3 godziny czekania w wawie na przesiadke, calkiem niezle wyzwanie ;)

Mav_8217 | 2005-06-25 01:42:07 +0200

halski - stalówka jest jakieś 20-30 km a nie 10 od snd...

kos | 2005-06-25 02:54:04 +0200

zik mam to samo :d

Mav_8217 | 2005-06-25 11:25:13 +0200

masz bliżej kos ;P

PeterSchiff | 2005-07-02 11:18:55 +0200

Ja może wpadnę z bratem autkiem :) kurcze tylko ta wpłata na konto mnie ogranicza, bo ja się nie znam na całej bankowej biurokracji ;p będę musiał w to zaangażować rodziców :P

Gravatar

klon | 2005-07-03 19:03:56 +0200

HAHAHA paranoja poprostu ... z tego co widze to organizuja to dzieci -_- 20zł wpisowego .... 10zł kosztuje cała noc w tej kafe ... tam sie niezmiesci wiecej niz 6 osob na krzyz ..... a tekst "mozecie spac u mnie" mnie poprostu rozjebal .... trzeba bylo dodac "mozecie spac u mnie jak mi mama pozwoli bo ja jeszcze do podstawówki chodze" ...
Turniej w Sandomierzu ... toz to dziura a organizatorami są dziec ktore w dodatku kantuja na kasie

Gravatar

klon | 2005-07-03 19:05:09 +0200

HAHAHA paranoja poprostu ... z tego co widze to organizuja to dzieci -_- 20zł wpisowego .... 10zł kosztuje cała noc w tej kafe ... tam sie niezmiesci wiecej niz 6 osob na krzyz ..... a tekst "mozecie spac u mnie" mnie poprostu rozjebal .... trzeba bylo dodac "mozecie spac u mnie jak mi mama pozwoli bo ja jeszcze do podstawówki chodze" ...
Turniej w Sandomierzu ... toz to dziura a organizatorami są dziec ktore w dodatku kantuja na kasie

Gravatar

revic | 2005-07-04 23:20:13 +0200

za te 20 zl to jescze obiad z kompotem powinien byc :d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63