ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Scooby do przodu!

pią, 16 grudzień 2005 09:51:07 | Autor: Lukin | Quake 3 Arena


Po kilku perypetiach związanych z rozstawieniem graczy oraz z problemami z nową wersją moda Q4MAX zakończyła się pierwsza runda turnieju CPL Winter 2005. W wynikach nie ma niespodzianek - wygrywali faworyci, w ani jednym meczu nie była potrzebna trzecia mapa. Najbardziej wymęczył się Sujoy, który co prawda także wygrał z torrentem 2:0, ale w "małych punktach" jego przewaga była minimalna: 17-16 i 21-19. Czy to Sujoy Roy jest tak słaby, czy może Gregowi Barnette'owi (czyli torrentowi) udało się dołączyć do światowej czołówki? Przekonamy się w kolejnych rundach. Już po pierwszej wiemy, że w tej światowej czołówce graczy "Quake'a 4" jest nasz rodak Grzegorz Radzimirski, czyli [sYnth]Scooby.
Reprezentant kraju nad Wisłą w pierwszym pojedynku rywalizował z Amerykaninem, Andrew Boey'em. FZAPPA (bo taką ksywkę nosi Boey) urwał Scooby'emu 26 fragów, co mogło by się wydawać nawet dużą liczbą. Taka ilość blednie jednak gdy popatrzymy na wynik Polaka: 94 punkty w dwóch meczach. Tak wyglądają bardziej precyzyjne rezultaty:

Scooby -FZAPPA
47 : 10
47 : 16
Scooby -Clown
20 : 7
25 : 8
Scooby -elpajuo
13 : 12
12 : 7

Podobnym wynikiem mogą popisać się nieliczni gracze. Nadzieje, że Scooby będzie czarnym koniem tych zawodów są więc coraz bliższe realizacji. Zwłaszcza, że Polak przed turniejem zapowiadał, że najtrudniejszy będzie właśnie ten pierwszy mecz. Kolejny już dziś, po południu naszego czasu.
Więcej informacji o poczynaniach Scooby'ego będzie można podać, gdy pod tym adresem pojawią się dema z imprezy. Wyniki na żywo można śledzić za pośrednictwem TSN, GGLTV, CPL Cast oraz radiostacji ITG. Drabinka wygranych i komplet wyników pierwszej tury dostępny jest tutaj, natomiast w tym miejscu pojawią się wyniki tych, którzy zmierzą się ze sobą w drabince przegranych.

EDIT by Bubu: Jak widać nasz rodak wygrał pewnie swoje drugie spotkanie. Kolejnym rywalem Grześka będzie gwiazda q3 elpajuo.

EDIT #2 by Bubu: Scooby wygrywa kolejne spotkanie zrzucając elpajuo do LB!. Kolejny mecz zapowiada się równie ciekawie, tym razem Grzesiek walczyć będzie z Socratesem!

2005-12-16 18:32 Aktualizacja: zgdonie z zapowiedziami demka z pierwszej rundy są już dostępne tutaj. Bezpośrednie linki do dem Scooby'ego:

mecz 1: [TMP] Lost Fleet, pov: FZAPPA

mecz 1: [TMP] Lost Fleet, pov: Scooby

mecz 2: [TMP] Lost Fleet, pov: FZAPPA

mecz 2: [TMP] Lost Fleet, pov: Scooby

Yeltzyn | 2005-12-16 10:05:58 +0100

pure ownage?

Powodzenia w dalszych spotkaniach.

"Do boju Polsko, O-O" :)

Mattias | 2005-12-16 10:15:46 +0100

oby tak dalej, gl

MateoMartinezz | 2005-12-16 11:22:20 +0100

gogo Scooby

enjoy | 2005-12-16 11:35:58 +0100

ja zycze mu jak najlepiej ale twierdzenie ze jest w ’swiatowej czolowce’ bo wygral 1 mecz z jakims nikomu nieznanym graczem, ktory sam w swiatowej czolowce nie jest i pewnie nigdy nie byl to ’lekka’ przesada :s
(jesli sie myle co do tego fzappa to sor, chetnie sie dowiem co z niego za kozak:)

go scooby go o/

PS co to znaczy "Scooby do prodzu!" ;p

furi | 2005-12-16 11:42:28 +0100

Nice ale kto to FZAPPA? :D

sYnth|Bubu | 2005-12-16 11:59:34 +0100

Dobrze ze nie dostal jakiegos ownera na poczatek. Jedziesz jedziesz Skub!

GaD | 2005-12-16 12:24:55 +0100

Scoobany :asd

Vymmiatacz | 2005-12-16 13:33:16 +0100

Skoro taki mastah, czemu ten koleś nie grał w Q3...

Lukin | 2005-12-16 13:36:34 +0100

enjoy >> Scooby jest w światoweł czołówce bo jest wśród 64 graczy, którzy wygrali pierwsze mecze. Jakby nie był to by dostał w pupę od jakiegoś kozaka. Nie napisałem, że napewno wygra - ot, po prostu po pierwszym meczu widać, że to nie jest jakiś przypadkowy gracz.
Poza tym w swojej niedługiej karierze w "Q4" Scooby kilka razy wygrywał z najlepszymi, m.in. z destruktem i z chancem o ile mnie pamięć nie zawodzi. To też o czymś świadczy.

Lukin | 2005-12-16 13:43:15 +0100

Vymiatacz >> Scooby grał w Q3, odniósł chyba nawet jakieś sukcesy w Polsce, głównie z klanem sYnthesis. Ale z przebiegu jego kariery wnioskuje, że lepiej się czuł w "Q2". Pod wieloma względami "Q4" jest zbliżony do "Q2" (szybkość rakiet, railgun, prędkość poruszania się) dlatego obstawiam, że immortal, PURRI czy właśnie Scooby mogą na tej scenie zaszaleć.

zoom | 2005-12-16 14:10:13 +0100

Zawsze widzicie jakies problemy :-/
Trzeba sie cieszyc ze udalo mu sie wygrac a co wazniejsze wziasc udzial w tak duzym i prestizowym turnieju. Daje glowe ze polowa ludzi tutaj nie byla by w stanie tam zagrac ze wzgledu na nerwy i stres... wiec prosze STFU ALL i cieszmy sie ze ktos nas tam reprezentuje.

zoom | 2005-12-16 14:12:24 +0100

Lukin scooby gral w q3 na samym poczatku kiedy scena sie rozwijala (cos takiego co sie dzieje teraz na scenie q4) pamietam jego demka z turnieju w Lublinie jak chlopaki grali na q3jdm8a i q3tourney2.

GaD | 2005-12-16 15:39:42 +0100

zum ciebie ktos pytal o zdanie ? :D

Razor_w_UK | 2005-12-16 15:42:46 +0100

szkoda ze scoobi wyjechal na stale ze słupska do stanow...;/ No ale mam nadzieje ze pokaze tam klase i tak jak w polsce bedzie tam najlepszy :)
powodzenia brachu.

Razor_w_UK | 2005-12-16 15:43:48 +0100

a tak btw to scoobi byl jednym z najlepszych w q2 w polsce jak nie najlepszy...do tego jeszcze mozna zaliczyc HCK Manka i Lucasa...stare dzieje :)

enjoy | 2005-12-16 15:50:45 +0100

lukin - wybacz zaszlo male nieporozumienie, ja pod pojeciem ’swiatowa czolowka’ rozumiem kilku (zwykle 5, moze 10) graczy ktorzy maja podobny bardzo wysoki poziom i na kazdych zawodach kazdy z nich moze stanac na podium, nigdy bym nie przypuszczal ze swiatowa czolowka to az 64 graczy, w q4 jest tylu silnych graczy z roznych platform ze ta czolowka moze byc wieksza ale nie sadze zeby bylo ich az tylu, a tacy jak chance to sa ’dobrzy gracze’ ale dla swiatowej czolowki stanowia co najwyzej mieso armatnie, przeciez ten koles nawet w q3 byl swiatowym przecietniakiem ...

mam nadzieje ze nikt opacznie nie zrozumie tego co pisze - kibicuje scooby’emu i zycze mu jak najlepiej, ale czy jest w swiatowej czolowce to sie dopiero niedlugo okaze, na razie sprawia dobre wrazenie, ale chyba jest za wczesnie zeby z niego robic drugiego malysza

zoom | 2005-12-16 15:54:12 +0100

gad bo bede musial Cie ukarac w pupe :-/

SpOOnman | 2005-12-16 16:24:38 +0100

Dobrze, chociaz jeden wygrany mecz daje mu juz jakis komfort psychiczny na turnieju. GL, kto wie, moze po Q2 okaze sie czarnym koniem turnieju? :)

GaD | 2005-12-16 18:37:51 +0100

zoom idz poogladaj fotke messa z pewnym panem w samochodzie :ASD

sYnth|Bubu | 2005-12-16 20:32:19 +0100

enjoy trudno byc dobrym w cos jak sie w to prawie nie gra. Scoob gral w q2 i tam z sYntheisis wygral wszystko co sie dalo (takie IC.q2) a 1v1 swego czasu tak samo byl w scislej swiatowej czolowce.

lecho | 2005-12-16 22:39:28 +0100

co do Sujoya - on JEST slaby w q4, we wszystkich turniejach w jakich bral udzial dostawal po tylku od noname’ow... na razie w jego przypadku dziala tylko magia nicka...

m1ru | 2005-12-16 22:39:46 +0100

lol jak w pizde zebral immortal ;ooo

STING | 2005-12-17 00:16:06 +0100

Immortal sie juz wypalil :P

A Sujoy to Sujoy - on grac nie powinien :) ten Pan sprawdza sie tylko jako esportowy dziennikarz ;-)

nuras_en | 2005-12-17 01:12:52 +0100

gg :)

k3m | 2005-12-17 07:29:46 +0100

edit667: scooby przegral z socratesem, następnie w drabince przegranych wygrał z cha0ticzem i teraz zagra z cl0ckiem.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63