Scooby kończy swój udział w CPL Winter w pierwszej dwunastce
sob, 17 grudzień 2005 18:43:14 | Autor: Lukin | Quake 3 Arena

Grzegorz Radzimirski, czyli
Scooby, wygrał swój pierwszy dzisiejszy mecz podczas tunieju CPL Winter. Tym razem jego "ofiarą" padł
Mark "cl0ck" Mcgrail. Polak wygrał dwie mapy, ale emocji nie brakowało. Zaczęło się od tego, że musiał grać na pożyczonej myszce, bo jego własna została skradziona. To zaowocowało nie najlepszym początkiem: na Pro-Bliptourney nasz reprezentant przegrywał już ośmioma fragami. Ostatecznie udało mu się jednak zwyciężyć 9 : 8! Do niego należał wybór drugiej mapy, zdecydował się na [TMP] Lost Fleet. W tym momencie cl0ck chyba nawet nie liczył na zwycięstwo - pojedynek zakończył się wynikiem 31 : 9. Polak po prostu zmiażdzył rywala, pod koniec meczu udało mu się nawet upokorzyć go fragiem zdobytym przy pomocy "Gauntleta".
Po porażce cl0ck powiedział, że nasz rodak to na [TMP] Lost Fleet nagroźniejszy gracz turnieju. Dodał też, że przewaga Europejczyków polega na tym, że "obficie" grają na LANach. Scooby przed kamerami TSN żałował natomiast, że przed CPL Winter trenował tylko grając przez internet. Czyżby cl0ckowi mało było upokorzeń?
W pomeczowym wywiadzie Scooby pozdrowił rodaków. Dzięki i gratulacje od nas. Trudno w to uwierzyć, ale Grzegorz Radzimirski znalazł się w pierwszej dwunastce turnieju!
Kolejny pojedynek był jednak o wiele trudniejszy. Przeciwnikiem Polaka był James Harding, bardziej znany jako
dignitas/TooGoood. Trzeba przyznać, że rywal pokazał klasę. Kolejny raz pomylił się cl0ck, bo nawet na [TMP] Lost Fleet Brytyjczyk był lepszy - wynik: 13 : 41. Drugą mapę wybrał TooGoood. Padło na "Galang" (autorstwa niżej podpisanego), która to mapa nie jest niestety "faworytką" Scooby'ego. Pierwszego fraga zdobył Polak, ale potem było już tylko gorzej. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 5 : 17.
Tak czy inaczej pierwsza dwunastka to i tak wynik rewelacyjny. Tym bardziej, że sam "bohater" przyznaje, że nie przyjechał do Dallas z nadziejami na zwycięstwo. Na pewno po takim doświadczeniu będzie Scooby'emu łatwiej w kolejnych zawodach. Jest wielce prawdopodobne, że Polak znajdzie się w klanie x6 (pokonał trzech członków tego klanu), a co za tym idzie będzie miał więcej okazji do ćwiczeń i rywalizacji z najlepszymi oraz fundusze na wyjazdy na World Tour 2006. Życzymy powodzenia w kolejnych turniejach, a ja postaram się, żeby moja następna mapa nie była tak łatwa do kontrolowania ;)
Emocje już nieco opadły, ale na CPL Winter wydarzy się jeszcze sporo ciekawych rzeczy. Przed nami mecze najlepszych! Dzisiaj jeszcze między innymi pojedynki fooki'ego z toxiciem i coollera z foxem. Rozgrywki można śledzić za pośrednictwem GGL TV, TSN i ITG.





sYnth|Bubu | 2005-12-17 18:55:44 +0100
Z tego co wiem Scooby przegral 1 mape : (
#730680
w1n | 2005-12-17 18:56:15 +0100
narazie 1:0 dla TooGood ;/
#730681
Razor | 2005-12-17 19:03:02 +0100
mam nadzieje ze scoobi da rade!!! za dobrze go znam by w niego watpic :) mysle ze sobie poradzi chopak.
#730682
w1n | 2005-12-17 19:10:45 +0100
scooby odpadl, co nie zmienia faktu, że grał dobrze
#730683
d00mer | 2005-12-17 19:17:49 +0100
Grał zajebiście :))) GG !!!
#730684
Razor | 2005-12-17 19:18:44 +0100
fakt... eh szkoda:(
no nic...nie pozostaje nam nic innego jakczekac na kolejny truniej w ktorym scoobi na pewno da czadu! :)
#730685
m1ru | 2005-12-17 19:35:30 +0100
VGG :)
#730686
farel | 2005-12-17 21:37:39 +0100
gg gw gj Scooby :)
#730689
k3m | 2005-12-17 22:01:40 +0100
Wygrane z cl0ckiem i cha0ticzem to już coś.
Ważne, że polski gracz Q4 staje się sławny na świecie.
GG :)
#730690
Vymmiatacz | 2005-12-17 23:36:27 +0100
Czyźby tam byli jacyś inni Polacy? Ktoś mu zwędził myszkę więc chyba tak :)
#730691
voodoo|norad | 2005-12-17 23:49:16 +0100
Gratuluje tej pierwszej 12, ale znając życie dałbyś rade i jeszcze wyżej :)
Raz jeszcze gratuluje, bo kurde jest czego! :D
#730692
Mani | 2005-12-18 00:11:21 +0100
Ja to powiem tak :
Zauwazyli ze scooby jest dobry to mu zajeb*** myszke, a jak by nie zajeb*** to by wygral ten turniej.
#730695
teo | 2005-12-18 00:11:50 +0100
omg to w ameryce są większe buraki niż w polsce, zeby komuś mysze ukraść ;asd.
#730696
dinhkertal | 2005-12-18 00:52:20 +0100
Brawo scoob ! Tak trzymać :)
#730697
cin | 2005-12-18 02:22:00 +0100
scooby dooby doo where are you ? :D
gg !! :]]]]] ciekawe jakby radzili sobie polacy jesli zjawiłaby się czołówka z avkiem na czele, ale sądze ze zaoraliby im dupska i przegonili to x6 na wszystkie strony :D
#730704
benek | 2005-12-18 07:43:02 +0100
smieszne z ta myszka :DD Gg scoob
#730705
GaD | 2005-12-18 10:09:50 +0100
"Czyżby cl0ckowi mało było upokorzeń?" - n/c
#730706
tox1c | 2005-12-18 10:49:24 +0100
avek ciotuje niszcze go na lanie :p
#730708
shiv | 2005-12-18 12:24:11 +0100
Daj avkowi dzien wczesniej browara to wszystkich zniszczy xD
#730711
TrapH | 2005-12-18 12:45:57 +0100
GG Scooby gj Lukin
#730712
furi | 2005-12-18 12:59:34 +0100
Pokazal klase o/ Ciekawe jak vu i fatal zaczna robic practice practice practice czy ktos bedzie mial szanse :D
#730713
ATi | 2005-12-18 14:52:51 +0100
niech stana naprzeciwko siebie toxic, fox, coolller, fatal, czm, vo0, avek i scoob :D
to bylby fajny turniej ;D
#730714
.gogi | 2005-12-18 15:41:30 +0100
chodzi o q3 czy o q4 ?
#730715
moll | 2005-12-18 17:23:47 +0100
q4
#730716
pro_L0rd | 2005-12-18 18:04:53 +0100
Lukin - dobra robota z ta mapa ,ale bez przesady , wszedzie gdzie mozna piszesz o tym ze zrobiles te mape ;x
#730718
Razor | 2005-12-18 18:28:49 +0100
jesli ma czym to niech sie chwali... :)
#730719
GaD | 2005-12-18 18:51:26 +0100
aaahahaha
#730720
.gogi | 2005-12-18 21:28:52 +0100
heeheh :D niesssssssamowite
#730721
Lukin | 2005-12-18 21:38:57 +0100
pro_L0rdzie, napisałem o mapce bo Scooby wspomniał o niej w wywiadzie dla TSN, a potem grał na niej. W żadnym poprzednim newsie z CPL Winter się nie chwaliłem, a być może powinienem był żeby newsy były bardziej rzetelne ;)
BTW fooki vs socrates - świetny mecz na jedynej słusznej mapce :D
#730722
Zaloguj się by dodać komentarz.