ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Scooby kończy swój udział w CPL Winter w pierwszej dwunastce

sob, 17 grudzień 2005 18:43:14 | Autor: Lukin | Quake 3 Arena


Grzegorz Radzimirski, czyli Scooby, wygrał swój pierwszy dzisiejszy mecz podczas tunieju CPL Winter. Tym razem jego "ofiarą" padł Mark "cl0ck" Mcgrail. Polak wygrał dwie mapy, ale emocji nie brakowało. Zaczęło się od tego, że musiał grać na pożyczonej myszce, bo jego własna została skradziona. To zaowocowało nie najlepszym początkiem: na Pro-Bliptourney nasz reprezentant przegrywał już ośmioma fragami. Ostatecznie udało mu się jednak zwyciężyć 9 : 8! Do niego należał wybór drugiej mapy, zdecydował się na [TMP] Lost Fleet. W tym momencie cl0ck chyba nawet nie liczył na zwycięstwo - pojedynek zakończył się wynikiem 31 : 9. Polak po prostu zmiażdzył rywala, pod koniec meczu udało mu się nawet upokorzyć go fragiem zdobytym przy pomocy "Gauntleta".
Po porażce cl0ck powiedział, że nasz rodak to na [TMP] Lost Fleet nagroźniejszy gracz turnieju. Dodał też, że przewaga Europejczyków polega na tym, że "obficie" grają na LANach. Scooby przed kamerami TSN żałował natomiast, że przed CPL Winter trenował tylko grając przez internet. Czyżby cl0ckowi mało było upokorzeń?
W pomeczowym wywiadzie Scooby pozdrowił rodaków. Dzięki i gratulacje od nas. Trudno w to uwierzyć, ale Grzegorz Radzimirski znalazł się w pierwszej dwunastce turnieju!
Kolejny pojedynek był jednak o wiele trudniejszy. Przeciwnikiem Polaka był James Harding, bardziej znany jako dignitas/TooGoood. Trzeba przyznać, że rywal pokazał klasę. Kolejny raz pomylił się cl0ck, bo nawet na [TMP] Lost Fleet Brytyjczyk był lepszy - wynik: 13 : 41. Drugą mapę wybrał TooGoood. Padło na "Galang" (autorstwa niżej podpisanego), która to mapa nie jest niestety "faworytką" Scooby'ego. Pierwszego fraga zdobył Polak, ale potem było już tylko gorzej. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 5 : 17.
Tak czy inaczej pierwsza dwunastka to i tak wynik rewelacyjny. Tym bardziej, że sam "bohater" przyznaje, że nie przyjechał do Dallas z nadziejami na zwycięstwo. Na pewno po takim doświadczeniu będzie Scooby'emu łatwiej w kolejnych zawodach. Jest wielce prawdopodobne, że Polak znajdzie się w klanie x6 (pokonał trzech członków tego klanu), a co za tym idzie będzie miał więcej okazji do ćwiczeń i rywalizacji z najlepszymi oraz fundusze na wyjazdy na World Tour 2006. Życzymy powodzenia w kolejnych turniejach, a ja postaram się, żeby moja następna mapa nie była tak łatwa do kontrolowania ;)
Emocje już nieco opadły, ale na CPL Winter wydarzy się jeszcze sporo ciekawych rzeczy. Przed nami mecze najlepszych! Dzisiaj jeszcze między innymi pojedynki fooki'ego z toxiciem i coollera z foxem. Rozgrywki można śledzić za pośrednictwem GGL TV, TSN i ITG.

sYnth|Bubu | 2005-12-17 18:55:44 +0100

Z tego co wiem Scooby przegral 1 mape : (

w1n | 2005-12-17 18:56:15 +0100

narazie 1:0 dla TooGood ;/

Razor | 2005-12-17 19:03:02 +0100

mam nadzieje ze scoobi da rade!!! za dobrze go znam by w niego watpic :) mysle ze sobie poradzi chopak.

w1n | 2005-12-17 19:10:45 +0100

scooby odpadl, co nie zmienia faktu, że grał dobrze

d00mer | 2005-12-17 19:17:49 +0100

Grał zajebiście :))) GG !!!

Razor | 2005-12-17 19:18:44 +0100

fakt... eh szkoda:(
no nic...nie pozostaje nam nic innego jakczekac na kolejny truniej w ktorym scoobi na pewno da czadu! :)

m1ru | 2005-12-17 19:35:30 +0100

VGG :)

farel | 2005-12-17 21:37:39 +0100

gg gw gj Scooby :)

k3m | 2005-12-17 22:01:40 +0100

Wygrane z cl0ckiem i cha0ticzem to już coś.
Ważne, że polski gracz Q4 staje się sławny na świecie.
GG :)

Vymmiatacz | 2005-12-17 23:36:27 +0100

Czyźby tam byli jacyś inni Polacy? Ktoś mu zwędził myszkę więc chyba tak :)

voodoo|norad | 2005-12-17 23:49:16 +0100

Gratuluje tej pierwszej 12, ale znając życie dałbyś rade i jeszcze wyżej :)
Raz jeszcze gratuluje, bo kurde jest czego! :D

Gravatar

Mani | 2005-12-18 00:11:21 +0100

Ja to powiem tak :
Zauwazyli ze scooby jest dobry to mu zajeb*** myszke, a jak by nie zajeb*** to by wygral ten turniej.

teo | 2005-12-18 00:11:50 +0100

omg to w ameryce są większe buraki niż w polsce, zeby komuś mysze ukraść ;asd.

dinhkertal | 2005-12-18 00:52:20 +0100

Brawo scoob ! Tak trzymać :)

Gravatar

cin | 2005-12-18 02:22:00 +0100

scooby dooby doo where are you ? :D
gg !! :]]]]] ciekawe jakby radzili sobie polacy jesli zjawiłaby się czołówka z avkiem na czele, ale sądze ze zaoraliby im dupska i przegonili to x6 na wszystkie strony :D

benek | 2005-12-18 07:43:02 +0100

smieszne z ta myszka :DD Gg scoob

GaD | 2005-12-18 10:09:50 +0100

"Czyżby cl0ckowi mało było upokorzeń?" - n/c

Gravatar

tox1c | 2005-12-18 10:49:24 +0100

avek ciotuje niszcze go na lanie :p

shiv | 2005-12-18 12:24:11 +0100

Daj avkowi dzien wczesniej browara to wszystkich zniszczy xD

TrapH | 2005-12-18 12:45:57 +0100

GG Scooby gj Lukin

furi | 2005-12-18 12:59:34 +0100

Pokazal klase o/ Ciekawe jak vu i fatal zaczna robic practice practice practice czy ktos bedzie mial szanse :D

ATi | 2005-12-18 14:52:51 +0100

niech stana naprzeciwko siebie toxic, fox, coolller, fatal, czm, vo0, avek i scoob :D

to bylby fajny turniej ;D

.gogi | 2005-12-18 15:41:30 +0100

chodzi o q3 czy o q4 ?

moll | 2005-12-18 17:23:47 +0100

q4

Gravatar

pro_L0rd | 2005-12-18 18:04:53 +0100

Lukin - dobra robota z ta mapa ,ale bez przesady , wszedzie gdzie mozna piszesz o tym ze zrobiles te mape ;x

Razor | 2005-12-18 18:28:49 +0100

jesli ma czym to niech sie chwali... :)

GaD | 2005-12-18 18:51:26 +0100

aaahahaha

.gogi | 2005-12-18 21:28:52 +0100

heeheh :D niesssssssamowite

Lukin | 2005-12-18 21:38:57 +0100

pro_L0rdzie, napisałem o mapce bo Scooby wspomniał o niej w wywiadzie dla TSN, a potem grał na niej. W żadnym poprzednim newsie z CPL Winter się nie chwaliłem, a być może powinienem był żeby newsy były bardziej rzetelne ;)
BTW fooki vs socrates - świetny mecz na jedynej słusznej mapce :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63