ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Screenshoty z Dooma 3

śro, 08 październik 2003 20:33:00 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Do sieci trafiło 6 nowych screenów z długo już oczekiwanej przez nas gry Doom III. Musze przyznać, że obrazki naprawdę robią wrażenie, ale też trochę mnie zasmucają, jak pomyślę jaki sprzęt będzie potrzebny, aby móc nie tylko oglądać, ale i grać z taką grafiką w grze. ;) Zobaczcie sami:


Jak to pewien mój kolega mawia: "cud, miód i orzeszki". ;)

Wszystkie screeny i trailery z Dooma 3, jakie do tej pory się ukazały znajdziecie tutaj.

nxs.mlk | 2003-10-08 20:46:03 +0200

ja sciagnolem na dc wersje doom3.e3-demo.ShareReactor ale nie moge tego odpalic , tzn odpala sie konsola i wyglada na to ze wszystko powinno zadzialac ale czekam i czekam i czekam ...i nic .. wiecie cos o tym

iMMortal | 2003-10-08 21:10:16 +0200

ohooo screeny-wypasik
ale jak ja odpalilem demo D3
to w miejscu jak stalem bylo ze 25fps, ale w ruchu jak gosc jakis wyszedl to "piknie mi lagowalo" :/
A sprzet mam sredniej+ klasy! :( i w to nie da sie grac!
Ale jak wyszedl q3 bylo podobnie, aby pograc z jakas plynnoscia to trzeba bylo obciac troche piekna grafike gry!!!!!!!!!!!!!!!!!!TAK MUSI BYC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-08 21:25:01 +0200

malaka na forum hardware bylo o tym, poszukaj

screeny full wypas !!!!!!!!! +DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ale u mnie za @#$% nawet instalkla nie pojdzie =d

squ1b | 2003-10-08 21:37:25 +0200

hmm... pamietam ze wersje z e3 mialem juz jakiś rok temu, ale mialem wtedy 15 klatek jak patrzylem na sciane... a kompa mialem nowiutkiego, miesiąc nie cały... tak się wqr*** że demo wyjebalem :P
Ale tak czy siak - jak na quakera przystało zobaczcie konfig!!! Da się dużo klatek zyskać przy niewielkiej utracie jakiści obrazu...

v1n5 | 2003-10-08 21:38:23 +0200

hmm. prawie w 100% gier, firmy podaja mega wypasione wymagania a jak przychodzi co do czego to jest zupełnie inaczej i moim zdaniem tak samo bedzie z D3, a jesli nie to bedzie masakra :/

bryan | 2003-10-08 22:06:47 +0200

no ja mialem te 30-40fps na max detalach niezaleznie od oswietlenia i przeciwnika , jedynie w momecie strzalu jak krew chlapala to mulilo , ale juz rozprysnieta lezala ladnie i spowrotem 30-40 :) na minimalnych detalach 60fps (ale to jeszcze w 1 alfie wiec przypuszczam ze troche to zoptymalizowali)

MaxDamage | 2003-10-08 22:27:29 +0200

Wogole to poza tym ze to "demko" to bardziej techdemo , to wogole poczytajcie o tym... odpalcie sobie alphe q3! , ja w niej mam kolo 40fps na max detalach, a w q3 mam stale 125 (mialem , spalilem grafe ale to szczegol), jezeli tak samo bedzie z d3 a bedzie bo to "demo" z demem nie wiele ma wspolnego, to to naprawde niezle sie bujac bedzie. Na bartonku 2500@3200 , 1gb ddr 333 i radku 9700 @standart toto wyciaga po 70fps w 800x600 maxdetal, czyli w fullu bedzie stale 125, a mulenie jest spowodowane spapowaniem, to demo nie korzysta z ramu... wiem ze smiesznie brzmi ale tak jest! korzysta minimalnie , wszystko liczy na zywo dlatego tak muli przy krwi itd. Trzeba szybkiego dysku procka i grafy z duza przepustowoscia. Poza tym jak macie wersje z neta e3demo to po rozpakowaniu zaznaczcie caly folder i odznaczcie read only , to da wam mozliwosc modyfikowania przez demko swojego swapa i bedzie chodzic szybciej... (oczywiscie zaznaczcie tez dla folderow wewnatrz :]) To tyle :]

enjoy | 2003-10-09 09:50:30 +0200

"jaki sprzęt będzie potrzebny, aby móc nie tylko oglądać, ale i grać z taką grafiką w grze"

-o to nie sie martwia singielplajerowcy :)

bryan | 2003-10-09 11:25:19 +0200

maksik obys mial racje , nie wnikalem jak to demo dziala , ale fakt faktem ze swapem ostro mielilo - dysk prawie caly czas pracowal , jednak nie jest mozliwe za bardzo zeby nie korzystalo z ramu

SAI4H | 2003-10-09 13:49:34 +0200

Hmmmmm... news ze screenami zginal z esreality w dziwnych okolicznosciach :O :D

Zenith | 2003-10-09 15:42:12 +0200

no niby jest ok, ale te postacie jakies kwadratowe :|

NeaQuan | 2003-10-09 17:58:28 +0200

Heh, to są stare screeny z alphy doom'a 3

edit ----

MaxDamage: nowa rewolucyjna teoria! Program nie kożystający z ramu! lul
alpha d3 kożysta z ramu, ino go nie opróżnia, i po pewnym czasie pracy zaczyna zawalać pamięć wirtualną na dysku, stąd mielenie :).

pat | 2003-10-13 00:02:55 +0200

No nie wszystkie ale conajmniej w 3 miejscach z tych screenow bylem jak gralem na alfie

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63