ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Secret Service o nas pamięta(ł)...

pią, 14 marzec 2003 20:47:31 | Autor: Zell | Quake 3 Arena

Przeglądając gazetki sprzed kilku lat w celu powspominania sobie starych dobrych czasów natrafiłem na Secret Service nr 7-8/1999. Nie wiem dlaczego, ale odrazu zacząłem przeglądac to pisemko i natknąłem sie na dział Cyberspace. Pierwsze 2 zdania brzmią:

"W tym miesiącu coś dla miłośników sieciowych - i nie tylko - rozgrywek w grze, która podbiła świat, a może i coś więcej :) Ta gra to oczywiście QUAKE."

W tym dziale podawane były linki do stron o naszej ukochanej gierce i krótkie opisy tych site'ów. Nie zabrakło tam oczywiście wspaniałego ORGa. Część o q3arena.org.pl zatułowana jest "Polskie Centrum Quake 3 Arena", a opis brzmi:

"Ostatnią polską stroną opisującą świat Q3 jest q3arena.org.pl. Posiada ona, podobnie jak poprzednie, standardowy zestaw działów, czyli mapy, skóry itp. Szczególnie dużym działem jest ten z Artami, czyli grafikami czytelników, oczywiście wszystkie są związane z QUAKE. Aktualnie autorzy strony przygotowują się do kilku znaczących zmian, przez co aktualizacja newsów została drastycznie ograniczona. Prawdopodobnie już niedługo zobaczymy odnowioną stronę, być może z porcją świeżych pomysłów."

Na koniec jeszcze 2 fotki.

Mattias | 2003-03-14 20:54:06 +0100

wtedy nie bylo mysli nawet co to sie bedzie działo do dzis :D

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-03-14 21:16:55 +0100

Ladnie zes wygrzebal tego newsa!

GJ!

Kangus | 2003-03-14 21:17:15 +0100

Moglbys zeskanowac lepiej ten art i mi puscic na maila??? [email protected] ;) ... bo male literki i swiatlo jest w jednym miejscu;)

Gravatar

StaryOrgowicz_589 | 2003-03-14 21:27:58 +0100

Mam ten numer sikreta jak innych 50. chlip:(

sYnth|Bubu | 2003-03-14 21:44:01 +0100

fajnie jutro kupuje D:

Razor | 2003-03-14 21:46:33 +0100

mam kilka numerow czasopism min. SS w ktorych opisuja ORGa czy daja do niego screena z adresem. Pamietam te czasy jak sie staralem zeby redaktorzy gazet pisali wtedy o moim servisie ktory prowadzelm z garstka osob a nie kiedy sam...ale milo powspominac te moje starania i meczarnie z co poniektorymi redaktorami gazet :) ide jesc :P

@NdJ | 2003-03-14 21:53:34 +0100

kochalem ss i reseta i tak sie wlasnie zastanawiam czy gdzies w necie moznaby poszukac jakichs wersji pdf...

enjoy | 2003-03-14 22:09:55 +0100

achhhh...ss...to byly czasy, caly miesiac czekalem na nowy numer, a potem pare godzin czytania i znowu miesiac czekania...i pomyslec ze juz go nie ma...biedny Pegaz Ass, jak to sie moglo stac ze ss upadl a takie pisemka jak click zyja i maja sie dobrze...czyzby jakis lamerski wyz demograficzny w naszym malym kraju?????

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-03-14 22:27:51 +0100

Raczej wyz dzieci, ktore potrzebuje solucji do gier aby je przejsc - jak wiadomo to jest specjalizacja clicka.

cOijN | 2003-03-14 22:41:46 +0100

ta jeszcze wekszych tych fotek sie nie dalo walnac? ;d

no i ss'y mialem praktycznie od nr5 czy jakos tak do numery w ktorym byla recenzja q3. czemu wlasnie do tego? m.in. zmiana redakcji, red. naczelnej [Krupik], ktora jak niektorzy pamietaja z powodu przesladowan czytelnikow dala sobie spokoj...[sie wtedy namyslilem jakie c.iule czytaja ta gazete!!!!], ale przede wszystkim recenzentow [...grzebu grzebu...] legendarny jak dla mnie gulash, redaktor naczelny emilius, pegaz ass, raven, zaq, m. root, martinez, wspomniana wczesniej rewelacyjna krupik, oraz sporo tych ktorych nie wymienilem a tworzyli swietny klimat SS... ktorzy jednak znikali w trakcie rozwoju gazety, az zostali ludzie ktorzy swoimi recenzjami mnie do obrzydzenia zanudzali :/

supery zawsze byly ql ale co z tego jezeli 99% klimatu odeszlo z ww. redaktorami :_d [sniff]

pis dla ex-stalych czytelnikow ss'a ;]

Zell | 2003-03-14 22:54:35 +0100

nie :P

*MR.GOD* | 2003-03-14 23:48:44 +0100

"nie :P"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jaki koments ktutko i zwiezle :DDDDDD

DL*AlieN* | 2003-03-15 01:07:21 +0100

Ta to byly czasy, SSa kupowalem co miesiac lecz nie od 1 numeru :P zajebiste recenzje i wogule kochalem ich = [ a tu juz go nie ma, od czasu gdy SS upadl juz zadnej gazety nie qpuje.

btw. a wy jakoms qpujecie !?! :P ja sie zastanawiam czy nie zaczac jakies qpowac...

Kangus | 2003-03-15 08:14:12 +0100

EEE plisa niech ktos mi zeskanuje recki q3 z SS i przesle na [email protected] ;) plizzz

Hmmm tu TOp-secret probował wejść i co ??/ I amen!! byli przez nie całe pół roku!! A Top secret w swoich czasach tez bylo czymś naprawde fajnym.... a SS podobał mi sie az do paru koncowych numerow kiedy to przezucilem sie na CD-ACTION potem mialem dostep do starszych numerkow ACTIONA i byłem happy.... ale na poczatku 2000 r kupilem jeszcze 2 numery i uznalem ze to juz nie ta gazeta ktora czytałem na poczatku.... a SSa juz nie bylo... a swoich numerkow nie mam bo nie kupowalem tylko brałem od sąsiada...a on tez nie ma bo kurna nie wiem co z tym robil ;(

Gravatar

monja | 2003-03-15 11:03:58 +0100

chlip chlip .. pamietam dokladnie jak siedzialam z ss w reku na fotelu u mojej ciotki .. byla godzina gdzies 19 .. czytalam recenzje q3a !! niech mnie ktos przytuli :(

Kangus | 2003-03-15 11:46:50 +0100

Przyslij mi recke to cie przytule =]

damndog | 2003-03-15 12:01:55 +0100

pamietam ten numer :) i kazdy inny z zapowiedzia q3 :] na miesiac przed bylo takie cos: za piec dwunasta czy cus z UT i zostal objechany na maxa, a za miesiac juz byl rowny q3, hehe :)

bht | 2003-03-15 12:28:27 +0100

heh ja tam wolalem gamblera i kacik 3d kiedy to zooltar objasnial pierwsze bindy i rj oczywiscie w q1 :]

cOijN | 2003-03-15 13:58:09 +0100

damndog- nie byl rowny, bo q3 mial 9/10 [q2 10/10 :D] a UT 8/10... i wlasnie dlatego pshestalem qpywac ss'a- bo bylem wielbicielem serii U :p
dopiero potem przyszlo rozczarowanie ze UT swoje mozliwosci ma ograniczone a tam gdzie tego nie powinno byc, jest zepsuty :d no i ftedy jakos zlapalem sie za kuczy :p ale ss'a wiecej nie qpowalem

Kangus | 2003-03-16 16:51:58 +0100

Kurde.. wiez ze jestem nudny... kto zeskamije i mi przesle???Bo jeszcze nikt szanownej d.... nie ruszył ;/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63