ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Serwer Custom Maps

śro, 26 marzec 2003 09:58:55 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Jakie macie zapatrywania na cos takiego? 1 serwer + 12 najpopularniejszych custom mapek (3 polskie i 9 zagranicznych). Co jakiś czas (2-3 miesiące) można dodać 1 mapke lub ewentualnie ja zmienić. Tryb można votowac, raczej nastawienie na ffa i ewentualnie tdm, to ze względu aby umożliwić zabawę większej grupie ludzi. Gdzieś oczywiście można podawać aktualnie obowiązujące mapy, wraz z linkami do downloadu. Mogę też przygotować mappak, wtedy całość będzie w jednym pliku (dla leniwych). Nadal pozostaje problem serwera, ale myślę jak pomysł ruszy to coś się znajdzie.

Na początek (to tylko propozycje!):

1.H2SO4

2-4. Meatpak 1 (3 mapki)

  1. Quatrix

  2. Ancient Archipelago

  3. Coriolis Storm

  4. Chronic

  5. Swiss Cheese Trickster

Polskie mapy, wybrane na podstawie najczęściej ściąganych:

  1. Osiedle by Jackus

  2. Cube by R3qUi3M

  3. Czarna wieża by ShadoW

Na mapy można zrobić oczywiście votowanie, polskie produkcje mogą być wybierane przez osoby odpowiedzialne za PCMZ. Teraz wasza kolej, wypowiedzcie się! Map szukajcie na ORG`u (mapy polskie i zagraniczne) oraz na LvL. Zapraszam też do dyskusji na boardzie, w tym topicku.

P.S - Poszukujemy życzliwego admina, prosimy o zgłoszenia na boardzie.

Gravatar

timon | 2003-03-26 10:34:38 +0100

Jak dla mnie to dobry pomysł. Ilekroć ściągnę jakąś fajną, niestandardowa mapke, której nigdy nie znajde na necie, to moge sobie jednynie pograć z botami.
Realy Good Idea.

slawek | 2003-03-26 10:43:05 +0100

Pomysł OK.
Marzylismy o tym gdzieś tak z z rok temu... prawda?
Ale Ancient Archipelago... Hmmm... Wielkie bydle jest...
Reszta map to dreampack:)

Gravatar

nWblacki | 2003-03-26 10:45:27 +0100

popieram :). Chetnie pogralbym na taki mapkach, ale czy wtedy r_picmip wieksze od 1 :)?

t0mith | 2003-03-26 11:11:07 +0100

ludzie spox i koniec

damndog | 2003-03-26 11:37:51 +0100

trzeba to troche lepiej obmyslec. nie wrzucac wszystkie mapki jak leci. nie wyobrazam siebie gry 1on1 na wysokim napieciu 2 shadowa.... a wiecej osob sie nie znajdzie za bardzo zeby dobrze pograc ffa czy tdm. byl serek z jedna mapka marshala i ciagle pusty stal. nikt nie wiedzial skad mapke wziac. przydaloby sie napisac w motd skad zessac.
mysle ze gdyby jednak pomysl wypalil, moznaby podzialic czas na rozne tryby. np rano ffa, w popoludnie tdm a wieczorem 1on1. oczywiscie ktos musialby tylko execowac odpowiedni konfig. milo by bylo gdyby mappacki byly podfzielone na kategorie ffa tdm i 1on1 bo nie wszyscy chca sciagac welkie mapki do ffa jesli nie maja ochoty na nich grac...

LaGranda | 2003-03-26 11:42:49 +0100

Ja popieram od dawna rekoma i ngogami. Chodzi o swietna zabawe for fun i ucieche dla oka. Przy okazji mozna tez przyjac kilka laserow, w prawe i lewe oko.

cOijN | 2003-03-26 12:15:15 +0100

pomysl juz od dawna chodzi mi po glowie, z tymze nie mialem zamiaru ograniczac sie do samych customach. hmm lagranda popre pomysl rekami i nogami i chetnie pomoge w calosci, ale... tylko przy serwie promode/cpma. cgodzi oto ze pm daje troszke wiecej swobody ktora zrekompensuje mala znajomosc map :p
nom, szukac admina! ^^

Shadow | 2003-03-26 13:06:15 +0100

z tego co pamietam sam stawialem taki serverek dla pcmz i chyba nie wypalił. mam nadzieje ze eu bedzie lepiej szło. Pozdrawiam i powodzenia.

Gravatar

doxepin | 2003-03-26 13:14:30 +0100

Pomysł git... ale jestem za VQ3, dosyć jest już CPMA i OSP...

Requiem | 2003-03-26 14:56:24 +0100

  1. Cube by R3qUi3M - przecież na tym nie da sie grac! Lepiej wybrac inna mapke...np. mapki tymona są świetne, ShadoWa również. Mozna np. dać jeszcze jakąś polską mape experymentalną, np. moją (:P) łazienkę:)

cOijN | 2003-03-26 15:32:57 +0100

laziena spx ale za duzo fpsow zzera :p

stosunek ilosci serwow FFA vq3 do ich ilosci na cpma jest jak 10:0.1- wiec nie pier* ze ih juz jest dosyc!

Insane | 2003-03-26 15:54:14 +0100

Zdecydowanie jestem za.
A co do łazienki, to nie mam zbyt dobrego nastawienia - plansza jest super, ale na slabszych kompach nie da sie grac :(
I jescze jedno, serw powinien stac na cpma

MateoMartinezz | 2003-03-26 17:03:44 +0100

Genialny pomysł, chociaz zastanowiłbym sie nad listą mapek, z drugiej strony mapek jest tyle że w sumie ciężko będzie dogodzić wszystkim, zatem niech ktoś za nas zadecyduje i gramyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!

Gravatar

welok | 2003-03-26 18:30:52 +0100

Jesli chodzi o Polskie Cube Czarna Wieza i Osiedle to odpadaja, to nie sa mapy do "prawdziwej" gry.

Proponowalbym q3shw15 ShadoW'a, ale tylko do ffa i tdm, no i ts_dm3 i ts_dm4 TymoN'a nadaja sie do ffa, tdm i 1vs1. Jesli chodzi o "lazienke" Requiem'a to rzeczywiscie trzeba miec odpowiedni sprzet:(

damndog | 2003-03-26 18:40:09 +0100

lazienka odpada!!! co to ma byc muzeum-serw czy co? to ma byc serw do grania a nie do zwiedzania :P

szaky | 2003-03-26 19:04:28 +0100

Cube i osiedle się zdecydowanie nie nadjają, maki mają dużo ściągnieć bo są już długo. Lepiej dać Wysokie napięcei II na tdm, MM ShadoWa na 1vs1, Temple of Solstice. Nadają się zdecydowanie bardziej od tamtych... na tamtych grać się nieda, zmieńcie je.

Ja już chce ten serwer...

[quote]zatem niech ktoś za nas zadecyduje i gramyyyyyyyyy!!!!!!!!!!! [/quote]
No napisałam jakie przykładowo mogłbybyć, zagraniczne lookne i zrobie edit. Oczywiście to tylko moje zdanie. Bo kto będzie chciał grać na niektórych z tych wymienionych map.

Gravatar

darkness | 2003-03-26 19:13:10 +0100

Dobrze by było dodać więcej mapek Polskich, a te obecne zmienić na bardziej grywalne.

SzakaL czy ty chodzisz z ShadoW'em ;) ?

szaky | 2003-03-26 21:12:42 +0100

Lol co za pytanie...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63