ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



bryan | 2003-02-19 00:03:03 +0100

8 slotow to za malo na tdm - 10 to minimum - gracze + coache

bryan | 2003-02-19 00:03:36 +0100

btw. panie admin milo bylo zagrac na t2 :PP

MaxDamage | 2003-02-19 01:12:22 +0100

level jak ci dali admina? Mnie nie chceli :D Nie no moja kabloowka mnie nie lubi :]

Gravatar

level-B4 | 2003-02-19 03:30:31 +0100

male sprostowanie: niestety nie jestem adminem tego srevera ;),kontakt z adminem pod adresem [email protected]

Gravatar

sun | 2003-02-19 07:39:24 +0100

sv_maxclients 12 :)

Gravatar

pogo | 2003-02-19 08:58:13 +0100

16 ;)

MaxDamage | 2003-02-19 09:53:48 +0100

Ale sie gralo wczoraj bosko , jaaa 15ping : ] CZaaad...

Jak tylko przyjdzie paczuszka z dualem bedzie wypas znow bede gral :]

Shadow | 2003-02-19 11:13:53 +0100

  • punkbuster 0 za to proponuje siekierke na czesc admina !!

FF|DARK_ANGEL | 2003-02-19 12:45:34 +0100

BUehehhe nic z tym adminem niezalatwicie :)
MI jako ze jestem z poza sieci dami nawet nieodpowidzial na mejle a koledze ktory jest z dami odpowiedzial po jakis 2 tygodniach ;)...... poza tym kolega Slater nie byl w stanie stanie skonfigurowac poprawnie dwuch Jeleniogroskich serwerow UrbanTerror pommo ze mial z 10 configow roznych podrzuconych ... bylo tak ze na serwer sie niedalo wejsc ;) (serw zniknal po miesiacu , teraz zostal serw dami z RAdomia ktory O DZIWO mozna poprawnie skonfigurowac ) .. TAzke to ze niema PB na serwie OSP to nic dziwnego ;] Poza tym pozdrawiam ;D /// ide zlookac ten dami serw wiec do zobaczenia ;p

MaxDamage | 2003-02-19 13:50:35 +0100

Ja nie chce pb . po co mi? I tak jak ktos chce zagra ze zbotem a ja gram z kumplami ktorzy zbota nie uzywaja.

Pb tlko wszystko syfi...

Jest zajebiscie , a admin jest konkretny o zajebisty m ja go lubie.

JG ownz.

Zenith | 2003-02-19 13:59:13 +0100

cos mi tam laguje :

Gravatar

StaryOrgowicz_559 | 2003-02-19 14:43:42 +0100

w nocy ping 50, w dzien 150. Damage, wyobraz se ze jeden z twoich kumpli ma zbota, i ma go latami, nagle sie o tym dowiadujesz... NO @#$% DLACZEGO TEN CZEATER TYLE GRAL NA ZBOCIE itd. Ludzie sa rozni, wiekszosc kreci.

KaZeT | 2003-02-19 15:41:36 +0100

Serwer CPMA też jest tam postawiony 212.160.84.250:27960 Pozdroofka. A co do admina to prawdopodobieństwo, że nie odpisze wynosi 90% :P

bryan | 2003-02-19 16:22:37 +0100

jeszcze tam nie gralem , ale grunt to pb+pure+lowping - innymi slowy polowa sukcesu to dobry ping.

bryan | 2003-02-19 16:22:52 +0100

a druga polowa config ;)

Gravatar

level-B4 | 2003-02-19 16:46:14 +0100

nie ma co narzekac,poprosilem admina o postawienie nowego serka, postawil go ,mamy dodatkowy server :D i jest spox!

akir | 2003-02-19 17:58:28 +0100

moj zbot i tak dziala na wszystkich servach, czy to jest z PB czy bez ;))

MaxDamage | 2003-02-19 21:55:38 +0100

Nio wlasnie dlatego wale pb , poza tym moi kumple nie graja ze zbotem misiu :] Scorpion , Neo to szanujacy sie gracze wierz mi.

Gravatar

StaryOrgowicz_559 | 2003-02-20 03:10:56 +0100

Tak samo Zik byl szanujacym sie graczem i nadal jest. Nic do goscia nie mam itd, ale to dowod na to ze KAZDY moze to miec.

MaxDamage | 2003-02-20 10:51:05 +0100

grrrrrrrrrr , moc moze miec nie bedzie KAPUJESZ? grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....

Jak sie umawiam z kumplem na gre i gramy 5 godzin do 5 rano , to gdyby mial zbota zapewne by go wylaczyl bo moi ludzie nie sa glupi! Zdaja sobie sprawe ze zabawa ze zbotem przestaje byc przyjemna...

Jezu ludzie , loozu troche...

MaxDamage | 2003-02-20 11:58:41 +0100

btw , Moze ktos z orga dodac serwa do przegladarki?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63