ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Serwer Pif-Paf

wto, 08 listopad 2005 18:05:44 | Autor: pat | Quake 3 Arena



W ostatnim czasie pojawił się nowy serwer Quake 4 postawiony przez pif-paf.pl. Większość z Was zapewne już o nim wie, jednak zaszły w nim pewne zmiany. Aby grać na wspomnianym serwerze należy zaopatrzyć się w X-Battle , mod który w ostatnim czasie zdobywa coraz to większą popularność za sprawą zmian jakie wnosi, są to raczej kosmetyczne poprawki, które jednak znacznie poprawiają ogólny wizerunek gry. Pyzatym do cieszenia się grą na owym serwerze będziecie potrzebowali FPS Mappacka, który jest najskuteczniejszym jak do tej pory sposobem na znaczne zwiększenie ilości FPSów i pozwala grać nawet na słabszych komputerach. Warto też wspomnieć, iż przy pomocy X-Battle, jak i FPS-Mappacka będzie rozgrywany w ten weekend turniej Qauke 4 online patronowany przez team Fear Factory, (link do strony turnieju oraz zapisów), jest to więc idealne miejsce, alby zaznajomić się z ustawieniami, jakie będą na turnieju i mały trening.

Adres serwera: [ s15.pifpaf.pl:28004 ]
Download: X-Battle
Download: FPS-Mappack

pat | 2005-11-08 18:07:11 +0100

kar, sry ze tak puzno, ale dopiero przeczytalem wiadomosc ;)

Logitech|kar | 2005-11-08 19:31:52 +0100

oki thx

ognos | 2005-11-08 19:34:03 +0100

omijacie naliczanie klikniec na fearfactory stronie, ja wam dam:P

pat | 2005-11-08 20:36:32 +0100

life is brutal :D

Gravatar

Logitech*dTh | 2005-11-09 07:44:31 +0100

2 x mi sie dodal

Gravatar

Logitech*dTh | 2005-11-09 07:45:13 +0100

Ja juz naprawde nic nie rozumiem! Piszesz ze z nowego mappacka a sa mapy "drach" Na pozostalych zmienili na jakies inne, ktore wedlug mnie sa chujowe, bo nieodsc ze mniej fps znacznie to jeszcze trzeba wpisywac komendy (zeby byla taka liczba fps jak w drach musi byc @#$% ciemno jak w dupie) Proponuje zeby sie wkoncu zdecydowali na ktorym mappacku gramy (osobiscie wole drach z wyzej wymienionych powodow) ; O

ps. Chyba nie jestes zbyt dobrze poinformowany, gdyz turniej bedzie rozgrywany nie innym mappacku (co dla mnie osobiscie jest bzdura) a nie na drach

ps2. dales zly link. sa 2 mappacki (pliki) Jeden sie nazywa FPS mappack a drugi FPS final mappack (zajmuja tyle samo odziwo) a turniej bedzie na tym drugim (mam nadzieje ze to sie zmieni a dlaczego to juz pisalem)

pozdrawiam

davep | 2005-11-09 13:10:36 +0100

drach to jest koles co zrobil dwa mappacki, teraz na serwerach obowiazuje ten nowszy mappack poniewaz jak ktos nie lubi gry bez swiatel to sobie gra na defaultowych ustawieniach, a przeciwnik moze grac na singlelight - a to wszystko dzieki komendzie r_lightdetaillevel od -1 do 11 bodajze (najwiecej fps na 9, u mnie od 10 w gore jest czarno)

pat | 2005-11-09 18:54:23 +0100

dth, staralem sie zrozumiec z calych sil oco ci chodzi, ale i tak mi sie nieudalo, niewiem tym bardziej czym sie kierowales piszac o tym kolesiu na d .... =o a co do linkow downloadu sa one do plikow na stronie ff wiec watpie zeby bylo z nimi cos nie tak =o

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63