Shoutcast - cD vs wRoC
sob, 10 maj 2003 11:55:37 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Dziś o godzinie 23:00 ECT TEH Radio (pi.portalcafe.pl:9000) zaprasza na shoutcast z meczu ECT cD vs wRoC! Mecz będzie relacjonował DJ rusek więc na pewno będzie wesoło. ;) Przypominam:
23:00 - WinAmp - CTRL + L - pi.portalcafe.pl:9000, ew. możemy połączyć się wpisując w wyszukiwarce adres q3arena.gry.wp.pl/ect/radio.m3u.
Zapraszam również na #ect.pl na serwerze QuakeNet.





eng | 2003-05-10 12:19:04 +0200
ile razy mozna powatarzac ze wroc sie pisze przez duze R i C eh :/
#637358
SAI4H | 2003-05-10 12:28:37 +0200
special for U. ;]
#637305
eng | 2003-05-10 12:42:17 +0200
thx :] , rusek daj czadu na tym shoucie :P
#637292
fredi | 2003-05-10 13:30:50 +0200
a nie bedzie GTV???
#637293
trud | 2003-05-10 13:58:34 +0200
bedzie gral m4k? bo jak nie to stawiam na cd;)
#637274
rooseck | 2003-05-10 14:26:35 +0200
a po co gtv jak bedzie rusek?? :D
#637189
sYnth|Bubu | 2003-05-10 14:53:45 +0200
:PPPPP gtv ma byc :p i low pings :P
#636981
pa1n|mst | 2003-05-10 15:15:50 +0200
ja bede gral we wroc :] to wygramy ;))
#636949
rooseck | 2003-05-10 15:33:17 +0200
gtv nie dziala...nie wynaleziono jeszcze ale jest jest radio :D
pi.portalcafe.pl:9000 :D
#636906
BobeK | 2003-05-10 16:05:27 +0200
lul, u mnie jakos ten zielony kolor monit rozmazuje. ;qqq
#635025
SAI4H | 2003-05-10 16:51:15 +0200
Czekam na shout. Mam nadzieje, ze w koncu wypali.:P
#637671
pogo | 2003-05-10 17:47:11 +0200
ale lipa bez gtv zalosc ;d i zmula :/
#637627
rooseck | 2003-05-10 18:09:37 +0200
no niestety...gtv zostanie wynalezione w roku 2009 czyli jeszcze trzeba poczekac....
pamietajcie ze mamy shoutcast :D
#637613
sYnth|Bubu | 2003-05-10 18:20:51 +0200
dopiero 2009 ? w 2007 szostki graja z c58 :P :D
#637816
rooseck | 2003-05-10 19:22:26 +0200
bedzie shoutcast :D
#638007
rooseck | 2003-05-10 19:22:27 +0200
bedzie shoutcast :D
#638008
sYnth|Bubu | 2003-05-10 19:39:01 +0200
nabijacz :P :D
#638084
eng | 2003-05-10 20:13:48 +0200
buhahah
#638176
sYnth|Bubu | 2003-05-10 20:27:01 +0200
nastepny :P
#638166
RZELKY | 2003-05-10 20:32:39 +0200
jak tak mozna !
#638154
SAI4H | 2003-05-10 20:50:10 +0200
sorry nabilem ;D
#638666
rooseck | 2003-05-10 21:19:31 +0200
co za cyrk :D
#639076
sYnth|Bubu | 2003-05-10 21:19:37 +0200
o tobie to nawet nie wspomne 2 tys postow :P :D
#639071
SAI4H | 2003-05-10 21:23:57 +0200
2600 (postow) + 710 komentarzy jak tak sobie podliczylem :o
#639244
sYnth|Bubu | 2003-05-10 21:37:11 +0200
sorry za pomylke ;d
#639209
SAI4H | 2003-05-10 21:55:15 +0200
no looz ale na drugi raz uwazaj bo moj rozrusznik nie bedzie dzialal wiecznie. :/
#639150
eng | 2003-05-10 22:38:11 +0200
lol s4iek postmanie ty :d
#639317
SAI4H | 2003-05-10 23:02:28 +0200
nie
#639400
obni | 2003-05-11 00:00:13 +0200
o kurde ten shoutcast jakis dziwny ten synek gada jak nacpany :DD
#640618
[w]xEn | 2003-05-11 00:02:33 +0200
rooseck , robisz zajebista prace :D skontaktuj sie ze mna na nr gg 1035782 :D:D:D niezle te twoje komentarze :>
#640619
RZELKY | 2003-05-11 00:05:42 +0200
obni jaki kolo :)
ten synek sra ci na czolo na stojaco smrodzie
#640518
obni | 2003-05-11 00:07:56 +0200
thx za to "smrodzie" nikt mi jeszcze tak nie powiedział :P :* :DDD
#640474
sYnth|Bubu | 2003-05-11 00:36:51 +0200
3:0 dla cd napewno mieli ogc :P :d
#639876
rooseck | 2003-05-11 00:40:37 +0200
zielek dziekuje :D
#639850
eng | 2003-05-11 00:42:18 +0200
bubu nie gadaj glupot bo tylko sie osmieszasz ;/
#639794
sYnth|Bubu | 2003-05-11 09:13:49 +0200
ty jestes ladnie w glowe pi.erdol.niety widzisz ----->:D taka buzka oznacza ze to byl zart lol ale koles
#641957
eng | 2003-05-11 11:35:05 +0200
twoje zarty sa z leksza lekko p.o.p.i.e.r.d.o.l.o.n.e
#641966
SAI4H | 2003-05-11 11:57:55 +0200
o o| o/ |o/ /o/
#641970
sYnth|Bubu | 2003-05-11 12:05:11 +0200
jak ktos nie rozumie to tak sadzi
pozatym dziwne ze tylko ty tak to odebrales nikt z cd sie nie oburzyl wiec to cos z toba jest nie tak buueheheekeke
#641971
RZELKY | 2003-05-11 12:23:16 +0200
o/o/_o_o/ bansujemy przy kolejnym szaucie :)
z leksza lekko letki (?)
#641972
Zaloguj się by dodać komentarz.