ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Shoutcast - cD vs wRoC

sob, 10 maj 2003 11:55:37 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Dziś o godzinie 23:00 ECT TEH Radio (pi.portalcafe.pl:9000) zaprasza na shoutcast z meczu ECT cD vs wRoC! Mecz będzie relacjonował DJ rusek więc na pewno będzie wesoło. ;) Przypominam:

23:00 - WinAmp - CTRL + L - pi.portalcafe.pl:9000, ew. możemy połączyć się wpisując w wyszukiwarce adres q3arena.gry.wp.pl/ect/radio.m3u.

Zapraszam również na #ect.pl na serwerze QuakeNet.

eng | 2003-05-10 12:19:04 +0200

ile razy mozna powatarzac ze wroc sie pisze przez duze R i C eh :/

SAI4H | 2003-05-10 12:28:37 +0200

special for U. ;]

eng | 2003-05-10 12:42:17 +0200

thx :] , rusek daj czadu na tym shoucie :P

fredi | 2003-05-10 13:30:50 +0200

a nie bedzie GTV???

Gravatar

trud | 2003-05-10 13:58:34 +0200

bedzie gral m4k? bo jak nie to stawiam na cd;)

rooseck | 2003-05-10 14:26:35 +0200

a po co gtv jak bedzie rusek?? :D

sYnth|Bubu | 2003-05-10 14:53:45 +0200

:PPPPP gtv ma byc :p i low pings :P

pa1n|mst | 2003-05-10 15:15:50 +0200

ja bede gral we wroc :] to wygramy ;))

rooseck | 2003-05-10 15:33:17 +0200

gtv nie dziala...nie wynaleziono jeszcze ale jest jest radio :D

pi.portalcafe.pl:9000 :D

BobeK | 2003-05-10 16:05:27 +0200

lul, u mnie jakos ten zielony kolor monit rozmazuje. ;qqq

SAI4H | 2003-05-10 16:51:15 +0200

Czekam na shout. Mam nadzieje, ze w koncu wypali.:P

Gravatar

pogo | 2003-05-10 17:47:11 +0200

ale lipa bez gtv zalosc ;d i zmula :/

rooseck | 2003-05-10 18:09:37 +0200

no niestety...gtv zostanie wynalezione w roku 2009 czyli jeszcze trzeba poczekac....

pamietajcie ze mamy shoutcast :D

sYnth|Bubu | 2003-05-10 18:20:51 +0200

dopiero 2009 ? w 2007 szostki graja z c58 :P :D

rooseck | 2003-05-10 19:22:26 +0200

bedzie shoutcast :D

rooseck | 2003-05-10 19:22:27 +0200

bedzie shoutcast :D

sYnth|Bubu | 2003-05-10 19:39:01 +0200

nabijacz :P :D

eng | 2003-05-10 20:13:48 +0200

buhahah

sYnth|Bubu | 2003-05-10 20:27:01 +0200

nastepny :P

RZELKY | 2003-05-10 20:32:39 +0200

jak tak mozna !

SAI4H | 2003-05-10 20:50:10 +0200

sorry nabilem ;D

rooseck | 2003-05-10 21:19:31 +0200

co za cyrk :D

sYnth|Bubu | 2003-05-10 21:19:37 +0200

o tobie to nawet nie wspomne 2 tys postow :P :D

SAI4H | 2003-05-10 21:23:57 +0200

2600 (postow) + 710 komentarzy jak tak sobie podliczylem :o

sYnth|Bubu | 2003-05-10 21:37:11 +0200

sorry za pomylke ;d

SAI4H | 2003-05-10 21:55:15 +0200

no looz ale na drugi raz uwazaj bo moj rozrusznik nie bedzie dzialal wiecznie. :/

eng | 2003-05-10 22:38:11 +0200

lol s4iek postmanie ty :d

SAI4H | 2003-05-10 23:02:28 +0200

nie

obni | 2003-05-11 00:00:13 +0200

o kurde ten shoutcast jakis dziwny ten synek gada jak nacpany :DD

Gravatar

[w]xEn | 2003-05-11 00:02:33 +0200

rooseck , robisz zajebista prace :D skontaktuj sie ze mna na nr gg 1035782 :D:D:D niezle te twoje komentarze :>

RZELKY | 2003-05-11 00:05:42 +0200

obni jaki kolo :)

ten synek sra ci na czolo na stojaco smrodzie

obni | 2003-05-11 00:07:56 +0200

thx za to "smrodzie" nikt mi jeszcze tak nie powiedział :P :* :DDD

sYnth|Bubu | 2003-05-11 00:36:51 +0200

3:0 dla cd napewno mieli ogc :P :d

rooseck | 2003-05-11 00:40:37 +0200

zielek dziekuje :D

eng | 2003-05-11 00:42:18 +0200

bubu nie gadaj glupot bo tylko sie osmieszasz ;/

sYnth|Bubu | 2003-05-11 09:13:49 +0200

ty jestes ladnie w glowe pi.erdol.niety widzisz ----->:D taka buzka oznacza ze to byl zart lol ale koles

eng | 2003-05-11 11:35:05 +0200

twoje zarty sa z leksza lekko p.o.p.i.e.r.d.o.l.o.n.e

SAI4H | 2003-05-11 11:57:55 +0200

o o| o/ |o/ /o/

sYnth|Bubu | 2003-05-11 12:05:11 +0200

jak ktos nie rozumie to tak sadzi
pozatym dziwne ze tylko ty tak to odebrales nikt z cd sie nie oburzyl wiec to cos z toba jest nie tak buueheheekeke

RZELKY | 2003-05-11 12:23:16 +0200

o/o/_o_o/ bansujemy przy kolejnym szaucie :)

z leksza lekko letki (?)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63