Shoutcast: ff vs e-sYnth - dziś o 20:00
pią, 16 maj 2003 14:18:29 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Ekipa ECT TEH-Radio dziś będzie shoutcastować dla nas mecz w lidze ECT#4 pomiędzy ff i e-sYnth. Na shoutcast o godzinie 20:00 zaprasza Was DJ Zielek i DJ baks (pierwszy shoutcast "teamowy" - we dwóch). GL dla obu drużyn jak i dla naszych DJ'ów.
Adres radia: pi.portalcafe.pl:9000.





hust | 2003-05-16 14:30:13 +0200
ciezki mecz sie zapowiada... gl&hf ff
#642251
akir | 2003-05-16 14:32:47 +0200
jak to bedzie cos w stylu szautkastu z meczu 666-h to nie wiem czy bede tego sluchal :D, ale ogolnie fajnie ze cos sie dzieje ;)
#642253
baxowy | 2003-05-16 14:33:37 +0200
wystarczy kliknac w link pi.portalcafe.pl:9000/listen.pls ;q
p
#642254
skaven | 2003-05-16 14:36:31 +0200
gl... baks:ASD
#642256
akir | 2003-05-16 14:56:16 +0200
tylko sie nei ztremujcie chlopaki.. miliony sluchaczy beda na linii... nie jąkac sie !! :D
#642257
bryan | 2003-05-16 15:54:00 +0200
gtv bedzie ? oooo dobrze wiedziec :D
#642261
ognos | 2003-05-16 15:57:33 +0200
bryanku =]
akira- www.ect.radio.prv.pl
#642262
rooseck | 2003-05-16 16:24:57 +0200
gl zielek. ja szoutuje w niedziele arcy vs 666
#642263
MaxDamage | 2003-05-16 16:45:50 +0200
GL wszystkim , oczywiscie ze bedzie , lol bry :]
oooo bys sie narazil jakby nie bylo :D
#642266
skaven | 2003-05-16 17:18:53 +0200
roosek ty jestes najlepszy;)
#642268
bryan | 2003-05-16 17:24:20 +0200
ma nie byc przeklinania na antenie ;] bede chcial zje-bywania posluchac to wyjde na dwor ;)
#642269
bfr_aka_pablonzo | 2003-05-16 17:25:07 +0200
no :D bez bluzgow :D i gl dla obu teamow =]
#642270
Nikon | 2003-05-16 18:04:24 +0200
gtv pewnie kiniemy bo nie bedzie miejsca dla graczy jak chcecie shoutowac w 2 do tego jeszcze wspaniali sedziowie milony sie zleca i nie bedzie mijsca dla kouczow i rezerwy wiec gtv leci na pierwszeym miejscu :D
#642271
baxowy | 2003-05-16 18:12:18 +0200
wszystko dokladnie wyliczylismy nikon :D
2x6 teamy :D
2x1 shout :D
1x1 gtv :D
1x1 sedzia :D
serwy maja max 16 :D
#642272
log | 2003-05-16 18:14:07 +0200
tylkoc zemu musimy gac na tym nieszczesnym mibie?
nie mzona dialoga czy konika?
targedia jest z tym serwerem ostatnimi czasy.
BTW: zreszta za shout czy gtv na naszych meczach trzeba płacić.
Cennik u mnie.
#642273
Nikon | 2003-05-16 18:15:02 +0200
ale ja nie chce gtv my sie nie zgadzamy :D ono mnie dekoncentruje :) bo wiesz jak ogladaja mnie milony tych pieknych nastolatek to nie moge myslec o grze tylko mysle co one mowia jak ich uwielbienie piekny slawny i bogaty nikon gra co mysla o jego grze wiesz jak to wplywa na gre :D
#642274
Nikon | 2003-05-16 18:16:42 +0200
wlasnie wszyscy podobno na scenie mowia ze jestesmy pro i wogule i mamy mrocznego sponsora :D to prosze rozmawiac z panami igorem i cloadem oni sa od sprwaw oragnizacyjnych udostepniania dem wywiadow z nami wiec nara gtv i shout chyba ze wykupicie prawa:D do pokazywania nas :D
#642275
Nikon | 2003-05-16 18:17:43 +0200
jedyne komu pozwalam siebie ogladac to sa mile panie ktore przychodza na czata do mnie do cafe :D czesto przez nie wtapiam np mecz z r9w bo weszly mi pod stol i sie zabawialy moja mroczna maczuga :D i nie moglem sie skupic :D i jebalem gre :D mysallem tylko o tym jak mi dobrze :D
#642276
baxowy | 2003-05-16 18:17:48 +0200
NIE :D to ja jestem przez was oplacany ;)
Zapomnieliscie?
500zl wygrana ect i 200zl premii za reklamowanie na radiu :D
#642277
Nikon | 2003-05-16 18:19:45 +0200
no @#$% ja tu pozory sprawiam zeby sie nie wydalo a ty tu jawnie o tymmowisz juz ci nie palicmy wysofujemy sie z ligi :D bo to bezsensu kiedy nie mozemy wygrac my zapisujemy sie do ligi tylko kiedy mamy gwarancje 100% wygranej nie wazne jakim kosztem :P
#642278
Nikon | 2003-05-16 18:20:57 +0200
a i serv chyba sie zmieni teraz mowie powaznie bo na mibie pogrom i vendor maja lagi ja tam uwielbiam miba ale wole isc gdzie indziej gdzie caly team bedziemial ok nizeli tylko ja ma miec ok :D
#642279
enjoy | 2003-05-16 18:31:33 +0200
a skoro mowa o filmach :)
jaka moze byc przyczyna ze nie mam dzwieku w trejlerach h-l 2 i doom3 ?????
help pliz
#642280
SAI4H | 2003-05-16 18:47:29 +0200
/callvote kick nikon
flood protect. ;dddd
#642281
baxowy | 2003-05-16 18:47:45 +0200
jakich filmach?> :DDDDDDDDDDDDDDDDD
#642282
SAI4H | 2003-05-16 20:47:44 +0200
:DDDDDDD
#642291
Nikon | 2003-05-16 20:56:27 +0200
gg wlasnie dostaja na osp6 skill vs taktyka
taktyka win i zawsze tak bedzie zgranie to jest to nie 14 ludzi w klanie i jedno wielkie ffa gg gl in ect4 da
#642292
bryan | 2003-05-16 21:34:33 +0200
gg.
teraz pogi sie bedzie na mnie mscil w odc :D
stay tuned :)
#642296
ognos | 2003-05-16 21:40:12 +0200
nikon- ale pogrom mial non stop bialy ping =] a ja.. sam widziales
#642297
hanti | 2003-05-16 22:18:11 +0200
jak nagrac pierdolone radio .... nie to zebym chcial inne nagrywac czy cos oczywiscie chodzi o to ebym zielka nagrywal :d tak tak wiec @#$% pls jakis progs ;ooo
#642298
RZELKY | 2003-05-16 22:26:57 +0200
wszystko wskazuje na to ze niedlugo ruszy stronka teh-radio to znajdziesz tam wiekszosc szautoof do sciagniecia ;]
Poza tym www.google.pl streamripper :)chyba tak :d
#642299
hanti | 2003-05-16 22:30:56 +0200
thx @#$% zielek !!! digitally importes musze zaczac nagrywac :P
#642300
BobeK | 2003-05-17 12:21:42 +0200
post
#642317
BobeK | 2003-05-17 12:21:42 +0200
albo progiem zwanym JetAudio tez mozna... ;uu
#642318
sYnth|Bubu | 2003-05-17 18:57:56 +0200
comments
#642342
Zaloguj się by dodać komentarz.