ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Shoutcast: ff vs e-sYnth - dziś o 20:00

pią, 16 maj 2003 14:18:29 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Ekipa ECT TEH-Radio dziś będzie shoutcastować dla nas mecz w lidze ECT#4 pomiędzy ff i e-sYnth. Na shoutcast o godzinie 20:00 zaprasza Was DJ Zielek i DJ baks (pierwszy shoutcast "teamowy" - we dwóch). GL dla obu drużyn jak i dla naszych DJ'ów.

Adres radia: pi.portalcafe.pl:9000.

hust | 2003-05-16 14:30:13 +0200

ciezki mecz sie zapowiada... gl&hf ff

akir | 2003-05-16 14:32:47 +0200

jak to bedzie cos w stylu szautkastu z meczu 666-h to nie wiem czy bede tego sluchal :D, ale ogolnie fajnie ze cos sie dzieje ;)

baxowy | 2003-05-16 14:33:37 +0200

wystarczy kliknac w link pi.portalcafe.pl:9000/listen.pls ;q
p

Gravatar

skaven | 2003-05-16 14:36:31 +0200

gl... baks:ASD

akir | 2003-05-16 14:56:16 +0200

tylko sie nei ztremujcie chlopaki.. miliony sluchaczy beda na linii... nie jąkac sie !! :D

bryan | 2003-05-16 15:54:00 +0200

gtv bedzie ? oooo dobrze wiedziec :D

ognos | 2003-05-16 15:57:33 +0200

bryanku =]
akira- www.ect.radio.prv.pl

rooseck | 2003-05-16 16:24:57 +0200

gl zielek. ja szoutuje w niedziele arcy vs 666

MaxDamage | 2003-05-16 16:45:50 +0200

GL wszystkim , oczywiscie ze bedzie , lol bry :]

oooo bys sie narazil jakby nie bylo :D

Gravatar

skaven | 2003-05-16 17:18:53 +0200

roosek ty jestes najlepszy;)

bryan | 2003-05-16 17:24:20 +0200

ma nie byc przeklinania na antenie ;] bede chcial zje-bywania posluchac to wyjde na dwor ;)

bfr_aka_pablonzo | 2003-05-16 17:25:07 +0200

no :D bez bluzgow :D i gl dla obu teamow =]

Nikon | 2003-05-16 18:04:24 +0200

gtv pewnie kiniemy bo nie bedzie miejsca dla graczy jak chcecie shoutowac w 2 do tego jeszcze wspaniali sedziowie milony sie zleca i nie bedzie mijsca dla kouczow i rezerwy wiec gtv leci na pierwszeym miejscu :D

baxowy | 2003-05-16 18:12:18 +0200

wszystko dokladnie wyliczylismy nikon :D

2x6 teamy :D
2x1 shout :D
1x1 gtv :D
1x1 sedzia :D

serwy maja max 16 :D

log | 2003-05-16 18:14:07 +0200

tylkoc zemu musimy gac na tym nieszczesnym mibie?
nie mzona dialoga czy konika?
targedia jest z tym serwerem ostatnimi czasy.

BTW: zreszta za shout czy gtv na naszych meczach trzeba płacić.

Cennik u mnie.

Nikon | 2003-05-16 18:15:02 +0200

ale ja nie chce gtv my sie nie zgadzamy :D ono mnie dekoncentruje :) bo wiesz jak ogladaja mnie milony tych pieknych nastolatek to nie moge myslec o grze tylko mysle co one mowia jak ich uwielbienie piekny slawny i bogaty nikon gra co mysla o jego grze wiesz jak to wplywa na gre :D

Nikon | 2003-05-16 18:16:42 +0200

wlasnie wszyscy podobno na scenie mowia ze jestesmy pro i wogule i mamy mrocznego sponsora :D to prosze rozmawiac z panami igorem i cloadem oni sa od sprwaw oragnizacyjnych udostepniania dem wywiadow z nami wiec nara gtv i shout chyba ze wykupicie prawa:D do pokazywania nas :D

Nikon | 2003-05-16 18:17:43 +0200

jedyne komu pozwalam siebie ogladac to sa mile panie ktore przychodza na czata do mnie do cafe :D czesto przez nie wtapiam np mecz z r9w bo weszly mi pod stol i sie zabawialy moja mroczna maczuga :D i nie moglem sie skupic :D i jebalem gre :D mysallem tylko o tym jak mi dobrze :D

baxowy | 2003-05-16 18:17:48 +0200

NIE :D to ja jestem przez was oplacany ;)

Zapomnieliscie?

500zl wygrana ect i 200zl premii za reklamowanie na radiu :D

Nikon | 2003-05-16 18:19:45 +0200

no @#$% ja tu pozory sprawiam zeby sie nie wydalo a ty tu jawnie o tymmowisz juz ci nie palicmy wysofujemy sie z ligi :D bo to bezsensu kiedy nie mozemy wygrac my zapisujemy sie do ligi tylko kiedy mamy gwarancje 100% wygranej nie wazne jakim kosztem :P

Nikon | 2003-05-16 18:20:57 +0200

a i serv chyba sie zmieni teraz mowie powaznie bo na mibie pogrom i vendor maja lagi ja tam uwielbiam miba ale wole isc gdzie indziej gdzie caly team bedziemial ok nizeli tylko ja ma miec ok :D

enjoy | 2003-05-16 18:31:33 +0200

a skoro mowa o filmach :)
jaka moze byc przyczyna ze nie mam dzwieku w trejlerach h-l 2 i doom3 ?????
help pliz

SAI4H | 2003-05-16 18:47:29 +0200

/callvote kick nikon
flood protect. ;dddd

baxowy | 2003-05-16 18:47:45 +0200

jakich filmach?> :DDDDDDDDDDDDDDDDD

SAI4H | 2003-05-16 20:47:44 +0200

:DDDDDDD

Nikon | 2003-05-16 20:56:27 +0200

gg wlasnie dostaja na osp6 skill vs taktyka

taktyka win i zawsze tak bedzie zgranie to jest to nie 14 ludzi w klanie i jedno wielkie ffa gg gl in ect4 da

bryan | 2003-05-16 21:34:33 +0200

gg.
teraz pogi sie bedzie na mnie mscil w odc :D
stay tuned :)

ognos | 2003-05-16 21:40:12 +0200

nikon- ale pogrom mial non stop bialy ping =] a ja.. sam widziales

hanti | 2003-05-16 22:18:11 +0200

jak nagrac pierdolone radio .... nie to zebym chcial inne nagrywac czy cos oczywiscie chodzi o to ebym zielka nagrywal :d tak tak wiec @#$% pls jakis progs ;ooo

RZELKY | 2003-05-16 22:26:57 +0200

wszystko wskazuje na to ze niedlugo ruszy stronka teh-radio to znajdziesz tam wiekszosc szautoof do sciagniecia ;]

Poza tym www.google.pl streamripper :)chyba tak :d

hanti | 2003-05-16 22:30:56 +0200

thx @#$% zielek !!! digitally importes musze zaczac nagrywac :P

BobeK | 2003-05-17 12:21:42 +0200

post

BobeK | 2003-05-17 12:21:42 +0200

albo progiem zwanym JetAudio tez mozna... ;uu

sYnth|Bubu | 2003-05-17 18:57:56 +0200

comments

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63