Showmatch w końcu do ściągnięcia!
wto, 04 wrzesień 2007 15:14:01 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena
Mimo wielu trudów i problemów technicznych, w końcu możecie zobaczyć
nagranie z transmisji prowadzonej przez hstv. Film powinien
zainteresować zwłaszcza samych uczestników showmatchu, jednak jestem
przekonany, że każdy kto nie widział tej relacji powinien czym prędzej
ją ściągnąć.
Mimo, że nie grały gwiazdy światowego formatu CTF, to fachowy komentarz Mateusza "Mav_" Bownika tak podgrzewa atmosferę, że czujemy się, jakbyśmy oglądali pojedynek o najwyższą stawkę! Pozostaje mi zaprosić jedynie do pobierania jednej z dwóch wersji (low quality jest nieoficjalna, i nie jest hostowana przez nasz serwis):
ORG vs #quake4.pl (Medium Quality) - [261.4MB] [640x480]
ORG vs #quake4.pl (Low Quality) - [152.23MB] [320x240]





[M]aniek | 2007-09-04 15:48:26 +0200
:***** mecz roku!!!
#738082
HaSu_Szlauf | 2007-09-04 18:15:22 +0200
No swietnie o/. Jak na godzinny filmik calkiem dobra jakosc (medium) :>
#738084
r3v.DOOMer | 2007-09-04 18:58:25 +0200
Mav_ jako komentator wymiata:D Szkoda tylko, że tak często povy były zmieniane.
#738085
MisieX | 2007-09-04 19:40:10 +0200
No... mogl byc ciagle moj pov i by bylo zaje*** :D
#738086
YevR | 2007-09-04 20:10:14 +0200
Dzięki za wstawianie tego showmatchu. Ja mam coś z kompem i nie mogę oglądać meczy. Kiedy odpalam hsplayer'a, to cały komp zaczyna się koszmarnie mulić, a ja słyszę tylko komentarz. Jeszcze raz dzięki.
#738087
d00mer | 2007-09-04 22:49:07 +0200
Ściągałem dwie godziny ale się chyba opłaciło :)
#738089
linxor | 2007-09-05 11:52:09 +0200
mecz fajny fajny ale komentarz? nie ma sie czym podniecac szczerze. i jakos tak za duzo tego pokarany?
#738092
linxor | 2007-09-05 12:21:27 +0200
cos mi sie chyba popsulo ;o
#738093
[M]aniek | 2007-09-05 15:19:45 +0200
czyli pokarany
#738097
linxor | 2007-09-05 21:02:37 +0200
ze niby co pokarany bo maniek nie wiem o co ci chodzi ;o
#738100
[M]aniek | 2007-09-05 22:49:19 +0200
Tak chciałem zażartować :) (w sumie mało to śmieszne i bez sensu, więc masz prawo nie rozumieć, tak naprawdę to ja sam do końca nie wiem o co biega)
#738101
linxor | 2007-09-05 23:49:47 +0200
hehe nie no spoko ;] mecz wporzo byl szkoda tylko ze coraz mniej takich akcji ;o
#738102
Fabian | 2007-09-06 08:10:27 +0200
ja z mankiem rzadzilem tam, nie maniek? o/
#738103
[M]aniek | 2007-09-06 09:05:01 +0200
ma sie tego skilla nie :)
#738104
d00mer | 2007-09-06 18:59:34 +0200
Coś Wam się pomyliło :D
#738105
b3d | 2007-09-08 11:05:34 +0200
pickupy czasem są ciekawsze ;]
#738114
Zaloguj się by dodać komentarz.