ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Silesia Game Festival już jutro w Headshot TV!

pią, 25 maj 2007 15:56:01 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Już jutro czekają nas niesamowite emocje związane z turniejami Quake 3 ClanArena Promode 3v3 oraz Quake 3 CPMA.pm 1v1 na LAN Party Śląsk! Relację z tego wydarzenia będziecie mogli śledzić w HeadshotTV w sobotę od godziny 12!

Silesia Game Festival, bo teraz tak nazywa się LAN Party Śląsk to z pewnością jedna z największych, jeśli nie największa tego typu impreza organizowana w południowej części naszego kraju. Także i tym razem nie mogło zabraknąć tam turnieju Quake 3 ClanArena Promode 3v3, a żeby uczynić go gratką dla jeszcze większej rzeszy zwolenników szybkich laserów, dodano w tej edycji także turniej duelowy.
Oprócz Quake'a III będziecie mogli śledzić w HSTV także rozgrywki Enemy Territory i usłyszeć wiele interesujących wywiadów z obecnymi w Gliwicach graczami, więc szykuje się dzień pełen emocji!
Silesia Game Festival 2007

26-27 maja 2007

Bezpośrednia relacja w Headshot TV: www.HSTV.pl

Start: Godzina 12:00

Prowadzą: Wookash  oraz Mav_

Relacja z meczów Quake 3: Thrawn i Mav_

Zapowiadają się więc niesamowite emocje na które serdecznie wszystkich zapraszamy!

RauL | 2007-05-25 17:07:45 +0200

super!

null | 2007-05-25 18:12:24 +0200

Na pewno będę oglądał. Thx!

Mav_8217 | 2007-05-25 18:21:16 +0200

Sama relacja startuje ok. 12, ale q3 nie zacznie się przed 13-tą. Tak tylko uprzedzam :)

Gravatar

Mani | 2007-05-26 00:14:14 +0200

kurna kolo 13 jade po palenie. rozpocznijcie godzine pozniej i bede szczesliwy :]

null | 2007-05-26 13:48:08 +0200

Mav_ czy wiesz już dokładniej o której możemy spodziewać się jakiś meczów z q3?

Gravatar

Mav_SGF | 2007-05-26 16:14:00 +0200

Za parę minut ;)

Gravatar

Mani | 2007-05-26 16:14:47 +0200

ale to klaci, az oczy bola jak sie oglada :|

Gravatar

Mani | 2007-05-26 16:32:49 +0200

q3 sie opoznia :(

xar | 2007-05-26 16:47:35 +0200

a czemu tak to sie wszystko tam wali? odpowiedz jest jasna bo mnie tam nei ma =]

Mav_8217 | 2007-05-27 11:27:45 +0200

Co tam się działo, to przechodzi ludzkie pojęcie. Sorry za to jak wyglądała ta transmisja, ale zostaliśmy zaskoczeni przez organizację, która stała na śmiesznie niskim poziomie.

Tyle dobrze, że mecze przez nas skomentowane stały na bardzo wysokim poziomie, ale niestety na niewiele więcej mogliśmy sobie w obliczu opóźnień, krótkiego pozostałego nam czasu transmisji i kłopotów technicznych organizatorów praktycznie ze wszystkim pozwolić :/

RauL | 2007-05-27 13:21:25 +0200

wspaniały mecz km vs uvm. vgj mav i trawa! ps. było w koncu to cpma cpm 1v1?

Mav_8217 | 2007-05-27 21:19:43 +0200

było :]
1. zoom
2. szaman
3. syndrom
4. wolf

a osp.pm ca 3v3:
1. uvm #1 (szaman, bill, syndrom)
2. uvm #2 (porky, murzyn, verb)
3/4 kocham mame / sir #1

alien. | 2007-05-28 15:11:18 +0200

organizacja miala wiele do zyczenia, ale ! impreza wsrod swoich w domkach na czechowicach byla idealna:DDDDD

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63