ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



sIm powraca!

nie, 19 styczeń 2003 12:28:40 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Może niektórzy z Was kojarzą klan o nazwie Szybcy i Martwi? Tak, to ten klan, w którym niegdyś pogrywał m.in sacret. Otóż od pewnego czasu sIm'y znów goszczą na arenach Q3. Chłopakom udało się już zebrać całkiem niezły skład (sacret, mar1o, inz, cannabis, pucyn, hate) i znów zaczynają wymiatać. Stronkę klanową zrobiłem ja (kod) wraz z kumplem gogi'm (lay). Możecie ją zobaczyć pod adresem sim-clan.glt.pl. GL na arenach sImsy!

host | 2003-01-19 12:34:56 +0100

wypasik :)

ciastek | 2003-01-19 12:46:38 +0100

eh.. pucyn kiedys gral w wop i byl wiele slabszy :). teraz jak go zobaczylem jak na mibie gral to mi sie w bani zakrecilo. reila ma pala zajebistego :]. gl na arenie bojs

Vq3 | 2003-01-19 12:48:16 +0100

Nietylko na arenach ale i n a turniejach wlasnie zglosili swoj udzial w "Lanowych Mistrzostwach Polski Q3A TDM 4v4 w Tarnowie" a pojada tam w sqadzie:

sIm.sacret
sIm.mar1o
sIm.puCyn
sIm.inz
sIm.cannabis
sIm.hate

SAI4H | 2003-01-19 13:05:12 +0100

a stronka podoba sie? :P

jordan | 2003-01-19 13:22:36 +0100

gl i hf =]

jordan | 2003-01-19 13:23:31 +0100

a stronka lipa :>

akir | 2003-01-19 13:33:06 +0100

gl guys! :)

nsx | 2003-01-19 13:33:44 +0100

no stronka lipa sai :P [żoke]

Razor | 2003-01-19 13:39:32 +0100

no mi sie podoba.... napis "Przekroczony limit transferu dla tej strony."

hehehe

SAI4H | 2003-01-19 13:47:52 +0100

Mi stronka wchodzi. :o

nxs.rush | 2003-01-19 13:55:27 +0100

GL i HF od klanu noxis dla sacreta and his crew :D

*MR.GOD* | 2003-01-19 14:03:44 +0100

gl simsy ;p;p;p

Gravatar

inz4h | 2003-01-19 14:20:16 +0100

vq3 ?
kurde fajnie wiedziec ze jade do tarnowa :o

morteK | 2003-01-19 14:21:50 +0100

no stronka lipa, ale klan fajny :)

bryan | 2003-01-19 15:21:06 +0100

uelkom bek misiaczki ;d

BobeK | 2003-01-19 15:23:23 +0100

gl man ... 8)

frag | 2003-01-19 15:57:06 +0100

powodzenia dla slm i pozdro dl sac'a !!

frag | 2003-01-19 15:57:18 +0100

powodzenia dla slm i pozdro dla sac'a !!

freak | 2003-01-19 16:01:15 +0100

no nawet przyzwoicie zrobiona stronka :)

Gravatar

StaryOrgowicz_559 | 2003-01-19 16:14:23 +0100

Jakos mam same X na tej stronie bledy :/

eng | 2003-01-19 16:26:12 +0100

oby wiecej "zmartwychwstalych" teamow :P hf guys

bryan | 2003-01-19 16:31:11 +0100

ale to juz nei to samo sim co kiedys ;[ ;d

Gravatar

kino | 2003-01-19 16:31:40 +0100

jakich mistrzostwach jest jakas stronka?

Gravatar

BrakDanych | 2003-01-19 16:33:18 +0100

sIm wraca by powymiatac :2

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-19 16:50:54 +0100

no gl simsy:D

Gravatar

pogo | 2003-01-19 17:39:18 +0100

no wlasnie co to za turniej ??? jakas stronka albo cos ?(gdzie jest tarnow lol :P)

Zenith | 2003-01-19 17:50:39 +0100

GL...

ash | 2003-01-19 17:52:37 +0100

JA troche malo nawiazujec do tersci newsa, raczej do stylu.
Czy nie sadzicie ze newsy na orgu (wiekszosc) sa pisane w stylu...hmm...jakby to trafnie ujac? tak jakby redaktorzy z orga i Cala scena q3, kazdy kto wchodzi na ten serwer, to byli kolesie z podworka ktorzy chca jednemu przekazac jakas nowine. Mozecie mnie troche zle zrozumiec, ale uwazam ze niektorzy tu pisza newsy (np ten) tak jakby pisali do znanych sobie osob, czy to z serwera czy z forum.
Takie newsy badz co badz zaczynaja zamykac powoli scene danej gry, az wkoncu zaczna pojawiac sie newsy typu 'tak to do ciebie mr x'
Trzeba se uswiadomic ze tacy ludzie z orga a reszta sceny stoja (a przynajmniej powinni) w pewnym stopniu po dwoch stronach barykady.
Redaktor ma za zadanie przekazac informacje, nie utozsamiac sie z nia, oceniac, czy tez sie nia chwalic.

abs | 2003-01-19 18:13:13 +0100

ESZ jak zwykle sie wymadrza=DDDDDDD
ale w tym wypadku ma racje:)

Rozz | 2003-01-19 18:13:38 +0100

Chyba cie nie kumam ash. Napisz moze tresc taka jak wedlug ciebie powinna byc to zobaczymy roznice?

SAI4H | 2003-01-19 18:52:42 +0100

Najlatwiej jest skrytykowac. Wiesz, org to nie tylko sztywne informacje z zagranicy, bo np. wyszla jakas ciekawa mapka, czy tez nowa wersja modu. Czasami trzeba napisac jakis news, ktory jest o nas, o Polakach, o naszej scenie.
Co do stylu to o co chodzi? Czy ja pisze zle, nie po polsku?

nxs.rush | 2003-01-19 19:00:48 +0100

ash ma racje newsy nalezy przekazywac wszystki a nie okreslonej grupie graczy :P serwis nie moze miec charakteru wymiany informacji miedzy kumplami tylko portalu dla wszystkich :D takie jest moje zdanie :P !

SAI4H | 2003-01-19 19:10:52 +0100

Arghh.. Widze, ze nie mam z kim dyskutowac.

Rozz | 2003-01-19 20:47:04 +0100

Niestety dalej was nie kumam. Powaznie mowie - napisz ash albo drugi pan (nie zapamietalem ksywy) wersje ktora wedlug was jest prawidlowa. Ja akurat zdanie asha szanuje i jak tylko dowiem sie o co chodzi to na pewno wezme je pod uwage. Czekam na maile.

ash | 2003-01-19 21:21:35 +0100

Ja rozz ci wytlumacze na gg o co mi biega, wtedy sie nie odezwalem bo liga durna trwala:p

nxs.rush | 2003-01-19 21:27:13 +0100

gram w Q3 od roku i czasami wydaje mi sie ze zamkniete grupy graczy nie szukaja nowych twarzy, gosci ktorzy mogliby pokazac na co ich stac, tylko faworyzuja głośne ksywy i znajome klany. To źle że społeczności kłejka brakuje otwartosci. A ja, pan ktorego ksywy nie pamietasz powiedzial to co myslal, za co od razu spotkalem sie z krytyka. Najlepszy przyklad to Twoja wypowiedz: "napisz ash albo drugi pan (nie zapamietalem ksywy)... Ja akurat zdanie asha szanuje..." Ja jestem nowy wiec moge byc pomijany i z moim zdaniem nie trzeba sie liczyc? Ciekawe podejscie "Little circle of trust" :P moze to bylo podematem wypowiedzi asha i mojej a nie ten konkretny nius ktorego sie tak czepiles :D lubie cie Rozz za to co robisz ale nie zawsze masz racje :D bez urazy ;)

SAI4H | 2003-01-19 22:01:20 +0100

Widze, ze musze Ci jednak wytlumaczyc, dlaczego Rozz napisal tak jak napisal.

Otoz ash, czlonek clanu 666, sedzia ECT, bardzo dobry gracz, ORGowicz, pokazal juz na co go stac, kim jest, pokazal, ze zasluguje na szacunek za to kim jest i co robi. Twoja wypowiedz dot. tego ze faworyzujemy znane twarze (czy jakos tak) jest kompletna bzdura. Posluze sie tutaj przykladem wlasnie clanu sIm. Ten clan to nie zaden nowy clan, tylko taki, ktory pokazal sie kiedys na arenach (z mysle dobrej strony) gromiac najlepsze polskie clany, ktory w swoich szeregach mial najlepszych. Takie clany zasluguja na szacunek. Udowodnily to.

Nie mowie, ze dla clanow takich jak Twoj nie mam szacunku, ale nikt o Was nie slyszal i nie ma podstawy, zeby szanowac Wasze zdanie na rowni z (przykladowo) ash'em, który stara się cos robic, aby scena polska się rozwijala

ORG to jest centrum polskiej sceny Q3, nie jakas tam badziewna strona pod prv, ale samo centrum. Tu nie liczy sie czy masz ladny nick, czy grasz w zajebistym clanie. Tu ludzie moga zobaczyc, jaki jest Twoj poziom intelektualny, co wnosza do tego serwisu Twoje wypowiedzi, czy zaslugujesz jako czlowiek (podkreslam) na szacunek.

pushek | 2003-01-19 22:03:15 +0100

uoo ale o co chodzi? simsy hyyh g; .. www.thesims.pl ;pp

SAI4H | 2003-01-19 22:04:17 +0100

Omg ale sie napisalem :o

nxs.rush | 2003-01-19 22:09:56 +0100

czy to znaczy s4iek ze ze zdaniem asha wypowiadajacego sie w komentarzu trzeba sie bardziej liczyc niz z "panem ktorego ksywy nie pamietam" (moze?), rozumiem twoje podejscie i nie twierdze ze ash nie zasluguje na szacunek za to co robil :D moze tak sie zbulwersowalem tym "panem ktorego ksywy nie pamietam" ;) ale spox olewam to mam nadzieje ze jak wyjdzie Fragaddict - filmik ktory robie z kumplami to bede ru5h dla Rozza i was o dostojna klejkowa brac :D

Rozz | 2003-01-19 22:18:29 +0100

czy to znaczy s4iek ze ze zdaniem asha wypowiadajacego sie w komentarzu trzeba sie bardziej liczyc niz z "panem ktorego ksywy nie pamietam" (moze?),

No dokladnie tak. Reszte odpisalem na mail, tam tez powod niezapamietania ksywy :)
Dzieki wam obu za komentarze.

SAI4H | 2003-01-19 22:22:56 +0100

Milo, ze nas zrozumiales. :) GL.

hanti | 2003-01-19 22:28:55 +0100

mnie tam zdenerwowalo ze sie chwali saiek ze stronke zrobili ale w sumie to nic zlego nie jest chyba wkocnu mozna sie pochwalic :P ale tylko mowie ze mnie to tak moze nie zdenerwowalo no ale jakos tak w niemily nastroj wprowadzilo :)

nxs.rush | 2003-01-19 22:29:13 +0100

jestem pod wrazeniem ze mi sie udalo! :D GL 4 s4iek :D

nxs.rush | 2003-01-19 22:30:46 +0100

biedny hanti teraz Rozz i s4iek pojada po nim ;) joke ofkorz

hanti | 2003-01-19 22:54:53 +0100

po hantim nikt nie pojedzie bo to orgowiec sedzia ect najlepszy gracz (:P) :D:D:D

Gravatar

StaryOrgowicz_538 | 2003-01-19 23:32:29 +0100

ekhm->cannabis?!

move | 2003-01-20 00:56:14 +0100

ej hate, znaczy cie leash... znaczy sie cron! :D no... ile ty juz masz klanow?:D bo juz rachube trace ;D

Gravatar

kino | 2003-01-20 07:17:55 +0100

dobra dobra ale co z tym turniejem???

Gravatar

n3*paker | 2003-01-20 10:59:11 +0100

oj kino kino .... :D widze ze nikt ci nie chce udzielic odpowiedzi wiec ja to zrobie.otoz turniej bedzie sie odpywal w tarnowie na platformie vq3 i z tego co wiem to bedzie tam od grooooooooma osob klanow i wogole wszystkich q3pl-lolow :D a tu masz linka :) www.giga.q3a.prv.pl/

Gravatar

n3*paker | 2003-01-20 11:01:40 +0100

no wiec kino sobie poczytaj i zapisz *mm :D a ty hanti moj masterze jestes dla mnie wymiataczem nr.1 -jeszcze nie widzialem tak ambitnego gracza,zeby z pingiem 600 grac i jeszcze jechac wszystkich,poprostu LOL..zreszta na lanie pokazales co umiesz,GG! :D a bym zapomnial GOOD LUCK sim-sony :P canabis jedziesz tam jedziesz... :D

cannabis | 2003-01-20 13:21:28 +0100

cannabis jade tam jade :D
inz zapisalem nas tam tak na wszelki , sacret mowil ze chetnie , ale jeszcze to omowimy .

"ekhm->cannabis?!"
ekhm->bfg ?! o co ci chodzi :)

slawek | 2003-01-20 15:00:59 +0100

sacret?
ten muzyk?
on też gra?

SAI4H | 2003-01-20 15:52:41 +0100

Ta, na fujarze. ;)

slawek | 2003-01-20 16:14:48 +0100

Ciekawa taktyka simów. Zepsuć oczy wszystkim odwiedzającym stronę rywalom i zgarnąć wszystkie tytuły...
Sprytne... sacret - z tantiemów z mp3 kup mi okulary :)

Gravatar

sacret. | 2003-01-20 18:21:49 +0100

sławek

Gravatar

sacret. | 2003-01-20 18:22:45 +0100

o co Ci chodzi bo jakos tego nie zrozumialem :I

SAI4H | 2003-01-20 19:21:44 +0100

Slawku rozjasnij monit. ;)

slawek | 2003-01-20 20:53:11 +0100

Ciekawe... Dziennie odwiedzam kilkadziesiąt witryn, i co, za każdym razem mam się bawić ustawieniami monitora???
Rada może dobra, ale nie skorzystam.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63