sIm powraca!
nie, 19 styczeń 2003 12:28:40 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Może niektórzy z Was kojarzą klan o nazwie Szybcy i Martwi? Tak, to ten klan, w którym niegdyś pogrywał m.in sacret. Otóż od pewnego czasu sIm'y znów goszczą na arenach Q3. Chłopakom udało się już zebrać całkiem niezły skład (sacret, mar1o, inz, cannabis, pucyn, hate) i znów zaczynają wymiatać. Stronkę klanową zrobiłem ja (kod) wraz z kumplem gogi'm (lay). Możecie ją zobaczyć pod adresem sim-clan.glt.pl. GL na arenach sImsy!





host | 2003-01-19 12:34:56 +0100
wypasik :)
#631141
ciastek | 2003-01-19 12:46:38 +0100
eh.. pucyn kiedys gral w wop i byl wiele slabszy :). teraz jak go zobaczylem jak na mibie gral to mi sie w bani zakrecilo. reila ma pala zajebistego :]. gl na arenie bojs
#631143
Vq3 | 2003-01-19 12:48:16 +0100
Nietylko na arenach ale i n a turniejach wlasnie zglosili swoj udzial w "Lanowych Mistrzostwach Polski Q3A TDM 4v4 w Tarnowie" a pojada tam w sqadzie:
sIm.sacret
sIm.mar1o
sIm.puCyn
sIm.inz
sIm.cannabis
sIm.hate
#631144
SAI4H | 2003-01-19 13:05:12 +0100
a stronka podoba sie? :P
#631145
jordan | 2003-01-19 13:22:36 +0100
gl i hf =]
#631147
jordan | 2003-01-19 13:23:31 +0100
a stronka lipa :>
#631148
akir | 2003-01-19 13:33:06 +0100
gl guys! :)
#631150
nsx | 2003-01-19 13:33:44 +0100
no stronka lipa sai :P [żoke]
#631151
Razor | 2003-01-19 13:39:32 +0100
no mi sie podoba.... napis "Przekroczony limit transferu dla tej strony."
hehehe
#631153
SAI4H | 2003-01-19 13:47:52 +0100
Mi stronka wchodzi. :o
#631154
nxs.rush | 2003-01-19 13:55:27 +0100
GL i HF od klanu noxis dla sacreta and his crew :D
#631156
*MR.GOD* | 2003-01-19 14:03:44 +0100
gl simsy ;p;p;p
#631157
inz4h | 2003-01-19 14:20:16 +0100
vq3 ?
kurde fajnie wiedziec ze jade do tarnowa :o
#631159
morteK | 2003-01-19 14:21:50 +0100
no stronka lipa, ale klan fajny :)
#631162
bryan | 2003-01-19 15:21:06 +0100
uelkom bek misiaczki ;d
#631164
BobeK | 2003-01-19 15:23:23 +0100
gl man ... 8)
#631165
frag | 2003-01-19 15:57:06 +0100
powodzenia dla slm i pozdro dl sac'a !!
#631169
frag | 2003-01-19 15:57:18 +0100
powodzenia dla slm i pozdro dla sac'a !!
#631170
freak | 2003-01-19 16:01:15 +0100
no nawet przyzwoicie zrobiona stronka :)
#631171
StaryOrgowicz_559 | 2003-01-19 16:14:23 +0100
Jakos mam same X na tej stronie bledy :/
#631173
eng | 2003-01-19 16:26:12 +0100
oby wiecej "zmartwychwstalych" teamow :P hf guys
#631174
bryan | 2003-01-19 16:31:11 +0100
ale to juz nei to samo sim co kiedys ;[ ;d
#631175
kino | 2003-01-19 16:31:40 +0100
jakich mistrzostwach jest jakas stronka?
#631176
BrakDanych | 2003-01-19 16:33:18 +0100
sIm wraca by powymiatac :2
#631177
r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-01-19 16:50:54 +0100
no gl simsy:D
#631180
pogo | 2003-01-19 17:39:18 +0100
no wlasnie co to za turniej ??? jakas stronka albo cos ?(gdzie jest tarnow lol :P)
#631183
Zenith | 2003-01-19 17:50:39 +0100
GL...
#631186
ash | 2003-01-19 17:52:37 +0100
JA troche malo nawiazujec do tersci newsa, raczej do stylu.
Czy nie sadzicie ze newsy na orgu (wiekszosc) sa pisane w stylu...hmm...jakby to trafnie ujac? tak jakby redaktorzy z orga i Cala scena q3, kazdy kto wchodzi na ten serwer, to byli kolesie z podworka ktorzy chca jednemu przekazac jakas nowine. Mozecie mnie troche zle zrozumiec, ale uwazam ze niektorzy tu pisza newsy (np ten) tak jakby pisali do znanych sobie osob, czy to z serwera czy z forum.
Takie newsy badz co badz zaczynaja zamykac powoli scene danej gry, az wkoncu zaczna pojawiac sie newsy typu 'tak to do ciebie mr x'
Trzeba se uswiadomic ze tacy ludzie z orga a reszta sceny stoja (a przynajmniej powinni) w pewnym stopniu po dwoch stronach barykady.
Redaktor ma za zadanie przekazac informacje, nie utozsamiac sie z nia, oceniac, czy tez sie nia chwalic.
#631187
abs | 2003-01-19 18:13:13 +0100
ESZ jak zwykle sie wymadrza=DDDDDDD
ale w tym wypadku ma racje:)
#631189
Rozz | 2003-01-19 18:13:38 +0100
Chyba cie nie kumam ash. Napisz moze tresc taka jak wedlug ciebie powinna byc to zobaczymy roznice?
#631190
SAI4H | 2003-01-19 18:52:42 +0100
Najlatwiej jest skrytykowac. Wiesz, org to nie tylko sztywne informacje z zagranicy, bo np. wyszla jakas ciekawa mapka, czy tez nowa wersja modu. Czasami trzeba napisac jakis news, ktory jest o nas, o Polakach, o naszej scenie.
Co do stylu to o co chodzi? Czy ja pisze zle, nie po polsku?
#631195
nxs.rush | 2003-01-19 19:00:48 +0100
ash ma racje newsy nalezy przekazywac wszystki a nie okreslonej grupie graczy :P serwis nie moze miec charakteru wymiany informacji miedzy kumplami tylko portalu dla wszystkich :D takie jest moje zdanie :P !
#631196
SAI4H | 2003-01-19 19:10:52 +0100
Arghh.. Widze, ze nie mam z kim dyskutowac.
#631197
Rozz | 2003-01-19 20:47:04 +0100
Niestety dalej was nie kumam. Powaznie mowie - napisz ash albo drugi pan (nie zapamietalem ksywy) wersje ktora wedlug was jest prawidlowa. Ja akurat zdanie asha szanuje i jak tylko dowiem sie o co chodzi to na pewno wezme je pod uwage. Czekam na maile.
#631200
ash | 2003-01-19 21:21:35 +0100
Ja rozz ci wytlumacze na gg o co mi biega, wtedy sie nie odezwalem bo liga durna trwala:p
#631202
nxs.rush | 2003-01-19 21:27:13 +0100
gram w Q3 od roku i czasami wydaje mi sie ze zamkniete grupy graczy nie szukaja nowych twarzy, gosci ktorzy mogliby pokazac na co ich stac, tylko faworyzuja głośne ksywy i znajome klany. To źle że społeczności kłejka brakuje otwartosci. A ja, pan ktorego ksywy nie pamietasz powiedzial to co myslal, za co od razu spotkalem sie z krytyka. Najlepszy przyklad to Twoja wypowiedz: "napisz ash albo drugi pan (nie zapamietalem ksywy)... Ja akurat zdanie asha szanuje..." Ja jestem nowy wiec moge byc pomijany i z moim zdaniem nie trzeba sie liczyc? Ciekawe podejscie "Little circle of trust" :P moze to bylo podematem wypowiedzi asha i mojej a nie ten konkretny nius ktorego sie tak czepiles :D lubie cie Rozz za to co robisz ale nie zawsze masz racje :D bez urazy ;)
#631204
SAI4H | 2003-01-19 22:01:20 +0100
Widze, ze musze Ci jednak wytlumaczyc, dlaczego Rozz napisal tak jak napisal.
Otoz ash, czlonek clanu 666, sedzia ECT, bardzo dobry gracz, ORGowicz, pokazal juz na co go stac, kim jest, pokazal, ze zasluguje na szacunek za to kim jest i co robi. Twoja wypowiedz dot. tego ze faworyzujemy znane twarze (czy jakos tak) jest kompletna bzdura. Posluze sie tutaj przykladem wlasnie clanu sIm. Ten clan to nie zaden nowy clan, tylko taki, ktory pokazal sie kiedys na arenach (z mysle dobrej strony) gromiac najlepsze polskie clany, ktory w swoich szeregach mial najlepszych. Takie clany zasluguja na szacunek. Udowodnily to.
Nie mowie, ze dla clanow takich jak Twoj nie mam szacunku, ale nikt o Was nie slyszal i nie ma podstawy, zeby szanowac Wasze zdanie na rowni z (przykladowo) ash'em, który stara się cos robic, aby scena polska się rozwijala
ORG to jest centrum polskiej sceny Q3, nie jakas tam badziewna strona pod prv, ale samo centrum. Tu nie liczy sie czy masz ladny nick, czy grasz w zajebistym clanie. Tu ludzie moga zobaczyc, jaki jest Twoj poziom intelektualny, co wnosza do tego serwisu Twoje wypowiedzi, czy zaslugujesz jako czlowiek (podkreslam) na szacunek.
#631207
pushek | 2003-01-19 22:03:15 +0100
uoo ale o co chodzi? simsy hyyh g; .. www.thesims.pl ;pp
#631208
SAI4H | 2003-01-19 22:04:17 +0100
Omg ale sie napisalem :o
#631209
nxs.rush | 2003-01-19 22:09:56 +0100
czy to znaczy s4iek ze ze zdaniem asha wypowiadajacego sie w komentarzu trzeba sie bardziej liczyc niz z "panem ktorego ksywy nie pamietam" (moze?), rozumiem twoje podejscie i nie twierdze ze ash nie zasluguje na szacunek za to co robil :D moze tak sie zbulwersowalem tym "panem ktorego ksywy nie pamietam" ;) ale spox olewam to mam nadzieje ze jak wyjdzie Fragaddict - filmik ktory robie z kumplami to bede ru5h dla Rozza i was o dostojna klejkowa brac :D
#631210
Rozz | 2003-01-19 22:18:29 +0100
czy to znaczy s4iek ze ze zdaniem asha wypowiadajacego sie w komentarzu trzeba sie bardziej liczyc niz z "panem ktorego ksywy nie pamietam" (moze?),
No dokladnie tak. Reszte odpisalem na mail, tam tez powod niezapamietania ksywy :)
Dzieki wam obu za komentarze.
#631211
SAI4H | 2003-01-19 22:22:56 +0100
Milo, ze nas zrozumiales. :) GL.
#631212
hanti | 2003-01-19 22:28:55 +0100
mnie tam zdenerwowalo ze sie chwali saiek ze stronke zrobili ale w sumie to nic zlego nie jest chyba wkocnu mozna sie pochwalic :P ale tylko mowie ze mnie to tak moze nie zdenerwowalo no ale jakos tak w niemily nastroj wprowadzilo :)
#631213
nxs.rush | 2003-01-19 22:29:13 +0100
jestem pod wrazeniem ze mi sie udalo! :D GL 4 s4iek :D
#631214
nxs.rush | 2003-01-19 22:30:46 +0100
biedny hanti teraz Rozz i s4iek pojada po nim ;) joke ofkorz
#631215
hanti | 2003-01-19 22:54:53 +0100
po hantim nikt nie pojedzie bo to orgowiec sedzia ect najlepszy gracz (:P) :D:D:D
#631216
StaryOrgowicz_538 | 2003-01-19 23:32:29 +0100
ekhm->cannabis?!
#631219
move | 2003-01-20 00:56:14 +0100
ej hate, znaczy cie leash... znaczy sie cron! :D no... ile ty juz masz klanow?:D bo juz rachube trace ;D
#631225
kino | 2003-01-20 07:17:55 +0100
dobra dobra ale co z tym turniejem???
#631228
n3*paker | 2003-01-20 10:59:11 +0100
oj kino kino .... :D widze ze nikt ci nie chce udzielic odpowiedzi wiec ja to zrobie.otoz turniej bedzie sie odpywal w tarnowie na platformie vq3 i z tego co wiem to bedzie tam od grooooooooma osob klanow i wogole wszystkich q3pl-lolow :D a tu masz linka :) www.giga.q3a.prv.pl/
#631231
n3*paker | 2003-01-20 11:01:40 +0100
no wiec kino sobie poczytaj i zapisz *mm :D a ty hanti moj masterze jestes dla mnie wymiataczem nr.1 -jeszcze nie widzialem tak ambitnego gracza,zeby z pingiem 600 grac i jeszcze jechac wszystkich,poprostu LOL..zreszta na lanie pokazales co umiesz,GG! :D a bym zapomnial GOOD LUCK sim-sony :P canabis jedziesz tam jedziesz... :D
#631232
cannabis | 2003-01-20 13:21:28 +0100
cannabis jade tam jade :D
inz zapisalem nas tam tak na wszelki , sacret mowil ze chetnie , ale jeszcze to omowimy .
"ekhm->cannabis?!"
ekhm->bfg ?! o co ci chodzi :)
#631241
slawek | 2003-01-20 15:00:59 +0100
sacret?
ten muzyk?
on też gra?
#631251
SAI4H | 2003-01-20 15:52:41 +0100
Ta, na fujarze. ;)
#631258
slawek | 2003-01-20 16:14:48 +0100
Ciekawa taktyka simów. Zepsuć oczy wszystkim odwiedzającym stronę rywalom i zgarnąć wszystkie tytuły...
Sprytne... sacret - z tantiemów z mp3 kup mi okulary :)
#631261
sacret. | 2003-01-20 18:21:49 +0100
sławek
#631277
sacret. | 2003-01-20 18:22:45 +0100
o co Ci chodzi bo jakos tego nie zrozumialem :I
#631278
SAI4H | 2003-01-20 19:21:44 +0100
Slawku rozjasnij monit. ;)
#631280
slawek | 2003-01-20 20:53:11 +0100
Ciekawe... Dziennie odwiedzam kilkadziesiąt witryn, i co, za każdym razem mam się bawić ustawieniami monitora???
Rada może dobra, ale nie skorzystam.
#631297
Zaloguj się by dodać komentarz.