sIm znowu na scenie
czw, 08 maj 2003 12:49:23 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Upadły klan takich postaci polskiej sceny jak sacret czy mar1o po raz trzeci na scenie. Tym razem za sprawą pucyna i vTm'a. Kilka słów od tego drugiego:
"Nie będę owijać w bawełnę tylko powiem, że klan sIm (Szybcy i Martwi) powraca do gry w mocno zmienionym składzie. Nie ma co ukrywać ten obecny skład jest troszkę słabszy od tego "orginalnego", ale cóż. Wraz z nowym składem itp. klan teraz szuka wsparcia i otwieramy sie do propozycji graczy, którzy nie mają klanu, bądź go chcą zmienić. :)"
vTm [#3808821]
Zatem na scenę powraca jeden z lepszych klanów i miejmy nadzieję, że "troszkę słabszy skład" i tak pokaże swoje możliwości na arenach. GL!





ciastek | 2003-05-08 12:50:45 +0200
jak my (czyli nnw ;d) powrocilo to nas wysmialiscie, wiec sobie to samo :).
:dnajsdnsajdne2jkdn23jknd2
#641827
SAI4H | 2003-05-08 12:54:00 +0200
o/ nnw o/
#641828
nWblacki | 2003-05-08 12:57:08 +0200
wlasnie jem ciastusia :D
#641829
.gogi | 2003-05-08 13:14:13 +0200
i like the way u give it to me ciacho :* :D
#641831
Zenith | 2003-05-08 13:44:26 +0200
leee to ja juz szybciej wiedzialem :PPPPP
#641833
BobeK | 2003-05-08 14:05:38 +0200
śm iz bak :O
kto w skladzie? :}
#641834
eng | 2003-05-08 14:26:53 +0200
sIm|nabor :]
#641835
sYnth|Bubu | 2003-05-08 14:40:54 +0200
pierwsz raz sie zgodze z ciastkiem i tesh was wysmieje to 2 powrot sim w ciagu pol roku ;/ lol
#641838
eng | 2003-05-08 14:42:12 +0200
lepiej wogole, ze sa te powroty niz ich mialoby nie byc :> wiec wielkie brawa dla tych 2 panow , ktorzy chca to ciagnac =o= =o=
#641839
enjoy | 2003-05-08 14:42:48 +0200
to moze zmienic teraz nazwe na sIz, czyli szybcy i zmartwychwstani :)
#641840
ognos | 2003-05-08 14:52:59 +0200
ciastek- a jak cos jest nieosiagalnego to ludzi zjebujesz? np. server or smth
zalosc ;]
#641842
vTm | 2003-05-08 15:34:16 +0200
ble ble ble ...
Bobek w skladzie jest narazie hmmm.... 5 osob m.in. pucyn , vTm:D itd. nie bojcie sie zglaszajcie swoje porpozycje:) bobek ty tez mozesz zlozyc:Asd
#641849
skaven | 2003-05-08 15:41:12 +0200
ogi jak ci test poszedl?:ASD
#641850
sYnth|Bubu | 2003-05-08 15:52:33 +0200
skaven nabijasz :P
#641851
gacU | 2003-05-08 15:56:08 +0200
jaki tezd?
#641852
Mattias | 2003-05-08 16:02:43 +0200
a wie ktos co sie stalo z klanem R-25 ?
#641853
StaryOrgowicz_560 | 2003-05-08 16:12:18 +0200
te lamy sa teraz albo byli jako marshal buehahahahahaha :ASD
#641855
vTm | 2003-05-08 16:47:11 +0200
dzisiaj tutaj wyjatkowo czesto bede:D
#641856
ognos | 2003-05-08 16:49:41 +0200
skaven- w miare ;d
#641857
skaven | 2003-05-08 16:55:06 +0200
to tak jak mi;o jutro bedzie lepiej;) [mam nadzieje;Q]
#641858
ciastek | 2003-05-08 17:23:34 +0200
ogi pokaz mi, kiedy ostatnio kokogs wyklinalem albo tego typu rzeczy na servach... ps. ty taki chojrak tez nie badz, k ?
bo to jakies sIm, juz 2-3 news o tym klanie, a nie sa tacy wspaniali, zapewne nie w tym squadzie!
#641860
dinhkertal | 2003-05-08 17:38:39 +0200
ciastek wez ty sie zamknij lepiej bo sie rzucasz o byle gucio do byle kogo jak teraz ;d gl sImki mam nadzieje ze powymiatacie troszke na scenie :)
#641861
BobeK | 2003-05-08 17:47:48 +0200
znaczy sie, ze ciastek stracil poczucie rzeczywistosci :O nie wie co sie z nim dzieje :O
#641863
ciastek | 2003-05-08 18:14:04 +0200
wow, gdzie ja jestem :3 ?
#641866
gacU | 2003-05-08 18:35:33 +0200
juz wim jaki test w telekxpresie mowili :D test gimnazjalistow!! :P GL !!
#641869
vTm | 2003-05-08 18:52:43 +0200
no nie takich ludzi jak ciastek to bym rozstrzelal na strzelnicy ...... myslisz ze nie powalczym,y w tym skladzie? .... spojrz na siebie ty kupo łajna małe gówno idz pograj w pilke z kolegami tylko sie nie skalecz!! ... a tak apropo to troche dostalem tych wiadomosci na gg i liczena wiecej!! moze teraz pokłądy typu bpbka sie rzuca?:D chociaz 2 takie:D
#641871
dinhkertal | 2003-05-08 20:37:18 +0200
no bo ciastek mysli ze od razu go do aaa wezma :p
#641875
SL4VE | 2003-05-08 20:40:59 +0200
aAa... batonik na kółeczkaAach ;d
#641876
ciastek | 2003-05-08 21:01:59 +0200
vtm to chetnie zagramy z wami 4v4. ale w takich squadzie...
#641878
vTm | 2003-05-08 21:53:21 +0200
ciastus jak dobierzemy sklad to napewno mozemy grac! ... wy potrenujecie i my ... ale i tak nie zmienia faktu ze jestes glupkiem:P
#641883
SAI4H | 2003-05-08 22:03:49 +0200
Ciastek nie zaczepiaj mniejszych. (:
#641885
ciastek | 2003-05-08 22:07:21 +0200
vtm ja glupkiem? pamietam zawsze na satfilmie jak ty lamusie chciales byc zemna w teamie bo cie jezdzilem jak suke, zreszta nadal tam jest. jestes noskillem i tyle, a w h' grales dlatego, ze zalatwiles im serva pionq
#641886
sYnth|Bubu | 2003-05-08 22:25:53 +0200
spokoj dzieciarnia !!!
#641890
ciastek | 2003-05-08 22:27:42 +0200
bubu :bubu
#641891
sYnth|Bubu | 2003-05-08 22:53:20 +0200
ciastus nie nabijaj moim kosztem :P
#641899
jam | 2003-05-08 23:07:19 +0200
buahahahaha lol ciastek...
#641901
ciastek | 2003-05-08 23:17:44 +0200
dzem - jesli wzieliscie go za skilla, to smiech :P
#641902
abs | 2003-05-09 10:35:02 +0200
no nie moge @#$% ciastek chyba sterydów sie nawpierda lał bo cos zaczyna rządzic:))) uwazajcie bo was wszystkich połknie i sie skonczy dzien dziecka:ASD
agsagshagshagsahsgasg
#641910
vTm | 2003-05-09 11:57:08 +0200
buahaha lol ciastek takiego debila to ja w zyciu nie widzialem .... wez sie lepiej tutaj nie wpisuj bo tylko sobie przypal robisz i wstyd ... no i kto tu oczywiscie jest lamka ... h' nie dlatego mnie przyjelo ze mam serwer ale dlatego ze jestem normalny i umie sie podporzadkowac i poswiecic klanowi ... a jesli chodzi ze z toba chcialem byc w teami. lol takiego glupstwa to chyba bym nigdy nie zrobil ... po pierwsze to kto chcial grac w N jak nie ty i ten twoj drugi kolezka fen ... do redakcji wezcie zrobcie cos z takimi ziomkami bo @#$% mnie tu przed monitorem szlak trafia .... szkoda ze nie moge jechac tam do tarnowa bo mnie stara nie pusci a @#$% bym ci dupe skopal z checia!! ... zal mi ciebie ciastku ... @#$% niedlugo to zrobie sam www na temat anty klubu ciastka .... zobaczysz ile bedzie chetnych! ... zreszta nie po to sa komentarze zeby sie na nich wyzywac ... po to one sa aby wyrazic opinie dotyczaca newsu ... a od wyzywania to najlepsze sa spotkania na zywo. Taki "twardziel" z ciebie to chodz sie umowimy gdeis blizej centrum polski i zobaczymy kto bedzie twardziel tylko oko w oko sobie stanmy losiu ... aha i sie nie skalecz jak w pilke bedziesz gral
#641911
vTm | 2003-05-09 12:01:55 +0200
@#$% czy na tym swiecie musza byc takie osobowosci jak ciastek? ... toc szkoda nawet na nich gadac
#641912
skaven | 2003-05-09 12:09:49 +0200
no i matma byla luzik;d
#641913
MaxDamage | 2003-05-09 12:43:27 +0200
Ciastek , twoja postawa jest conajmniej zenujaca, fogle no comments... GL SIMS! :]
#641917
cannabis | 2003-05-09 12:58:12 +0200
ej
nie przesadziliscie z tym niusem ?
#641920
vTm | 2003-05-09 13:15:02 +0200
cannabis ciebie to powinno teraz najmniej interesowac:P
#641921
SAI4H | 2003-05-09 13:20:22 +0200
juz nie bede pisal o klanach bo zaraz wojna sie robi w komentarzach. ;)
eot
#641922
slawek | 2003-05-09 13:27:27 +0200
Ciastek rządzi.
Wodzi was, pacany, za nosy jak dzieci. A powinno być odwrotnie. LOL
#641923
sYnth|Bubu | 2003-05-09 13:40:32 +0200
saiek napisz ze wop zmartwychstalo i rh i clan qra :P
#641924
ciastek | 2003-05-09 15:06:26 +0200
slawek:).
do slawka: slawek jak bedziesz jechal na turniej do katowic, bo ja prawodobnie tez pojade to kup i w Lodzi pokladke taka jak Vq3, niewiem tak 5-10 zl czy iles. Ja Ci w katowicach kase oddam. thx:P.
btw. vtm niechce sie z toba kluci bo kiedys bylismy "kumplami". Zero wyzwisk i rozmawialismy jak koledzy z neta. Ja tylko napisalem swoj komentarz, poniewaz moj klan wysmiano (dalej o to jestem z deka wqrzony :P), a tu juz 2-3 o waszym powrocie.
#641931
sYnth|Bubu | 2003-05-09 15:11:28 +0200
ciastus to brzmy jak komentarz nawet 17 latka:d
#641933
ciastek | 2003-05-09 17:31:25 +0200
dojrzalem ;d
#641741
MaxDamage | 2003-05-09 18:39:43 +0200
:D:D:D LoL ! :]
#641949
StaryOrgowicz_529 | 2003-05-09 20:50:51 +0200
no comments:PPPP
#636472
ciastek | 2003-05-09 22:32:08 +0200
niechcielibyscie takiej zmiany u mnie ;dddd ?
#636400
vTm | 2003-05-10 10:29:27 +0200
no ja przynajmniej tego najbardziej chcialem
#636947
lecho | 2003-05-10 12:36:01 +0200
Ciastku, tu generalnie najbardziej chodzi o to ze sIm jest kojarzone przede wszystkim z mar1o i sacretem i w tej "postaci" zaistnialo na scenie. Dlatego jest znane i dlatego ktos o tym klanie przypomnial. A chyba nie zaprzeczysz ze s&m sa bardziej znani na scenie od ciebie i nnw?
Troszke zdziwila mnie twoja agresja wzgledem vtma ktory jest w koncu tylko podmiotem tego newsa :D Chociaz w sumie nie mi to roztrzygac pograjcie sobie 1v1 or smth i pewnie dojdziecie do porozumienia =] Pokoj (piss :D)
#637304
vTm | 2003-05-10 15:16:48 +0200
l3cho:D
#636932
ciastek | 2003-05-10 21:13:00 +0200
dobra, sor sIm and vtm ;d
#638967
Zaloguj się by dodać komentarz.