ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



sIm znowu na scenie

czw, 08 maj 2003 12:49:23 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Upadły klan takich postaci polskiej sceny jak sacret czy mar1o po raz trzeci na scenie. Tym razem za sprawą pucyna i vTm'a. Kilka słów od tego drugiego:

"Nie będę owijać w bawełnę tylko powiem, że klan sIm (Szybcy i Martwi) powraca do gry w mocno zmienionym składzie. Nie ma co ukrywać ten obecny skład jest troszkę słabszy od tego "orginalnego", ale cóż. Wraz z nowym składem itp. klan teraz szuka wsparcia i otwieramy sie do propozycji graczy, którzy nie mają klanu, bądź go chcą zmienić. :)"

vTm [#3808821]

Zatem na scenę powraca jeden z lepszych klanów i miejmy nadzieję, że "troszkę słabszy skład" i tak pokaże swoje możliwości na arenach. GL!

ciastek | 2003-05-08 12:50:45 +0200

jak my (czyli nnw ;d) powrocilo to nas wysmialiscie, wiec sobie to samo :).

:dnajsdnsajdne2jkdn23jknd2

SAI4H | 2003-05-08 12:54:00 +0200

o/ nnw o/

Gravatar

nWblacki | 2003-05-08 12:57:08 +0200

wlasnie jem ciastusia :D

.gogi | 2003-05-08 13:14:13 +0200

i like the way u give it to me ciacho :* :D

Zenith | 2003-05-08 13:44:26 +0200

leee to ja juz szybciej wiedzialem :PPPPP

BobeK | 2003-05-08 14:05:38 +0200

śm iz bak :O

kto w skladzie? :}

eng | 2003-05-08 14:26:53 +0200

sIm|nabor :]

sYnth|Bubu | 2003-05-08 14:40:54 +0200

pierwsz raz sie zgodze z ciastkiem i tesh was wysmieje to 2 powrot sim w ciagu pol roku ;/ lol

eng | 2003-05-08 14:42:12 +0200

lepiej wogole, ze sa te powroty niz ich mialoby nie byc :> wiec wielkie brawa dla tych 2 panow , ktorzy chca to ciagnac =o= =o=

enjoy | 2003-05-08 14:42:48 +0200

to moze zmienic teraz nazwe na sIz, czyli szybcy i zmartwychwstani :)

ognos | 2003-05-08 14:52:59 +0200

ciastek- a jak cos jest nieosiagalnego to ludzi zjebujesz? np. server or smth
zalosc ;]

Gravatar

vTm | 2003-05-08 15:34:16 +0200

ble ble ble ...
Bobek w skladzie jest narazie hmmm.... 5 osob m.in. pucyn , vTm:D itd. nie bojcie sie zglaszajcie swoje porpozycje:) bobek ty tez mozesz zlozyc:Asd

Gravatar

skaven | 2003-05-08 15:41:12 +0200

ogi jak ci test poszedl?:ASD

sYnth|Bubu | 2003-05-08 15:52:33 +0200

skaven nabijasz :P

gacU | 2003-05-08 15:56:08 +0200

jaki tezd?

Mattias | 2003-05-08 16:02:43 +0200

a wie ktos co sie stalo z klanem R-25 ?

Gravatar

StaryOrgowicz_560 | 2003-05-08 16:12:18 +0200

te lamy sa teraz albo byli jako marshal buehahahahahaha :ASD

Gravatar

vTm | 2003-05-08 16:47:11 +0200

dzisiaj tutaj wyjatkowo czesto bede:D

ognos | 2003-05-08 16:49:41 +0200

skaven- w miare ;d

Gravatar

skaven | 2003-05-08 16:55:06 +0200

to tak jak mi;o jutro bedzie lepiej;) [mam nadzieje;Q]

ciastek | 2003-05-08 17:23:34 +0200

ogi pokaz mi, kiedy ostatnio kokogs wyklinalem albo tego typu rzeczy na servach... ps. ty taki chojrak tez nie badz, k ?
bo to jakies sIm, juz 2-3 news o tym klanie, a nie sa tacy wspaniali, zapewne nie w tym squadzie!

dinhkertal | 2003-05-08 17:38:39 +0200

ciastek wez ty sie zamknij lepiej bo sie rzucasz o byle gucio do byle kogo jak teraz ;d gl sImki mam nadzieje ze powymiatacie troszke na scenie :)

BobeK | 2003-05-08 17:47:48 +0200

znaczy sie, ze ciastek stracil poczucie rzeczywistosci :O nie wie co sie z nim dzieje :O

ciastek | 2003-05-08 18:14:04 +0200

wow, gdzie ja jestem :3 ?

gacU | 2003-05-08 18:35:33 +0200

juz wim jaki test w telekxpresie mowili :D test gimnazjalistow!! :P GL !!

Gravatar

vTm | 2003-05-08 18:52:43 +0200

no nie takich ludzi jak ciastek to bym rozstrzelal na strzelnicy ...... myslisz ze nie powalczym,y w tym skladzie? .... spojrz na siebie ty kupo łajna małe gówno idz pograj w pilke z kolegami tylko sie nie skalecz!! ... a tak apropo to troche dostalem tych wiadomosci na gg i liczena wiecej!! moze teraz pokłądy typu bpbka sie rzuca?:D chociaz 2 takie:D

dinhkertal | 2003-05-08 20:37:18 +0200

no bo ciastek mysli ze od razu go do aaa wezma :p

SL4VE | 2003-05-08 20:40:59 +0200

aAa... batonik na kółeczkaAach ;d

ciastek | 2003-05-08 21:01:59 +0200

vtm to chetnie zagramy z wami 4v4. ale w takich squadzie...

Gravatar

vTm | 2003-05-08 21:53:21 +0200

ciastus jak dobierzemy sklad to napewno mozemy grac! ... wy potrenujecie i my ... ale i tak nie zmienia faktu ze jestes glupkiem:P

SAI4H | 2003-05-08 22:03:49 +0200

Ciastek nie zaczepiaj mniejszych. (:

ciastek | 2003-05-08 22:07:21 +0200

vtm ja glupkiem? pamietam zawsze na satfilmie jak ty lamusie chciales byc zemna w teamie bo cie jezdzilem jak suke, zreszta nadal tam jest. jestes noskillem i tyle, a w h' grales dlatego, ze zalatwiles im serva pionq

sYnth|Bubu | 2003-05-08 22:25:53 +0200

spokoj dzieciarnia !!!

ciastek | 2003-05-08 22:27:42 +0200

bubu :bubu

sYnth|Bubu | 2003-05-08 22:53:20 +0200

ciastus nie nabijaj moim kosztem :P

jam | 2003-05-08 23:07:19 +0200

buahahahaha lol ciastek...

ciastek | 2003-05-08 23:17:44 +0200

dzem - jesli wzieliscie go za skilla, to smiech :P

abs | 2003-05-09 10:35:02 +0200

no nie moge @#$% ciastek chyba sterydów sie nawpierda lał bo cos zaczyna rządzic:))) uwazajcie bo was wszystkich połknie i sie skonczy dzien dziecka:ASD
agsagshagshagsahsgasg

Gravatar

vTm | 2003-05-09 11:57:08 +0200

buahaha lol ciastek takiego debila to ja w zyciu nie widzialem .... wez sie lepiej tutaj nie wpisuj bo tylko sobie przypal robisz i wstyd ... no i kto tu oczywiscie jest lamka ... h' nie dlatego mnie przyjelo ze mam serwer ale dlatego ze jestem normalny i umie sie podporzadkowac i poswiecic klanowi ... a jesli chodzi ze z toba chcialem byc w teami. lol takiego glupstwa to chyba bym nigdy nie zrobil ... po pierwsze to kto chcial grac w N jak nie ty i ten twoj drugi kolezka fen ... do redakcji wezcie zrobcie cos z takimi ziomkami bo @#$% mnie tu przed monitorem szlak trafia .... szkoda ze nie moge jechac tam do tarnowa bo mnie stara nie pusci a @#$% bym ci dupe skopal z checia!! ... zal mi ciebie ciastku ... @#$% niedlugo to zrobie sam www na temat anty klubu ciastka .... zobaczysz ile bedzie chetnych! ... zreszta nie po to sa komentarze zeby sie na nich wyzywac ... po to one sa aby wyrazic opinie dotyczaca newsu ... a od wyzywania to najlepsze sa spotkania na zywo. Taki "twardziel" z ciebie to chodz sie umowimy gdeis blizej centrum polski i zobaczymy kto bedzie twardziel tylko oko w oko sobie stanmy losiu ... aha i sie nie skalecz jak w pilke bedziesz gral

Gravatar

vTm | 2003-05-09 12:01:55 +0200

@#$% czy na tym swiecie musza byc takie osobowosci jak ciastek? ... toc szkoda nawet na nich gadac

Gravatar

skaven | 2003-05-09 12:09:49 +0200

no i matma byla luzik;d

MaxDamage | 2003-05-09 12:43:27 +0200

Ciastek , twoja postawa jest conajmniej zenujaca, fogle no comments... GL SIMS! :]

cannabis | 2003-05-09 12:58:12 +0200

ej

nie przesadziliscie z tym niusem ?

Gravatar

vTm | 2003-05-09 13:15:02 +0200

cannabis ciebie to powinno teraz najmniej interesowac:P

SAI4H | 2003-05-09 13:20:22 +0200

juz nie bede pisal o klanach bo zaraz wojna sie robi w komentarzach. ;)

eot

slawek | 2003-05-09 13:27:27 +0200

Ciastek rządzi.
Wodzi was, pacany, za nosy jak dzieci. A powinno być odwrotnie. LOL

sYnth|Bubu | 2003-05-09 13:40:32 +0200

saiek napisz ze wop zmartwychstalo i rh i clan qra :P

ciastek | 2003-05-09 15:06:26 +0200

slawek:).

do slawka: slawek jak bedziesz jechal na turniej do katowic, bo ja prawodobnie tez pojade to kup i w Lodzi pokladke taka jak Vq3, niewiem tak 5-10 zl czy iles. Ja Ci w katowicach kase oddam. thx:P.

btw. vtm niechce sie z toba kluci bo kiedys bylismy "kumplami". Zero wyzwisk i rozmawialismy jak koledzy z neta. Ja tylko napisalem swoj komentarz, poniewaz moj klan wysmiano (dalej o to jestem z deka wqrzony :P), a tu juz 2-3 o waszym powrocie.

sYnth|Bubu | 2003-05-09 15:11:28 +0200

ciastus to brzmy jak komentarz nawet 17 latka:d

ciastek | 2003-05-09 17:31:25 +0200

dojrzalem ;d

MaxDamage | 2003-05-09 18:39:43 +0200

:D:D:D LoL ! :]

Gravatar

StaryOrgowicz_529 | 2003-05-09 20:50:51 +0200

no comments:PPPP

ciastek | 2003-05-09 22:32:08 +0200

niechcielibyscie takiej zmiany u mnie ;dddd ?

Gravatar

vTm | 2003-05-10 10:29:27 +0200

no ja przynajmniej tego najbardziej chcialem

lecho | 2003-05-10 12:36:01 +0200

Ciastku, tu generalnie najbardziej chodzi o to ze sIm jest kojarzone przede wszystkim z mar1o i sacretem i w tej "postaci" zaistnialo na scenie. Dlatego jest znane i dlatego ktos o tym klanie przypomnial. A chyba nie zaprzeczysz ze s&m sa bardziej znani na scenie od ciebie i nnw?
Troszke zdziwila mnie twoja agresja wzgledem vtma ktory jest w koncu tylko podmiotem tego newsa :D Chociaz w sumie nie mi to roztrzygac pograjcie sobie 1v1 or smth i pewnie dojdziecie do porozumienia =] Pokoj (piss :D)

Gravatar

vTm | 2003-05-10 15:16:48 +0200

l3cho:D

ciastek | 2003-05-10 21:13:00 +0200

dobra, sor sIm and vtm ;d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63