ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



SK.Bodzo

nie, 31 maj 2009 16:30:01 | Autor: _Vh | Inne


Dosłownie przed kilkoma godzinami na stronie sk-gaming.com ukazał się news o nowym nabytku jednej z nasłynniejszych organizacji gamingowych na świecie, Schroet Kommando przyjęło w swoje szeregi Bogdana "Bodzo" Mazura!
W ostatnich tygodniach Bogdan pokazywał, stając na podium niemal każdego turnieju, w jakim brał udział, że stanowi niezwykle groźnego przeciwnika. Cieszy fakt, że polski gracz został zauważony przez europejską organizację z tak dużymi tradycjami.

Gracz dotychczas występował w barwach BENQ DELTAeSPORTS, transfer do nowego klanu odbył się za porozumieniem stron. SK posiada w swoich szeregach jeszcze jednego gracza QL, raphę, można więc śmiało powiedzieć, że klan chce zdominować kolejną scenę. Miejmy nadzieję, że Bodzo otrzyma odpowiednie wsparcie w nowym domu i stanie na wysokości zadania.

GL!

_Vh | 2009-05-31 16:37:59 +0200

O ile marka "Serious Gaming" została wypromowana głównie przez Avka i Cyphera, to SK stanowi jednego z tuzów gamingu od wielu lat. Jakby nie było, samo SK wywodzi się ze sceny QW. A, i tox, jak święcił swoje największe tryumfy w Q4, grał przecie w barwach SK.

freak | 2009-05-31 16:47:43 +0200

Lepiej trafić nie mógł.

kos | 2009-05-31 17:24:49 +0200

lol ;D ciekawe jestem czy teraz pojedzie na jakiś zagraniczny lan ql.... a zapomniałem w ql nie ma lanów :D (jak narazie)

freak | 2009-05-31 17:45:54 +0200

Jest QuakeCon. Jest Dreamhack. Będzie być może jeszcze i ASUS, i GameGune.

hanti | 2009-05-31 18:00:42 +0200

"Cieszy fakt, że polski gracz został zauważony przez jednego europejską organizację dotychczas dużymi tradycjami."

;d

_Vh | 2009-05-31 18:39:15 +0200

Hanti, dzięki.

kos | 2009-05-31 19:29:12 +0200

no to zobaczymy czy poleci na qcon, d.... itp pseudolany na necie.

BloodPL | 2009-05-31 20:16:59 +0200

GL Bogdan :ASD:AD:AD :DDDDDD

opos.brutal | 2009-05-31 21:14:18 +0200

dajesz Bodzo : ) sk to marka sama w sobie

george. | 2009-05-31 22:01:18 +0200

gratulacje :DDD.
ps. wiem ze tutaj nie powinienem o to pytac, ale najczesciej beda tu ludzie wchodzic :D. mozecie zapodac demka z meczyku 666 vs dinh ? bo nigdzie nie ma.

aiken | 2009-05-31 23:22:26 +0200

ty george bys swoje mecze w Bloody cup rozegral a nie demka ogladal, zostaly Ci jeszcze 38 minut na 2 x bo3 :P

svich | 2009-06-01 09:00:55 +0200

Jedziesz z nim aiken =]]]] ta fajnie ze bo...dzo w sk ale wezcie pod uwage ze z polskiej czolowki duela q3 tylko on przeskoczyl na ql :D gracze typu - prox, west, matrox, ave czy inne nolify dopiero teraz zaczynaja cos ciupac :D wiec patrzac na "dominacje bodza" to mysle ze niebawem sie skonczy :F ale to tylko moja opinia wiec wypier*** i nie odpowiadac na nia :]

Xsi | 2009-06-01 09:06:13 +0200

Awesome! Powodzenia Bodzo!!!

Bloodpa1nt | 2009-06-01 12:58:43 +0200

Svich: co Ty gadasz, Blanka/Bodzo zostali pokonani już w cybermiszczu QL przez Toxa/Stinga...

W mojej prywatnej opinii kiedy scena z q3 przeskoczy na ql to Bogdanowi nie będzie już tak wesoło :-S

aiken | 2009-06-01 16:41:52 +0200

tez tak sadze :)

svich | 2009-06-01 16:57:01 +0200

No właśnie o to mi chodzilo :D... mowilem, kurde, nie komentowac mojej wypowiedzi !!! macie f***888osiem :F

_Vh | 2009-06-01 17:04:44 +0200

svich, zajrzyj na redakcyjne

svich | 2009-06-01 18:24:55 +0200

vh nie mam dostepu :/

opos.brutal | 2009-06-01 20:40:26 +0200

niestety komentarze nizej maja racje :) narazie scena ql sie tworzy i 95 % to nooby :D w sumie tylko Bodzo i fooki graja na poziomie pro :P

aiken | 2009-06-01 21:35:34 +0200

Ja wczoraj ogladalem jakies mecze na QLTV z amarykanskiej ligi, stream normalnie z komentarzem etc. a mialem wrazenie ze grali kolesie, ktorych bym ogarna, a gwiazda nie jestem :>.

Bloodpa1nt | 2009-06-01 21:43:57 +0200

QLTV to nie jest czasem tylko USA?

sYnth|baal | 2009-06-02 00:16:47 +0200

blood moim zdaniem sprawa wygląda w zupełności inaczej. po pierwsze radzę przyjrzeć się statystykom z tego meczu i również radzę zobaczyć czemu bodzo tracił fragi:) zobaczysz że mocno się pchał i sam doskonale o tym wiedział że popełnia błędy.

Uważam ze bogdan jest obecnie najlepszy w Polsce a to że blanka został pokonany to chyba nic nadzwyczajnego skoro ja go ogrywam: o

aiken | 2009-06-02 09:31:45 +0200

Nikt nie watpi ze bodzo jest dobry, w q3 tez mial swoje sukcesy, ale jak cala czolowka przejdzie na QL i sie tam ogarnie to bodzo bedzie oscylowac na miejscach w top6 na moje oko.

Gravatar

The_ZiomOle! | 2009-06-02 11:06:01 +0200

"ale jak cala czolowka przejdzie na QL i sie tam ogarnie to bodzo bedzie oscylowac na miejscach w top6 na moje oko"

Top6 w polsce czy w bardziej rozszerzonym zestawie graczy? Bo jesli w polsce to wydaje mi sie ze dalej bedzie na szczycie, bo siedzi w ql juz dlugo i praktykuje caly czas.

freak | 2009-06-02 13:26:01 +0200

asff

Bloodpa1nt | 2009-06-02 14:14:26 +0200

DeZłom: z całym szacunkiem ale imo wyprzedzą go Avek, Matrox i Sting (klony jeśli się przyłożą, bo Avek to raczej będzie formalność jak chwilkę poklika w KuEl) i kto wie, może ktoś jeszcze, w końcu mamy duelowców dobrych trochu :-)

aiken | 2009-06-02 17:58:08 +0200

Dolozmy jeszcze prox'a, west'a i avenger'a i bedzie gesto w top6, ale na poczatku pewnie z obycia mialby jakas tam przewage nad nimi.

enjoy | 2009-06-04 11:10:20 +0200

bogdan zwyciezca bankowy

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63