ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



"Skandal" cd.

śro, 08 styczeń 2003 20:54:05 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Z ID Software wypłynęła się interesująca informacja od samego John'a Carmacka (jednego z trzech współwłaścicieli). Obwinia ona kanadyjską korporację ATI Technologies za wypuszczenie do i-netu prototypowej wersji gry Doom 3.

Poniżej przetlumaczony kawałek owej wiadomości:
"(...) ATI Technologies jest bardziej winna niż kiedykolwiek wcześniej. Zwolniono jednego z pracowników firmy i sytuacja została opanowana. (...) Śledztwo już się zakończyło (...).".

"Śledztwo" zakończone.

Gravatar

Sajrus | 2003-01-08 20:59:41 +0100

Skandal, skandalem zdarza się =]. Ja mam pytanie. Czy wiadomo juz coś o q4?

.gogi | 2003-01-08 21:04:09 +0100

jaki skandal !! :P

SAI4H | 2003-01-08 21:04:54 +0100

Hmmmm ... Nie ;)

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-01-08 21:10:26 +0100

No dla nich to bylo tak tajne jak projkety statkow kosmicznych w NASA. Moglo to ich niezle osmieszyc jakby zaczeli majstrowac cos w kodzie, na szczescie wszystko wyszlo dobrze, graczom sie podoba i w ogole. Mnie osobiscie dziwi fakt zwolnienia tego pracownika, troche glupkowato wyszlo, a nVidia bedzie mialo nowa sile w szeregach i tajne pomysly ATI pod reka ;)

Shadow | 2003-01-08 21:27:10 +0100

to z tą nVidią to nieźle przegiłeś text. Troche przegieli z tym zwalnianiem tego kolesia. Ale trudno, jak prace nad q4 maja trwac jak nad d3 to będziemy czekać na niego jak na wydanie diablo 2 przez pare lat będą odwłoływać wypuszczenie finala.

shiv | 2003-01-08 21:41:08 +0100

hm sajrus chcesz pogadac o q4 to wskakuj na boarda:P
q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=f&forum=10

VAsH | 2003-01-08 22:11:35 +0100

Heh...ja nie widze nic zlego w takim przecieku iDpowinno sie cieszyc.

*M4STER* | 2003-01-08 22:40:42 +0100

sai skad u ciebei te hakeiro gwiazdki w nicku =]

SAI4H | 2003-01-08 23:06:00 +0100

Heh :D.

Gravatar

SteryS | 2003-01-09 00:07:21 +0100

co za refleksik z tym newsem. to juz jest w necie od miesiaca prawie :D ale poza tym spox . cya

shiv | 2003-01-09 00:28:55 +0100

przeciez wyraznie napisa l" skandal ciag dalszy" :P

magic | 2003-01-09 12:08:55 +0100

Ale wy jesteście tępę debile. "dziwię się że tego kolesia z ATI zwolniono"
A czemu tu sie do @#$% nędzy dziwić?
Pomyślcie troche zakute łby a nie tylko w kłejka napierdalacie.
Carmack jako szef id został przez tego kolesia zagrożony utratą milionów dolarów, dodatkowo rozmaici łamacze kodów i innych rzeczy mogą wykorzystac grę porzerabiając ją itp.

Ludzie na jakim wy świecie zyjecie.? Nieuczciwych pracowników wyrzuca się raz dwa. Ciekaw jestem do jakch stanowisk dojdziecie w życiu bo za daleko chyba nie.

BobeK | 2003-01-09 13:31:28 +0100

Dobra, magic, jestesmy idiotami, Ty jestes naszym Bogiem. Mogles chociaz nie bluzgac, redaktorze.

hanti | 2003-01-09 13:51:05 +0100

magik dobrze mowil ..

Ozzy | 2003-01-09 14:48:45 +0100

Jim Dose z Id Software, dla której pracuje John Carmack, dziś dementuje informacje jakoby Carmack wysyłał jakikolwiek list na Internal Memos odnośnie wypłynięcia wersji Alpha gry DOOM III. Według Dose, cała wypowiedź Carmacka jest spreparowana ale, co ciekawe zaznaczył : "(...) ale nawet jeśli to zrobił, to i tak nikt by tego nie ustostępnił, gdyż byliby pozbawieni pracy tak szybko, że nie byłoby to zabawne. To nie jest tak, jakbyśmy mieli 500 pracowników i nie moglibyśmy namierzyć, skąd coś takiego mogło wyjść.". Kółko graniaste... Serwis The Inquirer, już określa całą tę sprawę mianem "Doomsgate".

Ozzy | 2003-01-09 14:49:35 +0100

byłbym zapomniał, źródło - www.frazpc.pl/komentarz/5902

SAI4H | 2003-01-09 16:10:16 +0100

Magic, powstrzymaj swoj jezyk..:/

pushek | 2003-01-09 17:00:02 +0100

tak sie zastanawiam czemu magic jest redaktorem...

ps. magic to ten co byl kiedys u|mag?

Gravatar

rephlex | 2003-01-09 19:00:09 +0100

i czemu on sie uwaza za lepszego od innych? :d

BobeK | 2003-01-09 19:05:34 +0100

Bo jest lepszy od innych.

Tak, dawny u|mag.

Jest redaktorem, bo moze pisac newsy i dodawac demka.

pushek | 2003-01-09 19:23:00 +0100

ale jak ja zobaczylem jego pierwszego newsa powitalnego to normalnie pomyslalem ze koles zdania poprawnie po polsq nie umie zlozyc

SAI4H | 2003-01-09 21:17:12 +0100

Eh, no niestety .. true.

magic | 2003-01-10 11:51:10 +0100

Po 1 nie jestem redaktorem. Napisalem z 2-3 niusy to wszystko. I kilka deme wrzucilem...

Sklecić potrafie jak mi sie chce. Rzecz w tym ze jak widze wypowiedzi co poniektórych to się mi nie dobrze robi.
A że w sumie leje juz na cała scene q3, bo więce motłochu się zrobiło który nie ma pojęcia co mówi więc ku waszej zapewne wielkiej radości pomału rezygnuję z tej gry.

Ech sajonara bękarty :)

baxowy | 2003-01-10 13:18:18 +0100

to sami sie wezcie do roboty, zamiast rugac goscia ktory chce cos dla was robic, nie mozecie zdzierzyc ze on jest/byl redaktorem a wy nie? ;c bluzgi troche niepotrzebne, ale fakt - jest masa bezmoozgich yetich :)

BobeK | 2003-01-10 16:08:40 +0100

Tez chce byc redaktorem; chce byc jak baKs!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63