"Skandal" cd.
śro, 08 styczeń 2003 20:54:05 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Z ID Software wypłynęła się interesująca informacja od samego John'a Carmacka (jednego z trzech współwłaścicieli). Obwinia ona kanadyjską korporację ATI Technologies za wypuszczenie do i-netu prototypowej wersji gry Doom 3.
Poniżej przetlumaczony kawałek owej wiadomości:
"(...) ATI Technologies jest bardziej winna niż kiedykolwiek wcześniej. Zwolniono jednego z pracowników firmy i sytuacja została opanowana. (...) Śledztwo już się zakończyło (...).".
"Śledztwo" zakończone.





Sajrus | 2003-01-08 20:59:41 +0100
Skandal, skandalem zdarza się =]. Ja mam pytanie. Czy wiadomo juz coś o q4?
#630288
.gogi | 2003-01-08 21:04:09 +0100
jaki skandal !! :P
#630290
SAI4H | 2003-01-08 21:04:54 +0100
Hmmmm ... Nie ;)
#630291
[FPP]Krypton | 2003-01-08 21:10:26 +0100
No dla nich to bylo tak tajne jak projkety statkow kosmicznych w NASA. Moglo to ich niezle osmieszyc jakby zaczeli majstrowac cos w kodzie, na szczescie wszystko wyszlo dobrze, graczom sie podoba i w ogole. Mnie osobiscie dziwi fakt zwolnienia tego pracownika, troche glupkowato wyszlo, a nVidia bedzie mialo nowa sile w szeregach i tajne pomysly ATI pod reka ;)
#630295
Shadow | 2003-01-08 21:27:10 +0100
to z tą nVidią to nieźle przegiłeś text. Troche przegieli z tym zwalnianiem tego kolesia. Ale trudno, jak prace nad q4 maja trwac jak nad d3 to będziemy czekać na niego jak na wydanie diablo 2 przez pare lat będą odwłoływać wypuszczenie finala.
#630301
shiv | 2003-01-08 21:41:08 +0100
hm sajrus chcesz pogadac o q4 to wskakuj na boarda:P
q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=f&forum=10
#630304
VAsH | 2003-01-08 22:11:35 +0100
Heh...ja nie widze nic zlego w takim przecieku iDpowinno sie cieszyc.
#630310
*M4STER* | 2003-01-08 22:40:42 +0100
sai skad u ciebei te hakeiro gwiazdki w nicku =]
#630321
SAI4H | 2003-01-08 23:06:00 +0100
Heh :D.
#630329
SteryS | 2003-01-09 00:07:21 +0100
co za refleksik z tym newsem. to juz jest w necie od miesiaca prawie :D ale poza tym spox . cya
#630341
shiv | 2003-01-09 00:28:55 +0100
przeciez wyraznie napisa l" skandal ciag dalszy" :P
#630343
magic | 2003-01-09 12:08:55 +0100
Ale wy jesteście tępę debile. "dziwię się że tego kolesia z ATI zwolniono"
A czemu tu sie do @#$% nędzy dziwić?
Pomyślcie troche zakute łby a nie tylko w kłejka napierdalacie.
Carmack jako szef id został przez tego kolesia zagrożony utratą milionów dolarów, dodatkowo rozmaici łamacze kodów i innych rzeczy mogą wykorzystac grę porzerabiając ją itp.
Ludzie na jakim wy świecie zyjecie.? Nieuczciwych pracowników wyrzuca się raz dwa. Ciekaw jestem do jakch stanowisk dojdziecie w życiu bo za daleko chyba nie.
#630368
BobeK | 2003-01-09 13:31:28 +0100
Dobra, magic, jestesmy idiotami, Ty jestes naszym Bogiem. Mogles chociaz nie bluzgac, redaktorze.
#630374
hanti | 2003-01-09 13:51:05 +0100
magik dobrze mowil ..
#630376
Ozzy | 2003-01-09 14:48:45 +0100
Jim Dose z Id Software, dla której pracuje John Carmack, dziś dementuje informacje jakoby Carmack wysyłał jakikolwiek list na Internal Memos odnośnie wypłynięcia wersji Alpha gry DOOM III. Według Dose, cała wypowiedź Carmacka jest spreparowana ale, co ciekawe zaznaczył : "(...) ale nawet jeśli to zrobił, to i tak nikt by tego nie ustostępnił, gdyż byliby pozbawieni pracy tak szybko, że nie byłoby to zabawne. To nie jest tak, jakbyśmy mieli 500 pracowników i nie moglibyśmy namierzyć, skąd coś takiego mogło wyjść.". Kółko graniaste... Serwis The Inquirer, już określa całą tę sprawę mianem "Doomsgate".
#630377
Ozzy | 2003-01-09 14:49:35 +0100
byłbym zapomniał, źródło - www.frazpc.pl/komentarz/5902
#630378
SAI4H | 2003-01-09 16:10:16 +0100
Magic, powstrzymaj swoj jezyk..:/
#630386
pushek | 2003-01-09 17:00:02 +0100
tak sie zastanawiam czemu magic jest redaktorem...
ps. magic to ten co byl kiedys u|mag?
#630390
rephlex | 2003-01-09 19:00:09 +0100
i czemu on sie uwaza za lepszego od innych? :d
#630402
BobeK | 2003-01-09 19:05:34 +0100
Bo jest lepszy od innych.
Tak, dawny u|mag.
Jest redaktorem, bo moze pisac newsy i dodawac demka.
#630404
pushek | 2003-01-09 19:23:00 +0100
ale jak ja zobaczylem jego pierwszego newsa powitalnego to normalnie pomyslalem ze koles zdania poprawnie po polsq nie umie zlozyc
#630406
SAI4H | 2003-01-09 21:17:12 +0100
Eh, no niestety .. true.
#630426
magic | 2003-01-10 11:51:10 +0100
Po 1 nie jestem redaktorem. Napisalem z 2-3 niusy to wszystko. I kilka deme wrzucilem...
Sklecić potrafie jak mi sie chce. Rzecz w tym ze jak widze wypowiedzi co poniektórych to się mi nie dobrze robi.
A że w sumie leje juz na cała scene q3, bo więce motłochu się zrobiło który nie ma pojęcia co mówi więc ku waszej zapewne wielkiej radości pomału rezygnuję z tej gry.
Ech sajonara bękarty :)
#630451
baxowy | 2003-01-10 13:18:18 +0100
to sami sie wezcie do roboty, zamiast rugac goscia ktory chce cos dla was robic, nie mozecie zdzierzyc ze on jest/byl redaktorem a wy nie? ;c bluzgi troche niepotrzebne, ale fakt - jest masa bezmoozgich yetich :)
#630460
BobeK | 2003-01-10 16:08:40 +0100
Tez chce byc redaktorem; chce byc jak baKs!
#630472
Zaloguj się by dodać komentarz.