ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Sklep Fata, Fat w MTV

pią, 14 marzec 2003 08:27:15 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Fatal już od pewnego czasu pracował nad Fatal1ty Inc. Wczoraj w światło dzienne wystawiono FATstore, tam dla klientów z USA i Kandy dostępne są produkty linii fatal1ty. Na początek FATpodkładki, FATpolo, FATkapturki oraz FATczapki :). W niedalekiej przyszłości Fatal1ty Inc. ma nadzieje rozpocząc dystrybucje produktów na Europe. Pozostaje tylko zlookanie FATstore, może sobie coś upatrzycie.

Wczoraj w programie MTV "True Life: I'm a Gamer" wystapił Fatal. Program prezentował życie pro-gracza oraz jego droge do wygranej w CPL Winter UT2K3. Jeżeli ktoś jest w posiadaniu programu to proszę o kontakt mailowy ([email protected]). Widziałem też gdzieś wzmianke na boardzie odnośnie tego programu, nie potrafie jednak zlokalizować tematu.

lcf | 2003-03-14 09:18:35 +0100

Board -> q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=t&forum=2&temat=4185

No ale niestety nic ciekawego nie ma w tym topiq.

Gravatar

sIn | 2003-03-14 09:47:59 +0100

a jebac fatala :D

LaGranda | 2003-03-14 09:48:29 +0100

faktycznie nic tam ciekawego (chodzi mi o topic), no to qpa :(

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-03-14 10:24:55 +0100

zamowilem sobie podkladke FAT, powaznie :]

move | 2003-03-14 12:42:04 +0100

Lagranda, miales przypomniec kilka dni przed tym programem, ze bedzie fatal w MTV - pamietasz? obiecales mi to jak pisales pierwszego newsa o tym, ze kiedys tam fatal bedzie w programie mtv.. eh dales ciala :d

pluto | 2003-03-14 13:18:00 +0100

a ja mam partycje FAT (za darmo), a pozatym nie ma w tym sklepie
FAT-gumek i FAT-pigulek dla FAT-seksistowskiej mlodziezy.

slawek | 2003-03-14 13:30:08 +0100

odkąd ruszyła strona fata...
kurcze...
jakie to wszystko brzydkie...

VAsH | 2003-03-14 14:13:27 +0100

za przeproszeniem ale sie z deka ludziom popierdolilo juz z tym fatalem......

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-03-14 14:29:23 +0100

nie masz racji. fatal to ktos wiecej niz dobry gracz. sa 2 osoby wybijajace sie poza cala reszte pseudo "esportow" i tych normalnych pro-gamerow. Pierwsza, a zarazem najbardziej blyskotliwa z nich to ja, ale nie bede pisal o sobie :O druga to wlasnie fatal :]

BobeK | 2003-03-14 15:13:29 +0100

Zapomniales opisac swoj pro-gamerowy, wybijajacy sie ponad inne pseudoklany, clan of the beast. ;)

MateoMartinezz | 2003-03-14 15:49:56 +0100

Co by nie na temat Fatala nie mówić, to jest to naprawdę pierwszy gośc którego można nazwać w pełni PROplayerem. Facet dostaje w łapki grę, rozpracowuje ją i potem wygrywa, a to nie byle jakie dokonanie. Ten gośc serio żyje z grania. Swego czasu miałem go głęboko gdzieś za jego postawę, która odbierałem jako arogancką. Teraz jednak, im więcej o nim czytam i oglądam, dochodzę do wniosku że wiele z tego zachowania jest uzasadnione. Popatrzcie sami, ten koleś opanowuje grę w kilka miesięcy do takiego poziomu, że później wygrywa z graczami siedzącymi w temacie od kilku lat. Jak dla mnie to nie jest byle jaki wyczyn, i powoli zaczynam go szanować. Nie muszę do końca go lubić, lecz zaczynam szanować. W końcu my patrzymy na niego przez pryzmat Q3, a ta gra to nie była jedyna w jego karierze, tylko raczej któraś z kolejnych. Czy nie jesteśmy odrobinę niesprawiedliwi w naszej ocenie? Howgh!

acidRA3in | 2003-03-14 19:16:38 +0100

boję się otworzyć konserwę.....

stirmal | 2003-03-14 19:42:18 +0100

Hehehehe Acid, mocne =]

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-03-14 22:31:42 +0100

slawek: nie wyglad swiadczy o klasie produktu

Mateo: zgadzam sie z toba w 100%. Fatal'a trzeba szanowac za jego talent. W ut2003 zablysnal, pokonujac starych wyjadaczy ut. Quake 3, ktory byl jego specjalnoscia jest calkowicie inna gra niz ut2003 - inna fizyka, bronie. Ten czlowiek jest naprawde kims.

slawek | 2003-03-17 09:05:28 +0100

Wygląd nie swiadczy, ale brzydkie toto jest. I tyle napisałem. Ani litery więcej.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63