Słowo wyjaśnienia
śro, 02 listopad 2005 00:54:52 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Po kilkudniowych perypetiach związanych z działaniem serwisu imro.pl i jednodniowym postoju działania serwisu spowodowanego "drobną" przebudową witamy ponownie. Jak widać zmiany są dość poważne. Od kilku dni na serwisie pojawiały się newsy związane z q4 i wywoływały sporadyczne protesty ze strony użytkowników. Dzisiaj widzicie wyraźnie, że nie pojawiały się one bez powodu. Od jakiegoś czasu kiełkował spisek, o którym wiedziało tylko wąskie grono spośród redaktorów. Z dniem dzisiejszym chciałbym poinformować w imieniu redakcji, iż oficjalnie zajmować się będziemy zarówno naszą ukochaną sceną Quake3, jak i raczkującą póki co Quake4. Dyskusja na temat takiego sposobu dalszego funkcjonowania serwisu toczyła się na forum redaktorskim już od dłuższego czasu, jednak nikt nie kwapił się do podjęcia radykalnych działań. W końcu doszliśmy z Razorem do oczywistego wniosku - dość tego. Zostałem wydelegowany na pertraktacje z osobą, która ma w tę metamorfozę duży wkład - jest nią Lukin. Do tej pory redaktor naczelny serwisu q4.org.pl, teraz zdecydował się na połączenie swojego serwisu z naszym. Od dzisiaj będzie on redaktorem naczelnym do spraw q4 i zajmował się będzie w dużej mierze tą częścią działania strony. Jest on również autorem grafiki, krórej ORG zawdzięcza nowy wygląd. Ja osobiście również będę zajmował się dużo bardziej q4 niż q3. Kolejną istotną zmianą, również związaną z nową odsłoną gwoździa, jest nasza integracją z serwisem q4.imro.pl. Do naszego grona redakcyjnego dołączą wkrótce tamtejsi newswriterzy, nadal jednak trwa ustalanie szczegółów. Oczywiście prosimy o zgłaszanie błędów związanych ze zmianami w serwisie (na adres [email protected]), gdyż w przeciągu najbliższych dni będziemy się starali naprawiać wszelkie niedopatrzenia. Oczywiście przy zmianach w php jak zwykle pomógł nam nasz bohater, BrickBazooka, za co bardzo dziękujemy! Część nowych działów jest nadal w przygotowaniu, z dnia na dzień będzie jednak przybywało na naszej stronie nowych treści.





bryan | 2005-11-02 01:11:43 +0100
Błąd związany z wielkością czcionki w komunikatorze zostanie poprawiony wkrótce.
#728221
jabol | 2005-11-02 02:07:39 +0100
ble
#728222
vvv | 2005-11-02 02:11:34 +0100
news owner ==>> bryan :d
#728224
Requiem | 2005-11-02 02:38:44 +0100
brawo!
#728225
KaszaWspraju | 2005-11-02 03:44:16 +0100
tylko nie zapomnijcie o q3 bo narazie mulit q4 taki sobie
q3 bedzie wieczny
#728229
SharK | 2005-11-02 05:54:49 +0100
dajcie stary layout !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten jest zje bany na maxa !! :/ nic niewidac :D
#728230
^M^ | 2005-11-02 06:48:19 +0100
obejrze dokladniej jak wroce z wykladow - pierwsze wrazenie: takie sobie, ale to tylko wrazenie (?) ;b, no off ;o...
#728231
Pawuj | 2005-11-02 07:31:03 +0100
taki sobie ten lay ;e
#728232
[pogo] | 2005-11-02 08:16:29 +0100
gdzie ten nowy lay? :D
#728233
MateoMartinezz | 2005-11-02 08:36:33 +0100
no i kurde great :D
#728235
kaboom | 2005-11-02 08:44:07 +0100
no lay trzeba przyznac taki średniawy
ale sam pomysl oczywicie dobry, gl
#728236
SpOOnman | 2005-11-02 08:46:04 +0100
To znaczy ze q4.org.pl bedzie kierowal tutaj? Bo narazie nie kieruje ;)
Czy q4.imro.pl to ten sam serwis co q4.org.pl? bo nie wyglada. Skoro integrujecie sie z q4.org.pl to co z q4.imro.pl? To inna inicjatywa? Skoro tak, to dlaczego na forum jest ’quake3.imro.pl quake4.imro.pl’ ? Troche nie rozumiem tego.
Ostatnia sugestia - nie wiem, czy board przezyje nowa nawalnice userow... Juz teraz czasem chodzi jak po modemie :/
No i na stronie wiecej Q4 niz Q3. Moze to jakos pogodzic?Anyway GL :)
#728237
furi | 2005-11-02 09:00:02 +0100
Moze cos ala esports ze bedzie mozna ustawiac co cie interesuje? ;o Dodanie q4 jak najbardziej sluszne :P
#728241
Mav_8217 | 2005-11-02 09:09:31 +0100
A mi tam się podoba =o
Nawet nie dlatego, że tu piszę, ale nie jest źle. Kolorystyka w niektórych miejscach do poprawki tho
#728242
flexone | 2005-11-02 09:13:56 +0100
Iea może i nawet dobra ale co do laya to dwa kroki w tył
#728243
dAde | 2005-11-02 09:30:02 +0100
Potraficie tylko narzekać. Pfff!
Szkoda mi Was :P.
#728247
March | 2005-11-02 09:47:01 +0100
dla tych ktorym nie laduje sie nowy lay polecam wcisniecie CTRL+F5 :)
#728252
sYnth|Bubu | 2005-11-02 09:51:14 +0100
Tak bedzie lepiej imo.
#728253
castor | 2005-11-02 09:51:15 +0100
reset se wcisnij ; o
#728254
bryan | 2005-11-02 10:13:22 +0100
serwisy q4.org.pl i q4.imro.pl to niezalezne inicjatywy. Ale poniewaz wszystkie drogi prowadza do Rzymu, to wszystkie domeny beda prowadzily wkrotce do ORGa. Te zmiany jednak nastapia juz w weekend. Calos prac miala zostac wykonana w ten "swiateczny" weekend, niestety przeszkodzila nam mocno awaria imro i zastal nas srodek tygodnia , praca, szkola itd. Sama strona nie jest mniej czytelna, po prostu zmienil sie dosc radykalnie uklad menu, a uzytkownicy zdazyli przywyknac przez 3 lata do innego. Ja juz przez kilka dni roboty z przerobkami sie z nim oswoilem i jest dosc latwo przyswajalny ;)
#728257
fen1x. | 2005-11-02 10:14:03 +0100
bez urazy ale teraz org zdeka pod huja wyglada :D
Lepiej by bylo jakbyscie oglosili konkurs na laya dla orga , bo to niewyglada za ciekaiwe dla oka ..
Powyzsza wypowiedz jest tylko moim prywatnym odbiorem i prosze sobie tego za bardzo niebrac do siebie i wrzucac mi :D
#728258
castor | 2005-11-02 10:32:12 +0100
poprosze o przekierowanie q4.org.pl na orga. czy to bedzie zrobione walsnie w ten weekend? :A
#728260
soil | 2005-11-02 10:43:31 +0100
Ale walicie smuty ze ten layout jest slaby... mi sie wmiare podoba i nie jest wcale nieczytelny. ja juz przywyklem. GJ i GL redakcjo :> :>
#728265
Razor | 2005-11-02 11:22:43 +0100
lay jest bardzo cztelny i dobrze wykonany... nie wiem czemu wielu z Was marudzi i narzeka. Moze jestescie jacys inni i nie lubicie zmian?:P Zmian na lepsze oczywiscie..
#728271
MateoMartinezz | 2005-11-02 11:26:02 +0100
Req - nareszcie - długo kazałes nam czekać na nową mapkę
#728272
THRAWN | 2005-11-02 12:35:43 +0100
mie wiem czy to wyjdzie na dobre :E a co z hosem "q3arena"..? :E
#728278
[pogo] | 2005-11-02 13:06:14 +0100
uhaaa lay bardzo ladny :D fajniejszy od poprzedniego :)) good job
#728282
Razor | 2005-11-02 13:14:06 +0100
do serwisu beda prowadzic 3 adresy:
quake3.imro.pl
quake4.imro.pl
q4.org.pl
#728284
d-evill | 2005-11-02 13:34:27 +0100
popracuje nad bardziej złozoną konstrukcją, następna mapa bedzie lepsza :) od czegoś musiałem zacząc :)
#728285
davep | 2005-11-02 14:22:51 +0100
ej nie wiem o co wam chodzi mi sie zaj**scie podoba nowy lay i wogole inicjatywa tez jest spoko dlatego, ze nie bedziemy musieli sie ze soba rozstawac (ci co przerzucili sie calkowicie na Q4 beda mogli poczytac ciekawostki z Q3, a ci co zostali przy Q3 moga sie dowiedziec ocb w swiatku Q4 i moze sie zacheca do grania ;p) w kazdym badz razie grafa jest swietna, kolorki mi pasuja tamte juz mnie nudzily - lubie zielen ;>
mam tylko jedno ale - naglowki w menu po lewej stronie mogly by byc troche ciekawsze "QUAKE 4" "QUAKE 3" DOWNLOAD" wygladaja troche jak na commodore 64, moze taki byl cel, ale nie pasuje za bardzo do calej stronki ;>
swietnie, ogolnie dla mnie bomba :)
#728297
davep | 2005-11-02 14:23:41 +0100
do serwisu beda prowadzic 3 adresy:
quake3.imro.pl
quake4.imro.pl
q4.org.pl
a q3arena.gry.imro.pl ? :>
#728298
Razor | 2005-11-02 14:27:56 +0100
o tym zapomnialem:P ten takze... :)
#728300
kos | 2005-11-02 14:42:42 +0100
jak to zobaczyłem pierwszy raz to powiedziałem: "co to @#$% :D wg. mnie layot jest to kitu troche (kolorki nie te;/) i nagłówki w menu wyglądają jak zlepek pikseli ;/ mam nadzieje że troche poudoskanalacie to..
#728313
scar | 2005-11-02 15:27:36 +0100
eh... mialem cos napisac ale az szkoda komentowac :x
#728323
Razor | 2005-11-02 15:31:54 +0100
co Wy tak marudzicie...nie rozumiem Was :) wybredni jestescie i to strasznie :P wam sie nie chcialo rzygac po tamtym lay’u? bo mi tak, za dlugo o n byl a ten jest ok.
#728326
Vymmiatacz | 2005-11-02 16:01:12 +0100
Ale kolor czcionki po prawej stronie (top download&demos) jest nieporozumieniem.. jakiś zielonkawy na szarym tle... zmieńcie to, bo muszę kombinować z jasnością monitora coby tam coś zobaczyć.
#728337
March | 2005-11-02 16:10:54 +0100
kolor czcionki w QOTD troche niepasuje i trzeba sie doaptrywac co tam jest napisane :]
#728340
[pogo] | 2005-11-02 16:39:16 +0100
buehehe to zmiencie monitory jak nie widzicie, na moim starym lg wszystko ladnie wyglada
#728345
b4m | 2005-11-02 16:45:05 +0100
moglby byc czytelniejszy :P
#728346
scar | 2005-11-02 16:47:08 +0100
juz bym wolal tamten ogladac przez nastepne dwa lata niz ten tyle, ile go widzialem...
bym cos jeszcze tutaj ponarzekal ale naprawde brak mi slow takich, zebyscie naprawde zrozumieli, ze to lay na 2/10.
Tamten lay trzymal jeszcze jakis poziom jak na rok 2005 a ten nadaje sie na strone klanu 1.11 z roku 2001.
Ja jak uczylem sie malowac mury za malolata, to robilem to w piwnicy, a nie na Pałacu Kultury.
Dosyc. Pozdrawiam
#728344
dAde | 2005-11-02 17:24:22 +0100
Z szacunkiem do Was (użytkowników i redaktorów) - zanim zaczniecie narzekać, zastanówcie się co zrobiliście przez ten czas dla ORGa i sprawy Q4, a dopiero potem piszcie pierdoły i się czepiajcie... Bo fakty są takie, że w kierunku nowego laya i Q4-ORGa nie zrobiliście nic poza rozmowami, które i tak stanęły na niczym.
Takie jest moje zdanie wobec ludzi, którzy cały czas narzekają i w ogóle fuuujjj...
#728351
null | 2005-11-02 17:24:57 +0100
;oooooooooo w szoq, nareszcie nowy lay :D
ale nie obedzie sie bez ale:P moim zdaniem powinno byc zmienione:
lewy gorny ( glowny napis q4 ) na jakis bardziej ambitny...
prawy gorny logo powinno q3 powinno byc tak samo rozlozone w tym miejscu co q4
czcionka dzialow ( quake 4, quake 3 ) zdecydowanie inna
cale menu po lewej i prawej powinno sie jednak konczyc na logo albo jakos sie rozszerzac bardziej i przechodzic w logo
czcionka w qotd ( kolor ) :)
czcionka ankiety ( rozmiar )
i jesio znaczek "zone" w logu, jakis taki niewyrazny jest
reszta jest cacy, luzik, lajcik, spoksik 8)
gg, gj, gl
#728352
h00lsfanat1c | 2005-11-02 17:33:31 +0100
Świetna zmiana... ;)
PASUJE :D
#728355
rzu | 2005-11-02 19:00:07 +0100
:o cos niebezpiecznego!
#728370
bfr_aka_pablonzo | 2005-11-02 22:00:01 +0100
ladnie, podoba mi sie :D ale dlaczego njak juz zmiana to nie layout coobera, ktory wygral konkurs kiedys tam?:P
#728382
bryan | 2005-11-02 22:01:29 +0100
php ;)
#728383
lidek | 2005-11-02 22:43:11 +0100
kolor czcionki w menu po lewej jest zenujacy - nic nie widac
wogole kolory sa mdle
#728389
howks | 2005-11-02 23:02:49 +0100
Pomysl jest bardzo dobry na wprowadzenie q4 na orga, ale co do nowej grafy to troche mozna by bylo sie bardziej postarac jak na czolowy serwis o quake ; o .. srodkowa czesc moze nawet byc. Ale lewa i prawa czesc www jak i cale logo wymagaja poprawek moim zdaniem i to nie malych...
ps. teraz sa takie kolory jak zupa szczawiowa mojej mamy :O
#728394
pablo | 2005-11-02 23:19:53 +0100
Za dużo zielonego koloru ale... BRAWO!
#728402
Wolf | 2005-11-03 00:07:23 +0100
Jakis ambitniejszy top, inne czcionki po lewej i bedzie nienajgorsze :)
#728414
olek | 2005-11-03 11:21:03 +0100
moze adres quake.imro.pl?
bo q3arena lub quake3 tak troche lipawo jesli serwis ma traktowac rowniez o q4 :P
#728437
pluskff4 | 2005-11-04 11:52:51 +0100
prawdemowiac to lipny ten lay :
spodziewalem sie czegos o wiele lepszego ...
w szzcegolnosci jesli chodzi o logo ;x
i te kolorki :F (wszystko musi byc pod q4? ;ppp)
#728479
Lukin | 2005-11-05 13:50:43 +0100
Wygląd jest jaki jest, cud świata to nie jest na pewno. Powstał w jeden dzień, a pole działania było dość ograniczone przez "zawiły" kod strony.
Z tego co wiem poważniejsze zmiany w instytucji jaką jest "ORG" nastąpią najwcześniej w przyszłym roku (chyba, że "tajemniczy ktoś" wcześniej się zmobilizuje, ale powątpiewam).
Pozdrawiam
#728537
Zaloguj się by dodać komentarz.