ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Słowo wyjaśnienia

śro, 02 listopad 2005 00:54:52 | Autor: bryan | Quake 3 Arena


Po kilkudniowych perypetiach związanych z działaniem serwisu imro.pl i jednodniowym postoju działania serwisu spowodowanego "drobną" przebudową witamy ponownie. Jak widać zmiany są dość poważne. Od kilku dni na serwisie pojawiały się newsy związane z q4 i wywoływały sporadyczne protesty ze strony użytkowników. Dzisiaj widzicie wyraźnie, że nie pojawiały się one bez powodu. Od jakiegoś czasu kiełkował spisek, o którym wiedziało tylko wąskie grono spośród redaktorów. Z dniem dzisiejszym chciałbym poinformować w imieniu redakcji, iż oficjalnie zajmować się będziemy zarówno naszą ukochaną sceną Quake3, jak i raczkującą póki co Quake4. Dyskusja na temat takiego sposobu dalszego funkcjonowania serwisu toczyła się na forum redaktorskim już od dłuższego czasu, jednak nikt nie kwapił się do podjęcia radykalnych działań. W końcu doszliśmy z Razorem do oczywistego wniosku - dość tego. Zostałem wydelegowany na pertraktacje z osobą, która ma w tę metamorfozę duży wkład - jest nią Lukin. Do tej pory redaktor naczelny serwisu q4.org.pl, teraz zdecydował się na połączenie swojego serwisu z naszym. Od dzisiaj będzie on redaktorem naczelnym do spraw q4 i zajmował się będzie w dużej mierze tą częścią działania strony. Jest on również autorem grafiki, krórej ORG zawdzięcza nowy wygląd. Ja osobiście również będę zajmował się dużo bardziej q4 niż q3. Kolejną istotną zmianą, również związaną z nową odsłoną gwoździa, jest nasza integracją z serwisem q4.imro.pl. Do naszego grona redakcyjnego dołączą wkrótce tamtejsi newswriterzy, nadal jednak trwa ustalanie szczegółów. Oczywiście prosimy o zgłaszanie błędów związanych ze zmianami w serwisie (na adres [email protected]), gdyż w przeciągu najbliższych dni będziemy się starali naprawiać wszelkie niedopatrzenia. Oczywiście przy zmianach w php jak zwykle pomógł nam nasz bohater, BrickBazooka, za co bardzo dziękujemy! Część nowych działów jest nadal w przygotowaniu, z dnia na dzień będzie jednak przybywało na naszej stronie nowych treści.

bryan | 2005-11-02 01:11:43 +0100

Błąd związany z wielkością czcionki w komunikatorze zostanie poprawiony wkrótce.

jabol | 2005-11-02 02:07:39 +0100

ble

Gravatar

vvv | 2005-11-02 02:11:34 +0100

news owner ==>> bryan :d

Requiem | 2005-11-02 02:38:44 +0100

brawo!

KaszaWspraju | 2005-11-02 03:44:16 +0100

tylko nie zapomnijcie o q3 bo narazie mulit q4 taki sobie
q3 bedzie wieczny

SharK | 2005-11-02 05:54:49 +0100

dajcie stary layout !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten jest zje bany na maxa !! :/ nic niewidac :D

^M^ | 2005-11-02 06:48:19 +0100

obejrze dokladniej jak wroce z wykladow - pierwsze wrazenie: takie sobie, ale to tylko wrazenie (?) ;b, no off ;o...

Pawuj | 2005-11-02 07:31:03 +0100

taki sobie ten lay ;e

[pogo] | 2005-11-02 08:16:29 +0100

gdzie ten nowy lay? :D

MateoMartinezz | 2005-11-02 08:36:33 +0100

no i kurde great :D

kaboom | 2005-11-02 08:44:07 +0100

no lay trzeba przyznac taki średniawy

ale sam pomysl oczywicie dobry, gl

SpOOnman | 2005-11-02 08:46:04 +0100

To znaczy ze q4.org.pl bedzie kierowal tutaj? Bo narazie nie kieruje ;)

Czy q4.imro.pl to ten sam serwis co q4.org.pl? bo nie wyglada. Skoro integrujecie sie z q4.org.pl to co z q4.imro.pl? To inna inicjatywa? Skoro tak, to dlaczego na forum jest ’quake3.imro.pl quake4.imro.pl’ ? Troche nie rozumiem tego.

Ostatnia sugestia - nie wiem, czy board przezyje nowa nawalnice userow... Juz teraz czasem chodzi jak po modemie :/

No i na stronie wiecej Q4 niz Q3. Moze to jakos pogodzic?Anyway GL :)

furi | 2005-11-02 09:00:02 +0100

Moze cos ala esports ze bedzie mozna ustawiac co cie interesuje? ;o Dodanie q4 jak najbardziej sluszne :P

Mav_8217 | 2005-11-02 09:09:31 +0100

A mi tam się podoba =o

Nawet nie dlatego, że tu piszę, ale nie jest źle. Kolorystyka w niektórych miejscach do poprawki tho

flexone | 2005-11-02 09:13:56 +0100

Iea może i nawet dobra ale co do laya to dwa kroki w tył

dAde | 2005-11-02 09:30:02 +0100

Potraficie tylko narzekać. Pfff!
Szkoda mi Was :P.

March | 2005-11-02 09:47:01 +0100

dla tych ktorym nie laduje sie nowy lay polecam wcisniecie CTRL+F5 :)

sYnth|Bubu | 2005-11-02 09:51:14 +0100

Tak bedzie lepiej imo.

castor | 2005-11-02 09:51:15 +0100

reset se wcisnij ; o

bryan | 2005-11-02 10:13:22 +0100

serwisy q4.org.pl i q4.imro.pl to niezalezne inicjatywy. Ale poniewaz wszystkie drogi prowadza do Rzymu, to wszystkie domeny beda prowadzily wkrotce do ORGa. Te zmiany jednak nastapia juz w weekend. Calos prac miala zostac wykonana w ten "swiateczny" weekend, niestety przeszkodzila nam mocno awaria imro i zastal nas srodek tygodnia , praca, szkola itd. Sama strona nie jest mniej czytelna, po prostu zmienil sie dosc radykalnie uklad menu, a uzytkownicy zdazyli przywyknac przez 3 lata do innego. Ja juz przez kilka dni roboty z przerobkami sie z nim oswoilem i jest dosc latwo przyswajalny ;)

fen1x. | 2005-11-02 10:14:03 +0100

bez urazy ale teraz org zdeka pod huja wyglada :D

Lepiej by bylo jakbyscie oglosili konkurs na laya dla orga , bo to niewyglada za ciekaiwe dla oka ..

Powyzsza wypowiedz jest tylko moim prywatnym odbiorem i prosze sobie tego za bardzo niebrac do siebie i wrzucac mi :D

castor | 2005-11-02 10:32:12 +0100

poprosze o przekierowanie q4.org.pl na orga. czy to bedzie zrobione walsnie w ten weekend? :A

soil | 2005-11-02 10:43:31 +0100

Ale walicie smuty ze ten layout jest slaby... mi sie wmiare podoba i nie jest wcale nieczytelny. ja juz przywyklem. GJ i GL redakcjo :> :>

Razor | 2005-11-02 11:22:43 +0100

lay jest bardzo cztelny i dobrze wykonany... nie wiem czemu wielu z Was marudzi i narzeka. Moze jestescie jacys inni i nie lubicie zmian?:P Zmian na lepsze oczywiscie..

MateoMartinezz | 2005-11-02 11:26:02 +0100

Req - nareszcie - długo kazałes nam czekać na nową mapkę

THRAWN | 2005-11-02 12:35:43 +0100

mie wiem czy to wyjdzie na dobre :E a co z hosem "q3arena"..? :E

[pogo] | 2005-11-02 13:06:14 +0100

uhaaa lay bardzo ladny :D fajniejszy od poprzedniego :)) good job

Razor | 2005-11-02 13:14:06 +0100

do serwisu beda prowadzic 3 adresy:

quake3.imro.pl
quake4.imro.pl
q4.org.pl

Gravatar

d-evill | 2005-11-02 13:34:27 +0100

popracuje nad bardziej złozoną konstrukcją, następna mapa bedzie lepsza :) od czegoś musiałem zacząc :)

davep | 2005-11-02 14:22:51 +0100

ej nie wiem o co wam chodzi mi sie zaj**scie podoba nowy lay i wogole inicjatywa tez jest spoko dlatego, ze nie bedziemy musieli sie ze soba rozstawac (ci co przerzucili sie calkowicie na Q4 beda mogli poczytac ciekawostki z Q3, a ci co zostali przy Q3 moga sie dowiedziec ocb w swiatku Q4 i moze sie zacheca do grania ;p) w kazdym badz razie grafa jest swietna, kolorki mi pasuja tamte juz mnie nudzily - lubie zielen ;>

mam tylko jedno ale - naglowki w menu po lewej stronie mogly by byc troche ciekawsze "QUAKE 4" "QUAKE 3" DOWNLOAD" wygladaja troche jak na commodore 64, moze taki byl cel, ale nie pasuje za bardzo do calej stronki ;>

swietnie, ogolnie dla mnie bomba :)

davep | 2005-11-02 14:23:41 +0100

do serwisu beda prowadzic 3 adresy:

quake3.imro.pl
quake4.imro.pl
q4.org.pl

a q3arena.gry.imro.pl ? :>

Razor | 2005-11-02 14:27:56 +0100

o tym zapomnialem:P ten takze... :)

kos | 2005-11-02 14:42:42 +0100

jak to zobaczyłem pierwszy raz to powiedziałem: "co to @#$% :D wg. mnie layot jest to kitu troche (kolorki nie te;/) i nagłówki w menu wyglądają jak zlepek pikseli ;/ mam nadzieje że troche poudoskanalacie to..

Gravatar

scar | 2005-11-02 15:27:36 +0100

eh... mialem cos napisac ale az szkoda komentowac :x

Razor | 2005-11-02 15:31:54 +0100

co Wy tak marudzicie...nie rozumiem Was :) wybredni jestescie i to strasznie :P wam sie nie chcialo rzygac po tamtym lay’u? bo mi tak, za dlugo o n byl a ten jest ok.

Vymmiatacz | 2005-11-02 16:01:12 +0100

Ale kolor czcionki po prawej stronie (top download&demos) jest nieporozumieniem.. jakiś zielonkawy na szarym tle... zmieńcie to, bo muszę kombinować z jasnością monitora coby tam coś zobaczyć.

March | 2005-11-02 16:10:54 +0100

kolor czcionki w QOTD troche niepasuje i trzeba sie doaptrywac co tam jest napisane :]

[pogo] | 2005-11-02 16:39:16 +0100

buehehe to zmiencie monitory jak nie widzicie, na moim starym lg wszystko ladnie wyglada

Gravatar

b4m | 2005-11-02 16:45:05 +0100

moglby byc czytelniejszy :P

Gravatar

scar | 2005-11-02 16:47:08 +0100

juz bym wolal tamten ogladac przez nastepne dwa lata niz ten tyle, ile go widzialem...

bym cos jeszcze tutaj ponarzekal ale naprawde brak mi slow takich, zebyscie naprawde zrozumieli, ze to lay na 2/10.

Tamten lay trzymal jeszcze jakis poziom jak na rok 2005 a ten nadaje sie na strone klanu 1.11 z roku 2001.

Ja jak uczylem sie malowac mury za malolata, to robilem to w piwnicy, a nie na Pałacu Kultury.

Dosyc. Pozdrawiam

dAde | 2005-11-02 17:24:22 +0100

Z szacunkiem do Was (użytkowników i redaktorów) - zanim zaczniecie narzekać, zastanówcie się co zrobiliście przez ten czas dla ORGa i sprawy Q4, a dopiero potem piszcie pierdoły i się czepiajcie... Bo fakty są takie, że w kierunku nowego laya i Q4-ORGa nie zrobiliście nic poza rozmowami, które i tak stanęły na niczym.
Takie jest moje zdanie wobec ludzi, którzy cały czas narzekają i w ogóle fuuujjj...

null | 2005-11-02 17:24:57 +0100

;oooooooooo w szoq, nareszcie nowy lay :D
ale nie obedzie sie bez ale:P moim zdaniem powinno byc zmienione:
lewy gorny ( glowny napis q4 ) na jakis bardziej ambitny...
prawy gorny logo powinno q3 powinno byc tak samo rozlozone w tym miejscu co q4
czcionka dzialow ( quake 4, quake 3 ) zdecydowanie inna
cale menu po lewej i prawej powinno sie jednak konczyc na logo albo jakos sie rozszerzac bardziej i przechodzic w logo
czcionka w qotd ( kolor ) :)
czcionka ankiety ( rozmiar )
i jesio znaczek "zone" w logu, jakis taki niewyrazny jest

reszta jest cacy, luzik, lajcik, spoksik 8)
gg, gj, gl

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-11-02 17:33:31 +0100

Świetna zmiana... ;)
PASUJE :D

rzu | 2005-11-02 19:00:07 +0100

:o cos niebezpiecznego!

bfr_aka_pablonzo | 2005-11-02 22:00:01 +0100

ladnie, podoba mi sie :D ale dlaczego njak juz zmiana to nie layout coobera, ktory wygral konkurs kiedys tam?:P

bryan | 2005-11-02 22:01:29 +0100

php ;)

lidek | 2005-11-02 22:43:11 +0100

kolor czcionki w menu po lewej jest zenujacy - nic nie widac
wogole kolory sa mdle

howks | 2005-11-02 23:02:49 +0100

Pomysl jest bardzo dobry na wprowadzenie q4 na orga, ale co do nowej grafy to troche mozna by bylo sie bardziej postarac jak na czolowy serwis o quake ; o .. srodkowa czesc moze nawet byc. Ale lewa i prawa czesc www jak i cale logo wymagaja poprawek moim zdaniem i to nie malych...

ps. teraz sa takie kolory jak zupa szczawiowa mojej mamy :O

pablo | 2005-11-02 23:19:53 +0100

Za dużo zielonego koloru ale... BRAWO!

Wolf | 2005-11-03 00:07:23 +0100

Jakis ambitniejszy top, inne czcionki po lewej i bedzie nienajgorsze :)

olek | 2005-11-03 11:21:03 +0100

moze adres quake.imro.pl?
bo q3arena lub quake3 tak troche lipawo jesli serwis ma traktowac rowniez o q4 :P

pluskff4 | 2005-11-04 11:52:51 +0100

prawdemowiac to lipny ten lay :
spodziewalem sie czegos o wiele lepszego ...
w szzcegolnosci jesli chodzi o logo ;x
i te kolorki :F (wszystko musi byc pod q4? ;ppp)

Lukin | 2005-11-05 13:50:43 +0100

Wygląd jest jaki jest, cud świata to nie jest na pewno. Powstał w jeden dzień, a pole działania było dość ograniczone przez "zawiły" kod strony.
Z tego co wiem poważniejsze zmiany w instytucji jaką jest "ORG" nastąpią najwcześniej w przyszłym roku (chyba, że "tajemniczy ktoś" wcześniej się zmobilizuje, ale powątpiewam).
Pozdrawiam

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63