Smętek Cup#1 juz za kilka dni...
wto, 31 grudzień 2002 14:48:39 | Autor: tęczowa.zemsta | Quake 3 Arena
Na stronie smętka znajdziemy nastepujące info:
Przypominam, że 2 stycznia o godzinie 00.00 kończą sie zapisy ! Dopisały się 2 następne klany - t5 i Kc
Obecnie zapisani są:
t5 - The Shadows
zik
hugo
enzo
lead
Kc
vul
Ske1etor
Narc0tic
ve1n
WaR
1 Skład
z4rek
szal
ly5y
rekrut
jarzab(coach)
2 skład
tox1c
cannabis
neok
h0st(nie-WaR:D)
666 - The Number Of The Beast
1 Skład
ash
rivs
inf
xplo
2 Skład
mem
move
performer
anhelli
cW - Clan Warsaw
papi
hanti
piker
semp
rutt
Dodatkowo do Ełku przyjedzie masa ludzi bez swoich klanów, takich jak: h'jam czy aod-harpagan... Gorąco zapraszamy.





Yacek | 2002-12-31 14:52:41 +0100
dzieku campusku :]
#629116
Mad | 2002-12-31 15:00:29 +0100
n1 bedzie !
#629120
tęczowa.zemsta | 2002-12-31 15:02:15 +0100
juz teraz jest l33t klimat a jeszcze przeciez nie dojechalismy :P
#629121
semp2 | 2002-12-31 15:05:06 +0100
Ełk All stars game 2003 :D
przynajmiej w Ełku beda sami wymiatacze :P a nie jak w Tarnowie wiekszosc klanow nikomu nie znanych...
#629122
jam | 2002-12-31 15:16:20 +0100
na mnie raczej nie liczcie ze bede... takie byly zalozenia ze moge pojechac ale termin mi nie bardzo pasuje wiec zostaje mi tylko zyczyc "gud lak end hef fan" bioracym udzial w turnieju.
a i tak wygra wydra jakby to podsumowal edi ;d
#629123
lidek | 2002-12-31 15:18:02 +0100
t5 raczej nie bedzie-troche sie pospieszyles z tym niusem :P
#629124
gacU | 2002-12-31 15:24:12 +0100
to ciekawe kto bedzie ;p
#629127
host | 2002-12-31 15:35:15 +0100
Bedzie zajebisty klan :d
#629130
BrakDanych | 2002-12-31 15:56:13 +0100
szkoda ze to nie 1v1
#629133
vTm | 2002-12-31 16:32:33 +0100
szkoda ze h' nie bedzie calego :((
#629137
jam | 2002-12-31 17:00:00 +0100
h' ma na razie inne problemy na glowie :)
#629143
DR.Dread | 2002-12-31 17:22:55 +0100
wszystkiego najlepszego oby nowy rok był lepszy od starego i aby polska scena rozkwitała a nie zrzucała liście idużo ekstrawaganckich fragów i wyrozumiałości dla początkujących i i wszystkiego naj dla redaktorów orga :P i oczywiście GL dla biorących udział w tym turnieju nich wygra lepszy, A pozatym nowy rok przyniesie wiele niespodzianek zarówno miłych jak i szokujących heheh pap miłej zabawy panowie i do zobaczenia za rok :P
#629147
Yaboll | 2002-12-31 17:29:58 +0100
mimo prosb i grozb ze strony yacka i innych mnie tam nie bedzie :P
zawsze mowilem ze jestem aspoleczny
#629151
Yacek | 2002-12-31 18:49:22 +0100
yabol ty jestes przedewszystkim pijany :P
a to prawda ze go prosilem....hyh..
a co do t5.... leadku to zik mnie zapoewnial ze bedziecie, a tu nagle wystrzelil ze nie :] ale ja zik bedziemy mielis sklad.... ze smithem i h0stem :]] wymiociemy was :P
#629170
tęczowa.zemsta | 2002-12-31 19:58:01 +0100
najnowszy nius... mem najprawdopodobniej bedzie
#629176
DR.Dread | 2003-01-01 07:57:11 +0100
ciule
#629215
mess | 2003-01-01 12:00:59 +0100
jak t5 nie bedzie to aUg pojedzie... i zasieje rozpierdol ;]
jak bedzie t5, to ja tam tylko na 30min wpadne... za daleko mam do elku(az 40km) :-|
#629223
BobeK | 2003-01-01 14:56:12 +0100
O ja, 40 km :|, ale syf masz :|.
#629244
akir | 2003-01-01 17:27:38 +0100
quake 3 dm to jest gra w ktora gra 8 mezczyzn a zawsze wygrywa 666 :D
#629267
Zaloguj się by dodać komentarz.