ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Smętek Cup#1 juz za kilka dni...

wto, 31 grudzień 2002 14:48:39 | Autor: tęczowa.zemsta | Quake 3 Arena

Na stronie smętka znajdziemy nastepujące info:
Przypominam, że 2 stycznia o godzinie 00.00 kończą sie zapisy ! Dopisały się 2 następne klany - t5 i Kc

Obecnie zapisani są:

t5 - The Shadows

zik

hugo

enzo

lead

Kc

vul

Ske1etor

Narc0tic

ve1n

WaR
1 Skład

z4rek

szal

ly5y

rekrut

jarzab(coach)
2 skład

tox1c

cannabis

neok

h0st(nie-WaR:D)

666 - The Number Of The Beast
1 Skład

ash

rivs

inf

xplo
2 Skład

mem

move

performer

anhelli

cW - Clan Warsaw

papi

hanti

piker

semp

rutt

Dodatkowo do Ełku przyjedzie masa ludzi bez swoich klanów, takich jak: h'jam czy aod-harpagan... Gorąco zapraszamy.

Yacek | 2002-12-31 14:52:41 +0100

dzieku campusku :]

Mad | 2002-12-31 15:00:29 +0100

n1 bedzie !

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-12-31 15:02:15 +0100

juz teraz jest l33t klimat a jeszcze przeciez nie dojechalismy :P

semp2 | 2002-12-31 15:05:06 +0100

Ełk All stars game 2003 :D
przynajmiej w Ełku beda sami wymiatacze :P a nie jak w Tarnowie wiekszosc klanow nikomu nie znanych...

jam | 2002-12-31 15:16:20 +0100

na mnie raczej nie liczcie ze bede... takie byly zalozenia ze moge pojechac ale termin mi nie bardzo pasuje wiec zostaje mi tylko zyczyc "gud lak end hef fan" bioracym udzial w turnieju.
a i tak wygra wydra jakby to podsumowal edi ;d

lidek | 2002-12-31 15:18:02 +0100

t5 raczej nie bedzie-troche sie pospieszyles z tym niusem :P

gacU | 2002-12-31 15:24:12 +0100

to ciekawe kto bedzie ;p

host | 2002-12-31 15:35:15 +0100

Bedzie zajebisty klan :d

Gravatar

BrakDanych | 2002-12-31 15:56:13 +0100

szkoda ze to nie 1v1

Gravatar

vTm | 2002-12-31 16:32:33 +0100

szkoda ze h' nie bedzie calego :((

jam | 2002-12-31 17:00:00 +0100

h' ma na razie inne problemy na glowie :)

Gravatar

DR.Dread | 2002-12-31 17:22:55 +0100

wszystkiego najlepszego oby nowy rok był lepszy od starego i aby polska scena rozkwitała a nie zrzucała liście idużo ekstrawaganckich fragów i wyrozumiałości dla początkujących i i wszystkiego naj dla redaktorów orga :P i oczywiście GL dla biorących udział w tym turnieju nich wygra lepszy, A pozatym nowy rok przyniesie wiele niespodzianek zarówno miłych jak i szokujących heheh pap miłej zabawy panowie i do zobaczenia za rok :P

Yaboll | 2002-12-31 17:29:58 +0100

mimo prosb i grozb ze strony yacka i innych mnie tam nie bedzie :P
zawsze mowilem ze jestem aspoleczny

Yacek | 2002-12-31 18:49:22 +0100

yabol ty jestes przedewszystkim pijany :P
a to prawda ze go prosilem....hyh..
a co do t5.... leadku to zik mnie zapoewnial ze bedziecie, a tu nagle wystrzelil ze nie :] ale ja zik bedziemy mielis sklad.... ze smithem i h0stem :]] wymiociemy was :P

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-12-31 19:58:01 +0100

najnowszy nius... mem najprawdopodobniej bedzie

Gravatar

DR.Dread | 2003-01-01 07:57:11 +0100

ciule

mess | 2003-01-01 12:00:59 +0100

jak t5 nie bedzie to aUg pojedzie... i zasieje rozpierdol ;]
jak bedzie t5, to ja tam tylko na 30min wpadne... za daleko mam do elku(az 40km) :-|

BobeK | 2003-01-01 14:56:12 +0100

O ja, 40 km :|, ale syf masz :|.

akir | 2003-01-01 17:27:38 +0100

quake 3 dm to jest gra w ktora gra 8 mezczyzn a zawsze wygrywa 666 :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63