ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Spadło mi mydło na #org.pl :DD (c) [M]aniek

nie, 14 marzec 2004 20:51:51 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


#org.pl

... i wszystko jasne! Zapraszam serdecznie na nasz oficjalny kanał IRC na serwerze QuakeNet'u (irc.quakenet.org). Codziennie masa wrażeń, same VIPy (w tym ja :>), luźna, rodzinna atmosfera, rozmowy w toku, full śmiechu i przypałowych akcji, krótko mówiąc - żyć nie umierać!

Wchodźcie codziennie na nasz kanał - pomóżcie nam uczynić go mega odwiedzalnym! Pokażcie, że ORG nie jest Wam obojętny. Mam nadzieję, że apel zostanie odebrany i na ircu będzie się pojawiać 3 razy więcej osób niż do tej pory. Dzięki z góry i do zobaczenia na #org.pl!

*PS. Tych, którzy z mIRCem do tej pory mieli niewiele wspólnego zachęcam do poznania programu i odwiedzania kanału. Po dokładne instrukcje odsyłam Was do podwieszonego tematu na forum Quake 3 - click!

*

[M]aniek | 2004-03-14 20:52:29 +0100

org.pl !!!!!! mowie wam jakie dupy tam siedza ;p

baxowy | 2004-03-14 20:53:12 +0100

org.pl ;P

SAI4H | 2004-03-14 20:53:19 +0100

org.pl

zrobcie mi przyjemnie i wchodzcie :D

fredi | 2004-03-14 20:55:32 +0100

klikni w link zbieramy na Q ;)

[M]aniek | 2004-03-14 20:56:17 +0100

xliga i #xliga.vq3 tu siedza takie slawy jak matr0xa!!! nie przegap okazji lec do biedronki

GoLY | 2004-03-14 20:56:59 +0100

org.pl !! zapraszam :D

SAI4H | 2004-03-14 20:58:14 +0100

kryptoreklama sio! won!
#org.pl

Gravatar

T4m8urYn0 | 2004-03-14 20:59:22 +0100

na jakim czacie jest ten pokoj org.pl ???;d

furi | 2004-03-14 21:13:47 +0100

odrzuccie irca :Q

SAI4H | 2004-03-14 21:18:12 +0100

fur1 zdrajco ;(

wuder | 2004-03-14 21:24:00 +0100

trzeba wpaść =o

.WeeD | 2004-03-14 21:28:12 +0100

A gdzie to trzeba wpisac zeby zobaczyc te dupy? :>

wishoza | 2004-03-14 21:41:43 +0100

heh spoko :p

SAI4H | 2004-03-14 22:42:30 +0100

dzieki temu newsowi pobilismy rekord :>
53 osoby :)

Pawuj | 2004-03-14 22:58:42 +0100

[M]aniek: @#$% napisalem komentarz na pawuja :D

Gravatar

PLANET | 2004-03-14 22:59:21 +0100

ale do q troche jeszcze brakuje... keep up the good work :>

Gravatar

zakampior[lr] | 2004-03-14 23:40:35 +0100

ello ja jutro tam wracam bo te laski zabrały mi wszystki ciuchy i z pustymi torbami posciły do domu :D :P

sh1bby | 2004-03-14 23:53:58 +0100

sai4h i v!p :D:D:D:D:D:DD::D:DD:D::D:D:D:DDD:

furi | 2004-03-15 00:11:23 +0100

czil saju :D

Serek | 2004-03-15 01:10:52 +0100

tam jak w kostnicy ;o

I jeszcze banuja za nic hehehe ; o

gr. | 2004-03-15 07:04:22 +0100

a dostane opa ? ;s :D:D

LaMp | 2004-03-15 07:17:22 +0100

org.pl zapraszamy !

PS: tata ja chce na opa ... ;- (

atOm_1 | 2004-03-15 10:41:17 +0100

bax rozdaje kicki i bany za nic :P Wychłostać Go za to !! :D

slawek | 2004-03-15 12:40:33 +0100

nudy tam na tym org...
Próbowałem w niedzielę dowiedzieć sie o adres radiosfery. Pytanie było tak prostacki i głupie, ze nikt - NIKT nawet nie zająknał sie na ten temat.
Zresztą, przez jakiś kwadrans na żaden inny również.
Jako redaktor ORGa - ZAPRASZAM OCZYWISCIE WSZYSTKICH SERDECZNIE NA KANAŁ.

r1vo | 2004-03-15 15:02:46 +0100

slawek, nie doczekales sie odpowiedzi poniewaz za malo ludzi siedzialo! Wszyscy na #org.pl

[M]aniek | 2004-03-15 15:11:38 +0100

wejdzie na #org.pl - czekaja slawa, pieniadze, kobiety, porno-quizy, life sex w ascii i takie tam pierdoly ;p

acci | 2004-03-15 15:57:05 +0100

esports.pl xD

viltZz | 2004-03-15 16:37:16 +0100

to ja proponuje ze jak juz wbijacie sie na org.pl to co wam szkodzi dodac sobie do performa /join #c.dominion :D fajnie by bylo miec Q :D

SAI4H | 2004-03-15 17:38:45 +0100

lamez..

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63